PDA

צפייה בגרסה מלאה : היזהרו מלבטח ב AIG

ניר ל
14-09-10, 13:26
(ולפי דעתי בביטוחים הישירים בכלל...)

האמת היא שמעולם לא באמת שקלתי ביטוח כלשהו דרך חברות הביטוח הישיר, אין לי מושג אפילו קלוש לגבי גובה ההנחה שאפשר לקבל דרכם אם בכלל, החשש שלי היה תמיד לגבי היום בו אצטרך חלילה לממש את הפוליסה. תקראו לי שמרן, אני מעדיף לריב עם סוכן ביטוח, בשר ודם, אותו אדם שאיתו דיברתי ולו שילמתי באופן ישיר כשקניתי את הפוליסה , מאשר עם נציג טלפוני ב 17.5 ש"ח לשעה.

אתמול קיבלתי חיזוק לגישה השמרנית -

קולגה שלי לעבודה, שבשנתיים האחרונות ביטחה את רכבה דרך AIG , קיבלה השנה הצעה זולה יותר מחברת ביטוח מתחרה ועל כן לא חידשה את הפוליסה דרך איי אי ג'י. לגמרי במקרה היא ביטלה את כ"א הקודם שלה לפני מס' שבועות. אתמול קיבלה טלפון מנציגת AIG שהציגה עצמה ולפני שהמשיכה בדבריה - בישרה לה חברתי שאין לה צורך לחדש את הפוליסה כיוון שכבר ביטחה דרך חברה אחרת. תשובת הנציגה לא איחרה לבוא - " באיזו זכות העזת לבטח בחברה אחרת ?!" התגובה ההזויה הזו הייתה נתפסת כסוג של בדיחה גרועה אלמלא כעבור יום חזרה על עצמה מפי נציגה בכירה יותר באותן מילים בדיוק. הנ"ל גם סירבה להעביר את השיחה למנהל ע"מ להתלונן בטענה שהיא המנהלת הבכירה ביותר.
ובכן - מסתבר שב AIG לא היו טורחים להתחצף ללקוח (לשעבר מן הסתם), אם היו בידיהם פרטי האשראי המעודכנים - הם היו פשוט מחייבים באופן אוטומאטי ומסתפקים בכך ששלחו הצעה לביטוח בדואר (ולא נענו), במקרה כזה הייתה חברתי מחוייבת פעמיים ואם הייתה שמה לב, הייתה צריכה להיכנס לסאגה של החזרים כספיים עם אותם נציגים חצופים, שאף כינו אותה "אשה ממורמרת" לאור תגובתה הכועסת לנסיון שלהם לחייב ללא אישור.

בקיצור, היזהרו לכם, היזהרו מלספק פרטי כ"א, בידקו הייטב את החיובים והישמרו מ AIG ודומיו. מעניין אם יחס כזה נלמד שם בקורסים לשירות לקוחות.
אני מבטח אצל מ', כל שנה מבקשת ממני ש' את פרטי האשראי, אין לי מושג אם זו ההצעה הזולה בשוק וגם לא מעניין אותי, דבר אחד בטוח - אם יעשו לי שם פאדיחות ...

ד"'א מ' - אם אתה קורא את זה - בחייאת דינק, מה קורה עם ההחזר, אחרי כזאת פירסומת לסוכנים צריך לשלם לי כפול לפחות :)

גיא
14-09-10, 15:35
+1

אני ביטלתי שם את הביטוח הקודם ויחד עם זאת מיד בקשתי מחברת האשראי לא לכבד דרישות תשלום של AIG
התגובה לא אחרה לבוא

הם צילצלו להגיד שיש איזו בעיה עם כרטיס האשראי.

זאת לאחר שפעמיים בקשתי לא לחדש באופן טלפוני ופעם אחת בכתב ( רשום )

נימי
14-09-10, 17:42
עוד פעם כזה שרשור...

אני דווקא מאוד מרוצה מהשירות של דומיהם (9000000), לצערי נאלצתי להשתמש בביטוח שלי שנה שעברה עקב תאונה (ברכב הפרטי), היחס והטיפול היה לא פחות ממצוין.

השנה לפני חידוש הביטוח שגיפ ניסיתי לתפוס בטלפון הסלולארי סוכן ביטוח (אמיתי) בכדי לקבל הצעת מחיר, אחרי שתי שיחות שהוא לא ענה לי תנחשו איפה חידשתי את הביטוח.

ורק לדרך אגב, הם מעולם לא חידשו לי את הביטוח על דעת עצמם, לפני שנתיים הם שלחו לי מכתב (לא זוכר אם הם גם התקשרו או לא) ושחכתי לדבר איתם ולחדש את הביטוח ברכב הפרטי, גיליתי באיחור של כמה ימים שאני נוסע ללא ביטוח.

לפני שנים בפריצה לרכב שלי דווקא סוכן ביטוח כזה שנפגשים איתו, מדברים איתו ויש לו משרד היה זוועתי וגרם לי להפסד די רציני של כסף.

sos4u
14-09-10, 18:44
ביטחתי עם AIG מספר שנים וללא בעיה כל שהיא. גם כשהיו צריכים לשלם עבור רכב, שילמו עד הגרוש האחרון. יתרה מכך כשלא לקחתי רכב שכור, זוכיתי בעלות השכירות [כ 200 ש"ח ליום ]
סך הכל לא היו טענות.

WildLove
14-09-10, 19:42
אין לי נסיון עם יותר מדי חברות ביטוח, היחידית שיש לי נסיון איתם זה ביטוח ישיר - הכול היה מצויין והם היו הכי טובים כל עוד שלא הייתי צריך אותם - רק על נייר. ברגע שקרתה התאונה זה כמו לדבר לקיר.........

coas
14-09-10, 20:13
אין תחליף לסוכן, אחד שאתה מכיר ויכול לסמוך על דעתו ועל כך שיעמוד לצדך בעת הצורך.
וכן, גם כתובת לתלונות כשצריך.

בלי פרסומות לאיש, מסתובבים כאן לא מעט כאלה שזה עיסוקם, תמצאו אחד שאתה מכירים ומוקירים ותחתמו שם. חסכון של כמה מאות שקלים היום יכול לעלות בכמה אלפים מחר והרבה עוגמת נפש.

דרור ברלי
14-09-10, 22:49
אין תחליף לסוכן, אחד שאתה מכיר ויכול לסמוך על דעתו ועל כך שיעמוד לצדך בעת הצורך.
וכן, גם כתובת לתלונות כשצריך.

בלי פרסומות לאיש, מסתובבים כאן לא מעט כאלה שזה עיסוקם, תמצאו אחד שאתה מכירים ומוקירים ותחתמו שם. חסכון של כמה מאות שקלים היום יכול לעלות בכמה אלפים מחר והרבה עוגמת נפש.

+1.

ניר ל
15-09-10, 02:23
ערכתי את הפרסומת "הסמוייה", העניין הוא לא הפרסונה כי אם הפרנציפ. יש לא מעט קרטלים שדי מאלצים אותנו להתעסק עמם - ספקי אינטרנט, טלויזיה, תקשורת ..., שם אין לך ברירה אחרת מלבד פניה למוקד שירות שעשוי להתעלל בך, בנושא ביטוח לפחות כן אפשר לבחור שלא להיות נתון לחסדי אנשים בלי פנים וכתובת.

גיא
15-09-10, 07:30
עוד פעם כזה שרשור...

אני דווקא מאוד מרוצה מהשירות של דומיהם (9000000), לצערי נאלצתי להשתמש בביטוח שלי שנה שעברה עקב תאונה (ברכב הפרטי), היחס והטיפול היה לא פחות ממצוין.

== לחברה שעברה ת"ד, יש סיפור ניפלא על AIG עם תשבוחות מקיר לקיר ==

השנה לפני חידוש הביטוח שגיפ ניסיתי לתפוס בטלפון הסלולארי סוכן ביטוח (אמיתי) בכדי לקבל הצעת מחיר, אחרי שתי שיחות שהוא לא ענה לי תנחשו איפה חידשתי את הביטוח.

== אכן, קשה עד קשה מאד לבטח רכב שטח ישן בישראל, חיפשתי חודשים (!) סוכן ==

ורק לדרך אגב, הם מעולם לא חידשו לי את הביטוח על דעת עצמם, לפני שנתיים הם שלחו לי מכתב (לא זוכר אם הם גם התקשרו או לא) ושחכתי לדבר איתם ולחדש את הביטוח ברכב הפרטי, גיליתי באיחור של כמה ימים שאני נוסע ללא ביטוח.

== AIG שלחו מכתב שיש חידוש אוטומטי ואם אני לא מעוניין אז להגיד להם, מצד שני הם ניסו "לא לשמוע" כשאמרתי .. ==

לפני שנים בפריצה לרכב שלי דווקא סוכן ביטוח כזה שנפגשים איתו, מדברים איתו ויש לו משרד היה זוועתי וגרם לי להפסד די רציני של כסף.

== +1, סוכנת שביטחה אותי 15 שנים ואת כל המשפחה שלי עוד כמה שנים טובות מלפני זה, שמבטחת כרגע ( וברגע ההוא ) בסה"כ בערך 10 רכבים שקשורים אליֿ, שהפניתי אליה באופן אישי (והיא מודעת לזה) מעל 10 חברים נוספים שביטחו אצלה, דפקה אותי עד לעצם ברגע האמת ... ==

מסקנה, כל מקרה לגופו !!

ליאור מ
16-09-10, 20:01
יש גם צד שני למטבע.
מסתבר שאסור לעשות הכללות.

אני נכוותי קשות בעבר דווקא מאחד הסוכנים היותר מוערכים, שאפילו מוזכר בשירשור זה.
במועד חידוש הביטוח חידשו את הפוליסה תוך כדי העלאה של 100% במחיר, ושכחו לשלוח אלי את הפוליסה.
עברתי לאחד מהביטוחים הישירים, הם לפחות לא נותנים לך לחשוב שהם חברים שלך, אז אתה נשאר עירני.

-->