PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנושא חוקיות של קשתות התהפכות.

Etno
04-10-04, 08:49
שלום חברה.

אתמול הרכבתי קשתות התהפכות גם מאחורה בסיקס הקצר שלי.
וחיברתי את הקשת האמצעית והאחורית ביחד ויצא מן קונסטרוקציה מרובעת כזאת.
השאלה שלי זה אם מותר לי לחבר תושבת מעל הקשתות התהפכות כדי לשים ציוד כמו צידניות, אוהלים וכדומה. משהו בסגנון הקשתות האלה שמוכרים לפרייבטים כדי לשים דברים על הגג.

תודה
חיים 8)

אלון_ק
04-10-04, 13:28
בהתחשב בכך שקשתות ההתהפכות עצמן אינן חוקיות, אני לא רואה סיבה למה לא.

למה זה לא חוקי? מאותה סיבה של כיסאות ספארקו או הסבה לבלם דיסק אחורי. זה שינוי מבני ולכן לא בטיחותי. הגיוני, לא?

Etno
04-10-04, 14:11
הבנתי...

אז קשתות התהפכות זה לא חוקי? גם הקשת האורגינלית שבאה עם הג'יפ?
כי הקשתות שאני עשיתי מחוברות בדיוק באותה צורה. והקשת המקורית לא ממש נראית כמו יצירה הנדסית מדוייקת ומחושבת.

אלון_ק
04-10-04, 14:17
ברור שהקשת האורגינלית חוקית, ככה זה בא - זה לא שינוי מבנה. ותפסיק לחפש פה הגיון, אתה תצא מתוסכל מאוד.

אם הקשת שלך היא העתק של הקודמת מבחינה חיצונית ונק' החיבור - אין פה שום שינוי מבני שמישהו אי פעם יגלה. גם כך אין להם מושג איפה עובר הגבול, כך שעוד לא שמעתי על מישהו ששם קשת וקיבל הורדה מהכביש. זה נכון, לדעתי, גם לגבי המתקון העליון שלך - מי יידע? אז מה זה משנה?

Etno
04-10-04, 14:54
אוקיי תודה.

8)

זאביק
04-10-04, 15:42
שלום חברה.

אתמול הרכבתי קשתות התהפכות גם מאחורה בסיקס הקצר שלי.
וחיברתי את הקשת האמצעית והאחורית ביחד ויצא מן קונסטרוקציה מרובעת כזאת.
השאלה שלי זה אם מותר לי לחבר תושבת מעל הקשתות התהפכות כדי לשים ציוד כמו צידניות, אוהלים וכדומה. משהו בסגנון הקשתות האלה שמוכרים לפרייבטים כדי לשים דברים על הגג.

תודה
חיים 8)

לי זה נשמע כמו גגון, עם כל הקונסטרוקציות הקשורות בו.
שהשוטר יסביר לך למה זה לא גגון . . . ואתה תסביר לו הפוך . . . .

כמו שנאמר, אין פה הגיון ותקנות מסודרות (כלומר, יש, הכל אסור וזהו), הכל בתחום האפור של המצב רוח.

Etno
04-10-04, 15:49
זה מה שגם אני אומר שזה פשוט גגון.

זה כמו אלה שיש להם טנדר עבודה כמו איסוזו או מגנום והם שמים על זה ברזלים או צינורות שהם צריכים להוביל.

אמנון
04-10-04, 16:42
למה זה לא חוקי? מאותה סיבה של כיסאות ספארקו או הסבה לבלם דיסק אחורי. זה שינוי מבני ולכן לא בטיחותי. הגיוני, לא?

ליתר דיוק - באקטים של ספארקו אינם חוקיים, מהסיבה שאינם מתקפלים אחורה\קדימה כמו כסאות רגילים. אבל ספארקו מייצרת גם כסאות מירוץ מתקפלים שהם חוקיים.

:wink:

-->