PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם (מחפש המלצה לג'יפ ראשון ב30K )

איציק נ
14-09-10, 12:25
אני חדש בתחום ורוצה לקנות רכב שטח ומבקש המלצה.
הדרישות שלי מהרכב שיהיה אויר בשטח בנוני +
שיהיה מקום לזוג + ילדה קטנה
ביום יום מרחקי הנסיעה שלי על הכביש כ 25-30 ק"מ ליוןם וגם לא כל יום
התקציב שעומד ברשותי 30K גג עד 34K
תודה ויום טוב לכולם

GodsFather
14-09-10, 12:52
ג'ימני או ויטרה יעשו את העבודה מצוין.

יכולות טכניות מצוינות כבר בבסיס, נוחות נסיעה בכביש טובה למדי. כאשר לויטרה יתרון נוחות בעוד שהשנתונים רחוקים קצת, לעומת הג'ימני הספרטני יותר, שבמחיר שהצגת תוכל למצוא שנתון גבוה יותר ( 99-2000 לפחות).

יש גם כמה שמוכרים באתר.

אני מציע לך לנסות לקחת סיבוב על הרכבים הללו מחברים לפני שתקבל החלטה אם בכלל זה הכיוון שלך.

אגב, אתה מחפש רכב עם יכולת עבירות ולא אוירות.

איציק נ
14-09-10, 13:36
ג'ימני או ויטרה יעשו את העבודה מצוין.

יכולות טכניות מצוינות כבר בבסיס, נוחות נסיעה בכביש טובה למדי. כאשר לויטרה יתרון נוחות בעוד שהשנתונים רחוקים קצת, לעומת הג'ימני הספרטני יותר, שבמחיר שהצגת תוכל למצוא שנתון גבוה יותר ( 99-2000 לפחות).

יש גם כמה שמוכרים באתר.

אני מציע לך לנסות לקחת סיבוב על הרכבים הללו מחברים לפני שתקבל החלטה אם בכלל זה הכיוון שלך.

אגב, אתה מחפש רכב עם יכולת עבירות ולא אוירות.

תודה רבה
אן ספק שאני מחפש רכב בעל עבירות (ולא אוירות.... ) (:
איפה אפשר לבדוק את הרכב באזור רעננה והאם בדיקה של הרכב במכון רישוי רגיל זה מספיק?
פשוט אן לי ידע רב בתחום

GodsFather
14-09-10, 13:49
יש רכב שראית ומצא חן בעינייך ? אני מציע שקודם כל תראה אם מוצא חן בעינייך סוג הרכב הזה. אם אין לך נסיון בתחום, יכול להיות שהמושג "עבירות בינונית" יהיה שונה אצלך מאשר אצל אלה שכן מנוסים.
יכול להיות שהרכבים הללו שהמלצתי לך עליהם יהיו קטנים מידי/קופצניים מידי / חלשים מידי / צבעוניים מידי וכד'...

פתח יד2, תמיין ויטרה / ג'ימני - לך תראה רכבים, תחוש, תנהג קצת, תביא גם את זוגתך לאחר שראית רכב או שניים כי אולי זה לא ימצא חן בעיניה בסופו של יום ואז חבל על הטרחה של הבדיקה במוסך. תבדוק בכביש, תבדוק בשטח, לא צריך להתחרע אבל צריך שתהיה לך האפשרות לקבל מושג מה הרכב שאתה בודק. תעשה לך צ'קליסט קבוע לבדיקה, יש פה כמה דוגמאות מצויינות באתר, תקרא אותם ותסיק מהם, אפילו שמדובר ברכבים אחרים (סמוראי/דיפנדר ועוד).

תחפש גם בפורום הזה על המלצות מאד דומות לשאלות מאד דומות שנשאלו כאן בעבר. תסיק מהתשובות שניתנו.

אחרי שראית מספר מכובד של אקזמפלרים (לא צריך להגיע ל20, אבל 2-3 זה לא מספיק), תעבור על הרשימה ותבחר את זה שמצא חן בעינייך ביותר (יכול להיות שיהיה יותר מאחד). אותו תקח לבדיקה, יש כמה מומלצים פה בפורום שידועים באמינותם בבדיקות.

סבלנות היא התכונה החשובה ביותר בכל הסיפור הזה, אפילו שמדובר בסכומים נמוכים יחסית וברכב נפוץ ולא מסובך יחסית.

היפה והחיה
14-09-10, 16:06
לדעתי, 2+ילדה צריך יותר מ 3 דלתות.
גימיני לא נוח כאשר יש שלושה נוסעים.
ויטרה עם 5 דלתות יותר הגיוני.
2000 ש"ח, לא בטוח שזה טווח המחירים, אני חושב שיותר יקר.

איציק נ
14-09-10, 19:25
לדעתי, 2+ילדה צריך יותר מ 3 דלתות.
גימיני לא נוח כאשר יש שלושה נוסעים.
ויטרה עם 5 דלתות יותר הגיוני.
2000 ש"ח, לא בטוח שזה טווח המחירים, אני חושב שיותר יקר.

שלום ותודה
שאלה
יש 30K-34K מה אתם אומרים על סוזוקי גרנד ויטרה שנת 95?

איציק נ
16-09-10, 17:33
לאחר מספר בדיקות ונסיעה על ג'ימיני הבנתי שאני צריך משהו גדול יותר (קצת יותר גדול) ואני מתלבט בין
פג'רו קצר
ויטרה 97 ארבע דלתות
או טרנו קצר

הרכב מתוכנן לנסוע כ 25 ק"מ מהבית לעבודה ביום יום
בשטח נבקר אני משפחתי הקטנה פעם בשבוע לערך (ואני עם עצמי)
עבירות בנוני + יש לי 30K-34K
רציתי לדעת מה אתם מציעים לעשות מה הכי כדאי

*

klam
16-09-10, 17:41
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=48032

רון.ה
16-09-10, 18:02
הכותרת שלך "שוב אני" הזכירה לי מילים משיר, אז ישר חיפשתי מאיזה שיר,
וכשמצאתי את השיר, להפתעתי גיליתי שייש לך את תשובתך בקליפ של השיר.
http://www.youtube.com/watch?v=q8nIQvwiO7I
לכן אתה מוזמן להנות מהשיר וליצפות במאיר אריאל ז"ל במבחן שטח.

בכל אופן תעשה חיפוש קצת בפורום ותגלה מאות שאלות ותשובות, הרבה אנשים שאלו בדיוק את אותה שאלה לפניך.

שבוע טוב.

GodsFather
17-09-10, 05:49
מיזגתי בין השרשור "שוב אני" לשרשור המקורי שלך. אין סיבה לפתוח שרשור נוסף כשמדובר באותה התלבטות, נהפוכו.

אגב, אני הייתי ממליץ על ויטרה ארוכה - רכב אמין וקל לתחזוקה, 4 דלתות זה הרבה יותר נוח ללא ספק (נכון, המלצתי על ויטרה/ג'ימני בהתחלה, אבל התקציב היה בהתאם). שוק שיפורים רחב.

הנקודה העיקרית היא ש30K הראשונים שהקדשת, ספק אם יעשו את העבודה במקרה הנוכחי. אלא אם תקנה רכב שחוט מאד או תמצא בעלים נואש מאד.

נקודה נוספת - 30-34 שציינת שיש לך , הם כוללים גם ביטוח ? כי אז המחיר לרכישה צונח בעוד כמה אלפים.

נדב42
17-09-10, 07:01
הי,

אני גר באזור כפ"ס ונוסע על ויטארה ארוכה (אם כי לחלוטין לא סטנדרטית). אם אתה רוצה להתרשם מהרכב אתה מוזמן לבקר, וגם אשמח לראות אתך רכב או שניים לחוות דיעה לפני שאתה מוציא כספים מיותרים על בדיקה (זה לא במקום בדיקה מקצועית אלא לפני). ללא תמורה כמובן.

אגב, חיפוש היה נותן לך את כל התשובות לשאלותיך ...

בהצלחה,

נדב.

איציק נ
17-09-10, 10:21
הי,

אני גר באזור כפ"ס ונוסע על ויטארה ארוכה (אם כי לחלוטין לא סטנדרטית). אם אתה רוצה להתרשם מהרכב אתה מוזמן לבקר, וגם אשמח לראות אתך רכב או שניים לחוות דיעה לפני שאתה מוציא כספים מיותרים על בדיקה (זה לא במקום בדיקה מקצועית אלא לפני). ללא תמורה כמובן.

אגב, חיפוש היה נותן לך את כל התשובות לשאלותיך ...

בהצלחה,

נדב.
היי נדב
לפני הכל תודה אשמח לעזרה ברגע שאמצע רכב באזור אשמח להתייעץ איתך בנוגע לויטרה ארוכה במידה אשמח לקבל את הפלא שלך.
הפלא שלי 0546865057

-->