PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים - טיוטה לנד קרוזר 2007

drorg
22-07-10, 15:21
שלום,
יש לי לנד קרוזר 2007 ואני צריך להחליף צמיגים.
השטח היחדי שהג'פ רואה הוא חול ובוץ [מעט] אולי יהיה טיול רציני פעם או פעמיים בשנה ברמה קלה עד בינונית.
חשבתי על ציגים 50/50 אבל חשוב הרבה יותר שהתנהגות בכביש תהיה טובה [אחיזה, לא מרעיש] מאשר בשטח!
אשמח מאוד לקבל עזרה ברכישת צמיגים.
במידה ואקנה 2 צמיגים איפה כדאי לשים אותם מאחור או מקדימה? האם אפשר להעביר את הקדמיים אחורה?

תודה מראש דרור

e-sheta
22-07-10, 18:20
חסרים מספר פרטים אצלך מה גודל הצמיגים שאתה צריך ,בני כמה שנים הצמיגים שאתה רוצה להעביר אחורה ,לדעתי אין להעביר צמיגים ישנים לאחור כי אין לנהג שליטה על צמיג שמתפוצץ בסרן אחורי בעוד בפיצוץ בגלגל קידמי יותר קל לשליטה על ידי ההגה ,זאת דעתי .

שלום,
השטח היחדי שהג'פ רואה הוא חול ובוץ [מעט] אולי יהיה טיול רציני פעם או פעמיים בשנה ברמה קלה עד בינונית.
חשבתי על ציגים 50/50 אבל חשוב הרבה יותר שהתנהגות בכביש תהיה טובה [אחיזה, לא מרעיש] מאשר בשטח!
במידה ואקנה 2 צמיגים איפה כדאי לשים אותם מאחור או מקדימה? האם אפשר להעביר את הקדמיים אחורה?

תודה מראש דרור

yoni_0000
22-07-10, 18:32
שלום,

תודה מראש דרור

בלנדקרוזר יש הנעה קבועה לכל ארבעת הגלגלים. אלא אם אתה רוצה נזקים לטווח ארוך בדיפרנציאל המרכזי, תחליף את כל הסט.
אם כביש חשוב לך, אז תישאר עם הצמיג שהאוטו יצא ממנו מהיבואן... הבריג'סטון.

drorg
22-07-10, 21:33
הצמיגים הקדמיים בני שנהו חצי בערך, האחוריים אותם אני רוצה להחליף בני 3 שנים. גודל הצמיגים 265/65R17

drorg
22-07-10, 21:39
בלנדקרוזר יש הנעה קבועה לכל ארבעת הגלגלים. אלא אם אתה רוצה נזקים לטווח ארוך בדיפרנציאל המרכזי, תחליף את כל הסט.
אם כביש חשוב לך, אז תישאר עם הצמיג שהאוטו יצא ממנו מהיבואן... הבריג'סטון.
הבריג'סטון נחשב לצמיג טוב מאוד לכביש? האם הצמיג יכול לתפקד גם בשטח?

yoni_0000
25-07-10, 13:13
הבריג'סטון נחשב לצמיג טוב מאוד לכביש? האם הצמיג יכול לתפקד גם בשטח?

תחליף את כל הסט לבריג'סטון.. מתפקד.

-->