PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניצול הזדמנות (?) - האם יש מה לקנות לסמוראי באיטליה?

רון נחמן
19-09-10, 22:22
שלום!
בהמשך השבוע אני טס לאיטליה (טוסקנה), אני אהיה נייד יחסית (רכב, אבל עם המשפחה). נוחת ברומא וטס מרומא.
מישהו מכיר את המחירים של ענייני רכב באיטליה? אני מחפש בעיקר לוק-רייט לסמוראי 90', ואם יש ממש הזדמנות אז גם יחסי העברה. כמובן שלא אפסול אופציות מעניינות אחרות...

sapog
19-09-10, 23:04
תביא לעצמך דגם bburago של סמוראי.
ולי אחד ארוך וחבוט ;)

רון נחמן
20-09-10, 00:18
מגניב!
אני אחפש. (למרות שזה לא לגמרי מה שחיפשתי להביא משם...)

ונעשה שיפוץ כפול - על כל שיפור ברכב אני אדפיס בעבודה שיפורים לדגם :D:D

הירשפלד יובל
20-09-10, 19:13
אירופה לא זולה כלל וכלל אפילו ביחס אלינו.רוב החלקים שאנו מחפשים מקורם בארה"ב.צפון איטליה ,למעלה מטוסקנה מוצפת בסמוראים,חלקם מספרד (לפחות מנוע) וחלקם דיזל.אני הייתי בפונטו דה לנו מתחת לשוויץ,עיירה/אזור בגבהים עם שלג,נתקלתי בהרבה כולל ארוך ,פתוח מודל 2000+ עם מנוע דיזל (מנוע ספרדי של רנו לטענת הבעלים) ומצאתי אפילו מוסך סוזוקי על גדת הנחל שלמרות קשיי השפה הצלחתי לקנות מהם חלפים משומשים ממלאי הסמוראים ששכבו שם.קיט יחסי העברה של קלמיני בדקתי מחיר בכל ארץ באירופה שהיה להם מפיץ והמחיר יוצא בערך כמו להביא אותו לארץ+מיסים אם לא יותר.בסוף הבאתי ישירות מארה"ב.

רון נחמן
21-09-10, 15:10
אירופה לא זולה כלל וכלל אפילו ביחס אלינו.רוב החלקים שאנו מחפשים מקורם בארה"ב.צפון איטליה ,למעלה מטוסקנה מוצפת בסמוראים,חלקם מספרד (לפחות מנוע) וחלקם דיזל.אני הייתי בפונטו דה לנו מתחת לשוויץ,עיירה/אזור בגבהים עם שלג,נתקלתי בהרבה כולל ארוך ,פתוח מודל 2000+ עם מנוע דיזל (מנוע ספרדי של רנו לטענת הבעלים) ומצאתי אפילו מוסך סוזוקי על גדת הנחל שלמרות קשיי השפה הצלחתי לקנות מהם חלפים משומשים ממלאי הסמוראים ששכבו שם.קיט יחסי העברה של קלמיני בדקתי מחיר בכל ארץ באירופה שהיה להם מפיץ והמחיר יוצא בערך כמו להביא אותו לארץ+מיסים אם לא יותר.בסוף הבאתי ישירות מארה"ב.

תודה.
נו, אז במקום להיות עסוק בחיפוש חלפים אני פשוט אהנה מהטיול :)

-->