PDA

צפייה בגרסה מלאה : טמפ' עבודה של דיסקו 98

omer_gl
04-09-10, 13:28
שבת שלום לכולם.
יש לי כמה שאלות בנוגע לדיסקו 98 דיזל..
1. יש לי שעון טמפ בתוך בדיסקו שמודד( עם אני לא טועה ) את טמפ' המים בראדיאטור, מישהו יודע מה הטמפ' העבודה הרצויה?בנסיעה ממוצעת בכביש הטמפ' בדכ כ-90 מעלות....בזמן עליות הטמפ' עולה עד כ 110 מעלות צלזיוס.- יש לי תחושה שהדיסקו מתחמם , ומהר מידי.....
2. איך אפשר לדעת האם נדרש לבצע ניקוי ראדיאטור?מי שקניתי ממנו לא ביצע ניקוי בשנתיים האחרונות.
אשמח לתשובתכם....תודה ושבוע טוב

עומר

Gershon
05-09-10, 09:29
שבת שלום לכולם.
יש לי כמה שאלות בנוגע לדיסקו 98 דיזל..
1. יש לי שעון טמפ בתוך בדיסקו שמודד( עם אני לא טועה ) את טמפ' המים בראדיאטור, מישהו יודע מה הטמפ' העבודה הרצויה?בנסיעה ממוצעת בכביש הטמפ' בדכ כ-90 מעלות....בזמן עליות הטמפ' עולה עד כ 110 מעלות צלזיוס.- יש לי תחושה שהדיסקו מתחמם , ומהר מידי.....
2. איך אפשר לדעת האם נדרש לבצע ניקוי ראדיאטור?מי שקניתי ממנו לא ביצע ניקוי בשנתיים האחרונות.
אשמח לתשובתכם....תודה ושבוע טוב

עומר

HI
You may to check this with TEST BOOK
call me

shais01
05-09-10, 18:42
אני מניח שאתה מתכוון למד טמפ' דיגיטאלי ולא למד הטמפ' האנלוגי/סטנדרטי בלוח השעונים.
זוהי התקנה שהרבה בעלי דיסקו הוסיפו בארץ.
מניח שגם אצלך (כמו אצל כולם) הוא מודד את טמפ' ראש הצילינדר, בלא קשר לטמפ' נוזל הקירור.
זו תוספת מצויינת שמסייעת לזהות מגמות יחסית מוקדם.
כדאי לוודא שאצלך החיישן מכוייל לתת התראה קולית בחריגה מטמפ' מסויימת.
מנסיוני ב EDC, הטמפ' בשיוט בטווח הנמוך של ה 90 (91-93) עם מזגן, מתחת ל 90 בלי (89-87).
בעומס רציף עם מזגן (רכב עמוס עם מזגן בעליה לירושלים) הטמפ' תתקרב ל 110.
אבל מאחר וההתקנות מעט שונות אחת מהשניה, חשוב להכיר את ההתנהגות הסטנדרטית אצלך ולזהות מגמות התחממות מוקדם.
אם אתה חושד ברדיאטור סתום פנה לרדיאטוריסט אמין, באזור המרכז ממליץ על שמוליק 'גונגה' במוסך דרך השטח בת"א.

Gershon
05-09-10, 22:40
96-98-normal
thermostat full open from94-96 degr

-->