PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך ה NaviGuide ?

rob
01-08-10, 17:21
מותקן אצלי ברכב IGO Limusine שזה אומר מכשיר קטן שיושב מאחורי הקלעים ומשדר את התמונה למסך שיש ברכב.

כרגע מותקנת אצלי תוכנת שטח LandGuide ואני ממש לא מרוצה, המפות הן לבנות (ללא סימון שבילים) וכשאני עושה זום אאוט על מנת להבין איפה אני, אז המפה לא מצליחה להראות מעבר לקילומטר מכל צד.

הבנתי שגם NaviGuide יכול לעבוד במערכת אצלי.

ועכשיו לשאלות:

מישהו מכיר את התוכנה הזו?
האם יש להם סימון שבילים (צבעוני)
האם יש אופציות נוספות למכשיר הזה?

omri_t
01-08-10, 17:42
עבדתי איתה עד לא מזמן.
מספקת את הסחורה.
יש מפות סמ"ש. אצלי היו מאוד ישנות ולא מעודכנות.

נסה לדבר עם יואב, ולבדוק אם ניתן להריץ על המכשיר שלך עמוד ענן.
נוחה ויעילה. (לא שונה בהרבה מהנביגייד)

נמרוד
01-08-10, 17:49
לנדגייד תוכנה שאינה עונה אפילו להגדרה "תוכנה בסיסית". היא בקושי מפה-נעה.

עמוד-ענן הרבה יותר טובה, לטעמי לא נופלת מנביגייד טכנית, זולה יותר, ויש בה שני יתרונות על נביגייד - אחד, מפות לבנות, בנוסף לסימון שבילים - בהרבה מקרים הלבנה עדיפה. ושתיים - בונוס אדיר - נקודות העניין שניתנות לעדכון מהאתר. חפש כאן בפורום היו לא מעט דיונים על הנושא.

אריה פאהן
01-08-10, 19:52
מותקן אצלי ברכב IGO Limusine שזה אומר מכשיר קטן שיושב מאחורי הקלעים ומשדר את התמונה למסך שיש ברכב.

כתבת את הבעיה בגוף השאלה.
הבעיה היא שמכשיר ה - GPS אצלך יושב אחרי הקלעים, כך שאין לך נגישות אליו, אינך יכול להכין מסלול בבית על המחשב ו "לשפוך" אותו לתוך המכשיר ברכב.
לדעתי זה הבעיה העיקרית, שכן מבחינת פונקציות יש בכל התוכנות שהוזכרו די והותר למי שמחפש פתרון לתכנן מראש טיול, הבעיה היא הנגישות וזה כבר לא משנה באיזה תוכנה תשתמש.

rob
01-08-10, 21:32
דיברתי עם יואב כבר כמה פעמים, כל פעם הוא אמר לי "נסה אותי בעוד כמה שבועות, אולי...."
בפעם האחרונה שדיברתי איתו בערך לפני חודשיים הוא אמר לי שאין לו תוכניות לעשות גירסה שתעבוד על המכשיר הזה.
מבחינתו השוק קטן מדי.

אריה פאהן
02-08-10, 01:55
נראה לי שפשוט יש לך גירסה ישנה או מקולקלת, סימון שבילים יש כבר די מזמן.
גם אין בעיה עם הזום, תקנה גירסה חדשה של לנדגייד או נוויגייד והבעיה תיפתר.

rob
02-08-10, 20:43
חזרו אלי עכשיו מ-NaviGuide ועכשיו הם אומרים שהתוכנה שלהם לא תומכת במכשיר.

נשאר רק LandGuide וזה כבר יש לי וזה קקה

אריה פאהן
03-08-10, 01:26
דבר איתי ואולי אוכל לפתור לך את הבעיה 0547979953

-->