PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות עקרונית בקשר לבניית גגון לסמוראיי

itamarperez
04-08-10, 22:23
שלום לכולם
ייתכן שחלקכם כבר פגשתם אותי פה ושם במפגשים למיניהם
העניין הוא כזה
ככה נראה הג'יפ היום

http://i36.tinypic.com/33lov0w.jpg

הכלוב נבנה בצורה מעולה ומקצועית אצל ארז לפני שנתיים בערך, והנה הטעות שלי, בזמנו הייתי
בטוח שאני הולך לתפור ברזנט לפי המידות של הכלוב, הבעייה הייתה שהחלטתי לעשות את זה
עוד לפני שהבנתי באמת כמה עובדות מצערות בנוגע לאיכות הברזנטים שיש בארץ ולמחיר העבודה
וברגע שהבנתי שעדיף לי לעשות לעצמי טובה גדולה ופשוט להזמין ברזנט בסטופ איכותי סטנדרטי
במחיר כולל משלוח וכל העושק הנלווה של בערך 1600 שקל ושפשוט "לא רואה ממטר" שום
ברזנט שיתפרו לי בארץ הן מבחינת המחיר והן מבחינת איכות החומר. זה פשוט היה מאוחר מדיי
וכבר הכלוב היה מורכב על הג'יפ לתפארת מדינת ישראל. והרי לפניכם הבעיה
בתמונה זה הברזנט הישן והקרוע על גבי הכלוב הנוכחי בתצוגת תכלית מגוכחת :)

http://i33.tinypic.com/m23k2.jpg

מאז זרמו הרבה מים בתא הנהג והחלטתי לתקן את העוול שנעשה, ועל הדרך אני פשוט חייב
כבר גגון, מאז שהתחלתי לטייל אני מרגיש שאני פשוט חייב עוד מקום להעמיס דברים ואני כבר
לא יכול להתפשר על כמה דברים שבעבר הייתי פשוט "מתכלב" והעיקר לצאת לטייל.
בקיצור נהייתי "חלבי" :). אזז ככה:
בשלב הראשון אני צריך "לתקן" את הכלוב ככה שיתאים לברזנט בסטופ מקורי!!
ובשלב השני אני צריך לבנות גגון! , וכאן למעשה אני צריך מעט עזרה.

1) האם לבחור גגון שנראה ככה:

http://i38.tinypic.com/fwowt1.jpg

http://i34.tinypic.com/2r6kx06.jpg

http://i37.tinypic.com/2cen3q0.jpg

http://i35.tinypic.com/4l270l.jpg

כלומר שיושב על הבודי של הרכב "מסביב לכלוב" ובכך מאפשר לי להשתמש בברזנט (לאחר התיקון של הכלוב כמובן).

2) או לחילופין (וכאן ההתלבטות) האם לנצל כבר את המבנה החזק מאוד של הכלוב ופשוט להתקין את העריסה של הגגון עליו בצורה כלשהי שאפשר יהיה לפרק אותו (ללא ריתוך). ובכך להימנע מהקידוחים הנוספים בבודי \ דבר שמצריך אותי לעשות חורים בברזנט החדש בנקודות החיבור לכלוב ולאטום עם מעט חומר איטום מדיי פעם.

למעשה העניין מסתכם בשאלה מה עדיף??? חורים בברזנט או חורים בפח...
האמת שקשה לי להחליט, ומצד שני אני רוצה כבר להתחיל את העניין.

העניין האחרון שבו אזדקק לעזרתכם הוא למצוא בעל מקצוע שבאמת יכול לעשות את העבודה
של תיקון הכלוב ושל בניית הגגון בצורה טובה שתראה לא שונה מאוד מהתמונות למעלה
הייתי מעדיף לעשות את זה בעצמי אבל אני עובד במשרה מלאה ואני גם סטודנט ויש פער גדול מדיי בין היכולת שלי לבצע את זה לבין איך אני רוצה שזה יראה בסוף ככה שזה לא
ריאלי כ"כ בתקופה הנוכחית.
אני חושב גם לפנות לארז בעניין אבל שמעתי שהוא כבר לא עושה עבודות כאלו, בכל מקרה מחר
אני אנסה ליצור איתו קשר ולשאול.

אני מודה לכל מי שטרח לקרוא ואני מודה כפליים לכל מי שישמח לעזור

zagi
04-08-10, 23:00
ביררת עם "רוקי" מרחובות כמה יעלה לך ברזנט חדש לפי מידה ?

עידו לוריה
04-08-10, 23:03
שלום איתמר
עם אתה רוצה אתה יכול לפנות אלי בקשר לגגון ולקשת .
עידו
0527468878

itamarperez
05-08-10, 07:10
ביררת עם "רוקי" מרחובות כמה יעלה לך ברזנט חדש לפי מידה ?

כן, בזמנו דווקא כשביררתי בדיוק לפני שהתייאשתי מכל "בעלי המקצוע" הגעתי בסוף לרוקי והוא היה היחיד! שנראה לי נורמאלי ודרש מחיר הגיוני בסביבות ה 2000 ש"ח. הוא היה מאוד נחמד וסבלני והראה לי דוגמאות לעבודות שעשה וגם הסביר לי על החומרים שבהם הוא משתמש,*אין ספק שאם הייתי תופר היום ברזנט זה רק אצלו!, העניין הוא כיום שאני לא מתכוון להתפשר על העניין של הבסטופ ההבדלים באיכות פשוט גדולים מדיי לטובתו.

עידו תודה, אשמח לדבר.

ש01
06-08-10, 08:36
לא רחוק ממך, במכמורת ישנו תופר ברזנטים איכותי ביותר - מפרשי קדר.
נכון - הוא מכוון לים ולא לשטח אבל ברזנט ביכטה עומד בתנאים קשים יותר מהשמש בטיול.
יורם וחגית תופרים לפי מידה באיכות גבוהה ביותר.

יש בחור בשם משה שפירק לפני כשנה גגון המורכב על הבודי מעל הברזנט - אולי ירצה למכור (למרות שאינני יודע כמה הגגון חזק).
04-6360286 בשעות העבודה. תגיד לו שזה עם הסופה עם הברזנט האדום נתן לך את הטלפון.

itamarperez
07-08-10, 12:25
גרתי פעם כמה שנים במכמורת, אני מכיר אותם, לא היה לי מושג שהם תופרים גם ברזנטים
אני שואל את עצמי אם יש בארץ מישהו שיכול להתחרות באיכות של בסטופ גם במחיר, כלומר אם יש מישהו שיכול לתפור
ברזנט איכותי כמו בסטופ שיעלה 1600 ש"ח

ohadw50
07-08-10, 13:52
גרתי פעם כמה שנים במכמורת, אני מכיר אותם, לא היה לי מושג שהם תופרים גם ברזנטים
אני שואל את עצמי אם יש בארץ מישהו שיכול להתחרות באיכות של בסטופ גם במחיר, כלומר אם יש מישהו שיכול לתפור
ברזנט איכותי כמו בסטופ שיעלה 1600 ש"ח

אין סיכוי לדעתי שישי בארץ מישהו שתופר באיכות כמו של בסטופ

גם לי וגם לערן (יעל 1) יש ברזנט של בסטופ, מאוד מרוצים ,

הברנט יושב מתוח על האוטו אין הרבה רעשים מהברנט בנסיעה ,

כמובן אין דליפות סקווצים ברמה גבוה,

רק בסטופ בטח במחיר הזה .

itamarperez
08-08-10, 09:40
אוהד אני מסכים ב 100% למרות שזה מבאס שאי אפשר להשיג בארץ משהו באיכות של בסטופ, אבל בשורה התחתונה כנראה שזה באמת עניין של היצע וביקוש ובזה אין לנו מצב להתקרב לשוק האמריקאי.

הייתי רוצה להחזיר את הדיון לנושא המקורי, קשת וגגון, דיברתי עם עידו בטלפון והוא הציע פיתרון מעניין שבוצע בהצלחה על דיפנדר פתוח, מדובר על סגירה קשיחה מאלומיניום של כל גג הרכב ועל הקונסטרוקציה הזו ישב הגגון ומהדפנות הסגירה מתבצעת עם ברזנט, באופן אישי אני דיי נרתע מלסגור את הסמוראי באופן קשיח מלמעלה וזה לא בדיוק הפיתרון שעליו חשבתי אך אני פתוח להצעות ואני מחכה שעידו יעלה לכאן תמונות של הדיפנדר ככה שנוכל כולנו להתרשם.

עידו לוריה
09-08-10, 01:20
איתמר כמו שהבטחתי אני מעלה את התמונות (מצטער על האיכות אלו תמונת סרוקות ועל הכתמים בתמונות) כמו שכבר אמרתי זה על לנדרובר דיפנדר 110, הגג והגגון הם יחידה אחת הכול מיוצר מאלומיניום עם תושבות גומי שמחברות אותו אל הקשתות ניתן לראות בתמונות את החיזוקים הפנימיים של הגג אין שום בעיה לדרוך על הגג גם שני אנשים , יש מרזבים למים בצדדים ובאחורי הגג , כמו כן יש מסילות לברזנט , ובנוסף אין צורך בשינוי מבנה לרכב , את הגג/ון אפשר בפשטות לפרק ולהרכיב .
בגדול זה אפשרי לכול רכב עם ברזנט .
עם יש שאלות בבקשה לשאול או פה או בטלפון 0527468878
עידו
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=26231&stc=1&d=1281309003

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=26232&stc=1&d=1281309003

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=26233&stc=1&d=1281309003

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=26234&stc=1&d=1281309003

GodsFather
09-08-10, 07:22
עידו, הבחור רוצה שהברזנט המקורי יתאים לו לרכב עם הגגון והכלוב...

עידו לוריה
09-08-10, 13:37
[תגיד בתור ה' אתה אמור לדעת לקרוא , איפה קראת שאני כתבתי שהברזנט המקורי יתאים לאופציה זו:confused::)
איתמר דיבר איתי בטלפון ואני הצעתי לו אופציה נוספת שהברזנט המקורי לא יתאים עליה אבל הברזנט שצריך לתפור הוא בגיזרה מאוד פשוטה אבל לא צריך לשנות את הקשתות שארז בנה.
אמיר הכול בידידות כמובן .
עידו

GodsFather
09-08-10, 13:43
קודם כל, לא ה' אלא אבא שלו/ה :)

דבר שני - אז היית אומר קודם שסיכמתם על שינוי ברזנט. כי בתכלס, גם איתמר לא עדכן פה.

העיקר שהדברים ברורים עכשיו :)

אגב, אני הייתי הולך על משהו קצת פחות בומבסטי במבנה, אחרי הכל זה סמוראי קצר ולא דיפנדר, אני מניח שגם אתה תסכים איתי.

סולי
09-08-10, 14:33
דעתי,
הברזנט בסמוראי אינו מורכב במיוחד, אפילו די פשוט, שתי קליקים מקדימה, מסילה מקורית, שני סקוצ'ים בקורות אורך ליד הנהג והנוסע.. וכל השאר קליקים לדפנות הארגז.
לא נראה לי מורכב במיוחד, וקשה לי להאמין שרוקי יפשלו עם ברזנט קטן ופשוט שכזה במיוחד כשהוא נתפר על האוטו, ואתה יכול להוסיף ריצ'רצ'ים בדפנות החלק האחורי, דבר שלא קיים בברזנט של בסט טופ.

בכלוב לא הייתי נוגע, הוא נראה נהדר.

ולמרות שהעבודה של עידו נראית פרקטית ומקצועית ביותר, לדעתי זה יפגע במעט בתחושה של רכב פתוח, בטיולי לילה .. לא תוכל לראות את הכוכבים... P:
באופן אישי, אני הייתי נמנע מהתקנת גגון, על הסמוראי, לא מספיק שהוא מוגבה עם קפיצים ארוכים, צמיגי 235, וכלוב שמעלה את מרכז הכובד?
לטעמי, סמוראי קצר יכול להכיל את כל הציוד הנדרש ומעבר לטיול 3 ימים לזוג.
למיטב זיכרוני לא ראיתי אצלך שורת מושבים נוספת.

הרכב שלי אצלי כמעט שנה, עם 205, ופחד אלוהים בשיפועי קיצוניים..

נ.ב עם 235 וטרנספר שרשרת אתה לא מרגיש את הצורך בתיקון יחסי העברה???

itamarperez
09-08-10, 20:08
אני מסכים עם העניין שהברזנט של הסמוראי פשוט ומההיכרות שלי עם רוקי אני בטוח שהוא לא יפשל, אבל עדיין כשאני חושב על כך שאני רוצה להישאר עם הרכב עוד מספר שנים אני מעדיף לסדר את העניינים בצורה כזו שתתאים לברזנט בסטופ מקורי, ככה שגם אם איזה "חבר" יחליט לחתוך לי את הברזנט או שסתם יקרה לו משהו רע אז אני מזמין שוב בשתי קליקים ברזנט חדש מחו"ל בלי שום מדידות ושוב לשלם לבעל מקצוע ולהיפרד מהרכב ליום יומיים.

ד"א עידו העבודה נראת מדהים, ובאיכות מעולה, החלטתי שבכל מקרה אני רוצה לשנות את הכלוב ככה שיתאים לברזנט, אך אני בהחלט שוקל את העניין לחיוב. האם נראה לך שאפשר להתאים את הפתרון לסמוראי ככה שיהיה פחות מאסיבי\ כמה שפחות מאסיבי, בסך הכל זה עדיין רק 1300 סמ"ק :)

עודד זנטון
09-08-10, 21:43
עבודה שלי מפעם...
התמונה לא משהו כי אני לא יכול משום מה (כבר יותר משנה...) להעלות תמונות לאתר.

http://jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=9537&d=1209369350

נראה לי שזה פותר לך את ההתלבטות.

GodsFather
10-08-10, 05:17
ההצעה של עודד היא היותר נכונה לעשות ולמעשה גם אתה העלית אותה כאן, איתמר. אבל זה עדיין לא פותר את עניין ההתאמה של הברזנט המקורי.

המלצתי לך - אל תיגע בכלוב, הוא נבנה בצורה מסוימת תוך תכנון קפדני. הייתי אומר שאולי כדאי לך למכור את הכלוב כיחידה אחת למישהו שכן מוכן לתכנן ברזנט ייעודי ולבנות כלוב אחר שיתאים לברזנט המקורי.

הבעיה שאני רואה בזה היא שכלוב שיותאם לברזנט המקורי יצופף את תא הנוסעים הקטן גם ככה, עוד יותר. אבל אני בטוח שאפשר למצוא לזה פתרונות יצירתיים (שיעלו לא מעט...)

moshik999
10-08-10, 09:13
כולם פה למעשה אומרים לך אל תתעקש על בסטופ.
הרכב עם הכלוב נראה מצויין חבל לשנות.
אני אישית לא אהבתי את הברזנט של בסטופ לסמוראי
כי לא ניתן לקפל רק את הצדדים (ממש שערוריה)
העניין רק מתחזק כאשר אתה רוצה גם גגון
גגון על כלוב עם ברזנט על הכלוב לא אפשרי.
זה אומר שנשארו לך שתי אפשרויות:
גג קבוע על הכלוב שעליו גגון + ברזנט קיץ מעל הראש וברזט בצדדים שניתנים לקיפול כלפי מעלה.
או ברזנט על הכלוב + מערכת תמיכה נוספת לגגון.(זה יראה כלוב כפול ללא הברזנט)
אני מציע לך לקרוא שוב את כל התגובות ההתעקשות על בסטופ היא מיותרת בעיקר בגלל
שהיא לא מתאימה לכלוב וכבמובן לא מתאימה לגגון.

itamarperez
10-08-10, 18:09
בשעה טובה הזמנתי היום את כל החלקים לבניית העריסה של הגגון, בגדול המסגרת 130X100 צינור 3/4 מגלוון, בינתיים נתחיל לחבר ולרתך הכל ככה שהעריסה לפחות תהיה מוכנה. לאחר מכן אני מתכוון לחבר את הגגון לכלוב ככה שלפחות עד עונת הגשמים אוכל להנות ממנו.
הסברתי מקודם למה אני "מתעקש" על בסטופ ואני חושב ויסכימו איתי שההתעקשות במקרה הזה היא יותר ממוצדקת, האיכות בארץ וכל הכרוך בכך.....
יצא לי להסתובב היום ולהתייעץ עם מספר אנשים בנוגע לשינוי המבנה של הכלוב, הבעיה בגדול היא שבינתיים כולם מגמגמים ואף אחד לא נתן לי תשובה קונקרטית. אפשר או אי אפשר!
האמת זה דיי מייאש.
בשורה התחתונה אני לא מרוצה מהכלוב כרגע, בין אם מהעובדה שהוא לא נראה לי טוב בעין וגם בגלל שלפי ההגיון שלי אין שום סיבה שהוא לא יכול להתאים לברזנט במידה מקורית

מה אני רוצה?
ברזנט מקורי בסטופ מתוח על ה"אפס" על הכלוב
עד אז ב"ה תהיה העריסה של הגגון מוכנה ואז אחליט אם ללכת על הפתרון של קונסטרוקציה חיצונית או פשוט לעשות כמה חורים בברזנט ו"להקריב" את שלמותו למען חיבור חזק יותר לכלוב מאשר לקדוח בבודי של הרכב ולקבל חוזק מבני קטן יותר.

בקיצור ולעניין, הכלוב שווה 2000 ש"ח בערך, נראה לכם שיש מישהו שיכול לעשות את העבודה במחיר שפוי? כלומר במחיר שישתלם לי? או שפשוט לזרוק את הכלוב לפח ולעשות חדש?

moshik999
10-08-10, 19:16
אתה לא ממש ברור
גג ברזנט נועד להרכבה ופירוק בקלות
בעיקר בחורף כי אז ההנאה היא הכי גדולה לסוע ביום שמש בלי גג.
אם תרתך גגון דרך חור בברזנט איך תפרק את הברזנט?
אז יהיה לך בסטופ עם חורים שאי אפשר לפרק אותו
ואם תוותר על פרוק הגג בבסטופ לא תוכל לקפל את הצדדים
עזוב רגע כסף, אתה צריך למצוא פתרון לגג ברזנט + גגון עם כלוב קיים.

omri_t
10-08-10, 19:29
דבר ראשון הכלוב נראה אחלה!
כנראה ששינוי הכלוב יעלה כמו ההפרש לתפירה איכותית ע"פ מידות...
לדעתי אל תיגע בכלוב, תפור לך ברזנט - וצא לטייל!

אני במקומך לא הייתי נוגע בבודי. כי אלו הנקודות שיגמרו לך אותו מה מאוד.
לדעתי הדרך הנכונה היא לחבר את העריסה אל הכלוב בצורה שניתן לפרק את העריסה בקלות.
לצורך העניין ב 4 נקודות (ברגים, פינים תעופתיים או משהו כזה)
את הברזנט שתקנה קח לבעל מקצוע, פתח 4 חורים קטנים במקומות הנדרשים.
עליהם תעשה כיסוי עם סקוצ' שניתן לסגור אם אין עריסה.

בתצורה הזו, אתה יכול להרכב את העריסה מתי שתרצה, לפרק מתי שתרצה.
עם או בלי ברזנט. כל האופציות פתוחות.

itamarperez
10-08-10, 19:48
אני מקבל בחום את מה שאתם אומרים, ד"א הפתרון שלך עומרי זהו בדיוק הפתרון שעליו אני מדבר, פשוט אני רוצה לבצע אותו על ברזנט בסטופ, והסיבה לכך כפי שציינתי היא שאני פשוט לא מרוצה מאיך שהכלוב נראה כרגע.
מוש, אני מבין את דבריך ולדעתי אתה צודק מאוד כי אתה מייעץ לי לגשת לעניין בצורה ראציונאלית, הבעיה שוב... שכל העניין עם הג'יפ הוא לא הכי ראציונאלי ומעורב פה גם הרבה רגש, אני מאמין שאתם מכירים את התחושה הזאת שמשהו פשוט לא מסתדר לכם, בין אם זה בעין ובין אם זו סתם תחושת בטן. ;)

סולי
11-08-10, 02:15
אתה תיבא ברזנט בסט-טופ?, תתן אותו לתופר פה בארץ? שיתאם אותו לכלוב שהתאימו לך לברזנט בסט טופ!? מלכתחילה? :rolleyes:

ולעניין,
הכלוב שלך נראה נהדר! +הוא מרווח משמעותית לעומת המימד פנים שנותן ברזנט בסט טופ.

itamarperez
11-08-10, 03:54
לא :), הכוונה הייתה להביא ברזנט בסטופ שישב על הכלוב שיותאם לפי המידה שלו, לברזנט יותאמו 4\ 6 חורים שדרכם יתחבר הגגון לכלוב, ושתהיה אפשרות לסגור אותם עם ולקרו כאשר הגגון לא בשימוש.

combina347
11-08-10, 05:39
אל תשכח להוסיף דסקיות רחבות בתחתית הקשת ודסקיות תואמות מעל לברזנט כך שתוכל להרכיב את הגגון גם בחורף
וללא נזילות
דרך נוספת שחשבתי עליה היא לתפור מעיין גרב עם חור ליציאות של הגגון מהקשת וכשתפרק את הגגון תוכל פשוט לקשור את הגרב ולהפוך אותה מצד לצד כך גם תקבל אטימה מירבית

GodsFather
11-08-10, 06:30
לברזנט יותאמו 4\ 6 חורים שדרכם יתחבר הגגון לכלוב, ושתהיה אפשרות לסגור אותם עם ולקרו כאשר הגגון לא בשימוש.

פשוט לא. (מצטער, זה נראה לי לא נכון לעשות..דעתי בלבד)

ההצעה שלך לא תחזיק הרבה זמן ומים יכנסו דרך החורים ואו התפרים של הוולקרו .

מציע שוב - או למכור את הכלוב הנוכחי למישהו שכן רוצה להכנס לפרויקט של יצור ברזנט מקומי (או שלא איכפת לו מרכב פתוח/סגור)

או להכנס לפרויקט של יצור ברזנט מקומי בהתאם לתצורה הנוכחית של הרכב, והגגון יותקן כפי שהציעו כמה פה, דומה לעודד זנטון, אם כי לא מחייב קדיחה ברכב.
אפשר להתפס גם לטמבון האחורי (לא המקורי כמובן) ולהשען על החלק שלפני השמשה הקדמית (על ברגי הצירים של החלון וכך נמנעים מקדיחה).
אפשר להשען על מדרגות סף/רוקל-פנל וכד'.
אתה יכול לקבוע את החומרים, לקבוע את הצורה של הברזנט ולסכם עם בעל המקצוע על תנאים מדויקים של העבודה, המחיר יהיה בהתאם אבל תקבל את המוצר שאתה רוצה.
(לצורך העניין רוקי הוא המומלץ פה מכולם, אבל אני מאמין שיש עוד כמה ואולי בכלל הפניה למתפרות פרטיות ושחוקות היא לא נכונה וצריך לפנות למישהו אחר בתחום הבדים והתפירה התעשייתית)

והנה עוד רעיון - תתפור ברזנט שיכנס מתחת לכלוב הנוכחי ונצמד אליו. וככה יהיה לך המבנה של הכלוב ותוכל להרכיב עליו את הגגון וגם יהיה לך ברזנט שיצמד כראוי לכלוב ולמעשה יתן לך את מלוא הנפח. ואולי בכלל אפשר לעשות את זה עם הברזנט של בסט-טופ ? שווה לבדוק עם מישהו שיש לו כזה ברזנט ויש לא מעט כאלה פה.

בכללי, אני לא מבין מה ההתפסות הזו לבסט-טופ כאילו מדובר באיזה גג למוסטנג 67 קבריולט. זה לא. ולכן אפשר לעשות את זה בארץ כל עוד מקפידים על איכות העבודה וכן, אני יודע שלא חסרות זבאלות של עבודה (הטעות במכוון). כמובן כשמדברים על מצב כמו שמתואר בשרשור.

חלילה איני זועק או כועס, אבל עושים פה הרבה מהומה על לא מאומה.

וכן, אני מבין רגש ומבין חוסר הגיון ורציונאליות כשמדובר בג'יפ וב"אהבה" אליו ולתחום.

סולי
11-08-10, 12:53
איתמר,
בזמנו אני חיפשתי מי יעשה לי ברזנט ביקיני + תפירה של ידית אחיזה לנוסע על הקורת גג + כיסויים נגד מים למושבים + תפירה של כלמיני רשתות אחסון ברכב והגעתי לעסק הבא:
ארטק טכנולוגיות, ייצור תיקים, מנשאים, ווסטים, מארזים ומזוודות.
עמל 27, קרית אריה - 03-9772363.

*אגב יש לי בסטטופ ביקיני, שפשוט לא מתאים לרכב בלי כלוב, הזוי לחלוטין.

הם בד"כ לא מתעסקים עם לקוחות פרטיים ועיקר הלקוחות שלהם הם חברות ומערכת הביטחון.
אם זאת, תיגש לאדם בשם אורי מצליח.. הוא הסכים לתת לי הצעת מחיר.
לכל מה שביקשתי הוא רצה 1200ש"ח, מהחומרים הכי טובים ועם מדגם שעובד יום שלם רק על האוטו שלי בצמוד אליי ולדרישות שהצבתי.

לא זול, אבל על איכות משלמים, בטלפון לא שווה להציק להם, גם ככה תצטרך להגיע לשם לקבל הצעת מחיר.

GodsFather
11-08-10, 13:26
כמו שחשבתי.

E-PIT@M , יש מצב לתמונות של היצירה הזו ?

combina347
11-08-10, 17:33
יש לי רעיון אדיר שיעלה לך עלות חומרים בהנחה שאתה בונה זאת בבית

מה הבעיה להרחיב מעט את הקשת הנוכחית כדי שתתאים לברזנט בסטטופ ומתוח על האפס
ומה הבעיה תוך כדי לבנות מתאמים לגגון שיצמדו וימתחו את הברזנט כמבוקשך
לא חייב להכניס את הגגון פנימה ניתן גם להניח אותו על הברזנט עם משטח גומי ובסך הכל ברגים שנכנסים פנימה
גם לאטום את זה יהיה קל פשוט בונים מתאמים נוספים שמרכיבים אותם במקום הגגון
בקיצור תגיע אלי לביקור אצייר לך את הרעיון אני בטוח שתאהב את זה
אח"כ תחזור הביתה שמח תבנה לך את מבוקשך ותישן טוב

החיסרון היחידי הוא שעלול להווצר לכלוך באיזור ההרכבה
עליך לנקות זאת בין עונה לעונה ע"י טינר / אציטון / כל חומר בכיוון הזה ונגמרו הבעיות
אני פשוט מת על עבודות מודולריות כך שניתן לפרק הכל עם ברגים
קומבינה

סולי
11-08-10, 22:15
כמו שחשבתי.

E-PIT@M , יש מצב לתמונות של היצירה הזו ?

לא עשיתי את העבודה, קיבלתי רק הצעת מחיר.. (עוד נגיע לזה, כנראה בקיץ הבא).
אבל ראיתי עבודות אחרות, והכל נראה ברמה אחת עם בסט טופ, רק יותר אוברקיל.

אני פשוט מת על עבודות מודולריות כך שניתן לפרק הכל עם ברגים
קומבינה

לא קובי, אתה פשוט אוהב קומבינות.
:twisted: ;)

עידו לוריה
11-08-10, 22:44
ד"א עידו העבודה נראת מדהים, ובאיכות מעולה, החלטתי שבכל מקרה אני רוצה לשנות את הכלוב ככה שיתאים לברזנט, אך אני בהחלט שוקל את העניין לחיוב. האם נראה לך שאפשר להתאים את הפתרון לסמוראי ככה שיהיה פחות מאסיבי\ כמה שפחות מאסיבי, בסך הכל זה עדיין רק 1300 סמ"ק :)

בהחלט שכן , כל רכב והתאמה בשבילו ולדרישות בעל הרכב , זה כל הטריק בקסטום מייד .
כמו כן כולם צודקים השאלה מה אתה רוצה ?
אפשר לתת פתרון לכול כיוון או מחשבה אבל בסופו של יום אתה בעל הרכב ואתה זה שצריך לחיות איתו אז תחליט ותתחיל ללכת בכיוון שהחלטת .
עידו

combina347
11-08-10, 23:24
קומבינה זה שמי
וקומבינות כל אחד רוצה מה רע בקומבינות?

Samurai Kfir
14-08-10, 13:05
ברזנט בסטופ אומנם מתאים יפה מאוד ונראה טוב מאוד - אבל שני חסרונות משמעותיים שאני יכול לציין הם הריצ'רצ'ים הגרועים שאחרי כמה חודשים של שימוש לא מתפקדים יותר (וגם אין אחריות עליהם) - וחיסרון גדול נוסף שגם ציינו כאן מעליי, זה שהברזנט לא נפתח בצדדים... לי אישית זה חסר מאוד..

בהצלחה!

ohadw50
26-09-10, 00:24
ברזנט בסטופ אומנם מתאים יפה מאוד ונראה טוב מאוד - אבל שני חסרונות משמעותיים שאני יכול לציין הם הריצ'רצ'ים הגרועים שאחרי כמה חודשים של שימוש לא מתפקדים יותר (וגם אין אחריות עליהם) - וחיסרון גדול נוסף שגם ציינו כאן מעליי, זה שהברזנט לא נפתח בצדדים... לי אישית זה חסר מאוד..

בהצלחה!
כפיר

מסכים איתך בקשר לפתיחה של הצדדים,
לגבי הריצרצים פשוט צריך לשמן אותם , אני פעם בכמה חודשים משפריץ אליהם WD40 והריצרצ עובד מעולה .

-->