PDA

צפייה בגרסה מלאה : קליפ חדש טיול ראש השנה!!!

yaniv050
12-09-10, 00:45
http://www.youtube.com/watch?v=HbMT6R6G_24

yaniv050
12-09-10, 00:50
http://www.youtube.com/watch?v=HbMT6R6G_24

cj 64
12-09-10, 01:48
וואלה כל הכבוד!!
חברה נראים סבבא,הפקה של סרטונים יוצאים מהכלל!
אם אפשר ,אני מעוניין להצטרף אליכם איזה הזדמנות,
גל cj64
ד"א מה זה ? לא מתאים לך לא לעלות כזאת מדרגונת.!!?:rolleyes:

yaniv050
12-09-10, 01:33
היא נראית שונה קצת מבעבר. ולא באתי נחוש בכלל. ודבר נוסף למרות שקצת נסיתי הגלגל אחורי ימין. עמד במקום שלא היה אפשר להרים אותו על הסלע. נסיתי בעזרת 2x4 להחליק את התחת שמ׳ זה לא הלך אז ויתרתי . (באופן זמני בלבד)

RAMURAI
12-09-10, 01:59
יניב. האוטו נעול X?

yaniv050
12-09-10, 06:37
אוטומטיות .

shilov
12-09-10, 07:30
אכן היה טיול נחמד מאוד
תודה ליניב ולשימי :)

nati4x4
12-09-10, 10:39
יניב,
מכל השרשורים והסרטונים שלך עד היום, אני מבין שאתה נחשב לנהג המוביל בחבורה שלך.

אתה זה שקובע את המסלולים,אתה זה שקובע את דרגת הקושי, ואתה זה שנותן דוגמא אישית שלילית מאוד - באף אחד מהסרטונים שלך, ועברתי על כולם עוד פעם עכשיו- אתה לא מצולם לשנייה אחת עם חגורת בטיחות!:!:

אגב, בהמשך לצפייה בסרטונים, לא יזיק לך קצת תרגול של עבודה עם מכוון קרקעי במכשולים+ תרגול של קריאת שטח נכונה- זה היה עוזר לך מאוד במדרגה ש"ניצחה אותך באופן זמני"...

אם תרצה עזרה בנושא, דבר איתי, אני גר קרוב אליך,אפילו קרוב מאוד..
אשמח להעביר רענון בנושא לחבורה שלך (ללא תמורה,למעט תרומה לשמירה על בטיחות המטיילים בשטח)

שנה טובה ובטוחה,

נתי

yaniv050
12-09-10, 11:43
יניב,
מכל השרשורים והסרטונים שלך עד היום, אני מבין שאתה נחשב לנהג המוביל בחבורה שלך.

אתה זה שקובע את המסלולים,אתה זה שקובע את דרגת הקושי, ואתה זה שנותן דוגמא אישית שלילית מאוד - באף אחד מהסרטונים שלך, ועברתי על כולם עוד פעם עכשיו- אתה לא מצולם לשנייה אחת עם חגורת בטיחות!:!:

אגב, בהמשך לצפייה בסרטונים, לא יזיק לך קצת תרגול של עבודה עם מכוון קרקעי במכשולים+ תרגול של קריאת שטח נכונה- זה היה עוזר לך מאוד במדרגה ש"ניצחה אותך באופן זמני"...

אם תרצה עזרה בנושא, דבר איתי, אני גר קרוב אליך,אפילו קרוב מאוד..
אשמח להעביר רענון בנושא לחבורה שלך (ללא תמורה,למעט תרומה לשמירה על בטיחות המטיילים בשטח)

שנה טובה ובטוחה,

נתי

שלום נתי .
השמח להפגש אתך וללמוד ממך בזמן שמתאים לך.

באחד הסרטונים מישהו מכוון אותי ואומר לי איך שאתה תמשיך. הגייפ כמעט נפל על הצד.
מאז למדתי לא לסמוך על כוונים שאני לא מכיר.

אני לא הנהג המוביל בקבוצה , וגם לא מחליט לאן נוסעים . את כל ההחלטות אנחנו עושים ביחד.

הסיבה היחידה שאני עולה ראשון .בגלל שאם החברים לא יצליחו לעלות אז המעלה יחסם .וחבל להגיע למקום ולא לעשות אותו !!!

מעניין שאני לא יכול להפסיק לחשוב על המדרגה המסריחה .האם זה נכון לחזור לשם כבר השבוע??????

-->