PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית מחסן התייעצות לגבי חומר חיפוי

or65
24-07-10, 14:54
אהלן , אני מעוניין לבנות מחסן , קטן יחסית , בעיקר לאיחסון הקטע שהמחירים של מחסן של כתר גובלים בהזיות ,4 5 אלף מוגזם משהו .
עכשיו אני בחיפושים אחרי אחד ביד 2 ומצד שני עוברת לי האפשרות של לבנות לבד .
במידה ואני בונה לבד ברור לי לגמרי שהקונסטרוקציה עצמה תהיה מברזל אבל החיפוי עצמו של המחסן מאיזה חומר שיראה גם טוב לעיין ? מה הם האפשרויות חוץ מאיסכורית שיהיה עמיד גם בפגעי מזג האוויר ומה המחירים לחומר חיפוי שנראה גם טוב ?

אור

חנן-ג'יפולוג
24-07-10, 19:23
בניתי לא מזמן מחסן עץ, עם קירות מנוטפדר ותקרה מפלסטיק גלי. 300X260X260 יצא יפה ועלה כ3000 ש"ח כולל הכול.

klam
24-07-10, 20:07
עץ הוא חומר מצויין, בתנאי שצובעים, משמנים ומתחזקים כראוי. היתרון הוא שעץ נראה טוב גם מבחוץ וגם מבפנים, ומבודד היטב. אתה לא חייב נוטפדר - אפשר גם עם לוחות רגילים, בחפיפה של 2 ס"מ אחד על השני - מונע היטב כל רטיבות. המחיר 60-80 ש"ח למ"ר, ללא קונסטרוקציה ולזור (אגב, אפשר גם קונסט' מעץ).
חן

עודד זנטון
26-07-10, 14:03
אם יש לך מקום בחצר, כדאי לשקול רכישה של קונטיינר 20 פיט.
במחירים האלה זה הופך למאוד כדאי.

kobiarava
26-07-10, 14:50
אם יש לך מקום בחצר, כדאי לשקול רכישה של קונטיינר 20 פיט.
במחירים האלה זה הופך למאוד כדאי.

ויש גם מי שמוכר כאלה שנחתכו לחצי\2 שלישים, מה שחוסך במקום. הבעיה עם מכולה זה החום ששורר בה בקיץ, פשוט בלתי נסבל להיכנס אפילו לזמן קצר

קובי

עודד זנטון
26-07-10, 15:27
ויש גם מי שמוכר כאלה שנחתכו לחצי\2 שלישים, מה שחוסך במקום. הבעיה עם מכולה זה החום ששורר בה בקיץ, פשוט בלתי נסבל להיכנס אפילו לזמן קצר

קובי

פתחי אורור בחלקה העליון של הדופן, יורידו את הטמפ' משמעותית.
אצלי, עם 6 פתחי אוורור בכל דופן (סה"כ 12) בגודל 10 * 10 ס"מ האחד, + צביעת הגג בלבן, הטמפ' נסבלת וראויה לאחסון.

kobiarava
26-07-10, 17:49
נדמה לי שכבר ניהלנו שיחה דומה בעבר, לא? בכל מקרה, מכולת ברזל ללא בידוד, לעולם לא תהיה "נעימה לשהיה" בקיץ. מניסיון, אחרי שבניתי גם גג איסכורית עצום מעליה, צבעתי בלבן, פתחתי פתחי אוורור וגם הרכבתי דזרט-קולר... בכל מקרה, לאחסון ציוד לא רגיש מדי לחום, לשהיות קצרות ("בדיוק קפצתי לחפש את המברג ב-12 בצהריים")-אתה צודק בהחלט, ומכולה מאווררת קלות תעשה את העבודה מצויין, כבונוס אתה גם מרוויח מבנה קשיח בהרבה ועמיד יותר לפריצות, רצפה טובה וגם חוסך את הצורך לבנות-מפלסים, מניחים ויש מחסן.

קובי

mixael
26-07-10, 18:12
עודד, תמקם את פתחי האוורור בגובה התיקרה בדופן האחת, ובגובה הריצפה בדופן הנגדית. תקבל ייעול משמעותי - האויר החם עולה למעלה, ויוצא, ובמקומו נכנס אויר קריר יותר מבחוץ (יחסית, כן... ). מן הסתם במבנה ברזל חשוף הטמפ' בפנים לעולם לא תהיה פחות מאשר בחוץ.

עודד זנטון
26-07-10, 19:07
אין אצלי בעיה של שאיבת אויר מבחוץ.
ההתאמה בין הדלת למשקוף (דלת שהוספתי בדופן), לא מושלמת.

רפאל
29-07-10, 12:03
מישהו אמר משהו על בעיות בקונטיינר

http://www.youtube.com/watch?v=65C9OLvmjpI&feature=related

נראה מעניין

רפי

-->