PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון סמוראי

ronen60
04-10-04, 13:18
אפשר לקבל מידות של מיגון טרנספר + מיגון טנק דלק לסמוראי ואיזה עובי אלומיניום

אלון_ק
05-10-04, 00:49
אלומיניום 6061, 5-6 מ"מ עובי. מידות אין לי.

מיגון טרנספר יהיה מתישהו בעתיד הלא רחוק, אני אעלה שרטוטים והכל בבוא הזמן.

GodsFather
22-06-07, 22:51
3 שנים עברו , האם הגיע הזמן ? :mrgreen:

אלון_ק
23-06-07, 00:37
לא, החכמתי מאז. על שעות עבודה, מודלים, שרטוט ותכנון משלמים. מי שרוצה לבד שיבושם לו, אני בעד. יהיו לכם טעויות, זה לא יצא באיכות סוף הדרך אבל זה יעשה את העבודה מספיק טוב (ע"ע כל כתבת בניה שלי עד היום).

מיגון טרנספר, אם לא מתכוונים להחליף גם את זרועות הטרנספר, מיותר לחלוטין לדעתי. מיגון מיכל דלק כדאי מאוד, קל מאוד לבניה ברמה חובבנית ויש כאן כמה וכמה דוגמאות לזה.

יונתןמצפה
23-06-07, 00:56
מיגון טרנספר, אם לא מתכוונים להחליף גם את זרועות הטרנספר, מיותר לחלוטין לדעתי.

למה מיותר?

אתה יכול להסביר?

למה הכוונה "זרועות הטרנספר"?

אלון_ק
23-06-07, 14:56
הטרנספר בסמוראים (עד 96 לפחות) לא פגיע. נדמה שכן כשמתכופפים אבל פשוט אין דוגמאות לפגיעה גם אצל משתמשים וותיקים מאוד, גם אצל משתמשי קצה. הסמוראים כאן מאז שנות השמונים, זה המון זמן ויש המון כאלו, אם זו הייתה בעיה היינו יודעים מזה - לא כל שכן האמריקקים.

זרועות הטרנספר = התושבות שלו. החלק היחיד בטרנספר ששווה לטפל בו וגם זה רק אם אתם שמים יחסי העברה נמוכים יותר או מתכוונים להחזיק את הרכב הרבה זמן (מעל 3-4 שנים).

arad24
30-07-08, 14:47
הטרנספר בסמוראים (עד 96 לפחות) לא פגיע. נדמה שכן כשמתכופפים אבל פשוט אין דוגמאות לפגיעה גם אצל משתמשים וותיקים מאוד, גם אצל משתמשי קצה. הסמוראים כאן מאז שנות השמונים, זה המון זמן ויש המון כאלו, אם זו הייתה בעיה היינו יודעים מזה - לא כל שכן האמריקקים.

זרועות הטרנספר = התושבות שלו. החלק היחיד בטרנספר ששווה לטפל בו וגם זה רק אם אתם שמים יחסי העברה נמוכים יותר או מתכוונים להחזיק את הרכב הרבה זמן (מעל 3-4 שנים).

אני מחפש שרטוטים של מערכת ההגנה על חלק תחתון בסמוראי שנת 87 כי לי אין בכלל ואשמ ליצר אותן במידה ויש למישהו שרטוטים כולל מידות שמח לקבל

RAMURAI
31-07-08, 01:04
למה לשבור את הראש? יש בן-אדם שכבר שבר אותו.
ומי שרוצה לעשות שידע בסוף זה יעלה לו ביוקר. לא מניסיוני אבל ידוע.
אלומיניום היום מחיר יותר יקר מזהב. אז כך שאין מקום לטעוית.
מורי כבר עבד אל זה הוא שידרג את המיגון הישן. ואכשיו יש לו סידרה חדשה של
מיגונים. גם אני קניתי ממנו וזה כבר שלישי או הרביעי. כי זה יותר ז ו ל.
057-5335353 מורי

GodsFather
31-07-08, 07:10
רמי, ואם למישהו יש קשרים עם ספק מתכות והמחיר לייצור יהיה זול יותר ?

לא מדובר פה בניסוי וטעיה , הבחור מבקש שרטוט של משהו שמותקן, לא ניחושים.

ולשואל - ספק אם תצליח לקבל כאן כאלה נתונים, כי נתונים כאלה שווים בימינו כסף רב. גש לאתרים בארה"ב, שם הם מחלקים כאלה פרטים בחינם. ואם אינך רוצה לחפש באינטרנט, קנה לך קרטון ביצוע , רד מתחת לרכב ותיצור לך מודל שאח"כ תשכפל מאלומיניום.

arad24
03-08-08, 21:22
רמי, ואם למישהו יש קשרים עם ספק מתכות והמחיר לייצור יהיה זול יותר ?

לא מדובר פה בניסוי וטעיה , הבחור מבקש שרטוט של משהו שמותקן, לא ניחושים.

ולשואל - ספק אם תצליח לקבל כאן כאלה נתונים, כי נתונים כאלה שווים בימינו כסף רב. גש לאתרים בארה"ב, שם הם מחלקים כאלה פרטים בחינם. ואם אינך רוצה לחפש באינטרנט, קנה לך קרטון ביצוע , רד מתחת לרכב ותיצור לך מודל שאח"כ תשכפל מאלומיניום.
שלום למשיבים
מה שרציתי בסך הכול זה לבצע מיגונים עבור הגיפון שלי אני מאמין שלכם יש את הניסיון מה כדאי ומה לא אשמח לקבל אפילו סקיצות כך שאני אדע מה למגן כי אין לי מושג איך זה צריך להיראות , מבחינת יצור של החלקים אני אצליח לעשות אני הבנתי שצריך אלומניום 5 או 6 מלימטר מה המניעה לבצע מיגון מקבלר או חומרים מרוכבים אחרים ?
( תמונות של החלקים גם יספקו אותי מחלק תחתון של הרכב ) לי יש שנת 87 דגם 1300 סיסי

GodsFather
03-08-08, 22:26
מה המניעה לבצע מיגון מקבלר או חומרים מרוכבים אחרים ?
( תמונות של החלקים גם יספקו אותי מחלק תחתון של הרכב )

מניעה כלכלית בעיקר, קבלר עולה הון, גם קרבון פיבר שהוא ממש מעולה.

אלומיניום , אפילו 3 מ"מ יעשה את העבודה.

אין סקיצות, אמרתי לך מה לעשות כדי לדייק. או למצוא סמוראי עם מיגון ולהעתיק או לקחת קרטון ביצוע ולהכין לבד. סתם צורה ב"צייר" של WINDOWS לא תעזור לך, אתה צריך לדעת את מיקומי הברגים , את הזווית (כמה שהטנק דלק נראה סימטרי, התושבות ממש לא).

אתה מוזמן להגיע למפגשי ג'יפים בבור בתל ברוך כל שישי , יש שם תמיד סמוראי או שבע-עשרה ותוכל לקחת משם דוגמאות.

arad24
05-08-08, 22:38

אלומיניום , אפילו 3 מ"מ יעשה את העבודה.

אין סקיצות, אמרתי לך מה לעשות כדי לדייק. או למצוא סמוראי עם מיגון ולהעתיק או לקחת קרטון ביצוע ולהכין לבד. סתם צורה ב"צייר" של WINDOWS לא תעזור לך, אתה צריך לדעת את מיקומי הברגים , את הזווית (כמה שהטנק דלק נראה סימטרי, התושבות ממש לא).

אתה מוזמן להגיע למפגשי ג'יפים בבור בתל ברוך כל שישי , יש שם תמיד סמוראי או שבע-עשרה ותוכל לקחת משם דוגמאות.
,תודה אני אנסה להגיע ולהעתיק

Itai55
06-08-08, 07:39
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=10659&highlight=%EE%E9%EB%EC+%E3%EC%F7

ישי.פ
06-08-08, 13:27

המניעה היא לא רק כלכלית קבלר הוא חומר פריך ושביר וקרבון פייבר במיוחד!
הם פשוט לא מתאימים למיגון רכב הם ישברו!

מה אתה מעוניין למגן? (כן אני יודע שסמוראי אבל מה בסמוראי?)

-->