PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצ'רוקי נגנב.

שלמה1
26-09-04, 20:45
בצער רב והרבה הרבה הרבה כעס על הבני זונות מהדרום , בשישי שבת האחרון נעסנו לדרום למשפחתה של אישתי , לאחר שבמשך השבוע הייתי מרוצה כמו ילד קטן לאחר שהתקנתי עם חבר את קיט הרוביקון אקפסרס על הגיפ והכנסתי צמגי MT מהטובים ביותר שיכולתי לרכוש בכסף BF MT .
בלילה יורד בודק את הצ'רוקי שהכל נעול ובסדר , בבוקר קם ואין רכב , המשטרה מעדיפים בכלל לא להתעסק עם הבדואים .
למזלי היה ביטוח מקיף שהספקתי לעשות יומיים לפני כן , את הכסף אקבל אבל הכאב בלב , את זה כסף לא יחזיר מה שגם עם חבר עמלנו במשך כשלוש ימים של חופש מהעבודה ותהקנו את הרוביקון אקספרס.
בשביל להשכיח את הכאב אני רוצה לקנות רכב שטח נוסף , אעלה בפורום שאלות שיעזרו לי בבחירת הרכב הבא.
שלמה :cry: :x

haimmiri
26-09-04, 21:08
שלמה משתתף בצערך

לדרום חוקים משלו ...

1. תחנה את הרכב במקום ראשי ככל האפשר וכמה שיותר קרוב אליך.
2. תנתק כמה שיותר מכלולים (מצערת גז, כוייל שהגנב ינסה להתניע ויעבוד קשה ויעיר אותך בתקווה )
3. אם אפשר לנעול בחניה מצויין.
4. אם אפשר לסגור אותו עם רכבים פרטיים שלא יהיה ניתן לגרור אז מצויין.

והכי חשוב להתפלל להתפלל ולהתפלל שלא שמו עין על הרכב

דרור ברלי
26-09-04, 21:20
כאב לב.

שלמה, למרות אובדן הרכב שאהבת, שיהיה לך חג שמח ושלא תדע מצרות גרועות יותר.

שלמה1
26-09-04, 21:46
תודה רבה על התנחומים , אני מאמין שאני אקעל עם הזמן את המקרה.
דרך עגב אני צריך עזרה בהחלטה מה לרכוש , אני די הולך בכיוון של הדיסקו דיזל? אני מעוניין במודל 97 , כמובן עם שיפורים , לא אחסוך בזה.
הרכב צריך להיות נוח גם לאישה , אשמח לעוד רעיונות נוספים , אקבל את הכסף מהביטוח בעוד כ 3 שבועות .
אשמח לעצות שלמה

נמרוד
26-09-04, 22:19
תנחומי... :(

grand
26-09-04, 23:06
:roll: :roll:
זריז לאללה (לא הגניבה, הרוביקון), לפחות צילמת שנראה??

yoav
26-09-04, 23:07
כתושב הנגב אני חושב שהגיע הזמן לחוקק חוק שיכיר בכך שרכוש שנרכש בעמל רב , יזע ודמעות הוא חשוב כמו שלמות גופנית, וכמו בארה"ב שם הרכוש שלך קדוש וזכותך להגן עליו בכל האמצעים- כולל נשק- כך גם אצלנו. היום המצב מחפיר- רכוש אהוב ומושקע, ששמת בו את מיטב שעותיך ותשומת ליבך, נגנב או מושחת בין רגע ע"י בני דודים מהדרום- פעמים רבות לנגד עינינו באור יום, ולצערי גם לנגד עיני שוטרים שלעיתים חסרי אונים, כשהפושעים יודעים שלמשטרה אסור לירות (כי זו לא סכנת חיים), אסור לקיים מרדפים- כי זה מסכן את העוברים ושבים, ובכלל אם לא תפסו אותך בידיים- אסור לעשות לך כלום!
אם מישהו היה גונב לי את הסמוראי בלילה והייתי יוצא אליו:
1. היו מכסחים אותי
2. אם הייתי משתמש באקדח- היו עוצרים אותי ומעמידים אותי לדין
3. אם הייתי משסה בהם את הכלבה שלי- היו שמים אותה בהסגר
4. אם הייתי קורא למשטרה - נו- חבל על פעימות המונה של הטלפון.
מצב פשוט אבסורדי! לי יש סמוראי שלמזלי לא "נחשב" מספיק בקרב השכנים. חברים עם סיקסים/סופות/טנדרים סובלים כאן באמת.
עד שלא ייתנו כבוד בחוקי המדינה לרכוש של אדם (סה"כ תחשבו שאת מרבית חיינו אנחנו מקדישים לצבירת הרכוש הזה) ויעגנו את הזכות שלנו להגן על ביתינו ורכושינו כ"הגנה עצמית" של ממש- לצערי נשאר חסרי אונים מול הגנבים.

שלמה1
26-09-04, 23:18
תודה לכל המנחמים.
GRAND ברגע שקיבלתי את הרוביקון חיכתי יומיים ואני וחבר הרכבנו , שלוש ימים חופש עם ההוראות צמוד ידיים טובות של החבר וזהו , יש כמובן שיש תמונות לפני ואחרי (כמעט לא הספקתי לנסוע בשטח :cry: ) שחבר שלי יחזור מחו"ל מבטיח להעלות את התמונות , אוי חברה תשמרו טוב טוב על אחד על הרכב שאתם כל כך אוהבים ומשקיעים בו , זה כואב .
את הBF MT הרכבתי יום לפני.
(דרך עגב הייתה לי הרגשה שמשהו השתבש עם כל מערכת ההיגוי לאחר ההתקנה).
שלמה- כמו שציינתי אשמח מאוד עם מישהו ישפוך מידע או את דעתו האישית על דיסקו 97 דיזל .
שלמה

grand
26-09-04, 23:34
שלמה ידידי.
באמת צר לי על אבדנך, זה סיפור מדהים לאבד רכב תוך שבוע מהרכישה.
אבל... באמת אל תכעס עלי, מי שמכיר אותי יודע שאני תמיד שש לעזור ולסייע בעיקר בסוג הרכבים הללו, ואף פעם לא חיפשתי ריב ומדון. למרות זאת הסיפור קצת מסריח לטעמי, ואולי שם ללעג את האנשים הטובים שיש כאן באתר שתמיד עוזרים ועונים על כל שאלה. מה שמטריד אותי ולא מצליח להבין איך לכל הרוחות הצלחת להזמין קיט של רוביקון לפני 10 ימים, לשלם עבורו, להמתין יומיים לאישור תשלום מהספק, לקבל חשבונית, לרוץ למשרד התחבורה לאשר, להמתין 5 ימי הספקה תיקניים של חב' רוביקון, עוד יום עד שאוספים את הסחורה לחב' השילוח, עוד יום באויר, יום נוסף במכס באיתור, ו... אז להמתין יומיים לחבר שלך ולהרכיב את הקיט במשך 3 ימים
מבלי לקחת בחשבון את ראש השנה שהיה באמצע, שבת ויומיים שביתה כללית במשק....
אנא ממך....
אם טעיתי מתנצל קבל עם ועדה התנצלות פומבית בפני כולללם.

שלמה1
26-09-04, 23:46
רמי , הזמנתי ב13 את הקיט , הגיע אלי תוך 7 ימים בידיוק , חיכיתי יומיים והתקנתי . את שלושת ימי ההתקנתה לא בילתי רק בהתקנת הקיט אלה גם בעיסוקים אחרים.
קצת מעליב שאתה חושב שאני כותב שקרים!
אם אני לא רצוי פה אדאג לא להכנס בשנית לאתר.
שלמה

grand
26-09-04, 23:59
שלמה.
סלח לי אם אני נשמע חשדן ועצבני משהו.. (אישתי לא נתנה לי כבר שבוע... :evil: )
וכמו שאמרתי אם אני טעיתי קבל נא את התנצלותי הכנה והאמיתית.
ומי אני שאגרום למישהו להרגיש לא רצוי באתר נפלא זה, זו לא הכוונה.

itayhi
27-09-04, 00:19
4. אם הייתי קורא למשטרה - נו- חבל על פעימות המונה של הטלפון.
.

חינם, איזה כיף :lol:

איתי

yoav
27-09-04, 07:30
איתי- אבל הסוללה של הפלא-פון.... עדיף לשמור לטלפון למד"א שאחרי...... :lol:

ניר ל
27-09-04, 09:13
כתושב הנגב אני חושב שהגיע הזמן לחוקק חוק שיכיר בכך שרכוש שנרכש בעמל רב , יזע ודמעות הוא חשוב כמו שלמות גופנית, וכמו בארה"ב שם הרכוש שלך קדוש וזכותך להגן עליו בכל האמצעים- כולל נשק- כך גם אצלנו. היום המצב מחפיר- רכוש אהוב ומושקע, ששמת בו את מיטב שעותיך ותשומת ליבך, נגנב או מושחת בין רגע ע"י בני דודים מהדרום- פעמים רבות לנגד עינינו באור יום, ולצערי גם לנגד עיני שוטרים שלעיתים חסרי אונים, כשהפושעים יודעים שלמשטרה אסור לירות (כי זו לא סכנת חיים), אסור לקיים מרדפים- כי זה מסכן את העוברים ושבים, ובכלל אם לא תפסו אותך בידיים- אסור לעשות לך כלום!

בואו נחשוב לרגע,
מאות ואלפי שנים חיים להם הבדואים במדבר, איש תחת גפנו, מגדלים גמלים ועיזים למחייתם נודדים מעונה לעונה ומבסוטים מהחיים.
מגיעים היהודים המסריחים לפני אי אלו עשרות שנים, מקיפים אותם בגדר, לנדוד ולחיות על צאנם כבר לא מאפשרים להם, לאכול הם צריכים משום מה, אז הם גונבים, מבריחים ומאלתרים עם מה שיש. למזלו של העם היושב בציון (תל אביב) זה קורה שם (בבאר שבע) ולכן זה לא ממש מעניין אף אחד. חכו, עוד לא ראיתם כלום...

שלמה1
27-09-04, 14:36
כנראה שיאמינו לי , רק כאשר אעלה את התמונות!!! , בעוד כשבו וחצי פחות או יותר אוכל להעלות את התמונות לאתר.
רמי אני חייב לך תודה אחת גדולה על כל העזרה שהיגשת ועל המידע שסיפקת אפילו עוד לפני שרכשתי את הגיפ .
שלמה

coas
28-09-04, 09:52
ניר, מתוך כוונות טובות הכפשת את כל הבדואים, רובם הגדול עובד לפרנסתו כמוני וכמוך, יש בינהם מכונאים, רופאים, עובדי סעד ופליטיקאים, ישנם גם לא מעט רועי צאן שממשיכים את המסורת, המיעוט של המיעוט פנה לפשיעה באחוז לא גדול ברבה מהאחוז הקיים באוכלוסיה היהודית, אלה מה, הפשיעה שהם עוסקים בה היא הפשוטה והכואבת לאזרח הפשוט- גניבת רכוש.
לעניין ההברחות, הברחת גבול היא עיסוק רב שנים אצל בדואים בכל מדינה, לא רק בישראל משום התמצאותם בשטח.
ד"א, אף אחד לא מקיף אותם בגדר, גם כפרזה וגם הלכה למעשה. ובכלל מה להצהרה חברתית פשטנית כזו ולפורום ג'יפים?

asafk
28-09-04, 11:16
ראיתי בת"א ליד הבית צ'רוקי 94 4 ליטר למכירה. סטנדרטי לגמרי, ונראה אפילו טיפה מוזנח, חיצונית (כלומר- יש מצב למחיר טוב). מעניין?

אסף.

אדי
28-09-04, 20:45
אסף, אם שלמה לא מעוניין זה יכול לעניין אותי, כתלות במחיר ...

Saar
28-09-04, 21:31
:D

נראה לי שאסף צריך לחלק מספרים....
(גם אני בתור)

סער

yoav
28-09-04, 22:29
גררררררררר :evil: :evil: אני מרגיש קצת מצחיק להתגונן- ש"דבריי הוצאו מהקשרם"- אבל באמת ניר- בחרת לצטט אותי ולהשמיט את מה שבכוונה כתבתי והדגשתי פעמיים גם בתחילת ההודה וגם בסופה-
הרוב המוחלט ביותר של הבדואים בנגב הם אזרחים שומרי חוק כמוך וכמוני,ביניהם מכרים וקולגות שלי אישית ורובם המוחלט יבוא לעזרתך בעת צרה הרבה לפני אחרים.
המיעוט שעוסק בפשיעת רכוש, בחלקה אלימה מאוד!, הוא זה שהורס את איכות חיינו כאן, ומוציא אגב כך שם רע לאחיהם התמימים. אז אם כבר לצטט- אז עד הסוף (או עם ההתחלה :lol: ), ולו רק למען ההגינות.
דרך אגב- מרבית הפשיעה מתבצעת ע"י חברה צעירים שהם בני דור שמעולם לא נדד ושוטט כתרבות המסורת הבדואית, אלא נולד לתוך המציאות של התיישבות הקבע. הונדה סיוויק מצועצעת נחשבת הרבה יותר בקרב בני דור זה מכל גמל מירוץ סודני שתביא לפתחם.
סיבות אחרות הן שדוחפות אותם לפשיעה הכ"כ משתלמת- אבל מאחר וזה כבר ממש לא לענייני פורום ג'יפולוג- אפסיק כאן.
עם סיבה בלי סיבה- זה מטרד קשה!

-->