PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיפושים אחר החייל הנעדר - דרושים מתנדבים

500 מעפ"ש
22-07-10, 17:00
הבחור הוא בן של חבר.
בשיחה עם חמ"ל החיפושים נאמר לי שנדרשים מתנדבים לחיפושים להערב, הלילה ומחר, בעדיפות לכלי רכב.
אני יוצא עכשיו לחמ"ל במושב כוכב מיכאל, זה המספר שלי - 0525771015
טלפונים של החמ"ל: 086723514
086726516

החיפושים באיזור יער חרובית, מזרחית לצומת מסמיה (ראם).
אמוץ

נמרוד - מערד
22-07-10, 18:32
למפקדי היחידה לאיתור נעדרים למה אתם בשיגרה ?יש חיל נעדר.
נמרוד

אומי5
22-07-10, 18:58
אם מישהו יוצא מאזור ת"א וצריך עוד זוג עיניים ברכב, 0505782498
(אני מכיר את האזור לא רע )

נדב42
22-07-10, 20:21
דיברתי הרגע עם החמ"ל - הם צריכים רכבי שטח עם פרוז'קטורים (אין טעם להגיע בלי).
אם יש למישהו (במרכז) פרוז'קטור פנוי והוא לא מגיע בעצמו ומוכן להשאיל לי אותו, אנא הודיעו לי בהקדם.

אומי, אם אצא אשמח לחברתך ...

תודה,

נדב.
054-2271003

טלטולי
22-07-10, 21:30
לפי עידכון שקיבלתי עכשיו ביקשו מיכולם לפנות את השטח עד מחר בשש בבוקר ביגלל יחידה מיוחדת שניכנסת לפעילות

נדב42
22-07-10, 21:55
קיבלתי פרוג'קטור מחבר פורום נחמד ואני יוצא דרומה, מאזין בתדר 3 אמריקאי או בסלולארי שלי ...

נדב.

אומי5
22-07-10, 22:20
טלטולי , לא ברור אם הכוונה היא שמעכשיו עד שש אסור להיכנס לשטח או שמשש אסור להיכנס לשטח , אנשים בדרך ולא יודעים אם להסתובב.
תודה
אפשר גם לנייד .

kd2
22-07-10, 22:46
משמועות מהשטח (אני מהאזור ואף מכיר אותו) וגם לפי גרסת התקשורת, הבחור חתך בהפגנתיות על דעת עצמו.
אם זה אכן המצב אז מה הטעם ללכת לחפש אחריו...ועוד בלילה ?!

דרור ברלי
22-07-10, 22:52
הוא לא סתם חתך בהפגנתיות כדי לעשות רעש ויושב עכשיו אצל אמא במטבח ואוכל ארוחת ערב.
מדברים על חייל מסיירת מטכ"ל בסוף מסלול, שנמצא במצב נפשי קשה לאחר סדרת שבי וכו', קיים חשש שהוא פגע/יפגע בעצמו.

kd2
22-07-10, 23:05
שנינו לא יודעים מה הוא עשה ובאיזה מצב הוא...
ובדיוק בגלל זה הייתי משאיר את החיפוש הזה, במיוחד בלילה, למקצוענים.
אם הוא במצב נפשי מעורער הוא יכול לפגוע גם במחפשים באותה המידה (חמוש...).
אני אישית בספק רב שלאור המצב יש טעם לחיפוש אזרחי-לילי אחריו ולכן לא יצאתי, למרות זאת הרבה מתושבי מ"א שער הנגב החליטו שכן ועוזרים בחיפושים.

נדב42
22-07-10, 23:13
הבהרה למצב החיפושים: באזור חרובית השטח הוכרז שטח צבאי סגור עד הבוקר ואסור לאזרחים להסתובב ולחפש שם. יותר מערבה השטח פתוח ואין מגבלות אבל יש הרבה מתנדבים בלילה, אז מי שיכול שיתארגן למחר בבוקר ...

לאחר הבירורים, החלטנו (אומי ואני) לצאת בכל זאת בלילה (כי אנחנו לא יכולים מחר) ולנסות לחפש מקומות שמי שמכיר את האזור עשוי לברוח אליהם. אם יש למישהו רעיון למקומות שכאלו, נא דברו איתי לסלולארי,אין לי עלי אינטרנט נייד ואנחנו יוצאים ...

תודה,

נדב

טלטולי
22-07-10, 23:13
נדב ואומי שלחתי לכם גם לסלולר השטח סגור הלילה עד מחר בבוקר !!!!
נ.ב שיהיה בהצלחה

טלטולי
22-07-10, 23:36
הבהרה למצב החיפושים: באזור חרובית השטח הוכרז שטח צבאי סגור עד הבוקר ואסור לאזרחים להסתובב ולחפש שם. יותר מערבה השטח פתוח ואין מגבלות אבל יש הרבה מתנדבים בלילה, אז מי שיכול שיתארגן למחר בבוקר ...

לאחר הבירורים, החלטנו (אומי ואני) לצאת בכל זאת בלילה (כי אנחנו לא יכולים מחר) ולנסות לחפש מקומות שמי שמכיר את האזור עשוי לברוח אליהם. אם יש למישהו רעיון למקומות שכאלו, נא דברו איתי לסלולארי,אין לי עלי אינטרנט נייד ואנחנו יוצאים ...

תודה,

נדב
הקדמת אותי בשנייה שלחתי לך בפרטי;)

דרור ברלי
23-07-10, 00:29
לכו הביתה.
יש שמועה, רק שמועה אבל אני מנחש שדי מוצקה, שמצאו אותו חי ובריא ושלם.

תום לרמן
23-07-10, 00:33
החייל נמצא לילה טוב

500 מעפ"ש
23-07-10, 01:17
בריא ושלם, לילה טוב.
תודה רבה לנדב, אומי, שמוליק ושאר מי שאולי יצא לשטח או הביע עניין ורצון.
היה ערב ארוך שהסתיים לשמחתי בקפה וחלבה על גבעה יפה בלילה יפה.

אמוץ

גיא
23-07-10, 17:08
אני מקווה שהבחור הפציפיסט ישב קצת .. או הרבה ...

מילא מי שחיפש תירוץ לטיול לילה ... כפרה ...
אבל המשאבים שהמדינה השקיעה בבחור שחטף לחץ בית פתאומי ... לא יפה.

נדב42
23-07-10, 17:23
אני מקווה שהבחור הפציפיסט ישב קצת .. או הרבה ...
מילא מי שחיפש תירוץ לטיול לילה ... כפרה ...
אבל המשאבים שהמדינה השקיעה בבחור שחטף לחץ בית פתאומי ... לא יפה.

גיא,

אתה לא יודע מה הסיפור שלו ומה הסיבות שהוא ברח. גם אני לא. אל תמהר לשפוט.

הכי קל להאשים ולשלוח את הבחור לכלא (מה שכנראה יקרה..), יותר נכון לבחון את האירוע ונסיבותיו וללמוד מהן.

אני מקווה שהבחור יקבל טיפול טוב, בלי מרכאות. שיבדקו היטב מה הסיבות לבריחה, שיעזרו לו להתמודד, ושיבדקו אם הלחצים בו היה שרוי הבחור היו באמת נחוצים לצורך מילוי תפקידו ויפיקו את הלקחים הראויים לגבי תנאי השרות של החיילים האלו ובכלל.

ואת זה אומר לך מי שטרח, השיג פרוג'קטור ושותף לנסיעה, ובסופו של דבר חזר הביתה מאוחר אפילו בלי קפה וחלבה על גבעה יפה, פשוט כי הוא הגיע הביתה כשעוד היינו בדרך לאזור...

שוב תודה לאומי שהצטרף אלי לנסיעה, ולעידו על השאלת הפרוג'קטור באמצע הלילה ...

נדב.

dudu
23-07-10, 18:36
:pבחייכם - הבחור היה בסדנת שבי והצליח לברוח ולחזור הבייתה - מודל לחיקוי;)

לאור הסיום השמח למרות הכל לארוע הלא נחמד הזה אפשר לחייך

מה שבאמת חשוב זה לשמר את הנכונות להתנדב ולסייע בחיפושים גם אם
יש מקרים של "זאב זאב" ולא לתת להם להשפיע במקרים הבאים

ד ו ר ו ן
23-07-10, 18:50
גיא אתה אידיוט,
אתה לא יכול להשוות את המקרה הזה ל"עוד חייל שבורח" כי רע לו בצבא.

גיא
23-07-10, 20:41
אני אידיוט

אולי

אבל מכיוון שאני לא מכיר את החייל הזה, ואני ניזון רק מהמידע שכל עם ישראל יודע, מעצבן אותי שכל המדינה על הרגליים, בשביל מה ?

בשביל עוד חייל שנחטף ? נירצח ? נאנס ? כשהדברים האלו כל כך ממשיים פה, גם אם היה לו קשה, היה יכול לברוח כמה שבא לו, רק שירים טלפון לאמא שתדע שהוא מתחבא אצל החברה או משהו אבל שאמא תרגיע את המשטרה, צבא, וכל השאר.

אולי אתה או כל מי שמכיר אותו אישית ויודע ומעורב ב"חוגים" הנכונים, יודע שיש פה איזה משהו וואוו ...
אבל מכיוון שאני באפלה ולא יודע כלום. אז זה מה שיש.

ד ו ר ו ן
23-07-10, 21:09
אני לא מכיר אותו,
אתה יודע בדיוק כמוני מהתקשורת שהאיש הזה עבר דברים לא פשוטים שגרמו לתגובה כזו אצלו.
זה לא מקרה של חייל מתוסכל כי דפקו אותו בתורנות מטבח או נתנו לו שבת בבסיסץ

גיא
23-07-10, 22:05
אז זהו שלא,
אין לי שום מושג על מה אתה מדבר, אני לא יודע מה קרה לו שהחליט להתחבא מהעולם.
אני לא קורא / שומע / צופה בחדשות וזה לא ממש מעניין אותי, עד שזה מגיע למה שכן מעניין אותי.

אני קבלתי השבוע טלפון מאשה שמצאה את המספר שלי פה באתר. היא צלצלה לשאול אם ידועים לי פרטים על החייל שנעלם לפני שבוע, אני לא יודע על מה מדובר כי אני לא מודע לחדשות, אבל השיחה הקצרה הובילה אותי לחשוב. בתור אבא שמשתדל לא להיות היסטרי אבל נילחץ כל פעם שהילדים הולכים לבית הספר, מגרש משחקים, קייטנה .. ומה לא, בתור אבא שכבר מהיום בסרטים מהיום שהילדים שלו ילכו לצבא.
חשבתי על מה עובר על האשה המסכנה הזאת שמחפשת מתחת לאדמה, שרואה רמזים גם איפה שאין. חשבתי על אמא של גלעד שליט. חשבתי על עוד כמה הורים שאני מכיר.

יש אנשים שהתרגשו הרבה יותר ממני כשהם שמעו שעוד חייל נעלם.

אולי אני אידיוט אבל הוא הרבה יותר אידיוט. היה יכול ללכת לקב"ן.

shmil
23-07-10, 22:23
אולי אני אידיוט אבל הוא הרבה יותר אידיוט. היה יכול ללכת לקב"ן.

עם החצי הראשון אין לי אלא להסכים. :)
נעלם, נמצא.
די, רדו מזה.
מי שמבין - מבין, ומי שלא - כנראה גם לא יבין. ואם תרצה, גיא, תרים לי טלפון, ותקבל הסבר.
נטחן.
חלאס.

-->