PDA

צפייה בגרסה מלאה : ARMOR X10 - הודעה חשובה לרוכשי המתקן לרכב !

raanan
25-08-10, 19:55
בשורה רעה וטובה ....

הרעה,
המתקן שנרכש משומש מאיביי לא מתאים ל-ARMOR !
http://cgi.ebay.com/DRS-WALKABOUT-HAMMERHEAD-TABLET-PC-CAR-VEHICLE-DOCK-XRT-/260644298384?pt=Laptop_Docking_Stations

http://cgi.ebay.com/DRS-Walkabout-Hammerhead-Vehicle-Dock-/310229503342?pt=LH_DefaultDomain_0

הבשורה הטובה,
אפשר בכל זאת להשתמש בצורה סבירה ע"י פירוק פין הקביעה הימני (כמו שרואים בתמונה) ובתוספת הצמדת גומי בעובי 4 ממ' בחלק בתחתון של התושבת בינה ל-ARMOR .

הכי טוב לבצע העתקה של הפין הימני ע"י כירסום המישטח , קדיחה וביצוע תבריג (או הליכוייל) כמו שמוצע בתמונה.
בצורה זו המיתקן יכול להיות דואלי גם עבור XRT וגם עבור ARMOR .
להערכתי, זה גם מה שהם ביצעו למתקנים חדשים שיוצרו (לפני הגרסה החדשה של המיתקן שלא דומה לזאת ).

בהצלחה
רענן

Erann
30-08-10, 21:18
בשורה רעה וטובה ....

הרעה,
המתקן שנרכש משומש מאיביי לא מתאים ל-ARMOR !
http://cgi.ebay.com/DRS-WALKABOUT-HAMMERHEAD-TABLET-PC-CAR-VEHICLE-DOCK-XRT-/260644298384?pt=Laptop_Docking_Stations

http://cgi.ebay.com/DRS-Walkabout-Hammerhead-Vehicle-Dock-/310229503342?pt=LH_DefaultDomain_0

הבשורה הטובה,
אפשר בכל זאת להשתמש בצורה סבירה ע"י פירוק פין הקביעה הימני (כמו שרואים בתמונה) ובתוספת הצמדת גומי בעובי 4 ממ' בחלק בתחתון של התושבת בינה ל-ARMOR .

הכי טוב לבצע העתקה של הפין הימני ע"י כירסום המישטח , קדיחה וביצוע תבריג (או הליכוייל) כמו שמוצע בתמונה.
בצורה זו המיתקן יכול להיות דואלי גם עבור XRT וגם עבור ARMOR .
להערכתי, זה גם מה שהם ביצעו למתקנים חדשים שיוצרו (לפני הגרסה החדשה של המיתקן שלא דומה לזאת ).

בהצלחה
רענן

היום הגיע המתקן לרכב , ומשום מה חוייב במכס 180 שקל.
הכיצד ?! (כל החבילה כולל משלוח עלתה 90$)

נדב42
31-08-10, 00:19
אני התעכבתי קצת בהזמנה כי נגמר לי האשראי בפיי-פאל אז עוד לא קיבלתי, אבל הקפדתי שיירשם מחיר $30 ומשלוחה $55, מקווה שיעבור בלי בעיות ...

ibinder
31-08-10, 01:07
אני שיחררתי את התושבת היום בבוקר לאחר תשלום מע"מ בסך 81 ש"ח.
על דף השיחרור מהמכס, היה רשום שווי של כ 500 ש"ח.. למרות שהשווי האמיתי היה כ 331 ש"ח
כלומר הייתי אמור לשלם רק כ 50 ש"ח... הצליחו לגנוב עוד 30 ש"ח...
לא רציתי להתווכח, רק לקחת את התושבת וללכת כבר :-(
צריך לבדוק איך ניתן לקבל החזר על שווי מכס לא נכון.

עידן

ibinder
31-08-10, 01:08
אני התעכבתי קצת בהזמנה כי נגמר לי האשראי בפיי-פאל אז עוד לא קיבלתי, אבל הקפדתי שיירשם מחיר $30 ומשלוחה $55, מקווה שיעבור בלי בעיות ...
זה לא משנה מה הפירוט של המחירים... מע"מ משלמים בעבור העלות הכוללת (כולל עלות משלוח).

עידן

נדב42
31-08-10, 01:33
זה לא משנה מה הפירוט של המחירים... מע"מ משלמים בעבור העלות הכוללת (כולל עלות משלוח).

נכון, אבל רק אם עלות הפריט(ים) לא כולל משלוח עולה על $50.

erezgur
31-08-10, 08:59
נכון, אבל רק אם עלות הפריט(ים) לא כולל משלוח עולה על $50.

למיטב זכרוני הסכום של 50$ מתייחס לעלות הכוללת (הם מבקשים לראות את החשבונית מ-paypal), לא מפרידים בין עלות הפריט לעלות המשלוח.

האם יש לך קישור לחוק לפיו מחשבים את המס?

ארז גור

נימי
31-08-10, 09:09
ארז אתה זוכר נכון,
תשלום המע"מ ו\או המסים הם על עלות הפריט(ים) כולל מישלוח, אין הפרדה בין הדברים, לצורך הענין פריט שעולה דולר והמישלוח עולה 50 דולר יחושבו מיסים (אם יש) ומע"מ לפי 51 דולר

נדב
אתה תשלם מע"מ לפי $85 בלי קשר למחיר המוצר

Erann
31-08-10, 09:57
נכון , מעמ 81 ולא 181 (התבלבלו בסכום שהקריאו לי בטלפון)
ו... מאיפה אתם בונים / קונים מתקן לרכב (לחבר אליו את תחנת העגינה)

raanan
31-08-10, 14:30
אני שיחררתי את התושבת היום בבוקר לאחר תשלום מע"מ בסך 81 ש"ח.
על דף השיחרור מהמכס, היה רשום שווי של כ 500 ש"ח.. למרות שהשווי האמיתי היה כ 331 ש"ח
עידן

תגיד תודה !
לפעמים הם מתחכמים וגובים מס עפ"י השווי האמיתי. לא מעניין אותם כמה שילמת (כשהם חושדים שיש
קומבינה עם המוכר).
המתקן שווה/נמכר ע"י DRS באזור ה- 500 דולר !
במקרה של המתקן לא מאמין שהיו מחטטים, תורחים ומתאמצים למצוא השווי האמיתי (באתר החברה לא מציינים מחיר,
קשה גם למצוא משווק שמפרסם מחיר למוצרי החברה ).

רענן

נדב42
01-09-10, 06:54
נדב

טפו-טפו-טפו, הגיע הפתק מהדואר על חבילה מחו"ל (ולא מכתב לתשלום מכס כמו שהיה לי במקרה אחר). אגיע לסוכנות הדואר רק מחר או מחרתיים, מבטיח לדווח ...

ibinder
01-09-10, 20:33
יחד עם רענן שקפץ לביקור, גילנו שיש כמה "גירסאות" לתושבות, שלי טיפה שונה משל רענן, ו"תורמת" בעיה חדשה לחיבור ה ARMOR.
הסגר העליון ארוך יותר ומונע כניסה חלקה של המחשבלמתקן - יש צורך לקצר אותו על מעט שיהיה קצר יותר ולא ינגע באנטנות בחלקו העליון של המחשב.

בנוסף, על מנת להתאים את הפין התחתון הימני לחור במחשב, אמורים להעביר את הפין למקום בלתי אפשרי. מעבר לציר... ולכן הרעיון בתחילת השירשור לא מעשי.
יש ליצר מעין גשר בין החיבורים הקיממים, ואז למקם את הפין עליו במיקום הרצוי.

אנסה מחר ליצור שירטוט.

עידן

נדב42
01-09-10, 22:19
לקצר את הסגר העליון נראה לי קל.
לגבי הפינים, מה שצריך זה את הדבר הזה (http://drsarmor.com/x10al_accessories.php), תחת Legacy Dock Conversion Kits (http://javascript<b></b>:fToggleDiv('div5');)

הבעייה היא שהחברה לא מוכנה לדבר עם ישראל, ממש סגרו לי את הטלפון בצורה לא אופיינית לאמריקאיים. הם גם לא ענו לי לדוא"ל שאני יודע שהגיע ליעדו.

נדב.

יחד עם רענן שקפץ לביקור, גילנו שיש כמה "גירסאות" לתושבות, שלי טיפה שונה משל רענן, ו"תורמת" בעיה חדשה לחיבור ה ARMOR.
הסגר העליון ארוך יותר ומונע כניסה חלקה של המחשבלמתקן - יש צורך לקצר אותו על מעט שיהיה קצר יותר ולא ינגע באנטנות בחלקו העליון של המחשב.

בנוסף, על מנת להתאים את הפין התחתון הימני לחור במחשב, אמורים להעביר את הפין למקום בלתי אפשרי. מעבר לציר... ולכן הרעיון בתחילת השירשור לא מעשי.
יש ליצר מעין גשר בין החיבורים הקיממים, ואז למקם את הפין עליו במיקום הרצוי.

אנסה מחר ליצור שירטוט.

עידן

ibinder
01-09-10, 22:29
לקצר את הסגר העליון נראה לי קל.
לגבי הפינים, מה שצריך זה את הדבר הזה (http://drsarmor.com/x10al_accessories.php), תחת Legacy Dock Conversion Kits (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:fToggleDiv%28%27div5%27%29;)

הבעייה היא שהחברה לא מוכנה לדבר עם ישראל, ממש סגרו לי את הטלפון בצורה לא אופיינית לאמריקאיים. הם גם לא ענו לי לדוא"ל שאני יודע שהגיע ליעדו.

נדב.

זה בדיוק הגשר שרציתי לבנות :-) :-)

בקשר לתמיכה בנו... על-פי החוק האמריקאי, אסור לך להחזיק את המוקשח הזה, כי הוא ציוד טקטי צבאי, ולכן אסור להם לדבר איתך...
גם לי טרקו את הטלפון בפנים :-)
צריך לתת למישהו מארה"ב לדבר איתם, ולהזמין מה שצריך...

עידן

raanan
02-09-10, 00:14
Description

* Operator selectable adaptor to convert DRS tablet dock to support both legacy and Hammerhead as well as X10 docking
* This legacy dock converter supports both the X10 and legacy Hammerhead units
* Provides greater flexibility where multiple systems are used in the same fleet and need to be changed out frequently

עידן,
לפחות בעיה מטרידה שהעלת נפתרה.
אם מבצעים שינוי מכני בלבד לתושבת כדי שתתאים גם ל-HAMMERHEAD וגם ל- ARMOR אז,
בוודאות אין שינוי במיקומי פיני המתח שבפלג שבתושבת.

רענן

אפיז
02-09-10, 03:12
שלחתי בקשה צנועה לעזרה מהספק שלנו ניראה מה תהייה תגובתו

נימי
02-09-10, 12:03
טפו-טפו-טפו, הגיע הפתק מהדואר על חבילה מחו"ל (ולא מכתב לתשלום מכס כמו שהיה לי במקרה אחר). אגיע לסוכנות הדואר רק מחר או מחרתיים, מבטיח לדווח ...

קודם כל בהצלחה, שיש לשלם רק מע"מ הרבה פעמים אין מכתב מהמכס אילה מכתב רגיל מהדואר ושמגיעים לשחרר את החבילה יש צורך בתשלום מע"מ

ולפעמים גם חבילות של כמה מאוד דולרים עוברים מתחת לרדר, ולפעמים גם חבילה קטנטונת במחיר של פחות מ 30 דולר נעצרת במכס ויש צורך לשלוח טפסים בכדי לשחרר אותה

כל הניכתב מניסיון אישי

נדב42
02-09-10, 12:31
טוב, הפתק מהדואר היה על GPS שהזמנתי ושכחתי ממנו ... (עבר ללא מכס או מע"מ)
נמשיך לחכות בסבלנות ...

בוטן
07-09-10, 00:09
כפי הנראה חלמתי, והמתאם הזה ירד ב-איביי, מישהו קנה שניים ומתחרט?
עמית

ibinder
07-09-10, 00:16
כפי הנראה חלמתי, והמתאם הזה ירד ב-איביי, מישהו קנה שניים ומתחרט?
עמית
המתאם מעולם לא היה שם...
הוא נמכר רק אצל היצרן שלא מוכן להתייחס אלינו...

עידן

אפיז
07-09-10, 01:08
המוכר שלח הודעה כי העביר את הבקשה למח' טכנית ינסו לעזור לנו למצוא פתרון
נחכה בסבלנות אולי יצא מזה משהוא טוב ?

raanan
02-10-10, 10:28
המוכר שלח הודעה כי העביר את הבקשה למח' טכנית ינסו לעזור לנו למצוא פתרון
נחכה בסבלנות אולי יצא מזה משהוא טוב ?

the DRS X10 if a Fixed Adapter X10 (Part #98-50F43291-000)is ordered from DRS Tactical directly. The cost on this part is $35.00. You can either call DRS directly at 321-727-3672 begin_of_the_skype_highlighting 321-727-3672 end_of_the_skype_highlighting or visit them online at www.drs.com Thanks again for the order and have a great day!

- themobileproducts

בקיצור, לא בדיוק עוזר. אבל זה לא משנה.

יש לי בשורה רעה,
המתאם לא מתאים למתקן רכב אלא למתקן משרדי (שימו לב לתמונות).
חוזרים לנקודת ההתחלה, צריך לתכנן ולייצר בכוחות עצמנו .

במחשבה שנייה, ייתכן שעדיף לייצר פין ימני חדש ולרתך אותו לפחית המתאמת החדשה.

רענן

raanan
02-10-10, 10:53
במחשבה שלישית, לייצר רק את החלק הימני של הפחית (הפין השמאלי ישאר ללא שינוי) עליו פין חדש (בגובה הנכון) מרותך.
ע"מ שלא תהיה תנועה סיבובית, נצטרך להוסיף פין/בורג קביעה למתקן עצמו.

רענן

אפיז
02-10-10, 17:04
היום בדקתי סופית את הבעיה ,רענן אני קראתי את גה רק עכשיו לאחר המתעסקות וניראה שזה יהייה הפתרון לאחר הנסוי
פרקתי את הפין הימני וחתכתי את הנעילה העליונה עם דיסק,
הרכבתי את המכשיר והוא מחזיק מצויין רק על פין אחד ויש לו מ''מ -2 תזוזה ,
אבל כשהוא מורכב עם הכיסוי המקורי(והוא בנוי לכך מראש ) הנעילה מוחלטת ושום זעזוע לא מזיז לו,
כך שלהשתמש אין בעייה רק עם פין אחד
השקעתי עוד 20 דק' בניסוי לקתי פלך אלומיניום עבה 5מ''מ(זה מה שמצאתי בג'אנק ) קדחתי חור מדוייק בקוטר הפין השמאלי והוספתי סתם בורג על הפלח מול החור לפין הימני בארמור,
חיזקתי עם בורג פשוט את הפלח לחור הפין הימני בתושבת ,זהו עובד וחזק כפלדה ,
מה שנישאר זה ליצר את זה מחומר נורמלי עם בורג/פין מעוגל כמו המקורי ,
הגועל נפש לקח חצי שעה ,אבל לצורך בדיקת יתכנות וחוזק הספיק לי והלך לזבל ,
השבוע לא אוכל( אין לי תנאים לכך במושב ) אבל שבוע הבא אהייה בת'א ואייצר כמה יח'
קיימת גם אפשרות ללא עיגון בפין השמאלי,
יש חור ללא הברגה ליד הפין הימני ואפשר לחרוץ בו הברגה לברג חיזוק

אפיז
10-10-10, 23:49
לכל הרוכשים יש מתאם
ישבתי על אב טיפוס שעתיים (בתנאי שדה ,דיסק ומקדחת יד ) לאחר הבדיקות זו התוצאה ,
חסר לי רק מישהו שיכול לעגל במחרטה ברזל עגול פשוט 8 מ''מ קוטר ולחתוך לאורך 16 ממ כי לעגל עם הדיסק זה לא זה
בתמונה העיפרון החתוך (צהוב ) משמש במקום הפין המחליף
ראש בורג הקיבוע לוטש כי בתחתית הארמור יש מיכסה בולט וכן נעשה חור נוסף(בעזרת מלחם פשוט ) בתחתית הכיסוי שהבורג לא יפריע.
המתאם מחוזק עם בורג אלן מותאם (יש מספיק לכולם הזמנתי והם אצלי )ומתחתיו דיסקית בעובי 5 ממ להתאמה , גם ללא חיזוק (רק חיזוק ידני )זה יושב חזק ואין תזוזה
אין לי בעייה ליצר לכולם רק עזרה עם עיניין עיגול הפינים (הם ניכנסים לחור בתושבת ומרותכים בפיק )
אז יש מי שמרים את הכפפה ?
מקווה שעלו התמונות

ibinder
10-10-10, 23:58
לכל הרוכשים יש מתאם
ישבתי על אב טיפוס שעתיים (בתנאי שדה ,דיסק ומקדחת יד ) לאחר הבדיקות זו התוצאה ,
חסר לי רק מישהו שיכול לעגל במחרטה ברזל עגול פשוט 8 מ''מ קוטר ולחתוך לאורך 16 ממ כי לעגל עם הדיסק זה לא זה
בתמונה העיפרון החתוך (צהוב ) משמש במקום הפין המחליף
ראש בורג הקיבוע לוטש כי בתחתית הארמור יש מיכסה בולט וכן נעשה חור נוסף(בעזרת מלחם פשוט ) בתחתית הכיסוי שהבורג לא יפריע.
המתאם מחוזק עם בורג אלן מותאם (יש מספיק לכולם הזמנתי והם אצלי )ומתחתיו דיסקית בעובי 5 ממ להתאמה , גם ללא חיזוק (רק חיזוק ידני )זה יושב חזק ואין תזוזה
אין לי בעייה ליצר לכולם רק עזרה עם עיניין עיגול הפינים (הם ניכנסים לחור בתושבת ומרותכים בפיק )
אז יש מי שמרים את הכפפה ?
מקווה שעלו התמונות

הי,

נראה טוב.
אני אבדוק עם חבר שלי אם אוכל לחרוט אצלו... אני יודע שהשבוע זה בעייתי, שבוע הבא בטוח שאוכל לעשות את זה...
אם זה 8 מ"מ, לא פשוט יותר לקנות ברזל עגול 8 מ"מ? יש בעלות מאוד מאוד נמוכה, בכל מקום שמוכרים ברזל.
האם אין כל חופש בגלל שהצד השמאלי לא מחובר לכלום, ומקבל רק חיזור לתנועה צידית?

עידן

אפיז
11-10-10, 00:25
על זה מדובר מוט ברזל טרנסמיסיה או אפילו לסורגים 8 מ''מ 10 ש''ח לכל היותר למטר
פשוט יותר לעגל במחרטה לוקח דקה
לגבי חוזק גם בניסיון בלי העיגון על הפין השמאלי לא זז ויציב מאד
פשוט יותר למרכז ולהכין כשזה לכל האורך לוקח 10 דק' כל התהליך

נדב42
12-10-10, 16:57
ארז אתה זוכר נכון,
תשלום המע"מ ו\או המסים הם על עלות הפריט(ים) כולל מישלוח, אין הפרדה בין הדברים, לצורך הענין פריט שעולה דולר והמישלוח עולה 50 דולר יחושבו מיסים (אם יש) ומע"מ לפי 51 דולר

נדב

טוב, אז בשעה טובה שחררתי את החבילה, ואני משלים חוב לציבור מהתחלת השרשור:

הצגתי להם את החשבונית ($30 + $55 משלוחה) ואחרי 30 דקות הייתי בחוץ עם החבילה ובלי לשלם שקל. רק הטרטור מעצבן ...

אגב, הם לקחו את מספר הפריט אי-ביי מהחשבונית ובדקו את המחיר (שהיה $50), הסברתי שקבלנו הנחה אבל זה לא ממש עניין את הפקידה, כי כנראה שגם ב- $50 זה היה עובר ככה ...

לידיעתכם, ועד החלת הגזירות החדשות ...

אפי - תרשום גם אותי למתאם ...

נדב.

omri_t
17-10-10, 00:40
אני בחרתי שלא לרכוש את התושבת הזו.
ומראש החלטתי לייצר לבד תושבת שתתאים לי.

במידה ונמצא בעל מקצוע שמוכן לחרוט את הפינים העגולים- אשמח לרכוש לי שניים כאלו.
אותם אעגן לתושבת שאני בונה בכדי להחזיק את המחשב.

אין לי דוגמא ביד כדי ללכת לחרט שיראה מה אני רוצה...

* אגב, ניתן "להושיב" את המחשב בתוך התושבת גם כשהוא בתוך הכיסוי שלו?
אני פשוט מעדיף לעשות תושבת שתתלבש על הכיסוי ובכך לאפשר שליפה מהירה של המחשב כולל הכיסוי.
מה דעתכם על הרעיון?

תודה!

אפיז
17-10-10, 02:05
התושבת ניראית מסורבלת אבל מתפקדת בצורה גאונית !
רצוי ונוח יותר להרכיב עם הכיסוי,
אבל .... אסור להרכיב על מגש אלה על פסים או מגש מרשת,כי הקרור של הארמור פאסבי ללא מאוורר ובגב המכשיר לכל רוחבו ,
הארמור כבד והמסה שלו על 2 זרועות יעודיות והחזקות ביותר בשוק פשוט פירקה אותם בנסיעה קצרה בשביל קופצני ולא בשטח !!!!!
תזהר זה טיל בליסטי ברכב ומסוכן ביותר ללא עגינה מתאימה (ניסינו כאמור על שביל ואוי לך מההשלכות בשטח )
הזול והרצוי זה זרוע יעודית (כך מסתבר לאור הניסיון )
אם אתה בונה לבד הקדש הרבה מחשבה לחוזק ולכוחות שמפעיל המישקל על הזרוע
לגבי הפיניםלעיגון אין בעייה כלל גובהם 16-17 מ''מ וקוטר 8 מ''מ מרחק בינהם ממרכז למרכז אתה למדוד ישירו על הארמור =82 מ''מ
בהצלחה

raanan
17-10-10, 04:05
אני בחרתי שלא לרכוש את התושבת הזו.
ומראש החלטתי לייצר לבד תושבת שתתאים לי.

במידה ונמצא בעל מקצוע שמוכן לחרוט את הפינים העגולים- אשמח לרכוש לי שניים כאלו.
אותם אעגן לתושבת שאני בונה בכדי להחזיק את המחשב.

אין לי דוגמא ביד כדי ללכת לחרט שיראה מה אני רוצה...

* אגב, ניתן "להושיב" את המחשב בתוך התושבת גם כשהוא בתוך הכיסוי שלו?
אני פשוט מעדיף לעשות תושבת שתתלבש על הכיסוי ובכך לאפשר שליפה מהירה של המחשב כולל הכיסוי.
מה דעתכם על הרעיון?

תודה!

מעריך מאוד את הרצון לבנות לבד. אבל,
במחיר המגוחך והלא ראלי שרכשו החברים (60 דולר כולל משלוח), אתה הולך כנראה להשקיע יותר כסף וזמן.
בפרט שהתושבת בנויה פונקציונלית טוב מאוד (יכולת התקנה/הסרת ה-ARMOR עם הכיסוי וביד אחת, אין צורך לחבר
כבל הזנה ל-ARMOR הוא מקבל מתח הזנה מהפלג ניתוק מהיר שמאחור, התושבת צרה כך שלא חוסמת את צלעות הקירור של ה-ARMOR מאחור, יכולת נעילת ה-ARMOR לתושבת ושחררו רק עם מפתח)

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה
רענן

omri_t
17-10-10, 06:51
אנסה למצוא "פינים" מתאימים ע"פ התיאור.

תודה על הטיפים!

לכשאסיים אעלה תמונות.

עמרי.

idozvia
25-10-10, 10:42
הי לכולם
מישהו עדיין מוצה תושבת יעודית במחירים כאלו?
אשמח לקישור
תודה.

נדב42
25-10-10, 11:48
ע"מ שלא תהיה תנועה סיבובית, נצטרך להוסיף פין/בורג קביעה למתקן עצמו.

לא צריך, הלשונית למעלה תמנע את זה עם מנוף מספיק גדול...

אגב, כנראה שהארמור גם עבה יותר מה- HH כך שהלשונית לא נסגרה לי. פתחתי מאחורה וראיתי שניתן לכוון את העובי שהלשונית סוגרת ע"י משחק באום שעליה, כך שלא צריך לשייף את הלשונית ...

אפיז
25-10-10, 17:21
מי שצריך מתאם לתושבת שיפנה אלי בפרטי עם מס' טל'
יש מתאמים ל.כ..וווו...ל.ם

Erann
28-10-10, 17:24
לא צריך, הלשונית למעלה תמנע את זה עם מנוף מספיק גדול...

אגב, כנראה שהארמור גם עבה יותר מה- HH כך שהלשונית לא נסגרה לי. פתחתי מאחורה וראיתי שניתן לכוון את העובי שהלשונית סוגרת ע"י משחק באום שעליה, כך שלא צריך לשייף את הלשונית ...

לא שייפנו... קצרנו אותה.

נדב42
04-11-10, 16:24
סוגייה חדשה: הבנתי שחלק מהחברים קיבלו תושבת עם חיבור USB, וחלק בלי. אצלי אין USB וזה מצער אותי עד מאוד. פניתי למוכר וגורנישט - אין לו יותר יחידות כאלו בכלל אז הוא לא יכול להחליף. הייתי שמח לנסות לחלץ בכל זאת USB מהמתקן שלי, ולשם כך אשמח להיעזר במישהו שיש לו USB במתקן כדי לפענח את החיווט, עם או בלי לפתוח את גב התושבת.

תודה,

נדב.

נדב42
04-11-10, 19:28
הייתי שמח לנסות לחלץ בכל זאת USB מהמתקן שלי, ולשם כך אשמח להיעזר במישהו שיש לו USB במתקן כדי לפענח את החיווט, עם או בלי לפתוח את גב התושבת.

כמובן שאם אצליח, אשמח להכין מתאמים/חיבורים לכל מי שצריך ...

נדב.

amit1
05-11-10, 14:14
סוגייה חדשה: הבנתי שחלק מהחברים קיבלו תושבת עם חיבור USB, וחלק בלי. אצלי אין USB וזה מצער אותי עד מאוד. פניתי למוכר וגורנישט - אין לו יותר יחידות כאלו בכלל אז הוא לא יכול להחליף. הייתי שמח לנסות לחלץ בכל זאת USB מהמתקן שלי, ולשם כך אשמח להיעזר במישהו שיש לו USB במתקן כדי לפענח את החיווט, עם או בלי לפתוח את גב התושבת.

תודה,

נדב.

לי אין מחבר USB
אבל אני מזהה בעיה.
אם אני מפרק את הפים התחתון הימני (מבט חזיתי) נראה כאילו הפין השמאלי גבוה מדי והשקע בגב המחשב לא מתמקם מול התקע בתושבת.
אם אני מפרק את שני הפינים עם הראש המעוגל אני מצליח להלביש את המחשב על התקע שבתושבת ולסגור את הסגר האדום למעלה.
משהו נתקל בבעיה דומה?
תודה

נדב42
05-11-10, 14:31
לי אין מחבר USB
אבל אני מזהה בעיה.
אם אני מפרק את הפים התחתון הימני (מבט חזיתי) נראה כאילו הפין השמאלי גבוה מדי והשקע בגב המחשב לא מתמקם מול התקע בתושבת.
אם אני מפרק את שני הפינים עם הראש המעוגל אני מצליח להלביש את המחשב על התקע שבתושבת ולסגור את הסגר האדום למעלה.
משהו נתקל בבעיה דומה?
תודה

כן.

פתח את ברגי הפיליפס הקטנים מאחור והסר את גב התושבת .
הלשונית האדומה נראית כאילו היא סגורה עם אום מאחורה, אבל למעשה זהו כוננון של גובה הלשונית ("עובי" המחשב). שחרר קצת את האום והכל ייסתדר.

raanan
05-11-10, 15:19
לי אין מחבר USB
אבל אני מזהה בעיה.
משהו נתקל בבעיה דומה?
תודה

גובה הפינים מדוייק.
הבעיה שחלק מהמתקנים הגיעו בתצורה ישנה עם ידית נעילה ארוכה .

נדרש לקצר אותה (משהו כמו 1.5 סנטימטר) כך שבמצב פתוח שלה היא תעבור בין חיפויי האנטנות העליונות של ה-ARMOR .
לדעתי קיצור הידית הוא הפתרון ולא הוויסות עובי .

רענן

amit1
06-11-10, 20:14
גובה הפינים מדוייק.
הבעיה שחלק מהמתקנים הגיעו בתצורה ישנה עם ידית נעילה ארוכה .

נדרש לקצר אותה (משהו כמו 1.5 סנטימטר) כך שבמצב פתוח שלה היא תעבור בין חיפויי האנטנות העליונות של ה-ARMOR .
לדעתי קיצור הידית הוא הפתרון ולא הוויסות עובי .

רענן
נדב צודק
ויסות העובי פתר את הבעיה. פותחים את האום מאחור 2-3 סיבובים והבעיה נפתרה.

נדב42
06-11-10, 23:49
כמובן שאם אצליח, אשמח להכין מתאמים/חיבורים לכל מי שצריך ...

טוב, יש USB בתושבת הישנה !!!
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

זה מצריך הלחמה למעגל המודפס בתוך התושבת, וקיבוע של הכבל כדי שלא ייתלש ממשיכה או רעידות.
פרטים, תמונות, והנחיות לעבודה עצמית אפרסם בשרשור חדש בתוך כמה ימים.
וכמו שהבטחתי, כל מי שצריך מוזמן לפנות אלי.
אגב, אני בחרתי USB HUB שמנמן של 7 פורטים עם אפשרות להזנת מתח חיצונית, אבל כל אחד שיחבר מה שבא לו ...
אפי - עבורך כבר מחכה אצלי USB HUB כמו שלי, מתנה ממני, צור קשר ונתאם התקנה ...

לילה טוב,

נדב

amit1
07-11-10, 02:59

זה מצריך הלחמה למעגל המודפס בתוך התושבת, וקיבוע של הכבל כדי שלא ייתלש ממשיכה או רעידות.
אגב, אני בחרתי USB HUB שמנמן של 7 פורטים עם אפשרות להזנת מתח חיצונית, אבל כל אחד שיחבר מה שבא לו ...

לילה טוב,

נדב
כל הכבוד
עמית

אפיז
07-11-10, 19:47

לילה טוב,

נדב

תודה,תודה ,תודה.....

biranit
15-12-10, 06:31
יש עוד מהיכן לרכוש תושבות?

omri_t
15-12-10, 06:53

שים לב שצריך להשקיע לא מעט אנרגיה בהתאמת התושבות- כי הן לא נועדו מראש למכשיר הזה.
גם חשמלית וגם מכאנית.

מהסיבה הזו, בניתי לבד תושבת למחשב.
משהו פשוט, ללא חיבור ל USB ולחשמל- כלומר משתמש בחיבורים הסטנדרטיים שבמחשב ולא ביציאה האחורית.

העלות באמת אפסית והתוצאה זהה.

אעלה תמונות בהזדמנות.

דיננוזאור שטח
15-12-10, 16:38

יש באי ביי אבל המחיר מגוחך וגבוה

לפי התמונה זו תושבת כסופה מהסוג החדש שיש לו USB וספק מיוצב שטוען את הארמור ללא צורך בשינוי

-->