PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מדריך - גיאולוג

Yiftah
01-08-10, 11:56
מחפש גיאולוג להנחות טיול חד פעמי באזור המכתשים.

זוהי הבטחה שלי לזוגתי - שהיא חובבת גיאולוגיה. (הבטחה מלפני שנה שנדחתה עקב בעיות בריאות). מאחר שרמת הידע שלה גבוהה, ההנחיה צריכה להיות מעל לרמה הסטנדרטית למטיילים.

רכב - אין לנו. או שנשכור, או שנשתתף במקרה שלמדריך רכב משלו.

מועד מתוכנן - אוקטובר.

נדב42
01-08-10, 13:29
מחפש גיאולוג להנחות טיול חד פעמי באזור המכתשים.

זוהי הבטחה שלי לזוגתי - שהיא חובבת גיאולוגיה. (הבטחה מלפני שנה שנדחתה עקב בעיות בריאות). מאחר שרמת הידע שלה גבוהה, ההנחיה צריכה להיות מעל לרמה הסטנדרטית למטיילים.

רכב - אין לנו. או שנשכור, או שנשתתף במקרה שלמדריך רכב משלו.

מועד מתוכנן - אוקטובר.

הי יפתח,

כמו שכתבתי בשרשור השני שלך, יש לי חוב של הגשת עבודה סמינריונית בגיאולוגיה.
כותרת העבודה: ארץ המכתשים - מסע אל צפונות כדור הארץ.
מהות העבודה: הכנת ערכת הדרכה עבור טיול ג'יפים לאזור המכתשים שמשלב הדרכה בגיאולוגיה, כולל סיפור היווצרות המכתשים (ולא, זה לא פגיעת מטאורים ...), טיול רכוב ורגלי.
הקורס: "יישומי הגיאולוגיה והוראתה בישראל"

אני לא גיאולוג מדופלם, אבל את הגיאולוגיה של אזור המכתשים אני מכיר כנראה יותר טוב מכל מורה דרך מדופלם סטנדרטי, אך מן הסתם לא כמו המרצים שלי באוניברסיטה. אני גם מתכנן לרדת לשם שוב מתישהו לסופ"ש, מאחר והתכנון המקורי של המסלול היה שאפתני וארוך מדי ואני צריך לקצץ ולארגן אותו מחדש. אתם מוזמנים כמובן להצטרף :p:p:p

לא כתבת אם יש לכם ילדים, בכל מקרה, יש לי ספסל אחורי פנוי - 2 אורחים ברווחה, 3 בצפיפות, ואתם מוזמנים ...

מעניין ?

נדב.
054-2271003

Yiftah
01-08-10, 13:48
נדב
תודה על התגובה המהירה.

כמה הערות.
א. מדובר על זוג. בלי ילדים.
ב. כמעט רק ברכב. (לזוגתי יש בעיות מפרקים. יכולת ההליכה שלה למרחק מוגבלת).
ג. לא סוף שבוע. אני שומר שבת.
ד. וזה העיקר. חשוב לי שלטיול יהיה הערך המוסף - שיהווה את המתנה שאני רוצה להעניק לה - ולכן אני צריך להיות בטוח שאכן יהיה.
היא חובבת, ואין לה כל השכלה פורמאלית - אבל אם תכנס לויקיפדיה העברית ותקרא ערכים כמו "התפרצות געשית (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A4%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7% AA_%D7%92%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%AA)", "מאגמה (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%90%D7%92%D7%9E%D7%94)", שלא לדבר על "פורטל:גאולוגיה (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9C:%D7%92%D7 %90%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%94)" - כולם פרי עטה - תבין מה רמת הידע, ועל כן איזה ערך מוסף אני מחפש כאן עבורה.

ושוב תודה
יפתח

kesem
01-08-10, 14:06
יזהר-טיולי שטח
עד כמה שאני יודע הוא גיאולוג ומדריך בחסד.
תבלו.

itay-rover
01-08-10, 14:38
מוכן לנדב רכב על מנת להצטרף להרצאה...

איתי.

נדב42
01-08-10, 14:39
'צטער, אבל יקשה עלי מאוד לצאת מהעבודה באמצע השבוע ...

אני שולח לך בהודעה פרטית פרטי קשר של מדריך מקצועי שהיה איתי במספר סיורים במסגרת לימודי הגיאולוגיה - איש מקסים ןמעניין שמעבר לידע בגיאולוגיה, אתם גם תיהנו לבלות איתו ימים שלמים ברכב ... אה, והוא גם דתי ...

נדב.

יונתןמצפה
01-08-10, 15:03
בנוסף להצעות הנ"ל, חפש את ד"ר יואב אבני. גיאולוג שגר במצפה רמון ועיקר מחקרו בסביבה זו. הוא אדם ידוע ומוכר בתחום.
אין לי פרטי קישור שלו, ואני לא יודע אם הוא מוציא טיולים עצמאית, אבל יש סיכוי שכן.
תהנו!

נדב42
01-08-10, 15:10
בנוסף להצעות הנ"ל, חפש את ד"ר יואב אבני. גיאולוג שגר במצפה רמון ועיקר מחקרו בסביבה זו. הוא אדם ידוע ומוכר בתחום.
אין לי פרטי קישור שלו, ואני לא יודע אם הוא מוציא טיולים עצמאית, אבל יש סיכוי שכן.
תהנו!

ד"ר יואב אבני יושב בירושלים (הוא המנחה בעבודה הסמינריונית שאני מאחר להגיש ...).
אם תרצה אוכל לשאול אותו

נדב.

יונתןמצפה
01-08-10, 15:24
ד"ר יואב אבני יושב בירושלים (הוא המנחה בעבודה הסמינריונית שאני מאחר להגיש ...).
אם תרצה אוכל לשאול אותו

נדב.

נדב, מתי הוא עזב את מצפה??

נתי_ל
01-08-10, 15:39
נדב !
אפשר להצטרף אליך לסיור לימודים ?

הכוכב הכחול
01-08-10, 15:47
נדב !

+1
?

תודה
דני.

sam1g
01-08-10, 21:37
מנחם מרכוס
אינני יודע איפה הוא ומה עושה כיום, לא שמעתי ממנו שנים.
גיאולוג מעולה, איש ארץ ישראל שדרך ברגליו בכל שביל ועל כל גבעה.
היה מרכז קורס מורי דרך בו השתתפתי, ממליץ מאוד.
אם תמצא אותו לא תתחרט.

sam

asafk
01-08-10, 22:22
מנחם מרכוס. חפש במדריך הטלפונים (בהר אדר). גאומורפולוג (שבארץ המכתשים זה הרבה יותר מעניין מגאולוג) -ועם ידע אדיר.

אסף.

נדב42
02-08-10, 07:28
נדב, מתי הוא עזב את מצפה??

לא יודע, אני לא מעורב בחיים האישיים שלו, אני רק יודע שאני משיג אותו במכון הגיאולוגי בירושלים ...

נדב.

נדב42
02-08-10, 07:33
נדב !

יש מצב (X2) ...

אפרסם כשאצא, זה יהיה סופ"ש ארוך ...

נדב.

שלמי
02-08-10, 10:54
מצטרף להמלצה על יואב אבני.
גם ידע עצום וגם יכולת להעביר אותו (וזה לא תמיד הולך ביחד).
הוא האיש שפחות או יותר המציא את המכתשים בנגב (חלק ממכתש רמון הוא חפר בעצמו, עם הפטיש שלו).
ולדעתי הוא עדיין גר במצפה.

זרקו
02-08-10, 22:02
נשמח גם להצטרף לסיור לימודי!

תן קריאה כשזה יהיה רלוונטי.

נועם

נתי_ל
02-08-10, 22:58
נשמח גם להצטרף לסיור לימודי!

תן קריאה כשזה יהיה רלוונטי.

נועם

אם תצליחו לארגן את מנחם מרקוס לטיול/סיור לימודים שכזה אני בתור שכנו מציע לו הסעה מהבית!

אבל איני מאמין ! האיש מדריך טיולים עסוק ומבוקש . כתב אין סוף ספרים כולל את כל "סיקרי הנוף " שממפים את הארץ עד רמת הגרגר , גאומורפולג בהשכלתו האקדמית , אחד, יחיד ומיוחד.

נתי_ל
02-08-10, 23:00
אם תצליחו לארגן את מנחם מרקוס לטיול/סיור לימודים שכזה אני בתור שכנו מציע לו הסעה מהבית!

אבל איני מאמין ! האיש מדריך טיולים עסוק ומבוקש . כתב אין סוף ספרים כולל את כל "סיקרי הנוף " שממפים את הארץ עד רמת הגרגר , גאומורפולג בהשכלתו האקדמית , אחד, יחיד ומיוחד.

אופס ! והכי חשוב! "מנחם מרקוס" - נא לדייק!

נדב42
02-08-10, 23:45
טוב, בזכותכם ישבתי קצת על התחת ואירגנתי מחדש את המסלול וההדרכה בהיקף אנושי יותר (אני מקווה) ...

ניסוי כלים על רטוב:

יציאה מהמרכז ביום חמישי ה- 26 לאוגוסט בסביבות השעה 21:00 ישירות ללינה בבורות לוץ (מי שרוצה יכול לצאת קודם, אני לא יכול ...)

תוואי כללי: מעלה ערוד, נחל רמון, נחל גוונים, הר סהרונים, עין סהרונים, מעלה דקלים, נחל נקרות (לינה), שלוחת צלמון, נחל צין עליון, נחל מדור, מצד/עין ירקעם, ראש מעלה עלי (תצפית), מעלה עקרבים, נחל צין תחתון/ציר המצלעות (בהתאם לרכבים), המכתש הקטן.

יציאה מהשטח עם חשיכה במוצ"ש.

המסלול משלב גם הליכה רגלית, אך היא אינה חובה (ולא יזיק שיהיה מי שישמור על הרכבים/יעביר אותם לנקודת הסיום של המסלול הרגלי)

המסלול כולל הרבה מלל והסברים וגם תצטרכו לסבול אותי באופן כללי למשך יומיים, אבל בתמורה תקבלו את סיפור היווצרות המכתשים שלב אחרי שלב באופן מוחשי ועם תצפיות ממקור ראשון ...

ליפתח: אני מצטער, אבל אין לי זמן פנוי באמצע השבוע. אשמח להעביר לכם את המסלול וחומר ההדרכה (כשאסיים להכינו כמובן). לא מדובר ברמה גבוהה מדי מצד הגיאולוגיה, אבל מטרת המסלול (והעבודה) הוא להציע מושגי יסוד בגיאולוגיה באופן שיעניין ויסקרן אנשים חסרי רקע מקדים בתחום.

להתראות בשטח,

נדב.

נדב42
02-08-10, 23:50

אם תצליחו לארגן אותו, אני גם מוכן להסיע אותו מהבית, אפילו בלי לדעת איפה הוא גר :p:p:p
אתה מכיר אותו אישית ?

נדב.

eran4x4
03-08-10, 10:51
טוב, בזכותכם ישבתי קצת על התחת ואירגנתי מחדש את המסלול וההדרכה בהיקף אנושי יותר (אני מקווה) ...

ניסוי כלים על רטוב:

יציאה מהמרכז ביום חמישי ה- 26 לאוגוסט בסביבות השעה 21:00 ישירות ללינה בבורות לוץ (מי שרוצה יכול לצאת קודם, אני לא יכול ...)

נדב
אם יש מצב להקדים בשבועיים אז....
1. אם מתאים שמור לי שני מקומות אצלך!

2. ההמלצה להקדים מגיע כי .............

אם כבר אז כבר
http://www.facebook.com/event.php?eid=139809549376690&index=1
http://astrofun.co.il/cm/site/astrofun/page.asp?pid=5662
כמובן שאין חובה להשתתף בהדרכה המדוברת זו רק אופציה.

ובמקביל וביחד בכדי שיהיה מעניין
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=107661959287393&ref=mf

כמובן שאפשר ללכת על ה 12 לחודש בחניון אחר - שקט יותר..
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++=
ולמי שאין חשבון בפייס
ביום חמישי ה 12 לחודש אוגוסט, יהיה מטר מטאורים גדול (פרסאידים), השנה אף צפוי המטר להיות חזק מתמיד כיוון שבאותו לילה יש מולד ירח, השמיים יהיו זרועי כוכבים ושביל החלב יראה מאופק לאופק..

אז החלטנו לנצל את האירוע הקוסמי הזה, להזמין למפגש גלקטי מיוחד את כל הג'מעה יחדיו, על נשינו וטפנו, אוהלנו ומחצלותינו, השק"שים וכלי הנגינה, ורצוי גם ציליה..לעלות על הרכבים ולסוע 180 ק..."מ (אותו מרחק מאילת או מת”א) ולפנות בצומת הרוחות על כביש 40 קצת לפני/אחרי מצפה רמון, לבה"ד 1 (לכביש 171) ולסוע עד סוף העולם אנחנו נחכה לכם שם..

בסוף העולם, בהר הנגב הגבוה, נמצא אזור שלפעמים נדמה שרגל אדם לא דרכה בו. אלא ששרידי החקלאות העתיקה והארכאולוגיה, בורות המים, הטרסות והבוסתן מעידים שאת סגולות אזור זה גילו כבר אנשים רבים, לפני אלפי שנים. הנוף המדברי מרהיב.. מאפשר לנשום עמוק ולראות רחוק.. למקום הזה קוראים בורות לוץ :)

זהו חניון לילה ושמורת טבע, ולכן נשתדל לכבד את הטבע והחיים המדבריים סביב.. במקום 3 סככות גדולות לצל, ברזייה, שירותים, עץ למדורה, שתייה קרה וחמה במחירים הוגנים, אוהל אירוח בדואי, מוזיקה טובה לגוף ולנשמה ;)

בתוכנית:
תחנה על אסטרונומיה בה יסביר יונתן אליכיס, בעליו של מצפה כוכבים נייד וטלסקופ, על קבוצות הכוכבים בשמיים ועל כוכבי הלכת שבמערכת השמש, נצפה דרך הטלסקופ על כוכבי הלכת, גלקסיות, ערפיליות, ועוד.
תחילת התצפית 20:00 עד 03:00
בתשלום: מבוגר - 70 ש"ח, ילדים ונוער – 50 ש"ח.
לחצו על הקישורית לקבלת עוד פרטים
http://astrofun.co.il/cm/site/astrofun/page.asp?pid=5662

זמן מידבר לאור הכוכבים, או המדורה עם מוחמד אל וולידי,
איש הגמלים והמידבר.. ובבוקר מוקדם טיול זריחה להר חריף

מסיבת כובע החל ההשעה 03:00

DJ AYAWASKA - Tribal
DJ Tal Cohen Alloro - Cosmic
Silva Sound System - Dub Regge Roots

http://way2jerusalem.blogspot.com/

בכל שנה בסביבות ה12 לאוגוסט כדור הארץ חולף דרך שובל אבק שמותיר אחריו השביט סוויפט-טאטל, זהו מטר של מטאוריטים הנקראים פרסאידים, מדובר במטר נוח לצפייה בחצי כדור הצפוני, במקומות חשוכים ללא 'זיהום אור' ומרחבים פתוחים.. ניתן לגעת בכוכבים... כדאי להגיע בחמישי אח"צ ולהתמקם בקמפינג לאלו החפצים להשתתף בתצפית המתחילה עם שקיעה, למי שרוצה לראות את מאדים נוגה ושבתאי בטלסקופ כדאי להגיע בזמן!!

לפרטים והכוונה – 052-4318322 / 052-3035394
יום אחד הכל יפרח.. הלב של העולם ניפתח

נדב42
03-08-10, 11:09
ערן, זה לא קשור. ממילא תכננתי להיות גם ב-12 לאוגוסט באזור מכתש רמון (לאו דווקא בורות לוץ) כדי לצפות במחזה... ב- 14 לאוגוסט חל יום הולדתי, וב- 13 לאוגוסט יום הולדתה של סבתי תבדל"א, כך שאני מחוייב באירועים משפחתיים ...

חוצמזה אני זומם על מסלול רגלי נחמד בליל ירח ולכן נבחר התזמון כאשר הירח כמעט מלא ...

נדב.

eran4x4
03-08-10, 15:29
מזל טוב!

זרקו
03-08-10, 17:45
מזל טוב!

ERAN
יש לך רעיון טוב.
אתה מסוגל להרים את הטיול שהציע נדב בסופש של ה-12- יש לך זוג שמצטרף (לאשתי יום הולדת ב 12 והמטאורים זה הזיקוקים על העוגה שלה....).
מוכן לעזור לארגן טיול מיום חמישי עד שבת בצהריים.

אז מי בפנים?

נועם

נדב42
03-08-10, 18:39
נועם/ערן,

כמובן שאשמח להעביר לכם כל חומר שיהיה לי מוכן עד אז ...

נדב.

Yiftah
03-08-10, 20:35
יום חמישי ה- 12 בחודש.. מוצא חן בעיני הרעיון.

עד מצפה רמון אפשר להגיע ברכב הרך שלי.. לצפות בכוכבים בלילה - גם מתאים לנו, ואם אפשר יהיה להצטרף למישהו לאיזה קטע קצר ביום שישי (כזה שיאפשר לי לחזור הביתה לפני כניסת שבת...) גם נשמח. אם לא - עדיין החוויה שווה.

דקי ואני בפנים.

נדב42
03-08-10, 20:54
יש עוד כמה מוקדי פעילות: הנה דוא"ל שקיבלתי מיודעי דבר (איזה כיף לעבוד באוניברסיטה ...), ואני מצטט אותו במלואו :p

שיא המטר יהיה ביום חמישי הבא בלילה לקראת 2-3 לפנות בוקר.
אין צורך בציוד מיוחד רק בזוג עיניים.
כדאי לרדת לנגב, למצפה רמון, בורות לוץ או כל אתר אחר חשוך היטב ורחוק מאורות (אפשר גם ברמת הגולן).
יש מספר התארגנויות בנושא:

ראשית מדע והמועדון האסטרונומי של אוניברסיטת ת"א (מצפה רמון):
http://www.meteors.org.il/ (http://www.meteors.org.il/)

פעילות האגודה לאסטרונומיה (בפארק תמנע):
http://www.astronomy.org.il/joomlafimal/index.php?option=com_fabrik&Itemid=289 (http://www.astronomy.org.il/joomlafimal/index.php?option=com_fabrik&Itemid=289)

מצפה הכוכבים ברקת (מצפה רמון):
http://www.bareket-astro.com/club/docs/perseids_2010_observation.htm (http://www.bareket-astro.com/club/docs/perseids_2010_observation.htm)

תצפית פרטית בבורות לוץ:
http://astrofun.co.il/cm/site/astrofun/page.asp?pid=5662 (http://astrofun.co.il/cm/site/astrofun/page.asp?pid=5662)

אתה מוזמן גם לרשום בגוגול "מטר הפרסאידים 2010" ותמצא שפע של מידע.

נדב.

יונתןמצפה
03-08-10, 22:48
אני לא מבין, מי בדיוק מארגן את האירוע בבורות לוץ?
נראה לי תמוה משהו שהאירוע עולה כניסה, כאילו מה- לרגל האירוע בורות לוץ ייסגרו? מי שלא משלם לא יכול להגיע לשם?
מוזר...
ולגבי השירותים, בערך מסוף שנות התשעים השירותים שם לא פעילים. קשה לי להאמין שהחזירו שם את בור הספיגה לשימוש רק לטובת אירוע כזה.
מישהו יכול לשפוך קצת אור על זה?
אגב, באתר של הרט"ג אין שום אזכור על העניין.

zagi
03-08-10, 22:57
הולכת להיות שם גם מסיבה , מי שמארגן את המסיבה בטח דואג לכל העניינים האלו .

אדר_ק
04-08-10, 10:01
נחל נקרות (לינה), שלוחת צלמון, נחל צין עליון,

נדב המשמעות היא עלית המרזבה שזה קשה שבעתיים מירידת המצלעות,

וגם משיכה שם זה סיכון מיותר.

בכל מקרה, ללא הבנה מינימלית בגיאולוגיה, נראה לי שיותר נכון בסיפור המכתשים,

ולבטח פחות נורא בעבירות, לנוע מסהרונים למעלה נוח - טרייפה ולצלמון להמשך.

נ.ב

אם תבחר לבצע (למוסיקה של משימה בלתי אפשרית), תוכל לישון בארדון הנפלא,

במקום נקרות.

נדב42
04-08-10, 12:24
נדב המשמעות היא עלית המרזבה שזה קשה שבעתיים מירידת המצלעות, וגם משיכה שם זה סיכון מיותר.

את המרזבה עליתי לפני שנה בערך עם הויטארה הקודמת בלי שום דרמות מיוחדות (בלי נעילות או הגבהה חריגה). חוצמזה, ראיתי אותך עולה בשבילי האש, קטן עליך ...

בנחל גלד יש מקום שמכונה "אצבע אלוהים", ויש לו חלק בסיפור הגיאולוגי. כדי להגיע לשם יש לטפס רגלית מהחניון ולכן עדיף לישון במקום ולצאת רגלית עם שחר, או אפילו בליל ירח (זו לא שמורת טבע, אז מותר), פשוט כי אח"כ נהיה חם מדי ...

נדב.

eran4x4
04-08-10, 16:25
ERAN
יש לך רעיון טוב.
אתה מסוגל להרים את הטיול שהציע נדב בסופש של ה-12- יש לך זוג שמצטרף (לאשתי יום הולדת ב 12 והמטאורים זה הזיקוקים על העוגה שלה....).
מוכן לעזור לארגן טיול מיום חמישי עד שבת בצהריים.

אז מי בפנים?

נועם
גיליתי \ נזכרתי שבשישי אנחנו אמורים להיות בבוקר במרכז - אז לצערי כפי הנראה ירדתי שהנושא...
אולי משהו ישתנה - אם כן העדכן.

יונתן - התשלום הוא עבור ההדרכה הספציפית - לא עבור השהיה בחניון \ המסיבה וכדומה....

לגבי השרותים - אין לי מושג.

נדב42
05-08-10, 00:02
בנחל גלד יש מקום שמכונה "אצבע אלוהים", ויש לו חלק בסיפור הגיאולוגי. כדי להגיע לשם יש לטפס רגלית מהחניון ולכן עדיף לישון במקום ולצאת רגלית עם שחר, או אפילו בליל ירח (זו לא שמורת טבע, אז מותר), פשוט כי אח"כ נהיה חם מדי ...

אדר העיר לי כי זו כן שמורת טבע, הסימון במפה הטעה אותי והוא מן הסתם צודק ... תשכחו מטיול לילי במקום ...

נדב.

יונתןמצפה
06-08-10, 01:10
יונתן - התשלום הוא עבור ההדרכה הספציפית - לא עבור השהיה בחניון \ המסיבה וכדומה....

זה לא ממש ברור מההזמנה, שלפיה אתה משלם עבור הכניסה.
ומה לגבי המסיבה? בהזמנה בכלל לא מדובר על זה. מאיפה המידע על כך?

erezvitara
06-08-10, 02:07
זה לא ממש ברור מההזמנה, שלפיה אתה משלם עבור הכניסה.
ומה לגבי המסיבה? בהזמנה בכלל לא מדובר על זה. מאיפה המידע על כך?

אני לא מכיר את הארוע אבל מהבנתי את הכתוב התשלום הוא עבור הכניסה לאיזור,עבור השירותים בו,עבור הסבר("הכרות עם קבוצות השמיים")ועבור אפשרות שימוש בטלסקופ.

בקשר לשירותים-מה הבעיה לשכור שירותים כימיים?

בקשר למסיבה-המסיבה היא מסיבת כובע (סוג של מסיבת טראנס שהמארגנים שלה לא גובים תשלום וכל אחד שם כמה שהוא רוצה)

eran4x4
06-08-10, 06:34
יונתן - מכאן
http://jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=26142&stc=1&d=1281065404
אני ממש לא מארגן או קשור לארוע - הגיע אלי הזמנה והעברתי - ממש לא נראה לי שהם הולכים לסגור את החניון....
כל העניין של טרנס בחניון לילה בשמורה מעלה גם אצלי סימן שאלה....

GodsFather
06-08-10, 07:04
שיא המטר יהיה ביום חמישי הבא בלילה לקראת 2-3 לפנות בוקר.נדב.

2-3 שבין חמישי לשישי או שבין רביעי לחמישי (קרי 2-3 לפנות בוקר של יום חמישי ? ) זה לא נראה לי ברור לכולם.

לגבי ענייני הרט"ג - יונתן, אין לך שם איש קשר לברר ?

נדב42
06-08-10, 08:36
2-3 שבין חמישי לשישי או שבין רביעי לחמישי (קרי 2-3 לפנות בוקר של יום חמישי ? ) זה לא נראה לי ברור לכולם.

בין חמישי לשישי.

erezvitara
06-08-10, 11:36
טוב התקשרתי לקבל פרטים מיונתן שהולך להעביר את ההרצאה ואין אצלו תשובה,השארתי הודעה,ממתין.

במקביל התקשרתי למארגני המסיבה שם נאמר לי שהמסיבה היא במרחק של 40 ק"מ מהתצפית, והם חושבים שהתשלום בתצפית הוא על ההרצאה שכן יונתן מגיע לשם עם ערכת מצפה נייד.

יונתןמצפה
06-08-10, 11:52
במקביל התקשרתי למארגני המסיבה שם נאמר לי שהמסיבה היא במרחק של 40 ק"מ מהתצפית

בקיצור, שיטת הפרסום הזו דואגת לעשות לכולנו סלט...
יש לא רחוק מבורות לוץ בסיס נטוש שמתאים בדיוק לאירועים כאלו. אבל 40 ק"מ? :confused:
זה כמעט להגיע לשדה בוקר... משהו כמו שעה נסיעה בכבישים האלו!
בקיצור, משהו כאן נשמע מאד תמוה.
אני ממליץ לכל מי שמתכוון לרדת, שיידאג לתכנן לעצמו תכנית ב' במידה ויהיה פער בין הפרסומים לבין מה שיש בפועל.

eran4x4
06-08-10, 18:39
יונתן זה העדכון שראיתי לגבי המסיבה בפיסבוק
שינויים קלים במיקום, מסיבת כובע בנחל חווה (ליד חאן השיירות) ולא בבורות לוץ.. מה שמקל על הגישה.. ולמרות שהלך לנו האוטו... נראה שהולך להיות שמח:)
- הכיוון שלך לשדה בוקר מאוד קרוב למציאות...

כפי הנראה שמסיבות שכאלו ושמורות לא ממש הולכים ביחד...

אדר_ק
06-08-10, 20:15
נחל חווה????????????????

האפשרות היחידה ליד צומת הרוחות.

חמישי בלילה\בה"ד1, נשמע מוזר.

נדב42
23-08-10, 17:17

ניסוי כלים על רטוב:

תוואי כללי: מעלה ערוד, נחל רמון, נחל גוונים, הר סהרונים, עין סהרונים, מעלה דקלים, נחל נקרות (לינה), שלוחת צלמון, נחל צין עליון, נחל מדור, מצד/עין ירקעם, ראש מעלה עלי (תצפית), מעלה עקרבים, נחל צין תחתון/ציר המצלעות (בהתאם לרכבים), המכתש הקטן.

יציאה מהשטח עם חשיכה במוצ"ש.

...

נדחה בשלב זה למועד לא ידוע, עד שיוחזר הרכב לכשירות מבצעית לאחר תקלה חוזרת בחיבור הסרן האחורי לשלדה, שגרר אחריו מעיכה של הבולמים האחוריים וצינורות הבלמים האחוריים. הצינורות שודרגו לצינורות פלדה שזורה והותקנו בולמים זמניים בסיוע חברי הפורום, אולם לא ממש מאפשרים נסיעת שטח ... הרכב כשיר בשלב זה לנסיעות מנהלתיות בלבד ...

נדב.

-->