PDA

צפייה בגרסה מלאה : וידאו מטורף ממעלה שנתן לנו להזיע !!! והשאיר את חותמו...

yaniv050
14-08-10, 20:38
קרה שם את הדבר הכי מפחיד במעלים והמבין יבין.

אולי בערב אני יכתוב מה היה שם רובנו בשוק עדיין.

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gI76ObiIimw?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gI76ObiIimw?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

http://www.youtube.com/watch?v=gI76ObiIimw

עוזי5555
14-08-10, 22:32
קרה שם את הדבר הכי מפחיד במעלים והמבין יבין.

אולי בערב אני יכתוב מה היה שם רובנו בשוק עדיין.

http://www.youtube.com/watch?v=gI76ObiIimw

השארת במתח !!!

מה קרה שם????????

yaniv050
14-08-10, 22:41
קבלתי אישור לספר מה היה אתמול מהפושע הראשי .
אני לא מתכוון להזכיר שמות או סוגי רכבים .

קבענו 8 רכבים באדרת בתוך המעלה כדי לראות מה הרעש על מעלה דרור הגענו ראשונים אני ונפתלי עלינו אותו ברגל כדי לבחון את המעלה באמצע הדרך עשינו הפסקה בגלל שנקרע לנו הצורה לעלות אותו ברגל שיפוע עצבני סלעים ואדמה הגענו לחריץ במעלה זה ממש לא נראה כמו בתמונות זה פשוט גועל נפש לא יאומן שדרור עלה אותו בלי כננת או כל סוג של עוגן .
הסלע בשיפוע של 40 מעלות בערך ויש מדרגה כדי לכנס אליו .
אבל אנחנו כורדים זה לא מה שיפחיד אותנו אבל איזה גאון ניסה לחסום את המעבר או לעשות אותו פחות מסוכן וסם סלע ענק בחריץ מטר עשרים עגול ענק .
והוא יושב ממש גרוע שם מבחינת רכב קצר ירדנו מההר ונסענו מייד למעלה מוקש .

מעלה מוקש הוא קשה קצת ומסוכן הרבה בגלל זיות חדות בשילוב אדמת דרדרת שיכולות לסובב את הרכב בשניה לצד וההמשך ידוע.

אני עליתי ראשון ועצרתי בסלע שנראה כמו קיר ( בסרט הוא מצולם מלמעלה זה לא קיר זה עליה קשה ביותר)לא הבנתי את הבעיה עדיין אבל כבר שם כמעט איאפשר לחזור הירדה בזיות מסוכנת מאוד.

אחריי נסה לעלות גדי ונתקע במצב שהגלגל הקדמי בן שתי סלעים נסיתי למשוך אותו בעזרת כבל זה ממש לא עזר הרכב שלו יותר כבד משלי ב100 טון .
לא היה בררה דוד עלה כדי למשוך אותו משם אבל הדרך היתה חסומה אז בלי שום בעייה הוא טיפס על סלעים כאלו אין מחר תוך דקות הוא הגיע אליי(רואים בסרט שאני מנסה לעלות איזה קיר מטורף לכמה שניות הפסקתי כדי למשוך את התקוע וירדתי מדרגה עצומה לקח לי מלא זמן) דוד שבא כמו מורעל כיוונו אותו והוא החליט על דעת עצמו לתת גז בכיוון הפוך ממה שאמרו לו הוא ירד את המדרגה עם הגלגל הקדמי ימין.

הרכב שלי עמד לייד המדרגה ואני ירדתי ברגל לבדוק איזה גיפ שאמר שהתבור לא ננעל לו אני מסתכל מלמטה ורואה איך רכב גדול
נוגל על הצד ומתחיל להתגללל ונתקע ברכ שלי מה שעצר את הסכנה .
רצנו כמו משוגעים להוציא אותו משם ברוך השם הכל נראה בסדר אבל הטנק לא היה במצב רגיל הגלגלים היו במקום יותר גבוהה מהרכב בגובה של חצי מטר.
נסינו לדחוף מהצד 15 גברים לא היה מצב להזיז אותו ולא היה דרך להביא לשם גיפ זה היה ליד הקיר .
פתאום נזכרתי שקניתי בסוזוקיידה ממשהו כננת ידנית שלא בדקתי לעולם מהר רצתי לרכב הוצאתי אותה חיברתי לץ וכן הצעצוע משך את הטנק .
באופן מפתיע הטנק עבר בעיקומים קלים מאוד את התקרית אולי תושבת מנוע קרוע וזהו כנראה שזה באמת רכב ראוי לשטח.

עשינו הפסקת קובה על הסלעים כדי שהשמן ירד חזרה אחרי רבע שעה סטרטר קצר והטנק שוב דלוק ומוכן להמשיך .
סוף היום שעה 16:00 נשארנו 3 רכבים אחרי שמשכנו מכוניות כאלו אין מחר .

יש עוד אבל אני קודם צריך אישור משאר הפושעים.

אני רוצה להגיד תודה רבה לבחור שמכר לי את הכננת היה שווה כל שקל כי לא היה דרך להכניס לשם כננת קבועה ברכב.

מסקנות:
חובה לצאת מהרכב כדי לבחון את השטח לפני שנותנים בגז.

חובה להקשיב למכוון הוא רואה דברים שהנהג לא תמיד רואה.

כדי למנוע דברים כאלה עדיף לשפר את הגייפ ואז לא צריך לתת בגז עושים הכל לאט.

היה לי חבל ברכב בחלק מהזמן הוא היה ארוך ובחלק קצר אחד ממש לא מספיק עבדנו עם כמה אותו שישי .

כננת באוטו זה ליגת על אבל צריך גם ניידת .

מי שיש לו משהו רע להגיד בבקשה שלא יעשה את זה תודה מראש.

הערה: זה סיפור שסיפרו לי ואני מספר מגוף ראשון.

עוזי5555
14-08-10, 23:36
קבלתי אישור לספר מה היה אתמול מהפושע הראשי .
אני לא מתכוון להזכיר שמות או סוגי רכבים .

קבענו 8 רכבים באדרת בתוך המעלה כדי לראות מה הרעש על מעלה דרור הגענו ראשונים אני ונפתלי עלינו אותו ברגל כדי לבחון את המעלה באמצע הדרך עשינו הפסקה בגלל שנקרע לנו הצורה לעלות אותו ברגל שיפוע עצבני סלעים ואדמה הגענו לחריץ במעלה זה ממש לא נראה כמו בתמונות זה פשוט גועל נפש לא יאומן שדרור עלה אותו בלי כננת או כל סוג של עוגן .
הסלע בשיפוע של 40 מעלות בערך ויש מדרגה כדי לכנס אליו .
אבל אנחנו כורדים זה לא מה שיפחיד אותנו אבל איזה גאון ניסה לחסום את המעבר או לעשות אותו פחות מסוכן וסם סלע ענק בחריץ מטר עשרים עגול ענק .
והוא יושב ממש גרוע שם מבחינת רכב קצר ירדנו מההר ונסענו מייד למעלה מוקש .

מעלה מוקש הוא קשה קצת ומסוכן הרבה בגלל זיות חדות בשילוב אדמת דרדרת שיכולות לסובב את הרכב בשניה לצד וההמשך ידוע.

אני עליתי ראשון ועצרתי בסלע שנראה כמו קיר ( בסרט הוא מצולם מלמעלה זה לא קיר זה עליה קשה ביותר)לא הבנתי את הבעיה עדיין אבל כבר שם כמעט איאפשר לחזור הירדה בזיות מסוכנת מאוד.

אחריי נסה לעלות גדי ונתקע במצב שהגלגל הקדמי בן שתי סלעים נסיתי למשוך אותו בעזרת כבל זה ממש לא עזר הרכב שלו יותר כבד משלי ב100 טון .
לא היה בררה דוד עלה כדי למשוך אותו משם אבל הדרך היתה חסומה אז בלי שום בעייה הוא טיפס על סלעים כאלו אין מחר תוך דקות הוא הגיע אליי(רואים בסרט שאני מנסה לעלות איזה קיר מטורף לכמה שניות הפסקתי כדי למשוך את התקוע וירדתי מדרגה עצומה לקח לי מלא זמן) דוד שבא כמו מורעל כיוונו אותו והוא החליט על דעת עצמו לתת גז בכיוון הפוך ממה שאמרו לו הוא ירד את המדרגה עם הגלגל הקדמי ימין.

הרכב שלי עמד לייד המדרגה ואני ירדתי ברגל לבדוק איזה גיפ שאמר שהתבור לא ננעל לו אני מסתכל מלמטה ורואה איך רכב גדול
נוגל על הצד ומתחיל להתגללל ונתקע ברכ שלי מה שעצר את הסכנה .
רצנו כמו משוגעים להוציא אותו משם ברוך השם הכל נראה בסדר אבל הטנק לא היה במצב רגיל הגלגלים היו במקום יותר גבוהה מהרכב בגובה של חצי מטר.
נסינו לדחוף מהצד 15 גברים לא היה מצב להזיז אותו ולא היה דרך להביא לשם גיפ זה היה ליד הקיר .
פתאום נזכרתי שקניתי בסוזוקיידה ממשהו כננת ידנית שלא בדקתי לעולם מהר רצתי לרכב הוצאתי אותה חיברתי לץ וכן הצעצוע משך את הטנק .
באופן מפתיע הטנק עבר בעיקומים קלים מאוד את התקרית אולי תושבת מנוע קרוע וזהו כנראה שזה באמת רכב ראוי לשטח.

עשינו הפסקת קובה על הסלעים כדי שהשמן ירד חזרה אחרי רבע שעה סטרטר קצר והטנק שוב דלוק ומוכן להמשיך .
סוף היום שעה 16:00 נשארנו 3 רכבים אחרי שמשכנו מכוניות כאלו אין מחר .

יש עוד אבל אני קודם צריך אישור משאר הפושעים.

אני רוצה להגיד תודה רבה לבחור שמכר לי את הכננת היה שווה כל שקל כי לא היה דרך להכניס לשם כננת קבועה ברכב.

מסקנות:
חובה לצאת מהרכב כדי לבחון את השטח לפני שנותנים בגז.

חובה להקשיב למכוון הוא רואה דברים שהנהג לא תמיד רואה.

כדי למנוע דברים כאלה עדיף לשפר את הגייפ ואז לא צריך לתת בגז עושים הכל לאט.

היה לי חבל ברכב בחלק מהזמן הוא היה ארוך ובחלק קצר אחד ממש לא מספיק עבדנו עם כמה אותו שישי .

כננת באוטו זה ליגת על אבל צריך גם ניידת .

מי שיש לו משהו רע להגיד בבקשה שלא יעשה את זה תודה מראש.

הערה: זה סיפור שסיפרו לי ואני מספר מגוף ראשון.

חס וחלילה להגיד משהו רע!!

נראה שעשיתם חיים!!
רק נראה לי לא אחראי לעלות עם טנדר ניסן ווינר !;)

yaniv050
14-08-10, 23:39
תראה את הוידאו הוא בן הבודדים שגמר את המעלה

six 4 life
15-08-10, 01:33
תשמע זה פשוט טירררררוף...:rolleyes:

eli8ball
15-08-10, 02:20
האמת שיש לי רק דברים רעים להגיד

העלייה לא כזאת רצינית:p
הצלם גרוע:D
המכוון עשה ח*& של עבודה:rolleyes:
והנהג נוהג כמו )*&^%;)

ועכשיו ברצינות... סרטון מעולה ברמות שכיף לראות וכל מה שנשאר זה לקנא... רק חבל שהוא כל כך קצר. תמשיכו להנות ולגרום לכולנו לחייך ולרצות גם כששומעים את הסיפורים ורואים את הסרטון

aviv30
16-08-10, 13:35
סירטון יפה!!
אבל למה כל פעם שהויטרה לא עולה נקטע הסרטון???זה בגלל שמשכו אותו עם כננת אן רצועה??!!והוא לא רצה שנראה....
כי לפי השירשורים הויטרה הזאת, עם הנהג הזה, עוברת הכל...;);)

הכל בהומור אל תיתעצבן;)

yaniv050
16-08-10, 14:55
סירטון יפה!!
אבל למה כל פעם שהויטרה לא עולה נקטע הסרטון???זה בגלל שמשכו אותו עם כננת אן רצועה??!!והוא לא רצה שנראה....
כי לפי השירשורים הויטרה הזאת, עם הנהג הזה, עוברת הכל...;);)

הכל בהומור אל תיתעצבן;)

שאלה מצויינת שנתן ללמוד ממנה גם.
נוהל בטיחות בשטח זה לנסוע לאט מה שאני לא עובר בפעם הראשונה אני עוצר את הרכב יוצא לבדוק את השטח בעצמי ורק אז נותן בגז .
עכשיו תבחר כל קטע לפי שניות ותראה איך זה מבוצע בפועל יש לי את רוב החומר אני יעלה אותו מייד

דבר נוסף אם יש קטע שלדעתי רואים שעליתי ואין שם ספק אין לי מה למשוך כמו מסטיק אני עובר לקטע הבא כדי לא להרדים אף צופה ואולי צריך להכיר את המקומות כדי ממש להבין מתי הרכב אחרי המכשול.

מקווה שקבלת תשובות.!!!!

MMR
16-08-10, 15:05
המשפט הסוגר את הסיפור שלך אומר הכל :rolleyes:

aviv30
16-08-10, 18:44
דבר נוסף אם יש קטע שלדעתי רואים שעליתי ואין שם ספק אין לי מה למשוך כמו מסטיק אני עובר לקטע הבא כדי לא להרדים אף צופה ואולי צריך להכיר את המקומות כדי ממש להבין מתי הרכב אחרי המכשול.

מקווה שקבלת תשובות.!!!!

את המקומות תאמין לי שאני מכיר, אולי לפני שהיה לך רשיון נהיגה..ועלינו אותם מכל הכיוונים...

אז תראה לנו כמה סרטים שרואים את הויטרה והנהג המהוללים שקראו תיגר על הרבה אנשים פה בפורום,באמת עולים משהו..ולא סרט של לפני המכשול ואחרי המכשול..!!

yaniv050
16-08-10, 20:09
איך יפה ערכו את השירשורים שם השארו רק דברים שהופכים אותי לפרייר . לא חשוב אם יש לך רכב נעול כפול ומשופר ולא משנה לי מה הדגם תשאיר את זה לעצמך תבוא איתי לטיול של יום שישי ותקבבבבבל תשובותת חובה שמישהו מוכר שאני מכיר יגיד שהוא מכיר אותך אחרת אתה איתי לא בא .
אגב מנסיון אם אני ידבר לא יפה יסגרו לי את השירשור אז אתה יכול לענות רק בכן ולא

eli8ball
16-08-10, 20:33
יניב אחי היקר...
תרשה לי להיות קצת בוטה ולהגיד לך שאתה מתנהג כמו ילדה קטנה...

מה אכפת לך מה אומר מי? אתה טיילת? נהנת? יש לך זכרונות טובים מיום הטיול? כל עוד התשובה היא כן מה אכפת לך מה אני או מישהו אחר חושבים???

תמשיך להנות לטייל ולהעלות לנו סרטונים מצויינים :-D גם אם הם ערוכים כדי להסתיר את המאמץ;)

דרך אגב כל המלעיזים למיניהם לטפס ישר בלי להתאמץ מוציא את העוקץ מהעניין... אחד ותיק ממני כאן כבר אמר שהחלק הכי כיף בשטח זה להתקע ולחלץ... אז לטפס משהו קשה זה כנראה גם כיף:rolleyes:

yaniv050
16-08-10, 20:47
יניב אחי היקר...
תרשה לי להיות קצת בוטה ולהגיד לך שאתה מתנהג כמו ילדה קטנה...

מה אכפת לך מה אומר מי? אתה טיילת? נהנת? יש לך זכרונות טובים מיום הטיול? כל עוד התשובה היא כן מה אכפת לך מה אני או מישהו אחר חושבים???

תמשיך להנות לטייל ולהעלות לנו סרטונים מצויינים :-D גם אם הם ערוכים כדי להסתיר את המאמץ;)

דרך אגב כל המלעיזים למיניהם לטפס ישר בלי להתאמץ מוציא את העוקץ מהעניין... אחד ותיק ממני כאן כבר אמר שהחלק הכי כיף בשטח זה להתקע ולחלץ... אז לטפס משהו קשה זה כנראה גם כיף:rolleyes:

מסכים איתך בכל מילה

aviv30
16-08-10, 21:05
תהנה אחי..אני לא בקטע של תחרויות למינהם..וגם אין לי אוטו כרגע..

אבל אני יכול לישלוח נציג של הקבוצה:D;)

yaniv050
16-08-10, 22:59
תהנה אחי..אני לא בקטע של תחרויות למינהם..וגם אין לי אוטו כרגע..

אבל אני יכול לישלוח נציג של הקבוצה:D;)

עזוב בו נהיה חברים אבל לידע הכללי מה שם הקבוצה עם יש דבר כזה

-->