PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדר וויליס שותה דלק

Crank
04-09-10, 21:17
אחרי ששיפצנו מנוע ואת מערכת הברקסים ואת תיבת ההגה הגיעה הזמן להביא את האוטו הביתה בנסיעה קצרה מחוץ לעיר אם עצירה אחת המנוע לגם 1:2 [האוטו נסע 6 ק"מ ולגם 3 ליטר]הנסיעה היתה אם ארגז חצי עמוס וללא פילטר אוויר הקרבורטור משופץ והפלטינה מקוונת גם ההצתה פלגים וכבלים חדשים המנוע לא התחמם [השעון לא עבר את החצי]
התצרוחת דלק לא נראת לי בכלל סבירה זה מנוע 2200 אם טכנולגיה ישנה אבל לא עד כדי כך מה אני מפספס פה ?
במיכל דלק התגלו שתי חורים האם יש מצב להשיג מיכל משומש במצב טוב או כמה יעלה לבנות אחד אחר מנרוסטה
אני רוצה להוסיף מיכל עיבוי לרדיאטור לפי מה קובעים את הגודל שלו

shmil
04-09-10, 21:20
תצרוכת הדלק לא סבירה.
אמורה לעמוד על 1:5-6.

אתה יכול להוסיף מיכל עיבוי. גודלו צריך להיות בדיוק כמו זה שאתה מצליח למצוא.

AvigdorAharon
04-09-10, 22:40
שאלת תם:
האם אפשר לדייק במדידה מנסיעה אחת כל כך קצרה?
האם הרכב עמד מונע זמן מה עד שהתחלתם בנסיעה?

לפני כל מני שיפוצים, הייתי מבצע נסיעה ארוכה ובודק שוב את צריכת הדלק.

אביגדור

RONI
05-09-10, 16:36
יש מצב שספידומטר לא מדייק ביחס לנסיעה ,ו/או.גודל הצמיגים.
אולי ,בכל זאת קרבורטור לא מכוון היטב על המנוע החדש.
כמו שאמר שמיל, משהו בין 5-6.5 קמ על ליטר בנזין.

זיו
07-09-10, 22:35
מצטרף לקודמי:
אין סיכוי שאתה מחשב צריכת דלק אחרי נסיעה של 6 ק"מ. תקח את הרכב לנסיעה ארוכה ואז תחשב, אחרי שתוודא שהספידומטר לא מזייף לך. איזה קרבורטור יש לך?
המנוע אמור להגיע לצריכה כמו שציין שמיל. אם המנוע שלך יהיה במצב רוח טוב תגיע ל 1:7.
חוצמזה, אל תמדוד צריכת דלק בג'יפ ישן. זה סתם יקלקל לך את ההנאה :) פשוט סע ותהנה ממנו.
מיכל דלק - ביררת אצל ינוביץ'?

בהצלחה
זיו

Crank
09-09-10, 23:27
אני לא יודע אם אם בדיקה של מרחק כל כך קצר שווה משהו אבל רק שאלתי הספידומטר עבר שיפוץ וכיול לפני שהאוטו נסע גודל הצמיגים תואם [הם יבשים אבל זה לא משנה הרבה נכון?] המרחק הוא 6 ק"מ גם לפי חישובים במפה וגם לפי ספידומטר אחר האוטו היה מנוע בערך שתי דקות בטורים נמוכים לפני הנסיעה. הנסיעה היתה קצרה רק כדי להביא את האוטו הביתה לא לצורך חישוב או משהו כזה והיא היתה אם ג'ריקן של דלק והתפלאתי לאן נעלם כל הדלק
האם כדאי לעבור לקרבורטור סולקס או לשפץ את הקרטר ? ואיזה סולקס מתאים סולקס pbic32 יכול להתאים אם בונים לו מתאם

ניר ל
10-09-10, 01:53
יכול להיות שיש לך צינור עודפים שמחזיר את הדלק למיכל הראשי ?

-->