PDA

צפייה בגרסה מלאה : דגשים בבדיקת בלייזר

adi-ros
03-09-10, 19:20
שלום לכולם,
כבר תקופה שאני מחפש בלייזר 4X4 כדי להפוך לטנדר והשבוע אני הולך לבדוק אחד.
רציתי לדעת מהניסיון שלכם איפה חשוב לבדוק ואיזה "מחלות" אפשר למצוא כבר מבדיקה ראשונית.
בנוסף אם מישהו מכיר בלייזר שמור למכירה זה יכול גם לעזור.

שבת שלום,
עדי

e-sheta
03-09-10, 21:24
אני לא יודע איזה מודל אתה מחפש אך בכללי יש לבדוק שכול התוספות שלא מקוריות מהיצרן רשומות ברישיון דבר ראשון שני שהשילדה לא רקובה כל השאר ניתן לשפץ ולסדר כאשר יש כסף ,ורכב שכזה מצריך כסף לטיפול שוטף .
בהצלחה

שלום לכולם,
כבר תקופה שאני מחפש בלייזר 4X4 כדי להפוך לטנדר והשבוע אני הולך לבדוק אחד.
רציתי לדעת מהניסיון שלכם איפה חשוב לבדוק ואיזה "מחלות" אפשר למצוא כבר מבדיקה ראשונית.
בנוסף אם מישהו מכיר בלייזר שמור למכירה זה יכול גם לעזור.

שבת שלום,
עדי

עמוס.מ
03-09-10, 22:29
אני לא יודע איזה מודל אתה מחפש אך בכללי יש לבדוק שכול התוספות שלא מקוריות מהיצרן רשומות ברישיון דבר ראשון שני שהשילדה לא רקובה כל השאר ניתן לשפץ ולסדר כאשר יש כסף ,ורכב שכזה מצריך כסף לטיפול שוטף .
בהצלחה
1+ שתף אותנו בחווית הקנייה,תן קצת תמונות ותוכל לקבל קצת עצות מהן תבחר את אלה שמתאימות לך
יי
יש לי הרגשה שהמחיר שמבקשים עבור בלייזרים הוא גבוה מידי,בכל זאת יש עדיין די בלייזרים והוא אינו נדיר
אני כותב את זה כבעליו של בלייזר שמעסיק אותי לא מעט ובכל זאת לא אוותר עליו לטובת כלי אחר.לדעתי זה מה שיכתוב לך כל חבר כאן לגבי הג'יפ שלו.
בהצלחה עמוס

adi-ros
03-09-10, 22:50
1+ שתף אותנו בחווית הקנייה,תן קצת תמונות ותוכל לקבל קצת עצות מהן תבחר את אלה שמתאימות לך
יי
יש לי הרגשה שהמחיר שמבקשים עבור בלייזרים הוא גבוה מידי,בכל זאת יש עדיין די בלייזרים והוא אינו נדיר
אני כותב את זה כבעליו של בלייזר שמעסיק אותי לא מעט ובכל זאת לא אוותר עליו לטובת כלי אחר.לדעתי זה מה שיכתוב לך כל חבר כאן לגבי הג'יפ שלו.
בהצלחה עמוס

קודם כל תודה,
ד"א אני בכלל רוצה C10 קצר שנת 80+ אבל לא הצלחתי למצוא אחד כזה נורמלי.

לגבי הבלייזר - אני מחפש 4X4 ולא דיזל.
לגבי המחיר, השבוע ראיתי אחד אבל הוא 4X2 והוא אומנם במצב טוב אבל רוצים עליו 30. לטעמי יותר מידי אבל עדין לא ראיתי מספיק כדי לדעת בוודאות.
לגבי אחזקה , אם יש למישהו אומדן כמה ממוצע אחזקה לחודש ( ללא קשר לדלק) שאני נוסע בערך 800 קילומטר בחודש.
תודה ושבת שלום,

yarinzim
03-09-10, 23:13
אני מחזק את עיניין השיתוף בחווית הקנייה - אל תתבייש לצלם את הרכבים שאתה בוחן מכל פינה אפשרית ונעזור לך למצוא יתרונות וחסרונות.
אני מחזיק בלייזר 90, 4X4 שלא עבר צבא, במצב מכני מעולה ובמצב קוסמטי טוב לא פחות. לא קשה להתאהב ברכב שכזה וגם אני, כמו רבים פה כמוני, לא הייתי מחליף את הבלייזר שלי בעד שום כלי אחר.
בנוגע להוצאות, אתה שואל שאלה מסובכת - אתה עלול ליפול על רכב שלמראית עין נראה במצב מעולה ותיכנס להוצאות כספיות כבדות בעקבות תקלות לא צפויות שלא היה ניתן לאתר מראש.
מניסיוני האישי ומאהבתי לבלייזר שלי אני יכול להגיד לך שכל אשר הרכב צריך אני נותן לו ולא חוסך בדבר. אני מתכנן להשאיר את הכלי אצלי עוד שנים רבות לכן רק הטוב ביותר ולרוב המקורי בלבד ,שזמין רק בחו"ל, מגיע לו.
אלו כלים ישנים שדורשים תחזוקה ותשומת לב מתמדת אך גם עמידים ומאסיבים מאוד ולרוב טיפולים והחלפת חלקים לחדשים מבטיחה לך שקט בנושאים מסויימים לשנים רבות.

border
04-09-10, 13:53
הי
בלייזר רק מפרטי
ותמיד לבדוק שילדה
כל היתר אפשר לתקן
תהנה מהחיפוש לפעמים זה חלק מההחוויה

yigaljet
05-09-10, 12:42
בבקשה טלפון של בלייזר 5700 1982 הזקוקה לשיפוץ ,שלדה תקינה ללא סדקים
בודי הרכב זקוק לשיפוץ
שרון 0526251818