PDA

צפייה בגרסה מלאה : בוצע הריקול מותחן רצועה הגה כוח ג'ימני-הסבר

אספנות
26-07-10, 13:44
הוחלף המותחן לחדש,
בתמונת רואים יפה את המותחן הישן שהקוטר החיצוני ירד כי טבעת הפלסטיק ההקפית עפה.
פשוט הרצועה של ההגה כוח החליקה באיזה סוף טיול חורף בהפתעה ,החלפתי רצועה בתום לב כי חשבתי שהרצועה התעיפה ואת הישנה שמתי רזרבית, ומתחתי מחדש, ממש לא ידעתי שעפה התוספת פלסטיק שהייתה!!, מה גם בסיבוב ההגה עד הסוף תמיד שמעתי את הרצועה קצת מחליקה למרות המתיחות שביצעתי.
לאחר לאחר ביצוע הריקול זה ניגמר אין החלקה של הרצועה יותר ,נכון לעכשיו!!!
בתמונה הראשונה המתחן הישן,
התמונה השניה מותחן חדש,
בתמונה השלישית רואים את ההבדלים בקוטר בגלל שאין את הטבעת פלסטיק,
בקיצור אם יש לכם בהיקף פלסטיק-ריקול, חריצים - עפה הטבעת-ריקול ,
הגימיני 23000 ק''מ מודל2007 והטבעת עפה בחורף שירד שלג

nahoomsan
26-07-10, 20:48
ג'ימיני מאיזה שנה???

אספנות
26-07-10, 21:32
ג'ימני שנת 2007
העלתי את התמונות כדאי שכול אחד ידע לבדוק לבד בסבירות גבוהה עם הוא בריקול
חסרה הטבעת הפלסטיק ההקפית שעפה לה

נ.ב
במוסך שהייתי גם מנהל המוסך ביצע פעם ראשונה את הריקול, ושראה את המותחן בהתחלה הוא לא היה בטוח שצריך להחליפו!!!,הוא נכנס למחשב החברה הקיש את מספר הרכב ושם היה רשום שכן צריך לבצע את הריקול,בנוסף נאמר לי שבמידה ולא הייתי מגיע היה מגיע לי בדואר מכתב ממשרד התחבורה

אלון 25
26-07-10, 21:45
ג'ימני שנת 2007
העלתי את התמונות כדאי שכול אחד ידע לבדוק לבד בסבירות גבוהה עם הוא בריקול
חסרה הטבעת הפלסטיק ההקפית שעפה לה

נ.ב
במוסך שהייתי גם מנהל המוסך ביצע פעם ראשונה את הריקול, ושראה את המותחן בהתחלה הוא לא היה בטוח שצריך להחליפו!!!,הוא נכנס למחשב החברה הקיש את מספר הרכב ושם היה רשום שכן צריך לבצע את הריקול,בנוסף נאמר לי שבמידה ולא הייתי מגיע היה מגיע לי בדואר מכתב ממשרד התחבורה

לפי מה שזכור לי מדובר על רכבים משנתונים 2005-6 , בכול אופן גם לי עף הפלסטיק מהפולי תוך כדי נסיעה.. ועלות התיקון הייתה גבוה.
לי נאמר לחכות למכתב ממכשירי תנועה.. צריך לבדוק את העיניין הזה שוב.

GodsFather
28-07-10, 06:47
לי נאמר לחכות למכתב ממכשירי תנועה..

זה כמו לחכות למשיח.

jimnyjunky
28-07-10, 13:34
לפי מה שזכור לי מדובר על רכבים משנתונים 2005-6 , בכול אופן גם לי עף הפלסטיק מהפולי תוך כדי נסיעה.. ועלות התיקון הייתה גבוה.

אל תמתין למכתב , סיפור שהיה כך היה : יש לי ג'ימני 2006 קראתי כמו כולם את הכתבה על הריקול , התקשרתי למשרדים של סוזוקי , דיברתי עם בחורה בשם טובה ושאלתי אותה איך אני מקבל מכתב לגבי הזמנה לריקול (זה לאחר שדיברתי עם המוסך שמסר שהוא יכול לקבל אותי רק עם מכתב) היא הסבירה לי שהיא שולחת את המכתב הבייתה
שאלתי אותה איך את יודעת איפה אני גר ? היא ענתה לי שהיא שלחה את זה ל ...... הסברתי לה שהכתובת שאצלה היא הכתובת של היד הראשונה ואילו אני יד מספר 3 !!!
פה התחיל מסע טרטורים היא ביקשה ממני שאני אשלח לה רשיון רכב + העברת בעלות - שלחתי,
עבר שבוע וכלום התקשרתי שוב היא אמרה לי שבחור בשם גדי מטפל בעניין ביקשתי לדבר איתו אך כמובן שלא קיבלתי את מספר הטלפון שלו ואז היא אמרה לי שהיא תוודא שגדי שלח לי את המכתב , עבר עוד שבוע התקשרתי שוב ושוב אותו סיפור ..

בקיצור לסיכומו של עניין נכנסתי לאתר משרד התחבורה באינטרנט והגשתי תלונה , כעבור 3 שעות קיבלתי טלפון מסוזוקי שהזמין אותי אחר כבוד למוסך לתיקון בלי מכתב ובלי כלום פשוט הזינו במחשב שאני צריך לקבל שירות וזהו .

בקיצור מי שלא קיבל שיצור קשר עם בחורה בשם טובה מהשירות של המסוך המרכזי.

boba banay
28-07-10, 21:54

למה היתה בכלל עלות לתיקון - אסור לגבות תשלום על פעולה שמבוצעת במסגרת ריקול
ולא משנה אם הרכב באחריות או בן 15.

אם לפי מספר השלדה שלך קבע היצרן שיש לבצע ריקול ברכבך - היבואן חייב! לבצע זאת ללא כל עלות.

אלון 25
28-07-10, 22:16
למה היתה בכלל עלות לתיקון - אסור לגבות תשלום על פעולה שמבוצעת במסגרת ריקול
ולא משנה אם הרכב באחריות או בן 15.

אם לפי מספר השלדה שלך קבע היצרן שיש לבצע ריקול ברכבך - היבואן חייב! לבצע זאת ללא כל עלות.

גם אותי טרטרו במשרדי סוזוקי.. נבדוק שוב את העיניין בימים הקרובים.

התיקון ברכב נעשה לפני הריקול שפורסם לפני כמה שבועות.

elyaniv_cohen
28-07-10, 22:35
לאיזה דגמים/שנתונים מדובר הריקול???

-->