PDA

צפייה בגרסה מלאה : לאן מטיילים ב - 38 מעלות?

sgill
03-08-10, 23:08
השבת שוב צפוי עומס חום כבד עד קיצוני. השאלה היא לאן ניתן לטייל ולברוח קצת מהחום? מאחר ומדובר ביום אחד, האזור צריך להיות ברדיוס של עד 100 ק"מ מתל-אביב.

האם יש באזור לטרון / ירושלים / עמק האלה וכד' מעיינות שבאמת אפשר לרחוץ בהם? עין לימון ועין טייסים מלוכלכים, אחרים יבשים או בגובה הברך ומטה.

אשמח לשמוע הצעות.

באז
05-08-10, 13:20
השבת שוב צפוי עומס חום כבד עד קיצוני. השאלה היא לאן ניתן לטייל ולברוח קצת מהחום? מאחר ומדובר ביום אחד, האזור צריך להיות ברדיוס של עד 100 ק"מ מתל-אביב.

האם יש באזור לטרון / ירושלים / עמק האלה וכד' מעיינות שבאמת אפשר לרחוץ בהם? עין לימון ועין טייסים מלוכלכים, אחרים יבשים או בגובה הברך ומטה.

אשמח לשמוע הצעות.
הסטף -יש מים מסלול הליכה קצר .

MR BIG
05-08-10, 13:51
שבת שעברה הייתי בעין פרת.
10 דקות מזרחית לירושלים.
שמורת טבע בתשלום (מוצדק יש לומר!!), 20 ש"ח למבוגר .
חניון מסודר, פקחים, שמירה, נקיון, פחי זבל , שילוט ואתר שמתוחזק וכייף לטייל בו.
בהחלט מגיע מילה טובה לרט"ג.
ברדיוס של 20- 600 מטר מהרכב יש את הבריכות היפות והכייפיות ביותר שהייתי בהם!!!
צלול, קריר, עמוק, מוצל בחלקו.
כייף אמיתי!
מומלץ להגיע בשעת בוקר ממש ממש מוקדמת(בגלל ריבוי אנשים במקום) ולהתקפל עד הצהריים לשנ"צ בבית.
עונג שבת.

נ.ב
תמיד הפחידו אותי שהאיזור מסוכן מבחינה בטחונית. לא נכון בעיניי...., אני הרגשתי ממש בנוח.
אם אתה חמוש, עוד יותר טוב.

שרון בן ארי
05-08-10, 17:37
לדוגמא, אתה יכול להתענג על עין אל באלד. ובקשר להמלצתו של מר ביג - ראה קישור לאלבום עם תמונות משמורת עין פרת: http://www.jeepolog.com/forums/album.php?albumid=235&pictureid=3676

סיקס כחול
05-08-10, 18:17
אם ביום חם, נשארו הלילות.
אתמול עלינו באור אחרון דרך יפית לסרטבה (קטעים ברמת עבירות קשה) , ירדנו דרך מעלה אפרים ופיקניק שתוכנן במעיינות פצאל לא התבצע עקב חוסר בזמן
הטיול היה בלילה חשוך והרעיון יפה לכל מסלול

itt8
05-08-10, 23:56
אם ביום חם, נשארו הלילות.
אתמול עלינו באור אחרון דרך יפית לסרטבה (קטעים ברמת עבירות קשה) , ירדנו דרך מעלה אפרים ופיקניק שתוכנן במעיינות פצאל לא התבצע עקב חוסר בזמן
הטיול היה בלילה חשוך והרעיון יפה לכל מסלול

תנועת כלי רכב בלילה בסרטבה (שמורת טבע), שונה החוק ולא שמענו על כך?

-->