PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרטור מתכתי מכיוון המנוע בסלד נמוך

yoav
20-09-04, 19:41
למעשה אני מציג בעיה ופתרונה ביחד- רק למקרה שמישהו סובל מאותה בעיה וטרם פתר אותה.
יש לי אוזן רגישה. בעיה בסמוראי- כי אני רגיש לכל צליל חדש שבוקע בממזר הקטן- ומיד רץ לחפש תקלות ולא נרגע עד שהזמזום חולף. שבוע שעבר התחיל טרטור מעצבן מתכתי מכיוון המנוע בכל פעם שהסל"ד יורד (ניוטרל- תן גז ועזוב- יורד הסל"ד- מופיע טרטור מתכתי מעצבן) - הפכתי את האוטו ולא מצאתי איזה חלק רופף עושה את הרעש הזה- שנשמע כמו מהבלוק ודי מפחיד בפוטנציה. היום נמצא המקור! החיבור של האגזוז למנוע עצמו, מלווה בשני ברגים על קפיץ- זה הקרוב למנוע השתחרר מעט ובעצם צינור הפליטה רטט על המנוע בסל"ד מסויים. בגישה מתחת לרכב, רצ'ט עם מאריך ארוך במיוחד- ארבעה סיבובים - והרעש נעלם.
אם מישו זקוק לתמונה של הבור והקפיץ הסוררים- אין לי בעיה לזחול מחר ולצלם.

yossivarman
21-09-04, 08:51
אז אתה לא כזה מכנופוב!!! :lol: :lol: :D

yoav
21-09-04, 09:03
יוסי יוסי יוסי- קרא היטב: תיאור התקלה- בגוף ראשון- כי אני זה עם האוזן הרגישה. תיאור הפתרון- בגוף שלישי ! ("המקור נמצא, הראצ'ט סובב...") נראה לך שאני אדחוף ראצ'ט , ועוד עם מאריך (?!) לקרביים של זוקי שלי ? :oops: מכאנופוב נשאר מכאנופוב- כמובן שרק התבוננתי מהצד. :? (ואגב בעלי עסק ישרים- לא גבו ממני תשלום על הטיפול!)

סוזי המשתוללת
21-09-04, 13:17
תיזהרו עם הברגים של האגזוז יש להם נטייה להיגזר ואז כל הזיייין

סוזי המשתוללת
21-09-04, 13:19
דרך אגב החלק שאותו חיזקת בינו לבין הסעפת יש אטם מאזבסט ורשת יכול להיות ששווה להחליף ואם כן תחליף כבר גם את הברגים במכשירי תנועה (להיות על הצד הבטוח)

-->