PDA

צפייה בגרסה מלאה : קליפ חובה יניב ומישל במעלה הר טוב!!!!

yaniv050
03-09-10, 20:03
מישל נעל את הרכב אז הוא בחר את המסלול היום עשינו כמה דברים קלים כדי לבדוק את הרכב ובסוף עשינו את הר טוב.

http://www.youtube.com/watch?v=eLlnKnPhgJ4

yoramw
03-09-10, 21:35
קליפ מגניב.

הבן שלי (בן 4) שמצטרף איתי לטיולים בויטרה קצרה התרשם מאד מהויטרה שלך והביצועים בשטח. יש לו כבר לא מעט ניסיון...

תמשיך להעלות קליפים כאלו, קיצביים ויפים.

יורם

yaniv050
04-09-10, 09:37
קליפ מגניב.

הבן שלי (בן 4) שמצטרף איתי לטיולים בויטרה קצרה התרשם מאד מהויטרה שלך והביצועים בשטח. יש לו כבר לא מעט ניסיון...

תמשיך להעלות קליפים כאלו, קיצביים ויפים.

יורם

יורם תודה .

לא נראה לי שכדאי לעשות את המעלה הזה עם ילד בן 4 זאת רק המלצה.

yaniv050
04-09-10, 23:00
איפה התגובות אנשים?

sgill
04-09-10, 23:16
מה זה FACEBOOK? אתה סופר לייקים (LIKE) ?

נדב42
05-09-10, 00:13
הנה תגובה: אתה לא בא לנו טוב, אנחנו לא אוהבים את הסגנון שלך, ואנשים לא מגיבים כי מרגישים שממילא אין עם מי לדבר. רוב האנשים פה במצב כזה לא יגיבו לך כי לא רוצים ללכלך עליך מעל דפי הפורום, ומכיוון שאין להם משהו בעל ערך לומר, אז שותקים.

תחזור לצהוב, הסגנון שלך מתאים יותר לשם ...

eli8ball
05-09-10, 00:46
אנשים לא מגיבים כי מרגישים שממילא אין עם מי לדבר. רוב האנשים פה במצב כזה לא יגיבו לך כי לא רוצים ללכלך עליך מעל דפי הפורום, ומכיוון שאין להם משהו בעל ערך לומר, אז שותקים.

תחזור לצהוב, הסגנון שלך מתאים יותר לשם ...[/quote]

נדב אחי היקר

ממש לא מתאים לך להתבטא ככה - עם כל הכבוד לך (ויש הרבה ממנו) זה לא מה שיצא לי להכיר ממך בפורום פה... לא מתאים לך הסגנון - תתעלם. כמו שאמרת למי שאין משהו להגיד - שותק..
מי שלא מתאים לרוח הפורום והאנשים היקרים שבו יבין את זה בעצמו - ויחליט אם להשתנות או לעזוב. במקרה הכי גרוע אחד המנהלים יחליט בשבילו:mad:

שתהיה שנה טובה שמחה ורגועה;)

cj 64
05-09-10, 00:47
אל תדבר בשם כולם....בבקשה!
תן לו לזרום.
אפילו אם זה קצת נכון ,זה דברים שהבחור יבין לבד ,ויידע לתזמן את עצמו לבד,לפעמים חיבוק ,יותר טוב מסטירה!לכל בנאדם י,גם לי אישית ולכל אחד יש את הזמן שלו להבין את רוח המקום הזה .,ובכלל!:rolleyes:
גל
פ"ת

RAMURAI
05-09-10, 01:13
גל, גל!

אף אחד לא יורד ולא מעליב את יניב.

פשוט מנסים להסביר לו שהוא לא יכול לקבל מחמאות בכח אם אין תגובות זהו???!!!!

אם אנשים ירגישו צורך להחמיא לסירטונים שלו אז הם יעשו את זה(ובטוח שזה יהיה בכייף) אבל לא בסיגנון שלו(יניב).

אין ספק, הבחור משקיע בסרטונים ולא פחות גם באוטו.

אבל אין הרבה מה להגיב על "מישור הר טוב".

yaniv050
05-09-10, 01:17
מישור???

נדב42
05-09-10, 06:32
ממש לא מתאים לך להתבטא ככה - עם כל הכבוד לך (ויש הרבה ממנו) זה לא מה שיצא לי להכיר ממך בפורום פה... לא מתאים לך הסגנון - תתעלם. כמו שאמרת למי שאין משהו להגיד - שותק..

אכן שתקתי פעמים רבות, אכן זה לא הסגנון שלי, אולם מאחר ויניב שאל שאלה ישירה, עניתי באופן ישיר את מה שאחרים לא כתבו, ולפני שמישהו אחר יכתוב את זה בצורה הרבה יותר פוגענית, שהיתה מדרדרת את השרשור הזה להתנצחות מיותרת ...

לגל: אני לא כותב בשם כולם, אבל דיברתי עם מספר חברי פורום שחושבים כמוני ולכן כתבתי בלשון רבים. דרך אגב, גם בפורום הצהוב לא בדיוק אוהבים את הסגנון של הבחור ...

ליניב: אני מתנצל אם פגעתי בך - זו לא היתה מטרתי. אני שמח שלא ענית לי למרות שביקרת בשרשור - אם זה מראה שקראת והפנמת, הרווח של כולנו. :p:p:p

לגבי הקליפ, אגב: חמוד ומושקע, אבל מצטרף לסדרה של קליפים כאלו ולכן אחרי הראשון זה חסר ייחוד ומתחיל לשעמם...

נדב42
05-09-10, 06:34
מישור???

עזוב, הוא סתם מנסה להתגרות בך ...
שחרר ואל תתיחס ...

חבר'ה, כולם, תרגיעו ...

05-09-10, 07:51
בוקר טוב
חשבתי שהיום יהיה יום שמח,עד שנתקלתי בשרשור הזה.
אז מלעים קבלו את השתתפותי בצערכם.

yaniv050
05-09-10, 12:39
חברים אחרי שקראתי את התגובות הבנתי שאני לא מסיג את המטרה שלי.
הרעיון בקליפים הם:
1 להראות לאנשים איך עוברים מכשולים בשטח בזחילה .
2 להציג מה רכבים רכים עושים אחרי כמה שיפורים.
3 לעודד נהיגה טכנית.

לפי התגובות אנשים כאן מנסים לגרור אותי למריבות בכוח.

והכי יפה שאני לא מכיר את האנשים האלו .
לכן למדתי לקח לא לשתף .

נדב42
05-09-10, 13:02
חברים אחרי שקראתי את התגובות הבנתי שאני לא מסיג את המטרה שלי.
הרעיון בקליפים הם:
1 להראות לאנשים איך עוברים מכשולים בשטח בזחילה .
2 להציג מה רכבים רכים עושים אחרי כמה שיפורים.
3 לעודד נהיגה טכנית.

לפי התגובות אנשים כאן מנסים לגרור אותי למריבות בכוח.

והכי יפה שאני לא מכיר את האנשים האלו .
לכן למדתי לקח לא לשתף .

הי יניב,

חשוב לי להבהיר ולהדגיש שאני כותב את הדברים בשמי ובשם מספר מצומצם של חברים (ולכן בלשון רבים) מתוך מטרה להסביר, לכוון ולקרב, ולא לפגוע בך או להרחיק אותך מכאן.

אתה צריך להבין שאנשים מגיבים לא רק על סמך השרשור הנוכחי, אלא גם בעקבות דברים אחרים שאתה כותב, והסגנון שאתה כותב אותם. לא היה בשרשור הזה שום דבר רע, אבל בשרשורים אחרים ראינו התנשאות ותגרנות מצדך, שלא מתאימים לרוב האנשים פה. זה לא אומר שאתה "מוקצה" בעינינו מעתה ועד עולם, אלא שנשמח אם תשנה גישה (כמו למשל בתגובות שלך בשרשור הזה, שהן בעיני מכובדות וראויות ...). אם זה יקרה, תוך זמן קצר לדעתי כבר תראה שינוי בהתייחסות של חברי פורום אליך.

בהתייחסות לתגובה האחרונה שלך ולהסבר המקדים שלי, כדי להראות שאלו מטרותיך (הראויות לחלוטין לדעתי) היו חסרים ההסברים ש-

א. אלו מטרותיך בהעלאת הסרטון
ב. במכשולים שבחרת, מהם הקשיים ומהי הטכניקה שעוזרת להתגבר עליו (נהוג לציין את מונה הזמן בסירטון)
ג. במכשולים שבחרת, כיצד באים לידי ביטוי שיפורים שונים לרכב שבלעדיהם היה קשה יותר/בלתי אפשרי לעבור את המכשול

אה, וגם ניסוח אחר לכותרת היה עוזר, משהו כמו: "סרטון הדגמת מעבר מכשול XXX במקום YYY"

מקווה שעזרתי קצת ...

נדב.

-->