PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיבוב מנוע?

yehiel583
10-09-10, 21:39
השאלה היא כזאת אני עכשיו בונה באגי וארגנתי בקקס אחורי של פורד סיירה עכשיו זה בקקס עם שתי ציריות מהצצדים ובאמצע מתחבר הדרייבשפט זאת אומרת שאני צריך לסובב את המנוע שמאלה בשביל להשים שרשרת לאיפו שהדרייבפשט מתחבר.זה יהיה בעיה?

Porsche_Dude
10-09-10, 21:52
שכחת ניקוד?

בכל מקרה ממה שהבנתי, מה שאתה מנסה לעשות לא אפשרי. "מה שמתחבר לדרייבשאפט" זה הדיפ' ואתה לא יכול לחבר אליו סתם ככה שרשרת.

אם תיתן יותר פרטים על הבאגי, איזה מנוע אתה משתמש ותמונות אולי נוכל לעזור לך.
ככה באוויר בטוח לא.

yehiel583
10-09-10, 22:22
באגי ברקודה ומנוע של GSX600 של מישהו מהפורום

kobiarava
10-09-10, 22:25
באגי ברקודה עם סרן חי? אני מבין ש"קצת" שינית את התכניות, אז תנסה לפרט בדיוק מה אתה בונה שם, כדי שנוכל לעזור לך...

קובי

lior_b.s
11-09-10, 00:26
באגי ברקודה עם סרן חי? אני מבין ש"קצת" שינית את התכניות, אז תנסה לפרט בדיוק מה אתה בונה שם, כדי שנוכל לעזור לך...

קובי

לסיירה אין סרן חי קובי...

ולפותח השרשור, אם אתה מתכוון לבעיית כיוון הנסיעה אתה יכול להפוך את הדיפ'..

ליאור

yehiel583
11-09-10, 01:16
לא הבנתי את מה שאמרת..מה הכוונה להפוך את הדיפ'?

kobiarava
11-09-10, 02:01
אני מתחיל להבין במה מדובר. בסה"כ, יחיאל ידידנו שואל, אם יש בעיה להרכיב את מנוע האופנוע, שהיה במקור מורכב על ציר האורך באופנוע, בסיבוב 90 מעלות, לרוחב, כך שגלגל השיניים ביציאה יוכל לסובב את הפיניון. אם הבנתי נכון מליאור, סרן של סיירה הוא בעצם ביצה עם ציריות נפרדות, ולכן ניתן להרכיב את המנוע מעל הביצה, עם גג"ש ממש על הפיניון, או לייצר גל הינע על מיסבי אומגה שעליו יורכב גג"ש ואולי גם דיסק לברקס, לדעתי לא צריכה להיות בעיה באפליקציה כזו.

קובי

Porsche_Dude
11-09-10, 12:21
תסלח לי, אני לא מבין איפה ההיגיון...
לנסות להתאים דיפ' של סיירה וסרן אחורי, שבכלל יחסי ההעברה של הדיפ' לא מתאימים לך ברוב הסיכויים זה ממש טיפשי.
למה שלא תייצר את המשולשים שבתוכניות? הם פשוטים מאוד לייצור, מכינים את התבנית ופשוט מתאימים את הברזלים.

עוד משהו שלא הבנתי: איך אתה מתכוון להתאים את השרשרת לדיפ'? או דרייבשאפט להנעת שרשרת של האופנוע?

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה.

yehiel583
11-09-10, 13:07
קובי הבין בדיוק מה שאני רוצה לעשות

אני עושה הכול כמו בתוכניות פשוט העברת כוח תתבצע על ידי ה''ביצה'' של הסיירה אם הבנת.

lior_b.s
11-09-10, 13:50
קובי הבנת נכון
לסיירה יש ביצה וציריות..
ולפותח השרשור, כשכתבתי להפוך דיפ' התכוונתי שאם אתה שם את המנוע מעל הדיפ' , אני לא יודע לאיזה כיוון המנוע מסתובב אבל יש סיכוי שהרכב ייסע אחורה במקום קדימה ואז יש לך שתי אופציות פשוטות, אחת לסובב את המנוע לצד שני, מה שלא בטוח שיהיה מקום, או להפוך את כל הביצה 180 מעלות..פתח ריקון השמן יהיה למעלה אבל אם אני זוכר נכון יש גם מכסה מאחורה שיאפשר ניקוז שמן , אתה רק תהיה חייב לבדוק שעדיין יהיה שימון טוב..

ליאור

yehiel583
11-09-10, 22:38
ליאור תודה רבה עכשיו הבנתי. שיהיה שבוע טוב.!

-->