PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש המלצה ל "נט בוק".

דרור הראל
01-08-10, 21:21
שלום חברים.מבקש עזרה בנושא בו אין לי הרבה נסיון-ביצעתי מחקר אינטרנטי קטן כדי להבין מה אני צריך ומה שחסר לי זה דגם מומלץ מאנשים שיש להם נסיון חיובי איתו.

אני מבקש המלצה לנט בוק חדש-על פי הצרכים הבאים

א.ניתן לרכישה דרך האינטרנט או הטלפון-בארץ בלבד.

ב.מחיר גג-2000 ש"ח

ג.תוכנת הפעלה מלאה ולא STARTER

ד.שימושים-אופיס,אינטרנט

ה.אמין,מהיר

ו.אין דרישות נוספות מיוחדות-מסך לא קטן מ10.1

תודה

דרור הראל

ofiredri
02-08-10, 08:58
Asus Eee 1015
תתקשר לרון לייט היבואן ותבקש קונפיגורציה ללא STARTER או WINDOWS XP אם עדיין משווק .

BackDoorMan
02-08-10, 09:18
עזוב אותך ממסכי 10.1 , זה נראה בדיחה והמקלדת מצומקת מידי, פשוט לא נוח לעבודה אמיתית שמעבר לכמה דקות.
אם אתה חייב להשאר במסגרת התקציבית אז לך על מסך 12" וללנובו יש אחד כזה (http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db147729=147746&db138933=1484535)
אם מסך גדול יותר חיבור HDMI ומעבד בריון חשוב לך אז תשקיע בלפטופ של 13.3"
מעבד CORE 2 ועוד 700 ש"ח ל1.6 ק"ג שלנובו (http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=736905)

Pageup
02-08-10, 11:05
תחשוב טוב אם נטבוק זה הפתרון בשבילך.
הוא מצוין לקצת אינטרנט, לקרוא מסמכים
ושיהיה לך מחשב איתך לכל מקום (כי הוא קל).
זה ממש לא כלי שאפשר לערוך בו מסמכים בצורה
סיסטמטית. בשבוע שעבר הייתה לי חוויה עם נטבוק,
אחרי 5 דקות המסמך הועבר ל DOK ומשם ללפטופ
עם מסך 15".

BackDoorMan
02-08-10, 14:32
תקרא את סעיף ד' בדרישות שלו.

dudu
02-08-10, 15:20
asus eee 1005 ha
עונה כל כל הדרישות שלך וקצת יותר
אני משתמש בו לאינטרנט, סרטים(מילואים וכו') מעט מסמכים (קריאה ועריכה)
מגיע איתו כמעט לכל מקום נוח מאוד למרות המקלדת הקטנה קל להקליד
אישתי הייתה מגיעה איתו לכל ההרצאות בזמן הלימודים ומסכמת בזמן אמת
גם אחותי רכשה נטבוק כזה ללימודים והוא עושה את העבודה

כמובן שככל שהמחשב יותר גדול הוא יותר נוח לשימוש אבל לדעתי יותר מנטבוק זה כבר לא באמת נייד

דרור הראל
02-08-10, 15:23
חברים,

לפ טופ יש לי (שניים) הנט בוק ,מטרתו היא כפי שציינתי ובעת הצורך נשתמש בלפ טופ.

הASUS מכל החיפושים שעשיתי ברשת נראה לי האפשרות הכי מתאימה עד כה,אלה אם יש לכם רעיונות אחרים.

האם הנט בוק,מתאים למשל לעריכת מצגת בפאוור פוינט?

אני מאד מעריך את עזרתכם,תודה.

דרור הראל

dudu
02-08-10, 15:28
האם הנט בוק,מתאים למשל לעריכת מצגת בפאוור פוינט?

דרור הראל

טכנית כן! ארגונומית? תבדוק בחנות, לדעתי כן
ובכל אם רוצים לעבוד בנוחות תמיד אפשר לחבר עכבר ומקלדת בUSB

דרור הראל
02-08-10, 16:17
עזוב אותך ממסכי 10.1 , זה נראה בדיחה והמקלדת מצומקת מידי, פשוט לא נוח לעבודה אמיתית שמעבר לכמה דקות.
אם אתה חייב להשאר במסגרת התקציבית אז לך על מסך 12" וללנובו יש אחד כזה (http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db147729=147746&db138933=1484535)
אם מסך גדול יותר חיבור HDMI ומעבד בריון חשוב לך אז תשקיע בלפטופ של 13.3"
מעבד CORE 2 ועוד 700 ש"ח ל1.6 ק"ג שלנובו (http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=736905)

ראיתי שלנובו,יש נפח זיכרון RAM 1024MB בעוד לאחרים 1G -מה זה אומר הפער הזה?
כמו כן לא מצויין באתר אם הוא כולל תוכנת הפעלה,אבל אחד הממליצים מציין WINDOW XP

תודה,דרור

shmil
02-08-10, 16:26
ראיתי שלנובו,יש נפח זיכרון RAM 1024MB בעוד לאחרים 1G -מה זה אומר הפער הזה?

זה אומר שללנובו יש אורך של 1000 מטר, בעוד לאחרים יש רק 1 ק"מ.

או בעברית- אותו דבר, יחידת מדידה שונה.

grand
02-08-10, 16:33
היי דרור.

נסה להשיג מחשב של ACER דגם AO752.
זה מחשב 11.6" במשקל של 1.35 ק"ג.
מעבד M743 של INTEL (לא ATOM
2GB
160GB דיסק קשיח
סוללה 6 תאים לעבודה של 8 שעות.
windows 7 home premium
כל ה"גודיס" כולל בלוטוט HDMI
וכל זה במחיר מפתיע של פחות מ 2000 ש"ח.

זה ה NETBOOK הטוב ביותר שתמצא בתקציב שלך. עובד מהר וטוב.

אבל מה.... יש בעית מלאי קשה ליבואן.
אם לא תמצא דבר איתי ואנסה להשיג לך אחד.
רמי.

BackDoorMan
02-08-10, 19:34
עוד משהו לשים לב אליו ומאוד חשוב, יכול להיות שהמפרט על הנייר מרשים והכל, כמו למשל באייסר שהוצע מעלי.
אבל המפרט נשאר על הנייר והמחשב הולך לבית והכסף למוכר, אז לפני הכל
תשקיע קצת זמן איכות עם המחשב , במיוחד במה שהגוף שלך ממתמשק אליו , דהיינו מקלדת ולוח מגע.
ובזה נופלים היצרנים מהליגה השנייה בד"כ, בנטבוקים במיוחד לוחית המגע קטנה מידי והרגישות לא משהו, עד כדי כך שיש כאלו המחברים עכבר חיצוני.
לי יש טושיבה 15.4 ולשמחתי הטאץ'-פד מעולה ,ואין סיבה להניח שגם בגירסאות הקטנות יותר המצב שונה.
ללנובו יש בד"כ את הסטיק בין
I ל-J שירשו מ יבמ והוא עובד נהדר למי שמתרגל אליו.
את ההבדל בין כמה מאות מגהרצים וקצת יותר זכרון מעבר ל2GB לא תבחין ולא תצטרך ,
אבל מקלדת ולוחית מגע אתה תצטרך להרגיש בכל רגע , ובחירה מוטעית יכולה להרוס את כל חווית השימוש.
לנובו , טושיבה ודל שווים בדיקה , מ LG כדאי להתרחק , הבנתי שגם אייסר לא מבריקים במקלדות אבל יתכן שמאז הם השתפרו.*

נדב42
02-08-10, 20:20
עוד משהו לשים לב אליו ומאוד חשוב, יכול להיות שהמפרט על הנייר מרשים והכל, כמו למשל באייסר שהוצע מעלי.
תשקיע קצת זמן איכות עם המחשב , במיוחד במה שהגוף שלך ממתמשק אליו , דהיינו מקלדת ולוח מגע.
ובזה נופלים היצרנים מהליגה השנייה בד"כ, בנטבוקים במיוחד לוחית המגע קטנה מידי והרגישות לא משהו, עד כדי כך שיש כאלו המחברים עכבר חיצוני.
לי יש טושיבה 15.4 ולשמחתי הטאץ'-פד מעולה ,ואין סיבה להניח שגם בגירסאות הקטנות יותר המצב שונה.
אבל מקלדת ולוחית מגע אתה תצטרך להרגיש בכל רגע , ובחירה מוטעית יכולה להרוס את כל חווית השימוש.

+1

תתנסה בעצמך ואל תסתפק בהמלצות של אחרים - אתה רוצה את הנט-בוק למטרת נוחות (כי הרי יש לך כבר שני לפטופים), אז נוחות זה דבר סובייקטיבי. אסוף את ההמלצות וחפש מכשירים בתצוגה או אצל אנשים כדי שתוכל למשמש את הסחורה בידיים לפני שאתה קונה ...

נדב.

ofiredri
02-08-10, 20:42
לנובו , טושיבה ודל שווים בדיקה , מ LG כדאי להתרחק , הבנתי שגם אייסר לא מבריקים במקלדות אבל יתכן שמאז הם השתפרו.*
אני מאוד מסכים עם מה שנאמר. נתונים על הנייר עשויים להרשים מאוד על הנייר אך בפועל המחשב עלול להיות איטי, מסורבל, עכבר לא מדוייק וכו'
זאת בדיוק הסיבה שמשתמשים כל כך אוהבים את ה ASUS. החומרה והתוכנה עובדים יחדיו חלק, ללא צווארי בקבוק, תקיעות עיכובים וכו', במיוחד עם ווינדוס XP שם כביכול מערכת ההפעלה צורכת פחות משאבים מהחומרה.
ASUS היו הראשונים שיצאו עם הקונספט של NETBOOK ומאז הם מובילים בתחום. הם מציעים מסכים 11 ו 12 אינץ' אבל המחיר מעל 2000 ש"ח.
בקיצור מומלץ בחום. אני מאוד מרוצה וכנ"ל לגבי כל מי שרכש.

דרור הראל
02-08-10, 20:44
חברים שוב תודה,

יש בעייה רצינית עם נושא,הלבדוק לפני אם הוא נח ומתאים,מאחר ואני גר בחו"ל והמחשב יגיע אליי באמצעות קרוב משפחה(ואני קונה בארץ בגלל-עברית,מחיר-למי שלא יודע בישראל כמעט הכל יותר זול משמעותית לעומת אירופה).

למדתי ממכם המון ואני לוקח בחשבון את שלושת הדגמים שהומלצו כאן--מה שחסר לי כרגע זו המלצה על בית עסק או אתר אינטרנט אמין.
בבאג בדקתי,קניתי מהם בעבר טושיבה,גם דרך האתר של DELL קניתי בעבר לפטופ-עכשיו צריך למצוא אתר או עסק שמציע את הדגמים שהמלצתם-ASUS LENOVO ACER

תודה דרור

eran4x4
02-08-10, 21:35
דרור

במקרה שלך במייוחד - שים לב לאחריות בין לאומית

ההמלצה שלי היא
http://www.p1000.co.il/Sales/SaleDetails.aspx?AuId=7735114
המגבלה - 7 סטרטר

קנינו כזה לאתי לפני כחודשיים ואתי ואני מאוד אוהבים אותו.

שולח לך הודעה פרטית עם נתונים נוספים.

itayhi
02-08-10, 22:47
מצטרף להמלצות על ה 1005 asus,

קנינו כזה, בעיקר לצורך סיכומים בזמן אמת ללימודים של האשה.
וגם כמחשב נוסף לבית כאשר שנינו רוצים לשבת מול המחשב.
רצוי מאוד לשדרג עם הקנייה לזכרון 2 ג'יגה.

היתרון הכי גדול שלו לדעתי הוא זמן הסוללה הארוך מאוד ביחס לשאר.
8+ שעות עבודה מלאה עם חיבור wifi!

סה"כ המחשב עושה עבודה טובה, לא נתקע כמעט אף פעם.
מקלדת נוחה ומסך טוב, גם בשמש קלה.

החיסרון, win 7 starter
יש גירסא שמגיעה עם xp ודיסק קשיח קטן יותר של 160.

אישית קניתי באייבורי,, הכי זול והכי זמין
הבעייה באייבורי שהם כמעט לא מוכנים למכור אף נט-בוק פרט לWIND של MSI שהם מייבאים.
צריך ממש ללחוץ על המוכר שימכור לך את הASUS.

איתי

dudu
02-08-10, 23:15
לא כל כך חשוב איפה לקנות בתנאי שהמחיר ותנאי התשלום נוחים לך
והאחריות היא של היבואן הרשמי (במקרה שלך כמו שנאמר כדי לוודא אחריות בין לאומית)
מחשבים ניידים כמו מדפסות ומוצרי חשמל אחרים מרגע הקניה כל ההתנהלות שלך בנושא אחריות ותמיכה היא מול היבואן ולא מול המוכר כך שבעצם דקה אחרי המכירה אתה לא כל כך מעניין את המוכר והוא לא מעניין אותך.

במחשבים נייחים שהם כמעט כולם הרכבה מקומית מערב רב של חלקים יש חשיבות לעסק המרכיב/מוכר מפני שהוא זה שנותן את האחריות למוצר.

-->