PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום שראיתי היום ביד 2 מה דעתכם ?

jimnyjunky
02-09-10, 16:42
תמונה מצורפת

jimnyjunky
02-09-10, 20:27
מעל ל 80 כניסות ו 0 תגובות ?????

mi88
02-09-10, 20:32
תגובההההההההההההההההההההה

sapog
02-09-10, 21:07
אני רוצה לראות תמונה של המיגון מורכב על הג'ימני.

הדסופה
02-09-10, 21:07
אם תשתמש ב ALT+PRINTSCREEN תוכל לשמור כתמונה רק את החלון שבפוקוס (הקדמי) ולא את כל שולחן העבודה.

איך זה בתור תגובה ?

אלון 25
02-09-10, 21:15
מעניין אותי מאוד מה סופג את המכה כאשר ישנה פגיעה במיגון.. תקנו אותי אם אני טועה אבל במקרה של פגיעה, המרכב של הרכב הוא זה שסופג את מרבית הכוח מהמכה.. האם המרכב של הגימיני יכול לעמוד במכות כאלה?

מיגון סף רגיל בנוי בצורה מסיבית יותר... מחובר ישירות לקורות השילדה והבליטה שלו החוצה מרחיקה אבנים ועצמים שיכולים לפגוע ברכב..

sos4u
02-09-10, 21:49
מעל ל 80 כניסות ו 0 תגובות ?????

הלו , תתבגר, אף אחד לא עובד אצלך ...
80 כניסות ואף אחד לא הגיב, כל הכבוד לכל מי שראה ולא הגיב כי לא היה לו מה להגיד ...

עכשו לגופו של עניין,
המיגון המקובל, הוא מדרגות סף, עם או בלי תוספת. מחובר לשילדה.
מצד שני, אצלי השתמשתי במשהו דומה, מפח 3 מ"מ מכופף. [ הסיבה - אצלי השילדה אחודה למרכב, לא רציתי לחורר, או לקדוח בשילדה] ולכן הלכתי על פתרון דומה. מפח, מרותך לגוף הרכב, עם 2-3 ס"מ מרווח, ע"מ שמכה במיגון לא תעבור ישר לבודי.

אני לא רואה סיבה למה לא להשתמש באותו פתרון גם אצלכם, למרות שפה זה מחובר לגוף הרכב ולא לשלדה.
למעט הפער המינורי בגובה , אנחנו די דומים ...
בהצלחה

jimnyjunky
03-09-10, 00:39
אם תשתמש ב ALT+PRINTSCREEN תוכל לשמור כתמונה רק את החלון שבפוקוס (הקדמי) ולא את כל שולחן העבודה.

איך זה בתור תגובה ?

ואם תשתמש בשכל שאין לך כנראה אולי תצא לך תגובה עניינית
איך זה בתור עיצה ?

רון נחמן
03-09-10, 00:51
ואם תשתמש בשכל שאין לך כנראה אולי תצא לך תגובה עניינית
איך זה בתור עיצה ?

הנה עוד עצה -
אם אתה כותב כותרת "פרסום שראיתי ביד 2 מה דעתכם" אתה לא יכול צפות לתגובות רציניות.
ואני תומך לגמרי בתגובה שמזכירה לך שאנחנו לא עובדים אצלך.

אתה צריך להבהיר מה הדילמה כאן - מה הצורך שלך במיגון? האם אתה יוצא לטפס על סלעים או שאתה סתם רוצה מראה קרבי? אולי אתה בכלל מעדיף דיונות או חול ים, ואז יותר חשוב לעשות טיפול נגד קורוזיה?
אם היית עושה מחקר מינימלי ביותר, היית לומד שיש שתי צורות למגן סף - אפשר לשים מדרגה ואפשר רוקר פאנל. לך ותקרא קצת.

בשער לאתר הזה מצוין שהגולשים בו הם "הגרעין הקשה" של הג'יפאים בישראל. יש כאן בנק ידע שלא ייאמן ונכונות מדהימה לעזור לאנשים. יש כאן אנשי מקצוע מאוד רציניים, שיכולים לתת תשובות מנומקות ורציניות, ושבד"כ אנשים משלמים כסף לשמוע את דעתם.

אני מציע לך לקחת צעד אחורה, לנשום אוויר, ולהבין את מקומך.

קצת צניעות וקצת יראה מחכמים ומנוסים ממך (אם לא היית חושב ככה לא היית שואל, נכון?) לא תזיק לאף אחד.

אגב, אני לרגע לא טוען שאני שייך לאותם אנשי מקצוע שזמנם יקר. אני פשוט יודע להעריך אותם.

eli8ball
03-09-10, 01:17
jimmnyjunky

עם היחס שלך לחברי הפורום כאן אל תצפה לתשובה רצינית מאף אחד...

אל תצפה לתשובה כלל...

חברי הפורום פה הם אנשים יקרים שעוזרים ללא תמורה פרט למעט יחס חחברי ומכבד, ואישית אני יכול להגיד שהצילו אותי מטעויות פשוט בגלל שענו על השאלה "בגובה העיניים"

שנה את הגישה - וגש לדיונים בפורומים המקבילים... (רמז - פורום הבונים) אחרי שתצבור קצת יסודות תוכל לשאול שאלות נכונות יותר שהוותיקים - ואולי גם חלק מהצעירים פה יוכלו לענות לך עליה

רון - זה יפה שקנית סמוראי - אבל מה עם התמונות????
שתהיה שנה טובה ;)

GodsFather
03-09-10, 06:03
התלבטתי אם למחוק את ההודעות או פשוט לנעול את השרשור....

נחשו במה בחרתי.

-->