PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בתיכנון טיול

ishc
22-08-10, 07:48
אחרי שבת מעולה בעין כנף אבא שלי החליט שהוא רוצה לעשות ביחד טיול ג'יפים. הרעיון שלי הוא לשכור לו איזה ג'יפ /טנדר, לעשות מסלול של יומיים (לילה אחד) ולסיים באילת ולעשות סופ"ש באילת. שתי שאלות:
1. למישהו יש רעיון למסלול טוב ומעניין מבחינת נוף (יכול להיות מעניין קל גם מבחינת נהיגה, אפילו מומלץ), עד איזור החמישים ק"מ ליום.
2. השכרת רכב שטח, אני יודע שבאלדן וכדומה יש טנדרים 4X4 ו-SUV, אבל האם יש מקום שאפר להשכיר ג'יפ ממש (רצוי פתוח) שיהיה אפשר להחזיר באילת (ככה אבא, האחות והאחייניות יחזרו מאילת בטיסה)?

tomer s
22-08-10, 08:33
אחרי שבת מעולה בעין כנף אבא שלי החליט שהוא רוצה לעשות ביחד טיול ג'יפים. הרעיון שלי הוא לשכור לו איזה ג'יפ /טנדר, לעשות מסלול של יומיים (לילה אחד) ולסיים באילת ולעשות סופ"ש באילת. שתי שאלות:
1. למישהו יש רעיון למסלול טוב ומעניין מבחינת נוף (יכול להיות מעניין קל גם מבחינת נהיגה, אפילו מומלץ), עד איזור החמישים ק"מ ליום.
2. השכרת רכב שטח, אני יודע שבאלדן וכדומה יש טנדרים 4X4 ו-SUV,וגובים על זה ערימה של כסף,ובודקים אותך בהחזרה בציציות... אבל האם יש מקום שאפר להשכיר ג'יפ ממש (רצוי פתוח) שיהיה אפשר להחזיר באילת כמעט בטוח שלא, איזה ג'יפ פתוח אתה מכיר בן פחות מ3 שנים?..(ככה אבא, האחות והאחייניות יחזרו מאילת בטיסה)?

תהנו

sgill
26-08-10, 14:10
" איזה ג'יפ פתוח אתה מכיר בן פחות מ3 שנים?.."

למיטב ידיעתי רק רנגלר ואולי דיפנדר קצר....

-->