PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקן גלגל ספייר לדלת אחורית

זיו רובין
07-09-10, 15:43
רציתי לדעת איך אפשר להתקין את הגלגל על הדלת האחורית מבלי שייגרם לה נזק לאורך זמן.
כמה עולה מתקן כזה בחברות השונות וכו'..

arnonshoshani
07-09-10, 20:10
על איזה רכב מדובר
דיפנדר ? דיסקברי? פרילנדר ?

לדיפנדרים יש לנו מתקן גלגל או לדלת או על ציר חיצוני

ארנון שושני
052-6991704

asafk
07-09-10, 21:31
לדיפנדר - מומלץ מאוד המתקן של אספיר.
מתחבר לפגוש ולציר העליון, ועל הדלת עם בוכנה שמזיזה את המתקן עם הדלת. צריך לשים לב בהתקנה שהכל מכוון כהלכה, אחרת הדלת לא תיפתח עד הסוף.

אסף.

טל רותם
07-09-10, 23:27
אני דווקא ממש ממש לאר ממליץ על המתקן של אספיר לדיפנדר.... כבר ראיתי שניים כאלו שנשברו...

עידו לוריה
07-09-10, 23:30
לדיפנדר יש לי מתקן שאני בונה ומוכר כבר למעלה מ- 15 שנים , עם תרצה תמונות אני העלה.
עידו
0527468878

איל מ
19-09-10, 20:15
לא רוצה לשבור כאן מיתוסים אבל אצלי בדיפנדר פשוט שמתי פלטה בריאה בחלק הפנימי של הדלת (מבפנים) שתיתן קונטרה למתקן המקורי ושלום על ישראל.
הדלת לא התעוותה ולא נעליים,
את הצירים בדקתי לפני כדי לראות שהם תקינים ובזה נגמר הסיפור.
הרכב עבר התעללויות תכופות הכוללות הרבה CORRUGATION, הצלבות ועוד והדלת לא הלכה לשום מקום.
צ'טער אם אני גוזל למישהו את הפרנסה.

עידו לוריה
19-09-10, 23:45
איל שלום .
אני לא רוצה לקלקל לך אבל להוסיף משקל של "פלטה בריאה " על דלת של דיפנדר זה לא בדיוק פתרון מקצועי, ולא אתה לא גונב לנו את הפרנסה אתה רק הבא בתור שיקנה מתקן (כמו בתמונה )+ דלת עם צירים חדשים :D
למרות שבמודלים החדשים לנדרובר "חיזקו " את הדלת .
קבלו כמה תמונות (מצטער על האיכות אלו תמונות סרוקות).
עידו
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=27249&stc=1&d=1285018756

איל מ
20-09-10, 19:05
קודם כל קבל את מחמאותי הכנות על העבודות.
דבר שני, אצלי הדלת כבר לא תתעוות מכיוון שהרכב מצא את עצמו בידיים אחרות.:(
דבר שלישי,
הדלת החזיקה מעמד מס' שנים עם גלגל (ג'נט ברזל מלא) בלי להשמיע ציוץ! מה שבד"כ קורה זה שהחיבור המקורי בא עם בסיס עלוב שגם לא נתמך ע"י החיזוקים של הדלת אל סתם יושב על הפח (אפילו לא פח אמיתי כידוע) ולכן נוצרים עיוותים.
ברגע שהמתקן חובר עם תמיכה טובה, כולל לשדרות חיזוק של הדלת (מבפנים, מתחת לפלסטיק ויפה יפה) נפתרו מבחינתי הבעיות.
נכון שלא הייתי מנסה להוסיף על זה מתקן לאופניםם/תאי זיווד נוספים, אבל אצלי זה עבד.
אגב, וזוהי רק דעתי, עם כל העיוותים שהרכב מקבל במהלך הצלבות, שיפועים וכו, לא הייתי שמח לעשות חיבור בין השלדה (סרגל אחורי ב-90) לבין המרכב מפחד שדווקא זה יעשה שמות בנק' החיבור למרכב.
ורעיון נוסף, הפלטה שסוגרת את הספייר, יכולה להבנות בצורה כזו שגם תהווה בסיס להייליפט. אצלי היא שימשה כבסיס לג'ק לנדרובר המקורי הידוע לשמצה.

עידו לוריה
20-09-10, 21:21
איל שלום
תודה על המחמאה.
אין שום בעיה לחבר בין בודי לשלד בדיפנדר מיכוון שאין לו תושבות גומי בין השלד לבודי ,דבר שיני בדגם היותר חדש של המתקן הלינק בין המתקן לדלת בנוי ממסבי קצה כך שהם לא מעבירים שום עומס לדלת.
מה גם שחלק מהמתקנים הללו מורכבים כבר הרבה שנים על רכבים בחברות טיולים שבקשר מתמיד איתי אין שום בעיה עם המתקנים לא בדגם שנראה בתמונה ולא בדגם עם מסבי הקצה .
עידו

nirs
20-09-10, 21:49
עוד רעיון (של רסטה) להתקן.
ראה קישור לתמונה.
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=26531

oren13
21-09-10, 21:53
לדיפנדר יש לי מתקן שאני בונה ומוכר כבר למעלה מ- 15 שנים , עם תרצה תמונות אני העלה.
עידו
0527468878

מה המחיר למתקן ?
עם הפשר
תודה אורן

עידו לוריה
22-09-10, 07:46
מחיר למתקן 2552 כולל מע"מ.
לחברי ג'פולוג 2088 כולל מע"מ .
עידו

oren13
22-09-10, 08:48
עידו

תודה אני נדבר בקרוב
אורן

קונסטון
27-02-14, 18:23
שלום איל
אני מאד נוטה לדעתך אולם אשמח ואדה לך מאד באם תפרט מה עליי לעשות בדיוק ברמה שעל גבול השרטוט שאם אעביר את המלל לבעל מקצוע ידע בדיוק מה לעשות
מקדים תודה

קודם כל קבל את מחמאותי הכנות על העבודות.
דבר שני, אצלי הדלת כבר לא תתעוות מכיוון שהרכב מצא את עצמו בידיים אחרות.:(
דבר שלישי,
הדלת החזיקה מעמד מס' שנים עם גלגל (ג'נט ברזל מלא) בלי להשמיע ציוץ! מה שבד"כ קורה זה שהחיבור המקורי בא עם בסיס עלוב שגם לא נתמך ע"י החיזוקים של הדלת אל סתם יושב על הפח (אפילו לא פח אמיתי כידוע) ולכן נוצרים עיוותים.
ברגע שהמתקן חובר עם תמיכה טובה, כולל לשדרות חיזוק של הדלת (מבפנים, מתחת לפלסטיק ויפה יפה) נפתרו מבחינתי הבעיות.
נכון שלא הייתי מנסה להוסיף על זה מתקן לאופניםם/תאי זיווד נוספים, אבל אצלי זה עבד.
אגב, וזוהי רק דעתי, עם כל העיוותים שהרכב מקבל במהלך הצלבות, שיפועים וכו, לא הייתי שמח לעשות חיבור בין השלדה (סרגל אחורי ב-90) לבין המרכב מפחד שדווקא זה יעשה שמות בנק' החיבור למרכב.
ורעיון נוסף, הפלטה שסוגרת את הספייר, יכולה להבנות בצורה כזו שגם תהווה בסיס להייליפט. אצלי היא שימשה כבסיס לג'ק לנדרובר המקורי הידוע לשמצה.

Tourist
28-02-14, 14:12
עידו

מחיר מעולה ! (אחרי שבדקתי אצל אחרים)

האם כולל התקנה ? (או שההתקנה פשוטה)
מה אפשרויות התשלום ?

(תוכל לענות גם בה״פ)

עידו לוריה
28-02-14, 14:41
שמת לב שזה מחיר מ - 2010 ?
המחיר כולל התקנה אבל ב- 2596 כולל מע"מ .
תשלום בכול סוג מטבע מתקבל או צ'ק .

עידו

Tourist
28-02-14, 15:09
שמת לב שזה מחיר מ - 2010 ?
המחיר כולל התקנה אבל ב- 2596 כולל מע"מ .
תשלום בכול סוג מטבע מתקבל או צ'ק .

עידו

גדול ! לא שמתי לב :)
(והמחיר עדיין זול יותר)

boaz avrahami
28-02-14, 15:35
לוריה, אתה מקבל גם ביטקויין?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

עידו לוריה
28-02-14, 17:09
אפשר גם בכול אלו (http://coinmarketcap.com/) :p

עידו

קונסטון
06-03-14, 18:15
איל,
באם במקרה אתה עוסק בתחום הרכב אשמח מאד לקבל הצעת מחיר לסידור מתקן גלגל רזרבי (המקורי) לדלת האחורית של דיפנדר 97 עם החיזוקים שציינת
אם אקטואלי בבקשה בהודעה פרטית

leonid tdi
12-03-14, 06:40
איל,
באם במקרה אתה עוסק בתחום הרכב אשמח מאד לקבל הצעת מחיר לסידור מתקן גלגל רזרבי (המקורי) לדלת האחורית של דיפנדר 97 עם החיזוקים שציינת
אם אקטואלי בבקשה בהודעה פרטית

פשוט, במחיר נורמלי http://www.asfir.co.il/main-catalog/catalog-landrover/catalog-landrover-defender/538099

קונסטון
13-03-14, 18:55
תודה ליאוניד, אולם אני מחפש התקנה "מקורית" ללא מתקן ען זרועות גלויות. הפתרון של איל נראה לי מעניין כי במקביל מחפש דלת אחורית של הדגם החדש בעלות סבירה

leonid tdi
13-03-14, 20:33
דלת ניתן לשפץ , לא מסובך . אבל חדשה או משופצת לא תשרוד הרבה זמן עם גלגל תלוי אליה .

קונסטון
14-03-14, 13:26
דלת ניתן לשפץ , לא מסובך . אבל חדשה או משופצת לא תשרוד הרבה זמן עם גלגל תלוי אליה .

המקרה הפרטי אצלי, שכנראה הרכב לא הולך להתעללות, תניח אוטו "עירוני"
ואנצל הזמדנות זו למי שיש את המתקן המקורי לדיפנדר 1997, במצב טוב אשמח להציע לקנות

איל מ
14-03-14, 14:51
עבר הרבה זמן והרכב לא אצלי כבר כמה שנים אבל בגדול הרעיון הוא שהפלטה הפנימים של המתקן תהיה גדולה מספיק כדי לחבוק את קורות החיזוק הפנימיות של הדלת ולא לשבת רק על הפח.
דבר שני והכי חשוב הוא לוודא שהצירים תקינים (לעתים הם נשחקים וכל הדלת יורדת מטה).
אצלי זה החזיק כמה שנים ואצל הבעלים הבא (חבר לשעבר - אני כבר לא מדבר איתו כי הוא גזל ממני את הרכב הכי טוב שהיה לי :-)), זה החזיק גם אצלו כמה שנים עד כמה שידוע לי.
אגב, אצל הגורו אצלו טיפלתי היה אותו דבר רק עם גלגל עוד יותר גדול ( מעל 33), לאורך שנים.
נ.ב.
אינני מתחום הרכב ועושה רושם שדעתי היא דעת יחיד. אז תסיק את מסקנותיך...

amit1
16-03-14, 20:30
על איזה רכב מדובר
דיפנדר ? דיסקברי? פרילנדר ?

לדיפנדרים יש לנו מתקן גלגל או לדלת או על ציר חיצוני

ארנון שושני
052-6991704

ארנון, אני "רוכב? על השרשור...
יש לכם במלאי/תכניות פגוש מתכת אחורי+מתקן לספייר לדיסקו 2?

arnonshoshani
20-03-14, 17:03
היי עמית
כן יש פגוש + מתקן לפי הזמנה כבר ייצרנו כמה (יש בהם את האופציה לשני מתקני גלגל

קונסטון
01-06-14, 23:06
[QUOTE=איל מ;564265]עבר הרבה זמן והרכב לא אצלי כבר כמה שנים אבל בגדול הרעיון הוא שהפלטה הפנימים של המתקן תהיה גדולה מספיק כדי לחבוק את קורות החיזוק הפנימיות של הדלת ולא לשבת רק על הפח.
דבר שני והכי חשוב הוא לוודא שהצירים תקינים (לעתים הם נשחקים וכל הדלת יורדת מטה).
אצלי זה החזיק כמה שנים ואצל הבעלים הבא (חבר לשעבר - אני כבר לא מדבר איתו כי הוא גזל ממני את הרכב הכי טוב שהיה לי :-)), זה החזיק גם אצלו כמה שנים עד כמה שידוע לי.
אגב, אצל הגורו אצלו טיפלתי היה אותו דבר רק עם גלגל עוד יותר גדול ( מעל 33), לאורך שנים.
נ.ב.
אינני מתחום הרכב ועושה רושם שדעתי היא דעת יחיד. אז תסיק את מסקנותיך...[/QUOT

כדי לשפר סיכויי הצלחת החיזוק, בכמה ק"ג , אם בכלל, אפשר להפחית את המשקל אם מחליפים את הג'אנט מקורי (ברזל) עם צמיג מישלין 235.85 - במשהו קל יותר אולי ג'אנט מגנזיום וצמיג קל יותר (אותה מידה)? אם מישהו מדד משקלים פעם

עידו לוריה
02-06-14, 14:18
הבדל זניח עם בכלל .

עידו

shachar
02-06-14, 15:24
אצלי יש מתקן של אספיר עם "משקל מופחת"...

לאחרונה שהורדתי אותו (פעם נוספת) ליישור קל,
הטריד אותי החשש שריתוך של חיזוק על מתקן כל כך דק הוא מאתגר :D

גלגל 235*85*16 עם גאנט HD
אבל את העיוותים הוא לא מקבל מהמשקל של הגלגל אלא מנגיעות אחרות.

אם אתה רוצה לשמור על הדלת תדאג שנקודה שלישית היא בפגוש עם מרחק קטן מהדלת
החיסרון זה סרבול שיאלץ אותך לפתוח את הגלגל ורק אז את הדלת.

asafk
02-06-14, 16:18
הבדל זניח עם בכלל .

עידו

הגלגל הכי כבד ששקלתי היה בסביבות ה50 קג. הכי קל בסביבות 30.
הבדל משמעותי....
אבל רובנו לא משתמשים בצמיג מישלין xzy וחישוק hd צבאי (מחוזק) כך שההבדל הרבה יותר קטן.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

עידו לוריה
02-06-14, 18:09
הבחור דיבר לא על צמיג אלא על חישוק "מגנזיום " ששוקל בערך אותו דבר כמו חישוק ברזל .

עידו

קונסטון
02-06-14, 18:53
הבחור דיבר לא על צמיג אלא על חישוק "מגנזיום " ששוקל בערך אותו דבר כמו חישוק ברזל .

עידו

אקדים בתודה לעונים
הבחור דיבר גם על חישוק וגם על צמיג ואותו בחור מחפש "חסכון" של כ 5-6ק"ג שעלו לו בחיוזק הדלת. תניח מה שיש זה כמו התמונה שצירפת בדיוק, במקרה או לא במקרה, ג'נט מקורי לבן ברזל עם צמיג מישלין אותה צורה שבתמונות שבשרשור זה שצירפת. אם יש חישוק וצמיג שיתנו לי את הקיזוז במשקל בכ 6 ק"ג.

עידו לוריה
02-06-14, 20:39
כול הסיבוב הזה , היתה קונה מתקן גלגל ונגמר הסיפור , חסכון של 6 ק"ג בצמיג וחישוק יעלה לך כמו שני מתקנים .

עידו

קונסטון
02-06-14, 20:55
כול הסיבוב הזה , היתה קונה מתקן גלגל ונגמר הסיפור , חסכון של 6 ק"ג בצמיג וחישוק יעלה לך כמו שני מתקנים .

עידו

אין שום מתקן שיכול לתת מראה כמו המקורי ולא שייך לעלות. הייתי ועדיין מוכן לשלם עלות של מתקן וחצי לחיזוק דלת ומראה מקורי ולא גלגל שנתלה ,לדעתי בלבד, מאחור כמו חפץ זר.
ואגב גם כשכמעט התייאשתי והתקשרתי תמיד היית עסוק לחודש קדימה...מאחל לך שתתברך בעבודה ויזכו רבים מהמקצועיות המרשימה שלך.

קונסטון
03-06-14, 08:28
אתה על הגדר הרבה יותר זמן מחודש [emoji4].

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

קרוב יותר לשישה חודשים. התירוץ אין מי שרצה לעסוק בחיזוק וחלקם שדחו זמן...היה באלגנטיות לצאת מזה. אבל כבר בוצע אם כי חושב שעידו, לפי מה שהתרשמתי ממה שהוא עושה דברים אחרים, יכל לעשות הרבה יותר טוב. כרגע מנסה לשדרג את החיזוק כל עוד מחזיק.

shachar
03-06-14, 08:34
תוריד את כיסוי הדלת ותבדוק כמה היא ײחזקהײ אולי זה ישכנע אותך לא לתלות עליה צמיג לאורך זמן.. וכן אני הוספתי לה חיזוקים פנימיים מעבר למתקן הגלגל

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

עידו לוריה
03-06-14, 13:07
שחר הבחור היה אצלי ומודע טוב למה שקורה בדלת של הדיפנדר .
הדלת הזו מגיעה עם כשל מובנה ולא מותאמת לסחיבת גלגל ספר , אפשר לומר שיש לכך פתרונות ( והצעתי לו אותם ) אחד הגרועים בהם זה חיזוק הקיים ( כי זה לא פותר לגמרי את הכשל המובנה ) השני זה מתקן חיצוני בלתי תלוי בדלת והשלישי בנית דלת חדשה שמתאימה לתליית גלגל ספר .

עידו

itayt
03-06-14, 13:20
אני יכול להוסיף שלי יש מתקן גלגל של רסטה בדיפנדר. מאוד מסיבי ומחזיק כסר 3 שנים צמיג 255/85/16 בלי שום בעיה ו/או נדנוד. נראה כאילו יכול להחזיר עוד 20 שנים. החסרון של המתקן שלי מול המתקן של עידו, זה שהמתקן שלי לא קשור לדלת האחורית ולכן בשביל לפתוח את הדלת, צריך קודם לפתוח את המתקן, לא ממש מפריע לי אבל צריך לרשום.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

קונסטון
03-06-14, 13:38
שחר הבחור היה אצלי ומודע טוב למה שקורה בדלת של הדיפנדר .
הדלת הזו מגיעה עם כשל מובנה ולא מותאמת לסחיבת גלגל ספר , אפשר לומר שיש לכך פתרונות ( והצעתי לו אותם ) אחד הגרועים בהם זה חיזוק הקיים ( כי זה לא פותר לגמרי את הכשל המובנה ) השני זה מתקן חיצוני בלתי תלוי בדלת והשלישי בנית דלת חדשה שמתאימה לתליית גלגל ספר .

עידו

עידו, העניין הוא שכולם כמעט מדברים על פתרון למציאת מקום לגלגל הרזרבי. אצלי לפחות זו לא הבעיה. אישית אפשר שאשים בתא המטען עם קשירה ואין לי צפי של בעיית אחסון או נוסעים. חיפשתי את הצורה והמראה של הדלת האחורית. בלי גלגל נראית לא טוב בכלל ובכלל כל האוטו, עם מתקן המצב משתפר אבל עם בעיית מרחק מהדלת (כאילו תלוי) ולרבות זרועות המתקן.לכן הפתרון של החיזוק אולי הוא הכי גרוע מבחינה פונקציונלית אבל למטרה האישית שלי הוא הכי מתאים. היה טוב יותר מציאת דלת טובה מקוריתשל הדגם החדש במחיר סביר מה שלא מצאתי.
בסוף לא הלכתי על ההצעה שלך לגבי החיזוק אלא משהו אחר שמקווה שיצליח....בינתיים עושה רושם שכן ורוצה לשפר את סיכוייו.

קונסטון
13-06-14, 08:50
מיישהו יודע בבקשה כיצד מרכיבים את הריפוד (האפור עם "הקרטום המחוזק מבפנים") של דלת תא המטען במקור?
האם ברגים (איזה) או קליפסים (איזה כיצד משיגים). הריפוד בא לא מחורר בקצוותיו.
תודה

אבנר ברוך
18-06-14, 11:16
מיישהו יודע בבקשה כיצד מרכיבים את הריפוד (האפור עם "הקרטום המחוזק מבפנים") של דלת תא המטען במקור?
האם ברגים (איזה) או קליפסים (איזה כיצד משיגים). הריפוד בא לא מחורר בקצוותיו.
תודה

שווה לשקול החלפת הריפוד בפלטת אלומיניום ורשת מטען מקובעת. יש כאלו שמתקינים מדף נפתח...
אם אתה עדיין מעוניין בריפוד, ישנם רפדים בתל אביב שיכולו לעזור בהרכבת הריפוד הקיים או בחידוש הריפוד.

יש רפד מול טכנו צינור בדרום ת"א קרוב לרחוב המסגר. הוא יקר, עבודה לא משהו...אבל שווה לבקר אצלו כדי לקבל פרופורציה מול רפדים אחרים.

-->