PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש בנרות משענת יד לויטרה

Avi277
08-09-10, 19:25
מזה כמה שבועות שאני מחפש משענת יד לויטרה שלי ואני צריך את עזרתכם,
בציר 96, קצרה (אם זה בכלל משנה), הייתי בכל חנויות הכולבו הידועות,
הום סנטר ואוטו דיפו למיניהם, ניסיתי את כל האפשרויות שלהם "על רטוב" ואף
אחד לא התאים, אחד עם רגליים צרות מדי ולא נכנס, השני רחב מדי ומפריע לכיסאות להתקפל
וכך הלאה. אין לי בקשות מיוחדות רק שלא יהיה במחיר מוגזם מדי, וכן שלא יהיה באיכות של המבצעי
60 שקל בהום סנטר לכאלה אוניברסליים שלא שווים 15 שקל. פלסטיקה זולה מוגזמת עושה לי רע.
גר באזור אשדוד אבל לאחד טוב מוכן להתרחק קצת,
תודה מראש וחג שמח לכולם :)

לביא סמו וסומו
09-09-10, 10:15
אני נוכחתי לדעת שאלו שמוכרים פשוט לא מתאימות , אצלי בסמוראי הגבילו הזזת כיסאות והפריעו לידית בלם היד .... מה עושים???

בונים לבד , פירקתי את הכיסא(של הנהג) הוצאתי ממנו בסיסי, הלחמתי משענת יד (פריקה) הדבקתי ספוג וציפיתי בדמוי עור .

1.תפור כמו כפפה
2. נע עם כיסא הרכב
3. משמש גם את הנהג וגם את הנוסע שלידו.
4. מעלה חיוך כל פעם - אחד השידרוגים הפשוטים אך הטובים ביותר שאפשר לעשות לרכב, בשבילי ליסוע בלי משענת יד זה סיוט.

Avi277
09-09-10, 11:39
מבין אותך אחי לגמרי, מה שהורס את כל "חווית הנהיגה" זה שלא מצאתי זווית להתיישב באוטו והיד
שלי כל פעם מוצאת את עצמה נשענת על הידית הילוכים המגוחכת הזו ששמו בויטרה ונרדמת לי בנסיעה ארוכה.
(אני יודע אני יודע, זה אוטומט, אני גר בעיר וצריך את זה, ואני לא משתמש יחיד ברכב, ושאר המשתמשים לא
בורכו באהבת הגיר הידני אז זה מה יש בינתיים)

בכל מקרה, תודה על תשובתך, לצערי, אני לא יזם כמוך ואין לי משאבים וחשק לצאת להרפתקאות
של הלחמות ופירוקים שאני לא יודע איך אני אחזור מהם אם משהו ישתבש, אז אני מחפש
פיתרון פשוט יותר, מקסימום איזה הברגה או איזה התאמה פשוטה יותר למוצר קיים, אבל הבעיה
שלא מצאתי אחד כזה.

אגב, חדש פה ובכלל בתחום, ידוע כאן על איזה קבוצה שיוצאת לטיולים מאזור אשדוד והסביבה?
עד עכשיו הספקתי לטעום כאן ושם רק הרפתקאות דיונות (שזה גם כייף לא נורמלי) ומחפש
דברים קצת יותר מאתגרים וטכניים.

אספנות
09-09-10, 22:34
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46698ר

ציתי להתקין ידיות לכסא האורגינלי ב ג'ימיני על מנת שתהיה לי משענת יד כמו שצריך,
פניתי לרפד בעל ניסיון והוא אמר אין בעיות תקנה ידית באספיר ,בדקתי בצ'ק פוסט והמחיר קצת היה יקר עבורי עוד לפני עבודת הרפד ,
המשכתי לחפש את ההתקן/משענת יד שדוחפים בין הכיסאות ותקופה ארוכה לא מצאתי אחד כזה שיכנס שלא יפריע להזזת הכיסאות כי המרווח צר ,
ולבסוף מצאתי אחלה משענת יד הרבה מקום בתוכו לאיכסון התקנה קלה ,וניתן לשנות בוא את הגובה!!!ואחורה קדימה,יקר 100 שקל במתחם ביג לפני נהריה,
נתפס על שני ברגים האורגינלים של המגש/כיסוי ידית בלם היד התחתון האורגינלי ,והוספתי שני ברגים קדימה לחיזוק נוסף,ראה בתמונה שהכיסאות מוזזים קדימה.

Avi277
09-09-10, 23:21
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46698ר

ציתי להתקין ידיות לכסא האורגינלי ב ג'ימיני על מנת שתהיה לי משענת יד כמו שצריך,
פניתי לרפד בעל ניסיון והוא אמר אין בעיות תקנה ידית באספיר ,בדקתי בצ'ק פוסט והמחיר קצת היה יקר עבורי עוד לפני עבודת הרפד ,
המשכתי לחפש את ההתקן/משענת יד שדוחפים בין הכיסאות ותקופה ארוכה לא מצאתי אחד כזה שיכנס שלא יפריע להזזת הכיסאות כי המרווח צר ,
ולבסוף מצאתי אחלה משענת יד הרבה מקום בתוכו לאיכסון התקנה קלה ,וניתן לשנות בוא את הגובה!!!ואחורה קדימה,יקר 100 שקל במתחם ביג לפני נהריה,
נתפס על שני ברגים האורגינלים של המגש/כיסוי ידית בלם היד התחתון האורגינלי ,והוספתי שני ברגים קדימה לחיזוק נוסף,ראה בתמונה שהכיסאות מוזזים קדימה.

תודה על תשובתך, האמת היא שנתקלתי כבר בשרשור הזה והוא לא כל כך עזר לי.
קודם כל מדובר על ג'ימני, ואני לא יודע עד כמה זה רלוונטי לויטרה. (בית ידית בלם היד אצלי פשוט עבה בטירוף ושום דבר לא רחב מספיק להתאים לשם)
דבר שני, קנית אותו במתחם ביג לפני נהריה, אני גר באשדוד.. אממ..
אם תוכל למסור לי את שם החנות הספציפית זה מאוד יעזור, מאמין שהם גם יחזיקו באחד כזה
באזור שלי אם זו רשת. אפשר לנסות אותו, אולי אופתע והוא יתאים.

raanan
10-09-10, 00:03
שמע אם זה כל כך חשוב לך , אני אחפש (שבוע הבא) בסככה שבחצר של אבא שלי .
זרקתי את המשענת יד שעה אחרי שרכשתי את הויטארה.
מקווה שהיא עדיין שם . במידה ואני מוצא, אתה אחראי לנקיון ...

רענן

נדב42
10-09-10, 00:05
שמע אם זה כל כך חשוב לך , אני אחפש (שבוע הבא) בסככה שבחצר של אבא שלי .
זרקתי את המשענת יד שעה אחרי שרכשתי את הויטארה.
מקווה שהיא עדיין שם . במידה ואני מוצא, אתה אחראי לנקיון ...

רענן

חחח...
שעה אחרי שהרכבתי את כסא האספיר באותה הויטארה ממש, זרקתי את משענת היד שהגיעה איתו ...
(נמסרה בשמחה לחבר פה מהפורום ...)

raanan
10-09-10, 00:25
רגע, עד כדי כך אני סנילי ? הנסיכה עברה אליך עם משענת יד ?

נדב42
10-09-10, 01:40
רגע, עד כדי כך אני סנילי ? הנסיכה עברה אליך עם משענת יד ?

לא, אתה לא סנילי אתה מסטול ...
תקרא שוב את מה שכתבתי ...

Avi277
10-09-10, 13:32
טוב, אז אם לא הבנתם אחד את השני, אני בטח לא אנסה להבין אתכם,
בכל מקרה, אם המשענת קיימת איפשהו, אני אשמח לקבל עידכון לגביה ומקווה שאוכל לבוא לקחת אותה.
תודה רבה בכל מקרה. :mrgreen:

raanan
10-09-10, 14:57
לא, אתה לא סנילי אתה מסטול ...
תקרא שוב את מה שכתבתי ...

תודה רבה !
לזקן מופלג בשעות הקטנות של הלילה אין יכולת ריכוז להבנת הנקרא ...

שנה טובה
רענן

-->