PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ג'יפאי עם יד טובה על הגיטרה

שרון בן ארי
15-08-10, 23:45
אשמח לצרף לחבורה אוהב שטח שיש לו יד מסוקסת על ההגה ובד בבד אצבעות נוגות על מיתרי הגיטרה :evil::p:evil:
לא חייב להיות ברמה של קלפטר, אפריים שמיר, או ברוזה - מספיק שיהיה גבר גבר שאוהב לשיר ליד המדורה כבר בסתיו הקרוב....

אפשר גם בה"פ.

שב"א

six 4 life
16-08-10, 00:07
:roll:

גלדיאטור
16-08-10, 00:55
ארז אמר הכל

שרון בן ארי
16-08-10, 02:54
תראו מכובדיי, אני בן 42 וקצת סיימתי עם מבחני הגבריות שלי לפני כמה שנים (בערך לפני 20 שנים) עם כרטיס די מלא. מתנצל, אבל אני אוהב לעשות בשטח כול מיני "דברים מוזרים" כמו להכיר את ההסטוריה, הגאולוגיה, ללמוד לעומק את הגאוגרפיה, לחבר בין הטיול לתנ"ך, להכיר קצת את החי והצומח, לשוטט, לסייר ולהכיר כול פינה בארץ.

אין לי בעיה גם עם מבחני עבירות, אבל על פי רוב אני כבר קצת שבע מזה. למשל טיפוס עם שם משתמש כמו גלדיאטור מעורר בי קצת חשש של מישהו שלא ממש יבין על מה אני מדבר כשאני "אוהב את השטח". גם ממהלכי המתלה של מר six for ....הרשימו אותי מאוד בשרות הסדיר אבל כאמור, מאז עברו למעלה מ 20 שנים ולמדתי עוד קצת על השטח.

בעוונותי, בערבו של יום טיול בד"כ אנחנו מדליקים מדורה. בעבר היה דווקא גיטריסט (דן 3 בג'אוג'יטסו אם זה מדבר לשניכם, אבל הוא פרש אחרי כמה שנים) ואני ממש מתנצל בפניכם שאני אוהב לשיר על יד המדורה ומעוניין לצרף ג'יפאי עם תחביב דומה. אז קבלו התנצלותי ושיהיה יום טוב.

bizon
16-08-10, 06:35
שרון אין מה להיתעצבן :D אצלנו מגיל 12 בערך כבר מנגנים גיטרה וזה אחד הדברים הטובים והכיפים שיש לא כולם מיתחברים וזה גם בסדר העיקר שכולם נהנים

מור

-->