PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>> מפגש ג'יפולוג השנתי השישי, יתקיים ב8 לאוקטובר, ביער בן שמן - שמרו את התאריך!

Jeepolog
27-08-10, 11:27
12/9/2010 עדכון:

ההרשמה למפגש ולהגרלה החלה!

הנוהל פשוט:

1. שלחו הודעה פרטית עם הכותרת "הגרלה" למשתמש jeepolog.com (http://jeepolog.com/forums/private.php?do=newpm&u=1)
2. בתוכן ההודעה ציינו שם מלא, כולל שם משפחה, ואת ארבע הספרות האחרונות של תעודת הזהות (לצורך זיהוי וודאי בהגרלה, במידת הצורך).
3. זהו! אתם רשומים, אוטומטית (אתם לא אמורים לקבל אישור, איך בכך צורך).
4. שלב אחרון וחשוב ביותר - חובה עליכם להמצא בגופכם במפגש, ולעלות לקבל את הפרס ברגע ששמכם יעלה בגורל!

מי שלא היה בהגרלות הקודמות - מדובר על הגרלה אורגינל, שליפה של פתקים מתוך דוד פילטר. אי לכך ההרשמה נסגרת ערב המפגש, בחצות. מהרו להרשם ולשכוח מהעניין, הרשמה בבוקר המפגש לא תתאפשר!

רשימת הפרסים מכובדת ביותר וגדלה מיום ליום, היא תפורסם בעמוד הראשי של האתר בקרוב...

בהצלחה!

________________________________________ _______________________

המסורת של חמש השנים האחרונות נמשכת. ביום שישי, ה8 לאוקטובר, מוזמנים כל גולשי הפורום (וג'יפאי ישראלי בכלל) למפגש ה4X4 הגדול של השנה. בתוכנית מפגש ג'יפאים המוני בו כולם מוזמנים להציג את יצירותיהם, להסתובב, להתרשם, ולחבר פרצופים לשמות משתמש (בערך שלושת אלפים שמות משתמש חדשים מאז המפגש הקודם). בנוסף, תצוגה רחבת היקף של מיטב המוצרים והשרותים בתחום השטח בישראל, וכמובן, ההגרלה הגדולה, עם שפע של פרסים - כל מספר זוכה (בתנאי שאתם נמצאים במקום כדי ללחוץ יד ולקחת את שהגרלתם!). יהיו גם חולצות בעיצוב חדש ל2010, כיסויי גלגל ועוד.

הארוע הוא ארוע חברתי, שבא לאחד ליום אחד את כל קשת הג'יפאים וחובבי ה4X4 (וה4X2 שלא סופרים אספלט), ללא תשלום, ופרטים נוספים יתפרסמו בשרשור זה ככל שנתקרב לתאריך... הרישום להגרלה יחל בקרוב - עקבו אחרי הדיון.

תזכורת:

מפגש ג'יפולוג 2009, יער בן שמן (http://jeepolog.com/740.html)

מפגש ג'יפולוג 2008, תל צפית (http://jeepolog.com/580.html)

מפגש ג'יפולוג 2006, מואה (http://jeepolog.com/302.html)

http://jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/mifgash2009_post/jeepolog_2009_1.jpg

kobiarava
27-08-10, 13:07
מה עם הפרט השולי-מיקום? עוד פעם במרכז, או שחוזרים למסורת המפגשים במדבר?

קובי

eli8ball
27-08-10, 20:50
מצטרף לקובי

מ ד ב ר;)

eysham
27-08-10, 21:10
מה מדבר....???.... גליל!!

alal
27-08-10, 21:22
מחזק את אייל

למה לא בצפון / גליל ?

ishc
28-08-10, 00:56
לשחזר את המפגש מ-2006 (לא בהכרח אותו מיקום פשוט אותו רעיון). לא נכחתי אבל נראה לי "הדבר"

נמרוד
28-08-10, 10:53
המפגש יערך במרכז הארץ, במתכונת ומיקום דומה לשנתיים האחרונות. למה לא בגליל/נגב/גולן? כי המפגש הזה גדל מעבר למה שהוא היה פעם, למפגש של אלפי אנשים ומאות רבות של כלי רכב. מפגש בקצוות יהיה נוח יותר לתושבי הקצה הספציפי, אך לא לתושבי הקצוות האחרים והמסה המרכזית... בקיצור, בעיית הפריפריה המוכרת. מאותה סיבה המפגש נערך ביום שישי, כדי לאפשר למספר מקסימלי של גולשי האתר להצטרף (כולל ה"קצה" של שומרי השבת :D ).

מפגש בסגנון הישן, של חניון לילה בנקודה במדבר, לא יהיה כמו פעם כשיגיעו אליו מאות רבות של ג'יפים - אנחנו מדברים על הכפלה X10 במספר הכלים והאנשים בין מפגש ג'יפולוג הראשון לאחרון. גם הנרחבים שבחניוני הנגב, כמו מואה או המחצבה במכתש, יתמלאו עד אפס מקום, ובהעדר צל הפיזור בבוקר יהיה מהיר...

סיבה שנייה היא שברגע שעברנו סדר גודל מסויים (ועברנו זה מכבר) ארוע המוני דורש אישורים ותיאומים להשתמש בקרקע (קק"ל\רט"ג), משטרה, מכבי אש, רשות מקומית ועוד. ותתפלאו, אבל מספר המקומות שעונים על כל הדרישות שלנו (כמו מספיק שטח חנייה + צל צמוד), ואינם דורשים תשלום, הוא מוגבל.

אז אנחנו מקווים מאד שגם אנשי הפריפריה, לפחות הקרובה יותר (גם אני תושב הצפון "קו חיפה והעמקים") יגיעו. אני מבין לגמרי את מי שגר ממש רחוק. להניע סופה כדי להגיע מהערבה למרכז הארץ בשביל אחה"צ אחד - גם אני הייתי שוקל לטייל ליד הבית באותו הדלק... בכל מקרה, חולצות וכיסוי גלגל אפשר לקבל גם בדואר, אבל כדי להשתתף בהגרלה, חייבים להיות נוכחים בגוף - ולענות תוך עשרים שניות כשהשם שלך עולה בגורל. ולראות במקום אחד כל כך הרבה ג'יפים, את כל הגרעין הקשה של הג'יפאים בישראל - אין הזדמנות אחרת.

zagi
28-08-10, 14:14
אז הפעם תדאגו למערכת הגברה ... לא שומעים כלום !!!

דידין
28-08-10, 16:07
המפגש יערך במרכז הארץ, במתכונת ומיקום דומה לשנתיים האחרונות. למה לא בגליל/נגב/גולן? כי המפגש הזה גדל מעבר למה שהוא היה פעם, למפגש של אלפי אנשים ומאות רבות של כלי רכב. מפגש בקצוות יהיה נוח יותר לתושבי הקצה הספציפי, אך לא לתושבי הקצוות האחרים והמסה המרכזית... בקיצור, בעיית הפריפריה המוכרת. מאותה סיבה המפגש נערך ביום שישי, כדי לאפשר למספר מקסימלי של גולשי האתר להצטרף (כולל ה"קצה" של שומרי השבת :D ).

מפגש בסגנון הישן, של חניון לילה בנקודה במדבר, לא יהיה כמו פעם כשיגיעו אליו מאות רבות של ג'יפים - אנחנו מדברים על הכפלה X10 במספר הכלים והאנשים בין מפגש ג'יפולוג הראשון לאחרון. גם הנרחבים שבחניוני הנגב, כמו מואה או המחצבה במכתש, יתמלאו עד אפס מקום, ובהעדר צל הפיזור בבוקר יהיה מהיר...

סיבה שנייה היא שברגע שעברנו סדר גודל מסויים (ועברנו זה מכבר) ארוע המוני דורש אישורים ותיאומים להשתמש בקרקע (קק"ל\רט"ג), משטרה, מכבי אש, רשות מקומית ועוד. ותתפלאו, אבל מספר המקומות שעונים על כל הדרישות שלנו (כמו מספיק שטח חנייה + צל צמוד), ואינם דורשים תשלום, הוא מוגבל.

אז אנחנו מקווים מאד שגם אנשי הפריפריה, לפחות הקרובה יותר (גם אני תושב הצפון "קו חיפה והעמקים") יגיעו. אני מבין לגמרי את מי שגר ממש רחוק. להניע סופה כדי להגיע מהערבה למרכז הארץ בשביל אחה"צ אחד - גם אני הייתי שוקל לטייל ליד הבית באותו הדלק... בכל מקרה, חולצות וכיסוי גלגל אפשר לקבל גם בדואר, אבל כדי להשתתף בהגרלה, חייבים להיות נוכחים בגוף - ולענות תוך עשרים שניות כשהשם שלך עולה בגורל. ולראות במקום אחד כל כך הרבה ג'יפים, את כל הגרעין הקשה של הג'יפאים בישראל - אין הזדמנות אחרת.

יש מן הצדק בטענות שאתה מעלה
אבל יכול להציע מקום גם עם מרחב וגם עם צל
אזור חורבת סהר והמדרון המזרחי של גבעת המורה (כולל "המטווח")

zivviz
28-08-10, 16:42
חניון יער חרובית ( ליד הנ.ט ) : ענק . מוצל . נגיש .

MMR
28-08-10, 17:07
גם אני מצטרף לקובי... מדבר נראה לי ה-דבר.
אני מאמין שלמפגש במדבר\ צפון יגיע בעיקר ה"גרעין הקשה" ויהיה מהנה הרבה יותר, כמו גם בסיס יציאה לטיולים באיזור.
למפגש מרוחק לא יגיעו, לדעתי, יותר מ150-100 ג'יפים.

eysham
28-08-10, 17:38
גם אני מצטרף לקובי... מדבר נראה לי ה-דבר.
אני מאמין שלמפגש במדבר\ צפון יגיע בעיקר ה"גרעין הקשה" ויהיה מהנה הרבה יותר, כמו גם בסיס יציאה לטיולים באיזור.
למפגש מרוחק לא יגיעו, לדעתי, יותר מ150-100 ג'יפים.

ואללה סטרט-אפ...
בוא נעשה אותו בתאילנד, נראה לי שזה יהיה מספיק רחוק כדי שאף אחד לא יבוא... :razz:

בקיצור מה שנמרוד אומר הגיוני... לצערי...

איל

kobiarava
28-08-10, 18:01
נמרוד,
אני בטח אגיע, כמו במפגשים בכל השנים האחרונות, בלי קשר אם המפגש יהיה במרכז או בדרום. מקסימום, משאירים את הג'יפ בבית ובאים עם הפרייבט. בכל זאת, למפגש מדברי יש את הקסם שלו, עם הלינה בשטח והמעבר בין מאהל למאהל, היכרות יותר אינטימית עם החברים, וכמובן-הבסיס ליציאה לטיולים משותפים במדבר למחרת המפגש, אם ליום אחד ואם לכל הסופ"ש. חבל, עוד תופעה יפה שהיתה לנו כשהמאגר הפורום היה מצומצם ועכשיו נעלמה לה, כנראה מבלי לשוב. אולי יום אחד נצליח לארגן הפנינג ג'יפים אמיתי, כמו באמריקה, במקום מרוחק ומדברי כמו מצפה, ירוחם או אפילו אילת, כשמאות\אלפי כלים יציפו את העיירה וימלאו אותה בצבע ואקשן, מפגש גדול אמיתי שיכלול גם פעילות משותפת, גם דוכני מכירות וחשיפות, אולי תצוגה של כלים מליגות העבירות והראלי-רייד, וכמובן-יציאה למסלולים שמקיפים את הערים הנ"ל לטיולים משותפים בכל הרמות ושעשועי עבירות. לצערי, במפגשים האחרונים אנשים באו לשעה-שעתיים, חיכו להגרלה כדי לארות אם זכו או לא, והתפזרו מיד לאחריה, תופעה שאולי הביאה יותר אנשים בפועל למפגש, אבל הוציאה את ההוי והתוכן ממנו. השאלה היא אם המטרה במפגש כזה היא מסחרית יותר, או חברתית, לקשר בין הניקים לפרצופים ולהחשף פנים אל פנים לג'יפים והאנשים שמאחורי המקלדת...

קובי

גיא
28-08-10, 18:18
תכלס אני עם קובי

המיסחור של העניין אולי מביא כסף / מודעות / פירסום / בלה בלה .. וזה חשוב. אולי אפילו מאד !

אבל .. רק רעיון, אולי מפגש המוני מסחרי בלה בלה בירושלים ועוד אחד כמו של פעם ?

באר אשלים מאחורי המשאבות מתחת לעץ רק 150 ג'יפים ? .. אני מבטיח לבוא.

zagi
28-08-10, 19:26
תכלס אני עם קובי

המיסחור של העניין אולי מביא כסף / מודעות / פירסום / בלה בלה .. וזה חשוב. אולי אפילו מאד !

באר אשלים מאחורי המשאבות מתחת לעץ רק 150 ג'יפים ? .. אני מבטיח לבוא.

+1...

MMR
28-08-10, 19:46

+++1
רעיון מצויין.

kobiarava
28-08-10, 19:53
נראה לי שלא נצליח להביא ל-2 מפגשים את כל המציגים והאטרקציות למיניהן, ואולי גם אין צורך בכך-הדוכנים וההגרלה מתאימים למפגש המסחרי-המוני יותר, ולמפגש המדברי-כמו של פעם-מספיקים האנשים והג'יפים. אני בעד שנתאם תאריך, כשמנהלי האתר יצטרפו בשמחה להערכתי, ונתחיל לגלגל מפגש סופ"שי מלא, במקום שבו ג'יפים וג'יפאים אמורים להיפגש-בשטח.

קובי

גיא
28-08-10, 22:42
צריך לפתוח שרשור ניפרד. לא להרוס את זה.

מה עם חופש סוכות ?

six 4 life
30-08-10, 19:00
יש לי הרגשה לא טובה לאור התוצאות של המפגשים השונים בתחום הרכב בחודשים האחרונים...
מקווה שאתבדה.

shachar
30-08-10, 20:10
כמה רחוק מהבית...

:D

סביון,
צריך עזרה ?

גיא
30-08-10, 20:20
יש בזה משהו ....

תביאו SUV סטנדרטי ...

shay_love_off_road
01-09-10, 11:12
אכן יש בזה משהו - להרבה מפגשי רכב הצתרפו לחגיגה בלשי ימ"ר תנועה
ורשמו מספרים של מכניות וכעבור שבוע באו ל"ביקור בית" אצל בעלי הרכב.
שמעתי את זה מאנשים והייתה על זה גם כתבה בוואלה אם אני זוכר נכון,
הם מחפשים את הג'יפאים כמו בדיוק את בעלי האייטיז BMW (במפגש של
חובבי BMW היו כמה, היה פה אחד בפורום שהתריע על זה אם זכור לי לנכון)
הם יודעים שבמפגשים כאלו אנחנו כמו ציד קל כמו כבשים במרעה, אנחנו לא
נזהה אותם והם יסתחבקו איתנו במפגש (מעולם לא הייתי במפגש ג'יפולוג לכן
אני מעלה השערה) וישאלו על הרכב וכדומה, ובסוף כמה חברים פה גם יקבלו
"ביקור בית" של בלשי התנועה, הם מחפשים לפתוח תיקים ולהשתחצן ב"הצלחות"
לתקשורת בטענה ש: "הרכבים הנ"ל מסכנים את שלום הציבור ואת משתמשי הדרך
ולאחר עבודה מודיעינית מדוקדקת שלא תבייש את השב"כ והFBI הצלחנו לתפוס את
הסוררים ולהורידם מהכביש אחרי מאמצים רבים וחקירה ממושכת שנמשכה חודשים רבים"
(נאמר בציניות - הם רק אוספים מספרי רישוי ומנחשים) אני לא יודע איך מפגש ג'יפולוג
נראה - אך אני בטוח שהוא ירהיב כל חובב שטח! בהצלחה! כרגע אני על פרייבט.
מחפש פולסייז. אם אמצא - אגיע

savyon
01-09-10, 11:23
שי,
סחטיין על הסמל האישי!

מפגש ג'יפולוג הינו מפגש חברים וככזה אין מה להיות מוטרדים מנציגי החוק,

מה גם שרב מוחלט של הרכבים שיגיעו למפגש הינו סטנדרטי וחוקי.

תגיעו עם ערכת קפה, כסאות, שולחן ואוכל, הרבה אוכל, כי חברי המערכת יהיו רעבים בסוף ונשמח להזמנה ליח' בשר טובה...

סביון

asafk
02-09-10, 01:46
הבלשים מגיעים למפגשים מועדים להשתוללויות הפרעה לציבור והתפרעויות. המפגש שלנו מתואם עם כל מי שצריך, ולדעתי אין כל סיבה לדאגה כיוון שאף אחד לא ישתולל ולא יפר את הסדר.
ובואו נסגור בזה את הנושא..

אסף.

ינון
03-09-10, 07:25
[quote=גיא;334186]יש בזה משהו ....

תביאו SUV סטנדרטי ...

אותי שכנעתם
אני אגיע על עגלופר סטנדרטי של אישיתי.
(יותם בן ה6 מתפדח להראות בסוג הזה של הפלסטיק-עגלופור ומעדיף את הסופה)
בקיצור אנו מגיעים

savyon
03-09-10, 08:19
ינון,

אני לא הייתי מבאס את יותם...

ינון
04-09-10, 01:00
הבטחתי לו חולצה נוספת מבית מדרשכם והוא נתן אור ירוק.
בכל אופן תודה בשמו

Jeepolog
12-09-10, 14:18
12/9/2010 עדכון:

ההרשמה למפגש ולהגרלה החלה!

הנוהל פשוט:

1. שלחו הודעה פרטית עם הכותרת "הגרלה" למשתמש jeepolog.com (http://jeepolog.com/forums/private.php?do=newpm&u=1)
2. בתוכן ההודעה ציינו שם מלא, כולל שם משפחה, ואת ארבע הספרות האחרונות של תעודת הזהות (לצורך זיהוי וודאי בהגרלה, במידת הצורך).
4. שלב אחרון וחשוב ביותר - חובה עליכם להמצא בגופכם במפגש, ולעלות לקבל את הפרס ברגע ששמכם יעלה בגורל!

מי שלא היה בהגרלות הקודמות - מדובר על הגרלה אורגינל, שליפה של פתקים מתוך דוד פילטר. אי לכך ההרשמה נסגרת ערב המפגש, בחצות. מהרו להרשם ולשכוח מהעניין, הרשמה בבוקר המפגש לא תתאפשר!

רשימת הפרסים מכובדת ביותר וגדלה מיום ליום, היא תפורסם בעמוד הראשי של האתר בקרוב...

בהצלחה!

________________________________________ _______________________

המסורת של חמש השנים האחרונות נמשכת. ביום שישי, ה8 לאוקטובר, מוזמנים כל גולשי הפורום (וג'יפאי ישראלי בכלל) למפגש ה4X4 הגדול של השנה. בתוכנית מפגש ג'יפאים המוני בו כולם מוזמנים להציג את יצירותיהם, להסתובב, להתרשם, ולחבר פרצופים לשמות משתמש (בערך שלושת אלפים שמות משתמש חדשים מאז המפגש הקודם). בנוסף, תצוגה רחבת היקף של מיטב המוצרים והשרותים בתחום השטח בישראל, וכמובן, ההגרלה הגדולה, עם שפע של פרסים - כל מספר זוכה (בתנאי שאתם נמצאים במקום כדי ללחוץ יד ולקחת את שהגרלתם!). יהיו גם חולצות בעיצוב חדש ל2010, כיסויי גלגל ועוד.

הארוע הוא ארוע חברתי, שבא לאחד ליום אחד את כל קשת הג'יפאים וחובבי ה4X4 (וה4X2 שלא סופרים אספלט), ללא תשלום, ופרטים נוספים יתפרסמו בשרשור זה ככל שנתקרב לתאריך... הרישום להגרלה יחל בקרוב - עקבו אחרי הדיון.

תזכורת:

מפגש ג'יפולוג 2009, יער בן שמן (http://jeepolog.com/740.html)

מפגש ג'יפולוג 2008, תל צפית (http://jeepolog.com/580.html)

מפגש ג'יפולוג 2006, מואה (http://jeepolog.com/302.html)

http://jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/mifgash2009_post/jeepolog_2009_1.jpg

freeline
13-09-10, 13:40
נרשמתיייי:p:p

אין כל השנה אני והחברים מחכים למפגש היה מצויין שנה שעברה!

רוני תורג'מן
20-09-10, 01:51
[quote=zagi;333652]אז הפעם תדאגו למערכת הגברה ... לא שומעים כלום !!![/
quote]

...צודק מאוד :במפגש הקודם היה צורך בצעקן עבה גרון כדי לשמוע,

אם לא תסתדרו אשמח לנדב את הקריזה(..כריזה) כדי שכולם יוכלו לשמוע את הקריינית..(אולי יונית לוי תגיע לקריין את ההגרלה...) אחחחחחח :cool:

motola32
06-10-10, 14:04
יש כבר מיקום מדוייק למפגש לכאלה שזה הפעם הראשונה שלהם?

אייל
06-10-10, 14:23
כל הפרטים, כולל המיקום, כאן:
http://www.jeepolog.com/894.html

erezgur
07-10-10, 11:42
לא יודע אם זה רק אני, בכל מקרה - לא נשלח לי מייל אישור להרשמה (ניסיתי היום פעם נוספת).

תיבת ה- spam ריקה, כך שזה לא הגיע לשם בטעות.
כתובת הדוא"ל נכונה (אני מקבל Newsletters של האתר ווידאתי שוב היום).

ארז גור

עירא
07-10-10, 12:35

עירא

שימי בר
07-10-10, 14:21
גם אני מגיע עם טעם טוב מהמפגש הקודם ואולי יהיה קצת בוץ :cool:

dani vitara
07-10-10, 16:53
לא יודע אם זה רק אני, בכל מקרה - לא נשלח לי מייל אישור להרשמה (ניסיתי היום פעם נוספת).

תיבת ה- spam ריקה, כך שזה לא הגיע לשם בטעות.
כתובת הדוא"ל נכונה (אני מקבל Newsletters של האתר ווידאתי שוב היום).

ארז גור

בפרטי ההגרלה רשום שאין צורך באישור , ברגע ששלחת הודעה אתה בפנים.

shmil
07-10-10, 18:13
לידיעת ההנהלה:
מחר צפוי גשם, ואני סיימתי עכשיו את הניקוי החיצוני החצי-שנתי.
דיר באלאק אם סביון לא מתאם יום בלי גשם! :mad::evil:

shachar
07-10-10, 18:37
לידיעת ההנהלה:
מחר צפוי גשם, ואני סיימתי עכשיו את הניקוי החיצוני החצי-שנתי.
:mad::evil:

בדיוק בשביל זה אני מחכה לגשם שישטוף את האבק של הקיץ

אומי5
07-10-10, 20:31
יש גשם ? יש בוץ ? תענוג!!

Nirho
08-10-10, 11:00
על איזה תדר נפגשים בדרך למפגש?

kobiarava
08-10-10, 11:19
לא מגיע בסוף...

קובי