PDA

צפייה בגרסה מלאה : צירוקי למכירה

4ראנר
23-09-10, 11:37
מפורסם למכירה ביד 2 גיפ צירוקי שנת 2000 משופר להפליא במחיר 90.000 ש"ח.
מחיר אטרקטיבי ביותר לאור השיפורים,מבוקש בקרב הגיפאים,ונדיר בארצנו.
הרכב מפורסם למעלה משנה וחצי.

מדוע לא נמכר?

דרור ברלי
23-09-10, 12:20
דווקא לרכב הספציפי הזה ובהתייחס לכמות הממתקים שיש עליו ואיכותם, המחיר אולי לא כזה מוגזם, אבל אני לא הייתי מעיז לנסוע בו באיזור המרכז.

Saar
23-09-10, 13:12
אני עם דרור
אכן XJ משופר היטב, הבעלים בעל מוסך משלו (אם אני לא טועה)
וללא ספק, זה מגנט לשוטרים...
סער.

elro
23-09-10, 15:31
אם אתה רוצה רכב עם כל מה שחלמת שאתה רוצה ברכב, אז זה הרכב בדיוק!
רכב מושקע בכל טוב.

zivviz
23-09-10, 15:44
רק השיפורים שיש על הצ'ירוקי הזה שווים את הכסף שבעל הרכב מבקש .
אין עוד אקסמפלר כזה בארץ - בוודאות!!

לגבי המשטרע - יכול להיות שדברים משתנים כרגע אך מהכרותי עם בעל הרכב , הנ"ל נוסע בו כפרייבט כל יום וטרם ( טפו טפו טפו ) פגש את כחולי המדים .

הבעייה עם רכבים משופרים מאוד היא שלא יודעים להעריך את המחשבה , הכסף , הזמן וכו' שבעל הרכב השקיע .

כבר אמרתי פעם שאנחנו הישראלים מומחים בלעשות הכל הפוך : במקום לקנות רכב מדוגם , ניקנה רכב לא מדוגם , נשקיע יותר כסף ונגיע לתוצאה פחות טובה ולמה ? כי זה עושה לנו טוב אבל בשורה התחתונה תמיד שווה לקנות רכב משופר מאשר רכב "בתול"

דרור ברלי
24-09-10, 09:31
אני לא חושב שלא יודעים להעריך.
אבל המחיר הזה - שווה או לא (בעינינו שווה ועוד איך, בעיני מי שמסתכל מבחוץ זה יקר) עדיין מרתיע ביחס לאוטו בן 10-11 שנה.

אל תשכחו שגם ככה מחיר המחירון של צ'רוקים נמוך בעשרות אחוזים ממחירם האמיתי בשוק. עכשיו תוסיפו משהו עבור כל השיפורים האלה שבמצטבר בטח עלו כמו עוד צ'רוקי נוסף... בתיאוריה, השווי האמיתי של האוטו הספציפי הזה גבוה הרבה יותר - אבל נראה לי שהבעלים יודע טוב מאוד שבין תיאוריות לבין מציאות יש מרחק לא קטן, ושהוא לא יקבל בחזרה את השקעתו ואפילו לא משהו קרוב אליה. כך או כך, במחיר הזה לדעתי זו מציאה אמיתית.

-->