PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפאים, כל כך בקלות מפחידים אתכם ?

sgill
29-08-10, 11:44
אז מה, החזאי פולט 2 מילים על חום "מעל הממוצע" וכבר כולם יושבים בבית? מה קרה? ג'יפאי אמיתי לא מטייל כשקצת חם?

אמתול בסביבות 9:30 יצאתי לכיוון לטרון, תחנת הדלק (אסא) ריקה מג'יפים, בכל שבת אחרת זה מקום מפגש לפני היציאה לטיולים באזור (דווקא רוכבי אופניים גיבורים היו בשפע). אספתי משפחה ונסענו לדרך בורמה, ג'יפ אחד לא ראינו בדרך !!, עצרנו במיצפה הראל, אף ג'יפ...

עברנו לצד שני של הכביש במסילת ציון לדרך הג'יפים ושמאלה לכיוון משלט-21. תמיד יש פקק בעליה למשלט. ג'יפ אחד לרפואה לא היה שם !! שומם לגמרי. משם למסלול נחל שורק (מסלול קל ומטויל) נאדא, כלום, אף ג'יפ בדרך. משם לעין טייסים וכל הדרך כלום !! כל האזור ריק. בעין טייסים חנה הגיבור הראשון (והיחיד), סיקס סגול עם נהג שהיה מספיק אמיץ לרחוץ בבריכה.

המשכנו לאגם בית זית (היבש) שוב ריק לגמרי, לא ג'יפים לא טרקטורונים כלום !!!

משם לעין לימון, אף ג'יפ, זוג עם רכב שכור וזהו. חזרנו דרך נחל כיסלון לאשתאול וחזרה ללטרון לאסוף את הפרייבטים של המשפחה....

מה אני יגיד לכם, באמת שהופתעתי... אז קצת חם, אז מה?

elro
29-08-10, 11:56
יש לזה דוקא צדדים חיוביים :)
טיילת לבד ונהנית מהמקומות שהיית ללא "פקקי" התנועה שחיכית להם...

לפני שבועיים טיילנו ברמה בציר די מטויל ופשוט היה ריק, אני חייב לציין שזה היה פשוט די תענוג!
לפעמים יש דברים טובים בחום חריג.

talilim
29-08-10, 11:56
אז מה, החזאי פולט 2 מילים על חום "מעל הממוצע" וכבר כולם יושבים בבית? מה קרה? ג'יפאי אמיתי לא מטייל כשקצת חם?

אמתול בסביבות 9:30 יצאתי לכיוון לטרון, תחנת הדלק (אסא) ריקה מג'יפים, בכל שבת אחרת זה מקום מפגש לפני היציאה לטיולים באזור (דווקא רוכבי אופניים גיבורים היו בשפע). אספתי משפחה ונסענו לדרך בורמה, ג'יפ אחד לא ראינו בדרך !!, עצרנו במיצפה הראל, אף ג'יפ...

עברנו לצד שני של הכביש במסילת ציון לדרך הג'יפים ושמאלה לכיוון משלט-21. תמיד יש פקק בעליה למשלט. ג'יפ אחד לרפואה לא היה שם !! שומם לגמרי. משם למסלול נחל שורק (מסלול קל ומטויל) נאדא, כלום, אף ג'יפ בדרך. משם לעין טייסים וכל הדרך כלום !! כל האזור ריק. בעין טייסים חנה הגיבור הראשון (והיחיד), סיקס סגול עם נהג שהיה מספיק אמיץ לרחוץ בבריכה.

המשכנו לאגם בית זית (היבש) שוב ריק לגמרי, לא ג'יפים לא טרקטורונים כלום !!!

משם לעין לימון, אף ג'יפ, זוג עם רכב שכור וזהו. חזרנו דרך נחל כיסלון לאשתאול וחזרה ללטרון לאסוף את הפרייבטים של המשפחה....

מה אני יגיד לכם, באמת שהופתעתי... אז קצת חם, אז מה?

מה פתאום....
לפני שבועיים הייתי באחלה טיול לירדן ההררי,משהו כמו 8-9 ג'יפים כולל טרי שלי.
היה חם רצח אבל נהניתי מאוד....בעיקר כי נכנסנו למים כמעט כל חמש דקות...:D
וראינו עוד ג'יפים.....היו אפילו פקקים פה ושם.....

יש ג'יפאים ויש ג'יפאים....:cool::roll:

klam
29-08-10, 13:21
עשית לי חשק.. הלואי שימשיך כך..:)

-->