PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיפור במדבר - הצעות למסלולים

itay
10-09-10, 16:37
אהלן,

מתכוון לרדת למדבר בכיפור, רכב בודד, נהג בודד*.
המטרה היא לא לבלוע קילומטרז' אלא קצת לנסוע, בעיקר להעביר את השישי-שבת במנוחה ובשקט ולחזור במוצ"'ש.

אני מחפש מסלולים של שבילים נטו (לא מעלות, אין בעיה עם הצלבות ומדרגות קטנות פה ושם) שבמהלכם יש חניון לילה לטובת העצירה והעברת היום למחרת.
האיזור : כביש 40 הוא ג"ג מערבי, בין קו שדה בוקר לקו מצפה רמון, אין הגבלה מזרחה.

תודה,

איתי.

* אני מבקש להימנע מתגובות "לא נוסעים לבד/רכב בודד". את החינוך סיימתי לקבל ואני מודע לסכנות/סיכונים שיש בדבר, זאת לא תיהיה הפעם הראשונה או השנייה שאני עושה את הנ"ל.

eli8ball
10-09-10, 17:02
איתי

ביקשת שלא אבל בכל זאת - קח הרבה מים וטלפונים, ותודיע למישהו איפה אתה...

חוץ מזה אני הייתי ממליץ דווקא יותר לכיוון מצדה ואזור עין גדי... יש שם מקומות מושלמים למה שאתה מחפש

idanw
10-09-10, 17:05
הייתי משלב מסלול בנחל עשוש (אין צורך לעלות במעלה) +רמת ברק והר כיפה והגעה ללינה באזור עמק דממה - כ5-6 ק"מ מערבית לצומת מנוחה (ליד כושי) זה אמנם לא חניון מסודר, אבל יש שם כמה עצים מכובדים שהייתי מעביר תחתם יום-יומיים בכיף - זה אזור מבודד ושקט. יש שם גם כמה מסלולים לא מסומנים מאוד נחמדים ברגל או ברכב באזור שבין נחל ציחור לעמק דממה\ציר המעיינות.
אם נשמע לך שזה כיוון מעניין, דבר איתי להכוונה מדויקת.

עידן

תום לרמן
10-09-10, 17:49
הי לדעתי אין בעיה עם רכב בודד אפשר להגיע לכמעט כל מקום על שבילים נוחים בנוסף תמיד אתה במרחק הליכה של מקסימום לילה עם תרמיל קטן ומים לכביש .
בגלל החום הצפוי בחג אזור הר הנגב מתאים יותר
אפשר להסתובב בלי סוף בין נצנה לרמת מטרד להר חריף ואפשר להדרים גם לאזור שגיא . אשמח להרחיב בה"פ
חג שמח וצום קל

תום לרמן
10-09-10, 18:11
ובנוסף ובגלל שאפשרות העריכה לא עובדת .אם להתייחס לגג ושוב בגלל הטמפ החמות אזור יתיר ומדבר יהודה גם המשטרות וגם העתקים עונים על הדרישה

tagiv
16-09-10, 11:03
טוב, איתי כבר לא לבד, אנחנו נהיה שני רכבים.

לאור השרשור על הגניבות החצופות והמרתיחות האם ישנה המלצה למקום התמקמות/שינה עם צל!! ועם אפשרויות יציאה למסלולים ללא צורך לחזור לכבישים ושיחסית בטוח מבחינת בני דודים מכל מני צדדים?
האם מה שאתם הצעתם עידן ותום עונה על הדרישות הללו?

תודה

תומר

מיזוג נטו
18-09-10, 01:05
חבל שלא קראתי את זה קודם .. :)

-->