PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה של מתחילים

wannabe
27-08-10, 20:39
נדבקתי בחיידק טיולי השטח כבר לפני כמה שנים אבל רק עכשיו והגעתי לשלב שבו אני רוצה (ויכולה) לקנות ג'יפ, הרכב יהיה מיועד לנסיעות יומיומיות לעבודה (בדרך כלל-אתרי בניה) ורצוי שיהיה מקוצר וחסכוני בדלק. למרות חיבתי הרבה לטראנו, אני יודעת על התחלואים התורשתיים שלו ולכן אעדיף לוותר, שמעתי המלצות חמות מאוד על טויוטה לנד קרוזר וגם על הסוזוקי. אשמח לחוות דעת קצת יותר מקצועית לרכב שיהיה נוח ביומיום וכייפי בשטח (וכמה שפחות במוסך...)

erezgur
27-08-10, 20:47
שלום וברוכה הבאה.

אנא קראי את השרשורים הדביקים שבראש הפורום, במיוחד זה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=28546), קראי את השאלות ונסי לרשום כאן את התשובות לשאלות הללו כדי שהקוראים יוכלו לתת מענה טוב יותר לבקשה ולתת המלצה שתתאים טוב יותר לצרכייך.

ארז גור

גיא
28-08-10, 19:13
נדבקתי בחיידק טיולי השטח כבר לפני כמה שנים אבל רק עכשיו והגעתי לשלב שבו אני רוצה (ויכולה) לקנות ג'יפ, הרכב יהיה מיועד לנסיעות יומיומיות לעבודה (בדרך כלל-אתרי בניה) ורצוי שיהיה מקוצר וחסכוני בדלק. למרות חיבתי הרבה לטראנו, אני יודעת על התחלואים התורשתיים שלו ולכן אעדיף לוותר, שמעתי המלצות חמות מאוד על טויוטה לנד קרוזר וגם על הסוזוקי. אשמח לחוות דעת קצת יותר מקצועית לרכב שיהיה נוח ביומיום וכייפי בשטח (וכמה שפחות במוסך...)

איזה תחלואים למשל ? ....

elro
28-08-10, 19:31
בנוסף, פירוט של אופי הטיולים המועדף ומספר האנשים ברכב יכול להשפיע על הבחירה.

eysham
28-08-10, 21:14
שאלה קשה...

eysham
28-08-10, 21:15
מהפוסט הקודם נמחק לי ההמשך...

אני הייתי בוחר בין פורשה קייאן ללקסוס... ואולי פוזל ל-FJ CRUISER או רנגלר רוביקון חדש..
ואם לא אלה אז סמוראי שנת 88 או לאדה 92...

במילים אחרות... מה התקציב??

-->