PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג׳יפאים מדברי

גיא
28-08-10, 22:45
כמו יבוא מקביל ;)

אז מפגש מקביל.

סוכות זה טוב ?

באר אשלים זה טוב ?
אולי מואה ?

eli8ball
28-08-10, 22:59
אתה מתלונן כל הזמן שחם לך ורוצה לרדת למדבר???

אני איתך...:p

נדב42
28-08-10, 23:20
אני בפנים :p

kobiarava
28-08-10, 23:44
כצפוי, אני מניח, אני בהחלט בפנים.

קובי

cj 64
29-08-10, 00:21
בטוח אתה בפנים!זה קל"ב בשבילך!

אני בא לבקר אותך!

וגם אני 99% מצטרף;)
גל cj 64

omri_t
29-08-10, 04:17
אשמח מאוד להצטרף!

צריך לבדוק תאריכי מבחנים (כי גם צריך ללמוד אליהם מסתבר..)

השבדי
29-08-10, 05:24
היי גיא ,

אתה לא חייב לעשות מפגש פרללי...
אני מניח שהמפגש "הראשי" יהיה אי שם באזור בן שמן ויתחיל באזור השעה 14:00.
ניתן לבקש להקדימו ל 11-12 שהרי מדובר ביום שישי , ממה ששמעתי מהמפגש הקודם העשן
והחברה מתפזרים אחרי שעתיים שלוש ז"א באזור 15:00 אם יקדימו העסק נסגר => זה בדיוק האות להניע מנועים ולרדת לחניון לילה מטריף בדרום.
כך תשיג את 2 הדברים גם יחד !!
ואני מניח ש100-150 גיפ'ים שיורדים יחד בשיירה דרומה זה דבר שעוד לא נראה במחוזותינו...

ותחשבו על זה

לירן - השבדי

זרקו
29-08-10, 07:17
כך תשיג את 2 הדברים גם יחד !!
ואני מניח ש100-150 גיפ'ים שיורדים יחד בשיירה דרומה זה דבר שעוד לא נראה במחוזותינו...

רעיון לא רע. אני בפנים.

שאלה: חוץ מחניון- יהיה מסלול?

נועם

sos4u
29-08-10, 08:35
כמו יבוא מקביל ;)

אז מפגש מקביל.

סוכות זה טוב ?

באר אשלים זה טוב ?
אולי מואה ?

מקביל למה ?

kobiarava
29-08-10, 09:01
לדעתי, לא כדאי לנסות לאחד בין השניים. מפגש במרכז שיהיה בשעה מוקדמת מדי, יזכה להיענות נמוכה יותר, ומפגש מדברי שיהיה אחרי מפגש במרכז, יהיה יום מרוח וגם כאן ההיענות תהיה נמוכה יותר. לדעתי, עדיף להעמיס את הרכב בבית ולצאת לשטח, להתארגן במקום המפגש הדרומי כולל פריסת הציוד, אוהלים, צליות וכו', ולא להגיע עם כל הציוד לעצירה של שעתיים במקום כמו חרובית\בן שמן וכו' לפני כן, מה גם שמדובר כבר בשעון חורף והחושך יורד מוקדם וכו'. אני בעד "הפרדת רשויות", אבל בואו נראה איך ההיענות וגם מה אומרים הבעלבתים....

קובי

נמרוד
29-08-10, 09:58
להמשיך דרומה אחרי המפגש (שיהיה באזור בן שמן, אותם לוחות זמנים כמו בשנה שעברה פחות או יותר) נשמע כמו רעיון טוב, במיוחד לצפונים שכבר הניעו את הג'יפ - לכו על זה!

אנחנו בכל מקרה נשארים במקום עד הערב.דווקא אחרי ההגרלה, חלק גדול מהאנשים חוזרים לארוחת יום שישי בבית, אבל מי שנשאר יכול לדבר, לעשות על האש, להוריד כמה בירות... מבחינתנו, המארגנים, זה הזמן הכיפי. וצריך גם לנקות ולסדר אחרי, אל תשכחו.

לגבי שחזור המפגשים של פעם - אנחנו חשבנו על זה בשנה שעברה (שום דבר הרי לא חדש בדיון הזה), וזה לא יצא לפועל. האמת, שכדי לייצר את האווירה של פעם, מה שצריך זה ספונטניות - בלי הרבה תכנונים. להכריז על זמן ומקום, בסגנון השמשוני, ומי שיכול ורוצה, יגיע. הזמן הנכון לדעתי - דווקא בחורף, חשבתי על היום הקצר ביותר בשנה - סוף דצמבר, במכתש רמון. היום קצר - אבל הלילה ארוך, ולישיבה סביב המדורה יש משמעות - זה כל הרעיון, לא?

מוני אורבך
29-08-10, 10:30
ספונטניות זה נחמד מאוד, אבל לא למפגש של יותר מכמה גיפים.
אם רוצים לעשות מפגש גיפאים של גיפולוג צריך לתכנן מראש.
מאחר והמפגש במרכז הוא אחרי החגים, אין מניעה לעשות מפגש מדברי בחג עצמו (סוכות - או ראש השנה)
אבל מנהלי ובעלי גיפולוג צרכים לקחת בעלות על המפגש אחרת זה יהיה מפגש חברים ולא מפגש גיפולוג.
אבל זה כבר תלוי בהם.

ובכל מקרה, אם יש מפגש מדברי בסוכות, אני בפנים.

גיא
29-08-10, 10:31
יש בזה משהו בהחלט.

גם אנחנו נישארנו לעל האש אחרי המפגש ... אני לא בעד לאחד.

למפגש המסחרי באים השנה עם הפרייבט והכלבים. ( לני והכלב גז )

את המדבר ניפגוש עם כל הכבוד הראוי למדבר, רק למדבר.

איחוד כזה, יצור מצב או שלא מספיקים לשבת כמה שרוצים בירושלים או שלא מספיקים להגיע מתי שרוצים למדבר, ככה או ככה, תפסת מרובה לא תפסת.

אני באמת מתגעגע לאוירה האינטימית של קצת מוזרים שניפגשים באמצע הלילה במדבר.*והכי גרוע, באותה התקופה לא יכולתי להיות מספיק ספונטני בשביל להגיע למפגשי בזק של השימשוני ואני מאד מצטער על זה.

אני בעד מה שנימרוד מציע.

דרור ברלי
29-08-10, 11:00
תרשו לי להתקומם נגד ההגדרה "מפגש מסחרי".
כן, יש כאן אלמנטים מסחריים - יש דוכני מציגים עם באנרים ופרסומות, אנחנו מוכרים חולצות וכיסויי גלגל, יש הגרלה, וזה חלק מהכיף.
אבל יש בעיקר אווירת הפנינג - מנקים את הג'יפ ברצינות פעם אחת בשנה שיהיה חתיך ומבריק ומסורק יפה ואפשר יהיה להשוויץ בו, מביאים את הילדים לראות כלים יפים, באים להכיר ולפגוש אנשים שאתם מדברים איתם בפורומים במשך כל השנה בלי לדעת מי זה בכלל, אולי לחזור הביתה עם איזה פרס שווה... כוחנו במספרנו, לא רק כאתר ג'יפולוג אלא גם ובעיקר כקהילה של ג'יפאים - כוח לפעמים צריך גם להיראות ולהיות מופגן, במיוחד כשהוא נראה כל כך טוב. ואת האפקט הזה, עם כל הכבוד, לא משיגים במפגש מדברי נידח.

נכון, אפשר להגיע למפגש ג'יפולוג גם בפרייבט כמו שרבים עושים. אבל לדעתי האישית זה קצת מפספס את האפקט - כי למרות שזה עולה עוד כמה עשרות שקלים בדלק, אני חושב שגם אתם כן מעדיפים להגיע למפגש ג'יפולוג עם רכב השטח ולא עם המשפחתומטית-ליסינג.

ומפגש מדברי הוא רצוי ומתבקש, כבודו במקומו וצריך להיערך גם כן. אבל בנפרד - ותחילת החורף זה באמת זמן מתאים יותר.

גיא
29-08-10, 17:09
דרור .. באמש'ך ... מה אתה אומר בעצם ? ... :)

יש קהל ודרישה גם לזה וגם לזה .. אז למה לא ?
מה מפריע ?

יאללה, דרור לשלטון !

MMR
29-08-10, 20:34
גם אני בפנים

דרור ברלי
29-08-10, 22:06
שום דבר לא מפריע.
אבל חשוב להפריד שמחה משמחה.
מפגש ג'יפולוג לחוד, ומפגש מדברי לחוד. גם אין ויכוח על זה - כולנו מסכימים על זה בעצם. זה מה שיהיה.

savyon
29-08-10, 22:52
כדי שלא יימרח פה דיון סתמי,

למי שלא שם לב, נמרוד קבע את התאריך!!!

המיקום "יפורסם" כשנתקרב לתאריך.

המפגש יהייה כמו פעם (רק כנראה הרבה יותר גדול...) חניון לילה במדבר.

ולגבי המפגש ביער בן שמן, תגיעו עם הג'יפים, זה מצטלם הרבה יותר טוב.

סביון

eli8ball
29-08-10, 23:17
הזמן הנכון לדעתי - דווקא בחורף, חשבתי על היום הקצר ביותר בשנה - סוף דצמבר, במכתש רמון. היום קצר - אבל הלילה ארוך, ולישיבה סביב המדורה יש משמעות - זה כל הרעיון, לא?[/quote]

נמרוד צודק בהחלט אני בעד פיצול שמחות אחד בסוכות ואד אני שם בהמשך

תחשבו גם על החברים ששנת הלימודים שלהם מתחילה בקרוב... ( ולא אני לא מהם);)

asafk
29-08-10, 23:23
חנוכה נופל השנה בתחילת דצמבר... אני מתכנן "מבצע" מסויים, ככל הנראה בסוף השבוע של חנוכה, שיתאים מאוד אם יהיה משולב במפגש כזה.

אבל אפשר גם בסוכות וגם בחנוכה, למה לא...

אסף.

-->