PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייצוא רכבים לעיראק - שחיתות או הזדמנות?

Juv
13-09-10, 13:11
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3952731,00.html

אולי מישהוא מהמקושרים שבינינו יסבירו לי איך מתכוונים, אם מתכוננים, להגביל את האופציה האטרקטיבית הנ"ל לחברות ליסינג בלבד?
האם מדובר בשחיתות ברמה חדשה (עד עכשיו השתינו מהמקפצה של הילדים , עכשיו עברו למקפצה של ה-10 מטרים) או שגם אני אוכל לייצא לעיראק כל רכב שלי בטווח גילאים מסוייים ולקבל חזרה את מיסי הקניה? וכמה זמן יעבור עד שכל מי שעוסק ב-"יבוא אישי" של רכב יעסוק גם ב-"יצוא אישי" של רכב?

nir.samo
13-09-10, 17:02
שחיתות.
זה יגרום לחברות הליסינג להיות פחות גמישים במכירות, ומחירי המשומשות יפסיקו לרדת...
תחת האמתלה של הצערת גיל הרכבים הולך ונהיה יקר להחזיק רכב משומש - קושי לייבא חלקי חילוף, טסט פעמיים בשנה ועכשיו זה.

עד עכשיו אפשר היה ללחוץ אותם - לדוגמה חבר קנה לאחרונה רנו מאגן 2008 ב-33% פחות מהמחירון.

Gilad
13-09-10, 19:31
לא יודע איך זה יביא להצערת הרכבים בארץ - גם ככה המכוניות של הליסינג הן בנות עד 5 שנים בד"כ.

מצד שני לא נראה לי שזה מיועד רק לחברות ליסינג (למרות שלא היה לי כח לקרוא עד הסוף :) )

דרור הראל
13-09-10, 20:04
שוב ושוב הון ושלטון,עלובי נפש-תסלחו לי אבל פה מדובר בנבלה טרפה מהסוג המסריח ביותר.

ואל תתייחסו לקשקוש של מכירת רכבים שלא הצליחו להמכר או הצערת שוק הרכב.
חברות הליסינג יקבלו החזר מס קנייה תעשו חישוב מה זה אומר,הם יקבלו החזר מס הקנייה על הרכבים שהן רכשו כבר וימכרו אותם לירדן וכך ירוויחו פעמיים.
מי יפסיד? כמובן הציבור הרחב,שתיחסם לו הזכות לקנות רכב יד שנייה בין שנתיים שלוש במחיר סביר לכל נפש.

הבני זונות מדברים על הצערת שוק הרכב-"יענו" האזרח הפרייר לא יקנה יד שנייה אלה יקנה רכב חדש(וכמובן המדינה תרוויח מיסים)-כלבים ורעי רוח-מה שיקרה שמי שיש לו למשל משכורת מורה שהיום יכול להרשות לעצמו לקנות מזדה 3 בת 3 שנים,יאלץ לקנות באותו ערך מחיר מזדה 3 בת 8 שנים מאדם פרטי-הרי שוק היד שנייה יקפוץ בטרוף שוב מחירי היד שנייה בארץ יהיו כמו בעבר פי ארבע ויותר מכל מקום סביר אחר באירופה למשל-שוב יסתובבו םה משפחות מהמעמד העובד והבנוני הנמוך שהן חלק ענק מהציבור עם גרוטאות מסוכנות ויקרות להחזקה.

האמת חברים,לי נשבר ממעשה הנבלה של הפוליטקאים המטונפים עם החברות שרואות רק רווח בעיניים-אני כבר חיי בחו"ל וכל יום רוצה לחזור,אבל כל פעם מקבל תזכורת כמה המדינה שלנו מנוהלת ע"י חדלי אישים ואינטרסנטים שרואים רק כסף בעיניים.

ופה ותסלח פותח השרשור-אנשים רואים בעיניים הזדמנות,למה לא גם אנחנו נמכור לעיראק? אף אחד לא חושב מה זה אומר מבחינה ציבורית,חברתית,מה זה אומר עלינו?

אריה פאהן
13-09-10, 20:25
אף אחד לא חושב מה זה אומר מבחינה ציבורית,חברתית,מה זה אומר עלינו?

דרור
זה אומר עלינו שבמקום לצאת נגד המיסוי המטורף בארץ, שכולנו סובלים ממנו.
אנו בוחרים לצאת נגד מי שמצליח להמלט ממנו, למה ? כל הכבוד להם.

דרור הראל
13-09-10, 20:41
אריה,כי זה בדיוק מה שדפוק פה,הכל עובד בשיטת מצליח.
חברות הליסניג,שילמו לאיזה לוביסט משהו בסגנון של התועבה רני רהב שיעשה להם עבודה במסדרונות איפה שאתה ואני לא רואים-אם הצליחו אז לפי שיטתך נמחה להם כפיים.
העסקנים החרדים החרדים הצליחו להגדיל את מספר פטורי הגיוס מ 150 בקום המדינה ל150000 היום-אז נמחא להם כפיים,הצליחו לא?
משפחת פשע שולטת בשוק המחזור,נמחא להם כפיים,הצליחו לא?

באמריקאית קוראים לזה WINNER הבעייה שLOSER זה אתה ואני.המדינה עתידה ונכסיה שייכים לכל אזרחיה ולא רק לעשירים ולמקורבים למינהם.

דרור הראל

נ.ב
גם הגז בים שייך לך ולי ולא רק למי שהצליח למצוא אותו

eli8ball
13-09-10, 21:48
דרור אחי היקר

מה שזה אומר עלינו זה בדיוק מה שכולם אומרים עלינו

אנחנו נדפוק אחד את השני עד הסוף, כמה שרק נוכל, נתלונן נתלונן ושוב נתלונן על כמה המדינה חרא והמיסים הורגים ושוחטים אותי בקנייה של זה וזה ואני היחיד מכל המחזור שעוד עושה מילואים וטוחן כמו כלב ולא מעלים מס.. ונשבע לעצמנו שזהו לא יהיה עוד

במילואים הבאים אני "בחו"ל" ואנ מתחיל לעשות קומבינות במיסים ומעלים פה ומשתמט שם

בסופו של דבר המדינה יודעת שאתה ואני כנראה נמשיך להיות הפראיירים שיממנו לכל ה"חליפות" את הטיסה והאוטו החדש והמסיבה והאללה יודע מה

בסופו של דבר - רק בזמן שמנסים להרוג אותנו אנחנו עוזרים אחד לשני, אולי צריכה להיות פה מלחמה קבועה??

אולי הבנדוד מאירן לא כזה גרוע???

נדב42
13-09-10, 23:19
אחת האיוולות הגדולות שקראתי לאחרונה. אם חברות הליסינג יוכלו למכור לחו"ל ולקבל החזר מס, אז מחירי משומשות יוצאות ליסינג יישארו יקרים ואלו מאיתנו שקונים מכוניות משומשות לא יוכלו לעמוד במחיר ויישארו עם רכב ישן יותר. הצערת צי הרכב ?? להיפך. איזה שטויות מצליחים בעלי האינטרסים להשחיל לפוליטיקאים ...

Juv
13-09-10, 23:25
ניסיתי להיות ציני,כנראה שזה לא עבר.

רון נחמן
13-09-10, 23:30
מדהים. מדהים שאף אחד בקנסת (מלשון קנס, שכולנו משלמים) לא מסוגל להגיד באופן פומבי שאם האינטרס שלנו הוא להצעיר את שוק המכוניות, אז אולי כדאי להוריד את מיסי הייבוא/קנייה על רכבים חדשים...
מישהו אמר חלם?

גיא
14-09-10, 10:24
מדהים בעיני
איך פעם אחר פעם
יורקים עלינו / עליכם / על ..

וכולם בטוחים שהיה טיפטוף בבוקר ...

זה כל כך פשוט לשנות את זה ולמרות זאת
כלום לא קורה.

הם 120 ואנחנו 7 למיון
איך הם מנצחים אותנו בקלות ?
כי הם עושים ואנחנו מקשקשים ?

משעשע.

כל אנשי ההיטק עם הליסינג נהנים מה איכפת להם ?
כל הרעבים ללחם לא מודעים אין להם זמן / כוח / כסף - מה איכפת להם
כל העשירים - מה באמת איכפת להם ? ?

אז למה שמשהו ישתנה ?

לעצור את המדינה לשבוע. 100 מכוניות חונות לרוחב כביש איילון / 6 / 2 / 1
נועלים את האוטו מבפנים ומחכים למשטרה.

הם לא באמת יגררו 100 מכוניות
נכון ?

ואם כן ... להתלות על הגרר ולצעוק שעבס שעבס ...
זה פועל נהדר בטלויזיה

לשים את הילדים בני ה 6 חודשים על המכונית ולהגיד לשוטר שינסה להוריד את הסלקל - נאצי ! רוצח ! בשביל זה סבא שלי מת באושויץ ?

לשפוך עליו חומצה

לשרוף צמיגים ליד מעון ראש הממשלה ( איזה מצחיק זה , מעון ראש הממשלה .. הוא באמת איזה תינוק דביל )

לשרוף פחי אשפה ב 100 שערים ובהר חומה וברמת גן ובעיר בחיפה

פעם אחרי פעם אחרי פעם
אנחנו רואים מה כן פועל
ולא עושים כלום חוץ מלכתוב פה

קבוצה של דתיים לא רצו שהבת החסודה שלהם תלמד עם ילדים ממוצא שונה, כל ההדל הוא איך הוגים את ה "ע" וה "ח" ... אז הם התפרעו השתוללו ברחו מהשוטרים וניצחו.
אף לא תלונה
אף לא מעצר
אף לא כלום

למה הם הצליחו?
כי הם עשו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תמשיכו לכתוב פה עד שיפול השרת .. זה לא שווה כלום !!

בברכת פקק נעים
:)

zagi
14-09-10, 17:14
נו באמת גיא ,אתה לא שם לב שאני כבר מדיר את רגלי מכל אותם שרשורים מתלהמים ???

ניסיתי , רציתי , הייתי מוכן ועדיין אני מוכן לתרום מזמני ומכיסי ע"מ לקדם גל של שינוי , אבל שמתי לב שפה יש הרבה קלדנים/בכיינים שלא מוכנים לעשות כלום בשביל לקדם משהו .

אז מה לעשות ? אני רק בן-אדם אחד , ונגיד איתך אנחנו שניים , לא מספיק .

ויותר מזה אני אגיד לך גיא , יושב עכשיו חבר פורום אחד שקורא את השורות האלו ויודע שאני מתכוון אליו בדברי אלה , מכיוון שהוא בעל כושר ביטוי מעולה ויכול לסחוף אחריו הרבה אנשים ולהוביל לשינוי של ממש , אבל כל אחד ושק השרצים שלו ואולי הוא באמת לא יכול להוביל כרגע מהלך כזה .

טוב , אז עד שיהיה מישהו שיוכל לסחוף אחריו אחרים אני נכנס חזרה לקונכיה שלי .

גיא
14-09-10, 17:24
תכלס

הוא לא רוצה להיות מנהיג, זכותו.

אבל תחשוב על זה שיש עוד כמה שושואיסטים שקוראים פה ממחלקת ביטחון פנים או KGB או ש.ב.פ.י. או איך שלא קוראים פה ל"שרות הביטחון הכללי הסודי למעקב אחרי איומים פוטנציאליים שהוקם אחרי רצח רבין"

הם מחפשים איומים.
הם בודקים את הדופק.
אם רשמו אותי כבר כניראה ...
יכול להיות שההוא כבר קבל דפיקה על הדלת באישון לילה או שראה את השכנה שלו מועמסת על משאית חומה לפנות בוקר ....

אני חושב שהם יודעים שאנחנו קלדנים
אני חושב שהם לא ממש רואים בנו איום

אבל אולי כדאי בכל זאת להזהר.

בכל זאת, אני לא מקושר כמו נועם פדרמן. אני לא אצא לחופשי אחרי שעתיים ... אותי לא תראו יותר.

zerez
15-09-10, 09:49
פעם אחר פעם אחר פעם הממשלה הזאת (ובמיוחד המסויימת הזאת) דופקת את החלשים ומצ'פרת את בעלי ההון.

פעם אחר פעם אחר פעם כולם צועקים ומאיימים אבל פעם ב 4 שנים הדמגוגויה הזולה משכיחה את הכל.

לי נמאס להתרגז ולקטר.

דרור ברלי
15-09-10, 10:16
נו באמת גיא ,אתה לא שם לב שאני כבר מדיר את רגלי מכל אותם שרשורים מתלהמים ???

ניסיתי , רציתי , הייתי מוכן ועדיין אני מוכן לתרום מזמני ומכיסי ע"מ לקדם גל של שינוי , אבל שמתי לב שפה יש הרבה קלדנים/בכיינים שלא מוכנים לעשות כלום בשביל לקדם משהו .

אז מה לעשות ? אני רק בן-אדם אחד , ונגיד איתך אנחנו שניים , לא מספיק .

ויותר מזה אני אגיד לך גיא , יושב עכשיו חבר פורום אחד שקורא את השורות האלו ויודע שאני מתכוון אליו בדברי אלה , מכיוון שהוא בעל כושר ביטוי מעולה ויכול לסחוף אחריו הרבה אנשים ולהוביל לשינוי של ממש , אבל כל אחד ושק השרצים שלו ואולי הוא באמת לא יכול להוביל כרגע מהלך כזה .

טוב , אז עד שיהיה מישהו שיוכל לסחוף אחריו אחרים אני נכנס חזרה לקונכיה שלי .

אתה כזה תמים.
חושב ש"כושר ביטוי מעולה" יכניס אותך לכנסת?

בשביל להיכנס למושב הלצים הזה ו"לשנות", אתה צריך להתפקד למפלגה גדולה כלשהי, ולהיות תככן, גנב, פושע, נוכל, רמאי ושקרן. לתקוע סכינים בגבם של אנשים, לדרוך על גופות בדרך לתהילה האישית שלך, והכי גרוע - להיות החבר של, וללקק בתחת של האנשים הכי מתועבים ונאלחים שהמין האנושי מסוגל להציע.
הרבה מתחילים כך את דרכם עם הרבה אידיאלים, ובסוף מסתנוורים מהכוח והופכים להיות חלק מהטינופת.
אני לא בן למשפחת פשע שקונה פוליטיקאים, אבא שלי לא סנדק של מאפיה שיקנה לי כסא בכנסת, לא הייתי ב"משמרת צעירה" של איזו מפלגה, אני מתעב את האנשים האלה. לא רוצה להיות חלק מהם, המצפון שלי לא מרשה לי לעשות את זה. גם לי יש גבולות.
אם היית נותן לי שעה, רק שעה לעשות בהם מה שארצה אבל כל מה שארצה, דבר ראשון הייתי מטאטא אותם עם מא"ג משורשר ל-2000 כדורים ישר מהתא תורן, ואחר כך נראה. יש מצב שנטען במא"ג הזה עוד שרשרת של תא תורן, עוד 2000 סוכריות.

לא מבין מה אתם עושים עניין מזה. המדינה הזו ממילא חולקה כבר לכמה משפחו תשל בעלי הון, כולכם שייכים להם, אם תרצו או לא. הדרך לשנות כבר לא עוברת בקלפי ובשכנועים אלא רק דרך כיכרות, צמיגים בוערים, נבוטים ואולי גם בקבוקי תבערה ומטעני נפץ.

בינתיים תתייקר לכם המזדה 3 המשומשת בעוד אלפיים שקל. ביג דיל. מה אכפת לי, ממילא אני לא רוצה כזאת.

GodsFather
15-09-10, 10:51
IF YOU CAN'T BEAT THEM - JOIN THEM

לעבוד אצלם, לעבוד בשבילם, להתחתן עם הבנות שלהם ולעבור לצד השני של המתרס.

דרור ברלי
15-09-10, 12:14
ייצאו כלי רכב משומשים למדינות אחרות אינו פטנט ישראלי.
זה נהוג כבר שנים רבות ביפן ובסינגפור למשל.

שם זה מהלך שמטרתו סתם להצעיר את צי הרכב (סינגפור) או לסייע ליצרנים מקומיים (יפן). הציבור בכל מקרה יוצא נשכר כי הוא משלם הרבה פחות מס מאשר אצלנו, ויכול להרשות לעצמו לנסוע ברכב חדש. בסינגפור מכונית בת 9 ומעלה משלמת אגרת רישוי גבוהה הרבה יותר כדי לעודד את הורדתה מהכביש וייצואה. בדרך כלל לתאילנד. ביפן גיל הורדת המכונית מהכביש/ייצוא למדינות אחרות בהן נוהגים בצד שמאל הוא ארבע שנים בלבד! מי שמעוניין יכול להמשיך לנסוע במכונית הישנה שלו, אבל האגרות תופחות בהתאם. אני לא בעד או נגד מדיניות כזו, רק מציין איך זה עובד.

כאן מנסה משרד התחבורע להיטב עם חברות הליסינג. לעזור להן להרוויח יותר. זה לא סוד.
מצד שני נמצא משרד האוצר שלא ימהר לוותר על נתח המס ולהחזיר להם את מס הקניה, כולו, רובו או חלקו, או אפילו את המע"מ - כולו, רובו או חלקו. המס על רכב בישראל כל כך גבוה, וחלקו בעוגת התקציב כל כך גדול, שאני לא מכיר פקיד אוצר בר דעת שהיה מסכים לוותר אפילו על חלק קטן מהכנסה כזו.

לא יודע להמ אתם מתעצבנים - הרי ככה עובדת השיטה כאן מימים ימימה. אם אתם חייבים לבנק 20,000 שקל, יסגרו לכם את החשבון ויהפכו אתכם ללקוח מוגבל ותשלמו את החוב הזה מהאוכל של הילדים שלכם. אבל אם אתם טייקונים שחייבים 200,000,000 שקל? פשוט מאוד - ימחקו לכם את החוב. ככה זה כאן.
בישראל תמיד עדיף להיות גדול ועשיר מאשר קטן ועני.

ymandel
15-09-10, 12:46
יצאו כלי רכב משומשים למדינות אחרות אינו פטנט ישראלי.
זה נהוג כבר שנים רבות ביפן ובסינגפור למשל.

דרור,
עד כמה שידוע לי המיסים על כלי רכב חדש בסינגפור גבוהים מאד, אפילו יותר מאשר בישראל. אבל כמו בדברים אחרים, אנחנו מנסים להעתיק מהם רק את מה שנוח לממשלה...

zagi
15-09-10, 13:07
דרור איש יקר .... לא התכוונתי אפילו לשניה אחת שאותו "איש" אשר יוביל את המהלך יכנס לכנסת , ממש אבל ממש לא !!!!

אם אותו אדם יכנס לכנסת ( ולא משנה עד כמה הוא "צדיק " ) תוך לא הרבה זמן הוא יהיה חלק מהעדר .

הכוונה שלי מלכתחילה היתה לעשות "רעש" מחוץ לכותלי הכנסת , כזה "רעש" שלא יוכלו להתעלם ממנו . אני לא מדבר רק על בעיית רכבי השטח אלה בכלל על הבעיות הרבות שיש במדינה הזו .
למשל בעיית גניבות הרכב אינו משוייך אך ורק לרכבי השטח אלה לכל כלי ממונע בישראל , כמו כן פריצות לבתים ואם נתרחק קצת אז גם נושא ה"פרוטקשן" בכל מיני מקומות בארץ .

אנחנו צריכים גוף מסויים במדינה שיתפקד "כמו" מבקרת המדינה בדגש על רווחה , חינוך וטובת האזרח .
גוף אשר בכל פעם שיצוץ נושא כאוב זה או אחר ישמיע את קולו בקול ברור ורם .

מכיר מישהו כזה ???:confused::cool:

דרור ברלי
15-09-10, 13:28
למה "כמו"?

יש לך את מוסד מבקר המדינה. כל שנה הדו"ח יותר עבה. ראית פעם את הדו"ח הזה בעיניים? אנחנו בעיתון מקבלים עותק - זה ספר בעובי של חמישה ספרי טלפונים של גוש דן.
מכיר איזה ממשלה בישראל שספרה/סופרת/תספור את הדו"ח הזה?........
הוא מתפרסם ומיד הולך לפח, סליחה - עולה על המדף ליד הדו"ח של שנה שעברה וזה של לפני שנתיים וכן הלאה - אף אחד לא מתייחס, לא מנסה לתקן משהו, כי לאף אחד לא ממש אכפת, ואין שום סנקציה כנגד מי שמפשל. בכלל בישראל מאד משתלם לפשל - מיד מקדמים אותך. זה יוצר תחושה שמפשלים כאן בכוונה תחילה.
השלטון בארץ הזו לא סופר את האזרחי םשלו בשום תחום. יש דברים שלא נוגעים לנו ישירות אז אנחנו לא עושים מהם עניין, אבל תאמין לי שהם יותר חשובים וקריטיים משיפורים חוקים לג'יפ או ממזדות 3 כסופות מהליסינג שרוצים ליצא לירדן.

אמרתי כבר קודם - לדעתי הגענו לשלב שמחאות ודיבורים לא כבר יעזרו. רק מעשים. מעשים דרסטיים. לצערי זה כולל גם דם שפוך.

גיא
15-09-10, 13:38
צר לי חביבי

מה שאתה מבקש הוא מלחמה
את זה לא תקבל

זה יקר ... יקר מידי

ומצד שני, מלחמה תמיד היתה הפתרון בזמנים של משבר, היא מעבירה את המוקד למקום אחר, רחוק מהבעיה.
היא גורמת לכולם לוותר כי - יש מלחמה .. נו .. זה לא הזמן להיות קטנוני ...

והופה .. הכל סבבה.

עוד כמה מאות ועדות שלא עושות כלום
עוד מלווה מרצון ומלווה בלי רצון
עוד כמה ילדים מתים שכולם בוכים עליהם
והכלבים נובחים ... השיירה עוברת ... הכל סבבה :)

דרור ברלי
15-09-10, 14:00
חס וחלילה מלחמה.
אבל מרי אזרחי שיוביל לאלימות ולשפיכות דמים זה בהחלט תרחיש שיכול להיות מציאותי.
השאלה היא רק מתי לאנשים יימאס והם ייצאו לרחובות.

האופי הלאומי שלנו הוא כזה שאנחנו מתעוררים רק כאשר אנחנו עם הגב לקיר והבית נופל לנו על הראש.

איציק - 4X6ZH
15-09-10, 14:31
תראו מה הולך ביוון .
תראו מה הולך בכפרים הערבים פה בישראל .
תראו מה הולך במגזר הבדואי פה בישראל .
תראו מה הולך במגזר החרדי הקיצוני פה בישראל .
מי זורק על מי אבנים למה כמה ומתי . למה זורקים אבנים על מכונית כיבוי שבאה לכבות שריפה בכפר הערבי ?
למה זורקים אבנים על רכב מד"א במאה שערים ?

מה נשאר ?! ....
עוד הרבה זמן הפריירים ישלמו מיסים ?
אני מכיר כמה קשה לכנות אותם חברים אבל הם כבר לא משלמים מיסים באלף ואחד טריקים .
קופת חולים :roll:
גיוס לצה"ל :rolleyes:
נסיעה בתחבורה ציבורית :D
תשלום ארנונה \ מים \ חשמל ;)

תבוא פה במרכז תל אביב תראה איך לא משלמים חשמל .
תבוא פה במרכז תל אביב תראה איך לא משלמים ארנונה .

גיא
15-09-10, 14:48
איך באמת ?אני גם רוצה לא לשלם...

איציק - 4X6ZH
15-09-10, 14:57
פשוט מאד

לא משלמים .
גם לי זה נשמע מוזר .
אבל אחרי שראיתי את השכן מוציא חבילה של התראות והזמנות למשפט .
ומראה לי כמה הוא שילם באמת בהסדר שהוא עשה .

צריך ביצים של שור כי הם מציקים באתחלה .
אבל בסוף הם מגיעים איתך להסדר .

איציק

טלטולי
15-09-10, 15:11
תכלס

הוא לא רוצה להיות מנהיג, זכותו.

אבל תחשוב על זה שיש עוד כמה שושואיסטים שקוראים פה ממחלקת ביטחון פנים או KGB או ש.ב.פ.י. או איך שלא קוראים פה ל"שרות הביטחון הכללי הסודי למעקב אחרי איומים פוטנציאליים שהוקם אחרי רצח רבין"

הם מחפשים איומים.
הם בודקים את הדופק.
אם רשמו אותי כבר כניראה ...
יכול להיות שההוא כבר קבל דפיקה על הדלת באישון לילה או שראה את השכנה שלו מועמסת על משאית חומה לפנות בוקר ....

אני חושב שהם יודעים שאנחנו קלדנים
אני חושב שהם לא ממש רואים בנו איום

אבל אולי כדאי בכל זאת להזהר.

בכל זאת, אני לא מקושר כמו נועם פדרמן. אני לא אצא לחופשי אחרי שעתיים ... אותי לא תראו יותר.
יהיה משעשע אים יבואו לעצור אותך במיפגש גיפולוג ודקה אחרי שיעמיסו אותך לזינזנה יכריזו שזכית בפרס הראשון:twisted::twisted:

גיא
15-09-10, 15:28
בגלל זה אני מגיע בשם בדוי ועם תחפושת ..

zagi
15-09-10, 17:02
טוב נו ... לכשתרצו לקיים את ישיבת הפרלמנט שדובר עליה בשרשור אחר אני מוכן ומזומן בכל שעה תאריך ומקום ! לי נמאס ואני מוכן לעשות צעדים דרסטיים כאלו או אחרים ( ללא שפיכת דם בשום מקרה !!! , זה הגבול שלי . )

יש לי דווקא כמה רעיונות מענינים , אך לאחר מה שקרה לאופנוענים עם סיפור האח הגדול מוטב שלא לציינם בפורום כזה .

אני בן-אדם של מעשים לא של דיבורים , ודווקא בגלל זה אני צריך איתי מישהו חד לשון , אני מוכן לעשות את העבודה השחורה אבל ממש לא יודע להתנסח במילותי , אני יכול להתווכח עם אישתי ב-12 בצהריים שזורחת השמש ... ולהפסיד :roll: .

אם לא יתעורר עניין מסויים אז אני מיציתי את כל הבכיות והדיבורים ופורש בזאת מין הדיון .

גיא
15-09-10, 17:42
איפה ומתי ?

איזה בשר ואיזה אלכוהול מעורבים ?

טלטולי
15-09-10, 18:51
איפה ומתי ?

איזה בשר ואיזה אלכוהול מעורבים ?
נתחיל באיפה ומתי בחורף ליד המזגן שלך!!!!!!!!!;)

נימי
16-09-10, 08:38
אני בן-אדם של מעשים לא של דיבורים , ודווקא בגלל זה אני צריך איתי מישהו חד לשון , אני מוכן לעשות את העבודה השחורה אבל ממש לא יודע להתנסח במילותי

אני אותו הדבר,
במידה ויתארגן משהו רציני אני בפנים! אין לי בעיה ללכלך את הידיים (כל עוד שזה לא בדם)

ה"פ גם הולכות, לא הכול צריך להיות גלוי

גיא
16-09-10, 08:53
http://www.youtube.com/watch?v=z4RUEAe3nNc

הנה אנשים שעושים !

אולי זה לא הרבה, אבל זה בהחלט יותר ממה שאנחנו עושים !!

חוצמיזה, מה כולכם צימחוניים ? .. לא נוגעים בדם ( אז רק well done ? )

דרור ברלי
16-09-10, 16:33
מדליק.
אבל גם הם יודעים שמול ההון והשלטון הם לא יותר מאשר אבק אדם.

eli8ball
17-09-10, 01:16
[quote=דרור ברלי;337713]למה "כמו"?

הוא מתפרסם ומיד הולך לפח, סליחה - עולה על המדף ליד הדו"ח של שנה שעברה וזה של לפני שנתיים וכן הלאה -
quote]

דרור - לא יפה להשמיץ... הוא לא הולך למדף... הוא משמש משקולת נייר:D

-->