PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריכת סולר גבוהה בטראנו.

Erez-G
27-07-10, 14:53
קניתי לא מזמן טראנו ארוך שנת 2002 שנוסע סוף הדרך רק מה שנראה לי שהרכב קצת זולל סולר יותר ממה שחשבתי.
יכולים להגיד לי אם צריכה ממוצעת של 1/7 בנסיעה רגילה היא סבירה?

בכל מקרה שמתי תוסף K44 שלא שינה כלום.

גיא
27-07-10, 21:02
חוסר אויר בצמיגים ונסיעה "ספורטיבית" בקלות מביאים אותך לזה...

יש הרבה עשן ?

תבדוק אויר בהתחלה ...ותבחן את עצמך איך אתה נוהג.

Erez-G
28-07-10, 08:55
הנסיעה שלי ממש לא סופרטיבית ולא חסר אוויר בצמיגים, הרכב מעשן רק שנותנים קיק דאון, במוסך שבדק לי את הרכב אמרו שהעשן סביר.

מה יכולה להיות הבעיה חוץ ממזרקים ?
מכיר מוסך שאפשר לסמוך עליו באיזור כ"ס ראש העין שידע להגיד לי מה הגורם מבלי שיקרע אותי במחיר?

מויש אברהמי
28-07-10, 10:49
הנסיעה שלי ממש לא סופרטיבית ולא חסר אוויר בצמיגים, הרכב מעשן רק שנותנים קיק דאון, במוסך שבדק לי את הרכב אמרו שהעשן סביר.

מכיר מוסך שאפשר לסמוך עליו באיזור כ"ס ראש העין שידע להגיד לי מה הגורם מבלי שיקרע אותי במחיר?

תבדוק אם פלטר האויר נקי/מלוכלך ואו אם הפלטר המותקן הוא הפלטר המתאים והנכון לטראנו שלך. מויש.

Erez-G
28-07-10, 13:59
איך אני בודק יודע אם הפילטר שיש לי מתאים לרכב שלי?

נתיב זגה
28-07-10, 15:11
הרכב שלי אוטומט עם צמיגים 100% שטח ויש לי את אותה הצריכה אם הרכב שלך הוא דיזל אוטומט הצריכה שלך סבירה בהחלט

shahav
02-08-10, 09:07
הנסיעה שלי ממש לא סופרטיבית...
...

למה אתה מניח שיש בעייה? לא אגיד לך שאין בעייה, אבל הצריכה שלך בגדר הסביר.
תבין יש הרבה פרמטרים שמשפיעים על צריכת הדלק, רוצה לומר לך שעל אותו רכב א' יחשב 8 קמ\ל ואילו ב' יאמר 5קמ\ל. אף אחד לא טועה.
אלא הפרמטרים שאני מודע אלהם:

טיב הסולר
לחץ אוויר בצמיגים
קוטר צמיג - משפיע בעיקר על מדידה, פחות בפועל.
תרבות נהיגה - פה לדעתי טמון השינויי האפשרי הגדול ביותר.
גיל המנוע
אופי המדידה: ממלא מכל עד הסוף, נוסע בכביש עמוס\עליות\עירוני, מהירות נסיעה ממוצעת, מזגן, טמפר'...

אני אישית עד לא פגשתי בעיות בפילטר אוויר\מזרקים.

כדאי ליבדוק שיפור, אתה צריך ליבדוק את הרכב בתנאים זהים ליפני ואחריי. ואים אפשר לחזור על אותו הבדיקה כמה פעמים, ליפני שקופצים למסקנות.

רבין

-->