PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשתות התהפכות-כמה זה עולה? ואיפה לעשות?

eldad007
28-04-03, 11:01
נגיד שאני רוצה להזמין ממסגר או מכופף צינורות 2 קשתות (אחת קדמית ואחת אחורית) לפי מידה ובקוטר 2 צול. כמה זה בערך צריך לעלות? מישהו יודע?
ואני מחפש אחד כזה זול באזור נס-ציונה (ראשל"צ, רחובות וכ"ו)

t_uri
28-04-03, 13:03
המחיר צריך לנוע בין 300 ל-500 ש"ח לחומר + עבודה (אם אתה מזמין הכל ממכופף הצינורות). מכופפים אתה יכול למצוא דרך דפי זהב.

בעיקרון, כל כיפוף עולה בד"כ באיזור ה-10 ש"ח, אז אם אתה מביא את החומר, אתה אמור לחסוך הרבה.

אורי טל.

נמרוד
28-04-03, 19:47
בנוסף לדבריו של אורי...

אני מבין אלדד שאתה על תקציב מאד נמוך, תקן אותי אם אני טועה. אז ככה:

אם אתה מעוניין בקשת התהפכות רגילה של ג'יפ - כלומר קשת מאחורי המושבים הקדמיים ושני אלכסונים לכנפיים האחוריות, אתה בעצם צריך שני כיפופים פשוטים בלבד. כדאי לך לחפש מקום שימכור לך את חומר הגלם וגם יש בו מכופפת, ולנסות להלביש את הכיפופים על הדרך - לא צריכה להיות בעייה. חומר הגלם שאתה צריך, צינור בקוטר 50 מ"מ עובי דופן 3 (נקודה משהו) עולה בערך 60 שקלים ל6 מטר, אתה צריך יותר מ6 - כלומר 120 שקל, וישאר לך חומר לפרויקטים עתידיים. במידה ואין מכופפת איפה שתקנה, נסה להשיג טובה ממישהו - יש חברים בפורום עם גישה למכופפת.

eldad007
28-04-03, 23:58
לגבי חומר גלם אין בעיה, יש לי מספיק צינורות 2 צול לכלוב, הבעיה שלי היא שאינני מיומן כלל בברזל ושאין לי מכופף צינורות. אם היה לי מכשיר כיפוף אז הייתי עושה כלוב שלם עם אבא שלי (שהיה מסגר בעברו).
אם יש למישהו מכופף פנוי ליום יומיים אשמח להשאילו....
אלדד

AvigdorAharon
29-04-03, 07:53
אלעד,
לדעתי האישית בלבד:
בג'יפ הקודם שלי בניתי כלוב התהפכות מלא (שלוש קשתות, שני אלכסונים לקשת האמצעית, שלושה חיזוקים בין הקשתות) מצינור "2 ועליו הלבשתי בידוד.
בג'יפ הנוכחי הוספתי קשת קדמית ושלושה חיזוקים בין הקשתות מצינור של "1.5.
צינור "2 מרשים מאוד! ובאותה נשימה מגושם!
אני הייתי הולך על ה "1.5 (אם זה עדין לא מאוחר מידי).
לעניין העלויות:
כיפוף שלוש קשתות (שישה כיפופים) מצינור "2 מגולוון כולל חומר - 450 ש"ח
כיפוף קשת אחת מצינור "1.5 ברזל שחור כולל חומר - 140 ש"ח
המקום:
אזור התעשיה בקדימה, המקום נקרא MSS. אם לא תמצא בדפי זהב, בבית יש לי את מספר הטלפון.

מקוה שעזרתי,
אביגדור.

Bulldog
09-07-03, 00:13
אלדד, בא"ת רחובות יש את רוני אגזוזים. רק השבוע גיליתי שיש לו מכופפת עד 50 מ"מ.
עומר

תעשיות ינאי כיפופים בע"מ
23-03-09, 09:48
אלדד, בא"ת רחובות יש את רוני אגזוזים. רק השבוע גיליתי שיש לו מכופפת עד 50 מ"מ.
עומר

לא בעיה - תעשיות ינאי כיפופים בע"מ...
רח' בר יוחאי 35 ת"א
03-6882416
מכופפת הכל !
מערגלת ..
ומרתכת

-->