PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה בבדיקת JEEP

shim3n
01-10-04, 13:54
שלום לכולם וחג שמח
אז ככה אחרי ששיגעתי פה כל מיני אנשים מצאתי את הג'יפ שאני מעונין בוא!!
עכשיו זה כבר לא שלב של ללכת לראות וסתם לשגע אנשים פה. ראיתי אותו דיברתי אם הבן אדם סגרנו מחיר ותכנית אפשר להגיד שהרכב שלי במידה והוא במצב טוב!
הג'יפ הוא סי ג'י 8 שנת 86 נמצא באזור דלית אל כרמל ללא שום שיפור!! ממה שאני ראיתי יש חלודה מאחורה בג'יפ למטה אני חושב שזה היה מין מגן מיכל דלק שעשו אותו בקומבינה. זה אני יכול להגיד שרקוב וגם ראיתי שהיה שם איזה מין אבן משתלבת (לא יודע למה)
והיה עוד חורב מרכב מקדימה מתחת לכנף.
הפנים של הרכב לא מענין אותי כרגע מה שמענין אותי זה מצב מכני ומצב ריקבונות!!
כאן אתם נכנסים
[אני רוצה שמישהו שבאמת מבין בכל הרכב יבוא לבדוק את הרכב ממצב של ריקבונות בשילדה. חשמל,ריקבונות במרכב ועד למצב של בדיקת הבולמים מנוע וכל שאר המכלולים!!
רצוי שמי שיבוא לבדוק יבוא עם כלי עבודה שהוא זקוק להם וכל ציוד אחר לבצע את כל הבדיקות האפשריות!!
אני רוצה בסופו של דבר להגיע למצב שאני ידע אם שווה לי להשקיע את מיטב כספי שחסכתי!!

אם אתם יודעים על מוסך אמין שיותר כדאי לי לבדוק שם השמח לשמוע ואם אתם ממליצים על בדיקה שתתבצע באופן פרטי (על ידי מישהו מפה) גם השמח לשמוע. ובכלל השמח לשמוע כל דבר לגבי מה מומלץ לבדוק לפני קנית הג'יפ!

אפשר ליצור איתי קשר בפלאפון 065-660302
בענין תשלום זה אין בעיה נסגור הכל לפני ואופן ההגעה לבית המוכר זה על אחריותי

חג שמח ושבת שלום שמעון

shim3n
01-10-04, 20:22
ניתן ליצור קשר גם פה בשרשור או הודעות פרטיות!1
בפלאפון
065660302 עד שעה 3 לפנות בוקר אני ער

שמעון

נמרוד
02-10-04, 10:10
שמעון שלום, אני גר לא רחוק מדאליית אל-כרמל (בטבעון). אני לא אמצע זמן להצטרף אליך, אבל אם אתה עושה סיבוב כשאני בבית אתה יכול לקפוץ אלי עם הג'יפ ואני אעיף מבט.

אבל אתה יכול לחסוך הרבה טרחה - תענה על כמה שאלות ואולי כבר תקבל דעות על כדאיות העסקה:

א. מה המחיר המסוכם (זה חשוב, אם מדובר על 10,000 אז קצת חלודות לא משחקות... אבל ב18K אתה בהחלט אמור לקבל ג'יפ במצב לא פחות ממצויין, בלי בלטות בשלדה!)
ב. הג'יפ סטנדרטי לחלוטין אם אני מבין נכון? אין שיפורים כלשהם (נעילות, כננת, צמיגי שטח, או כל דבר אחר שמוסיף ערך - בעיניך)
ג. טסט יש? לאיזה חודש?

shim3n
02-10-04, 12:58
נמרוד שלום המחיר המסוכם הוא 12 אלף ללא שום ברזנט בכלל עם צמיגי שטח (אני חושב רגילים ביותר) הפנים של הרחב: המושבים נראים בסדר לא יפים אבל עם קצת ניקיון יהיו בסדר.
נעילות,הגבהות ,כננת או כל תוספת אחרת אין!
טסט אין חודשים לכן בעל הרכב ישלם ויעביר את הרכב טסט ללא שינוי במחיר המסוכם!!
לפי מה שאני ראיתי יש חור אני משאר בערך בגודל של 8 סנטים.
ויש עוד כל מיני דברים מוזרים כמו איזה צינור ברזל מרותך לשילדה בצד ימין של הרכב בערך במרכז,לא יודע למה זה!
יש עוד משהו כמו מגן מיכל דלק רקוב ממש עם איזה אבן משתלבת או מרצפת או משהו(משהו ממש מוזר! הקפיצים היו נראים מלוכלכים או קצת חלודים לא יודע בידיוק!!
התקציב שלי עומד על בערך 18-20 אלף!
השאלה אם כדאי לי בכלל לבצע את הבדיקה הכוללת שמצריכה תשלום או בכלל לעבור הלאה למשהו שיעלה לי בסביבות כל התקציב כולו ובלי להשקיע ולשפץ למען האמת יש לי דיי חששות לכך שהג'יפ טופל בצורה חאפרית!אבל שוב המחיר הפתה מאוד לג'פ משנתון כזה

כל עזרה תתקבל בברכה שמעון

גיא
02-10-04, 13:16
אתה יכול לצלצל אלי 054-4436069

סביר שאני אהיה פנוי בסביבות הצהריים היום ו/או הצהריים מחר

אני יכול לקפוץ איתך לדליה ...

גיא.

יפתח
02-10-04, 13:19
ניראה לי שבמחיר הזה אתה יכול לקבל את הג'יפ של אורי טל (אם עדיין לא נימכר)
רכב סופר משופר כןלל נעילות כננת כלוב היתהפכות ומנוע וגיר אחרי שיפוץ (כמה שזכור לי)
הרכב עבר היתהפכות ולכן צריך לסדר אותו מבחינת פחחות (הערכה שלי כ 3000 ש"ח בטירה)

אם הרכב לא נימכר זו פשוט מציאה ב 12,000.
נישאר להוסיף עוד קצת לפחחות וזהו..

נמרוד
02-10-04, 13:36
נמרוד שלום המחיר המסוכם הוא 12 אלף ללא שום ברזנט בכלל עם צמיגי שטח (אני חושב רגילים ביותר) הפנים של הרחב: המושבים נראים בסדר לא יפים אבל עם קצת ניקיון יהיו בסדר.
נעילות,הגבהות ,כננת או כל תוספת אחרת אין!
טסט אין חודשים לכן בעל הרכב ישלם ויעביר את הרכב טסט ללא שינוי במחיר המסוכם!!
לפי מה שאני ראיתי יש חור אני משאר בערך בגודל של 8 סנטים.
ויש עוד כל מיני דברים מוזרים כמו איזה צינור ברזל מרותך לשילדה בצד ימין של הרכב בערך במרכז,לא יודע למה זה!
יש עוד משהו כמו מגן מיכל דלק רקוב ממש עם איזה אבן משתלבת או מרצפת או משהו(משהו ממש מוזר! הקפיצים היו נראים מלוכלכים או קצת חלודים לא יודע בידיוק!!
התקציב שלי עומד על בערך 18-20 אלף!
השאלה אם כדאי לי בכלל לבצע את הבדיקה הכוללת שמצריכה תשלום או בכלל לעבור הלאה למשהו שיעלה לי בסביבות כל התקציב כולו ובלי להשקיע ולשפץ למען האמת יש לי דיי חששות לכך שהג'יפ טופל בצורה חאפרית!אבל שוב המחיר הפתה מאוד לג'פ משנתון כזה

כל עזרה תתקבל בברכה שמעון

הדעה האישית שלי היא להשקיע בזהירות ולקנות את הג'יפ הכי טוב שאתה יכול למצוא. בלי שיפורים, פשוט ג'יפ טוב. אני יודע שזה קשה, אבל ב15-18K אפשר למצוא ג'יפ טוב, בלי רקבונות, עם טסט, עם ברזנט (זה חשוב!) ועם הרבה פחות סימני שאלה.

כמה ג'יפים ראית עד עכשיו?

shim3n
02-10-04, 14:34
זה הג'יפ השני שאני רואה!
אם מישהו מכיר משהו טוב אני ישמח לשמוע

חג שמח ושבת שלום שמעון

נמרוד
02-10-04, 15:01
תראה, ותבדוק כמו שעשית לגיפ הזה, לפחות עוד 4-5 כלים. אז תהיה לך תמונה יותר נכונה של השוק.

אביעד_הלאלי
02-10-04, 15:50
אין לג'יפ ברזנט, שזו השקעה של עוד כמה אלפים, אז תיקח את זה בחשבון...

זאביק
03-10-04, 09:16
הג'יפ הוא סי ג'י 8 שנת 86 נמצא באזור דלית אל כרמל אם אתם יודעים על מוסך אמין שיותר כדאי לי לבדוק שם השמח לשמוע

אני לא מכיר אישית,
אבל אם אתה מחפש מוסך קרוב, ארנון מפרדס חנה הוא בעל מוסך ג'יפים הרבה שנים, ויש לו לא מעט המלצות.

shim3n
03-10-04, 11:08
תודה לכולם על העזרה אבל החלטתי להמתין עוד כמה ימים ולראות עוד מספר רכבים ורק אז לבצע בדיקה!!
תודה רבה לכם וחג שמח

שמעוןן

-->