PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם שאלה בקשר לRAV4

liran_se
23-09-10, 00:46
שלום כולם אני חדש פה ויש לי כמה שאלות....
אני אהבתי את הדגם האוטומט של הראב4 קצרה 2002 אוטומט
רציתי לדעת מניסיון שלכם האם מדובר ברכב אמין?
ואם אני מתכוון לרדת לשטח (חול ים....מסלולים קלים) האם הוא עושה את העבודה או בעייתי?
כמו כן דבר שנורא מפריע לי בקשר לדגם הצפציפי הזה הוא שאנשים רוצים עליו מעל המחירון(10-13K) רציתי לדעת אם יש בכך הצדקה למה עם המצב בארץ זה נראה לי מגוחך

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Gallery.php?AreaID=&ModelID=87&SubModelID=573&FromYear=2002&UntilYear=2003&Auto=1&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info= (http://www.yad2.co.il/Cars/4X4Gallery.php?AreaID=&ModelID=87&SubModelID=573&FromYear=2002&UntilYear=2003&Auto=1&EngineTypeID=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=&Hand=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=)
דוגמא לדגם הספציפי....וגם למחירים המוגזמים....תודה מראש לעוזרים
לירן

omri_t
23-09-10, 01:19
ברוך הבא!

אמא שלי נוסעת על אחד כזה כמה כמה שנים, (יש מצב ששנה יותר מבוגר)
האוטו בסדר, האמינות בסדר.
אוטו די פשוט, ללא תוספות שנחשבות אלמנטריות אצל ייצרנים אחרים.
מנוע מעט חלש.
שטח......... אפשר אבל לא לזה התכוון המשורר.

גם כשאנחנו חיפשנו כזה ביקשו מעל למחירון.
תשאל אותי אם יש הגיון או הצדקה- לדעתי לא.
אבל לשוק יש דעה אחרת ויש לזה כנראה סיבה.
לדעתי- באותו המחיר ניתן למצוא רכבים מקבילים משתלמים יותר מהרכב הזה.
(זה נכון ללא מעט דגמים של טויטה)

אהבת אותו? ננעלת על המראה? מתאים לך כספית? - לך על זה. אין הרבה איפה ליפול.

liran_se
23-09-10, 01:51
איזה עוד רכבים יש בסביבות המחיר הזה....שנראים טוב (למרות שהיופי בעניי המתבונן)
רמת אבזור סבבה..ולא שחטו אותם?

nir&mg
25-11-10, 22:29
הי,

לי יש RAV4 2003 ארוך כחצי שנה. התרשמות כללית:

הרכב נוח מאוד בתור רכב משפחתי. שותה ליטר בנזין ל 7.5 ק"מ ומתנהג יפה על הכביש. מחוץ לכביש הוא די נמוך (במיוחד אחרי מיגון גחון) אבל עושה את העבודה בשבילים ובחול ים.

לגבי אמינות, אני מודע לבעיה סדרתית של חיישני חמצן שכושלים ומודיעים על תקלת מנוע שאינה קיימת. הרבה רכבים מתעלמים מההתראה ונוסעים אם הנורה דלוקה. - כמעט כל רכב שראיתי למכירה היה במצב הזה. - מצד שני זו לא תקלה חמורה מספיק ע"מ לפסול את הרכב. הרבה רכבים שמשו נשים כרכב פוזה ונמצאים המצב מצוין אם קילומטרז' מאוד נמוך.

ס"כ אני מאוד ממליץ בתור משפחתית, אם אתה מחפש גיפ.. לך על רכב אחר.

-->