PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרס שטחים חקלאים .... חוסר כבוד ...

oren4500
23-09-10, 13:08
ביום רביעי ערב חג סוכות נסעתי לעבודה, בדרכי אני עובר דרך בני ציון,
ביציאה המערבית בצד הדרומי ישב על תלולית העפר פראדו קצר של מישהו שעמלם של אחרים
מעניינת לו את הימנית ביום טוב.
אנשים טובים יותר וטובים פחות אני מבקש מכולם לכבד את השטחים החקלאים לכבד משמעת צירים
ולהשאיר לדורות הבאים קצת טבע ודרך ארץ .
הוספתי תמונות של הלץ שנישאר על התלולית ,(את השלט לא אני כתבתי)
אה שכחתי לציין ע"מ להגיע לתלולית הוא עבר דרך שטח הגזר של הבחור בתמונה.
*

אביעד פ.
23-09-10, 13:58
חה חה חה
האידיוט ניסה לחלץ לנד קרוזר עם חבל 6 מ"מ.

"ככה יעשה לאיש"
עבודה יפה של החקלאי.

elro
23-09-10, 14:59
האמת, מהתמונות האלה אני לא רואה שום הרס (למעט הג'יפ אולי...)?

yaniv050
23-09-10, 15:44
מוזר שיש כבל, ואין סימני חפירה רצנית..

נראה לי שאתה נופלים על מסכן שלא עשה רע לאף אחד.

שמישהו יביא איזה הוכחה הוא עשה משהו רע. ואם אין לי אין שום בעייה איתו שיהנה ""מהגייפ""

meir alony
23-09-10, 15:50
אנשים טובים יותר וטובים פחות אני מבקש מכולם לכבד את השטחים החקלאים לכבד משמעת צירים
*
אדון אורן הנכבד.

ההודעה הראשונה שלך כאן באתר נפתחה בהאשמה לא מוכחת למי מחברי האתר.
זה שיש שם ג'יפ לא מוכיח שהוא חבר כאן או שהוא ג'יפאי בכלל.

אני מבטיח לך שאנו שומרים על הטבע כמו גם על שטחים חקלאיים.

חג שמח

מאיר

raanan
23-09-10, 15:56
*

"מרשים" מאד בשביל הודעה ראשונה ...
רק היכן בדיוק ההוכחה שהוא נסע על המטע ?
העלית בדעתך שאולי נסע בשבילים לצד המטע ?

לדעתי דווקא מטיילים (שלא קוטפים) בשבילים לצד המטעים יסייעו לחקלאים במאבקם נגד הבוזזים.
לידיעתך, חקלאות דווקא הורסת את הטבע ! (ראה ברזיל, אפריקה, אירופה שהחקלאות הממוסדת מכחידה טבע בראשית )

בקיצור, כנראה הסקת מסקנות חפוזות

חג שמח
רענן

mik_l86
23-09-10, 16:00
אינני חושב שכוונתו הייתה להאשים מישהוא מהפורום באופן אישי, כמו כן הוא ראה שהפראדו עברה על שדה הגזר של החקלאי וזה חורה לו ולכולנו, אני במקום החקלאי לא הייתי מסתפק רק בשלט אלא גורם לו לנזק כלכלי כפי שהוא גרם (מישהוא אמר צמיגים?)

לפותח השרשור, ג'יפאי הפורום דואגים לשמור על הטבע והחקלאות, זה לא הערסים הממוצעים.

מיכאל.

oren4500
23-09-10, 16:53
אינני חושב שכוונתו הייתה להאשים מישהוא מהפורום באופן אישי, כמו כן הוא ראה שהפראדו עברה על שדה הגזר של החקלאי וזה חורה לו ולכולנו, אני במקום החקלאי לא הייתי מסתפק רק בשלט אלא גורם לו לנזק כלכלי כפי שהוא גרם (מישהוא אמר צמיגים?)

לפותח השרשור, ג'יפאי הפורום דואגים לשמור על הטבע והחקלאות, זה לא הערסים הממוצעים.

מיכאל.

אני רק רוצה מעל במה זאת להעלות שוב את הנושא החשוב הזה.
אני לא חושב שחברי הפורום הזה הם ונדליסטים להפך אנחנו אחראים על שמירת שמם הטוב של אנשי השטח ,ולהבדיל אותנו מהערסים המזיקים.

רענן,
תשמע ראיתי את הקוליסים בגזר של האומלל.
לא נישאר לי זמן ומקום במצלמה לתיעוד נוסף, אני אדאג לתמונות בסגנון.
חוץ מזה חשבתי שפה פשוט יאמינו לי:)
יום מקסים
חג שמקש*

oren4500
23-09-10, 17:57
אדון אורן הנכבד.

ההודעה הראשונה שלך כאן באתר נפתחה בהאשמה לא מוכחת למי מחברי האתר.
זה שיש שם ג'יפ לא מוכיח שהוא חבר כאן או שהוא ג'יפאי בכלל.

אני מבטיח לך שאנו שומרים על הטבע כמו גם על שטחים חקלאיים.

חג שמח

מאיר

חג שמח מאיר ,
תסתובב קצת באלבומים תראה שלא בכל המקומות אתה צודק.
אני ראיתי תמונות של כמה ח'ברה שלא ממש שומרים על משמעת צירים.
אני לא מאשים רק מזכיר את זה שוב.
ולא חשבתי כלל שה"ג'יפאי" הזה ג'יפולוג.
אל תרגיש שאני מאשים אותך,אם אין לך ממה.
חג שמקש

המשוטט
23-09-10, 18:52
אורן יקירי

כמו הרבה דברים בחיים חובת ההוכחה עליך ודברים שנראים בתמונות אינם תמיד נכונים.

ולכלל החברים,

לאחר היכרות "קצרה" עם אורן (20 שנה +- אבל מי סופר ) מדובר פשוט באוהב הארץ

עם "תסביכים" קשים של עבר חקלאי .......

בכל מקרה אם הוא אומר שהדפ"ר עבר על הגזר אז הוא עבר ..

בכל מקרה אצלנו במושב כבר קרה שחקלאי חילץ את אינטלגנט התורן שהחליט להשמיד חלק מחלקת הארטישוק ,

בעזרת המזלג דרך הדלתות , לא מצדיק מתאר עובדות .

אביחי

eran4x4
23-09-10, 21:47
מהכרות אישית עם מיקום הצילום - אין מצב להגיע לשם ללא מעבר בשטח מעובד! וכן כרגע יש שם גזר צעיר ומי שמגדל אותו נחמד מידי בכדי לעשות משהו מעבר לפתק.... עד שמרגיזים אותו באמת - אז אין לו אלוהים ....

יניב - אם לא ברור לך מה שאתה רואה בתמונה זה מקום שבוצע בו חסימה ומישהו מנסה לעבור....

החסימה לא בוצע על ציר או על מקום שמישהו יכול לחשוב שיש לו זכות כלשהיא לעבור שם...

בקיצור גם בתמונות שמובאות אפשר לראות את החוצפה של הבחור, ומעבר לזה עכשיו יש לך גם את המידע שנמצא בתחילת התגובה שלי.

MMR
23-09-10, 22:51
נו באמת.
בנאדם בא ומתאר את מה שראה, התנפלתם עליו בלי שום סיבה. מה הקשר לכמה הודעות הוא רשם?? האשים מישהו מכם? רענן- החקלאות הורסת את הטבע בברזיל, אולי, וממש לא ברור לי הקשר לנושא, אבל בלי החקלאות חבלי ארץ שלמים לא היו בידינו היום. אגב שאל כל חקלאי והוא יעדיף שלא תסע בשבילים שסמוכים לעצים, אתה מעלה אבק ופוגע בעצים. לשום גנב לא מזיז שאתה שם.
למה להחזיק בנאדם בגדר לא דובר אמת, הוא לא צריך לספק לכם הוכחות ואם הוא כותב שהוא ראה את הקוליסים בשדה אז אני בוחר להאמין לו- לא רק כי אין לו סיבה לשקר אלא כי לצערי זה מחזה נפוץ ואכן הצדק איתו בכך שאנשים חושפים ערוותם באלבומים כאן ובצהוב.

elro
23-09-10, 23:12
בהודעה המקורית לא נכתב, שהבן אדם ראה קוליסים בשדה הגזר ומדבריו אי אפשר לדעת איפה בדיוק נסע הרכב לפני כן.
דבר שני, זה שרכב מצולם שחצה מחסום כלשהו לא הופך אותו למשחית שדות, הרבה מאיתנו כבר עברו מחסומים כאלה ואחרים, במקומות שונים.
דבר שלישי, ע"פ התמונות ופתיחת האשכול, ההתלהמות היתה של פותח האשכול ע"פ הכותרת ואני לא כל כך מבין מה בדיוק הוא רוצה מאיתנו בפתיחת האשכול הזה, אני מבין שהרבה פה באתר לא מתנהגים כ"הורסי ומחריבי שדות", לפחות אני יכול להעיד על עצמי.

החסימה לא בוצע על ציר או על מקום שמישהו יכול לחשוב שיש לו זכות כלשהיא לעבור שם...
את זה אתה יודע מהיכרותך עם המקום, את זה אין לדעת ע"פ התמונות בלבד.

רק להבהרה, אני ממש לא בעד נסיעה בשטחים מעובדים כלשהם ופגיעה כלשהי בחקלאות.

meir alony
23-09-10, 23:21
נו באמת.
מה הקשר לכמה הודעות הוא רשם?? האשים מישהו מכם?

אדם שגרשם היום וההודעה הראשונה שלו היא .....אנשים טובים יותר וטובים פחות......

נו באמת ???

אם היה מדובר בחבר ותיק הייתי מבין.

הרי כולנו נגד השחתת הטבע ופגיעה בחקלאים.

מאיר

MMR
23-09-10, 23:47
[אז אני לא מבין עדיין למה, גם אם נרשם לפני שתי דקות וחצי.
וכן- יש טובים יותר בנושא הזה שהם הרוב המכריע, ויש את אלו שהם לא. הנה דוגמא מהעבר הלא רחוק http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=42013&highlight=%EB%F4%E9%F8+%F8%F6%E0%E1%E9 ושים לב לתגובה 5 של מארגן הטיול.
ואגב בהודעה המקורית כן נרשם מפורשות שהוא הגיע לשם בנסיעה על שדה.
הרי מהתמונה הראשונה ברור שהוא ניסה לעקוף את השער ואת החסימה הפיזית שהקימו שם, אז חאלס עם ההיתממות.

JonathanS
24-09-10, 08:21
חג שמח מאיר ,
תסתובב קצת באלבומים תראה שלא בכל המקומות אתה צודק.
אני ראיתי תמונות של כמה ח'ברה שלא ממש שומרים על משמעת צירים.
אני לא מאשים רק מזכיר את זה שוב.
ולא חשבתי כלל שה"ג'יפאי" הזה ג'יפולוג.
אל תרגיש שאני מאשים אותך,אם אין לך ממה.
חג שמקש

שלום לחברי הפורום בהודעתי הראשונה.

ראיתי את הג'יפ תקוע ביציאה לדרך השדות של מושב בצרה בערב החג בשעה 7:30, בנוסף הוא לא היה שם כשחזרתי מהעבודה באותה דרך ממש בשעה 19:00~ של ערב לפני.

השער הנ"ל נחסם לתנועה כל יום משעה 24:00 הרכב תקוע פחות מ-2 מ' אחרי השער לכיוון השדות.
לא הייתי מוציא מכלל אפשרות (וזה גם היתה המחשבה שלי עד שראיתי את השירשור הזה) כי מדובר בניסיון גניבה שהסתיים בתקיעה, הזווית קיומם של סלעים והעובדה כי מדובר ביציאה ממש מוזרה לבני האזור רק מחזקים את החשד.

raanan
24-09-10, 10:31
נו באמת.
בנאדם בא ומתאר את מה שראה, התנפלתם עליו בלי שום סיבה. מה הקשר לכמה הודעות הוא רשם?? האשים מישהו מכם? רענן- החקלאות הורסת את הטבע בברזיל, אולי, וממש לא ברור לי הקשר לנושא, אבל בלי החקלאות חבלי ארץ שלמים לא היו בידינו היום. אגב שאל כל חקלאי והוא יעדיף שלא תסע בשבילים שסמוכים לעצים, אתה מעלה אבק ופוגע בעצים. לשום גנב לא מזיז שאתה שם.
למה להחזיק בנאדם בגדר לא דובר אמת, הוא לא צריך לספק לכם הוכחות ואם הוא כותב שהוא ראה את הקוליסים בשדה אז אני בוחר להאמין לו- לא רק כי אין לו סיבה לשקר אלא כי לצערי זה מחזה נפוץ ואכן הצדק איתו בכך שאנשים חושפים ערוותם באלבומים כאן ובצהוב.

מכיוון שהזכרת את שמי אז אגיב,
מבחינתי אדם שנרשם לפורום ומייד מתלהם, חשוד בכוונותיו !
ב-99% האנשים הללו משמיצים סתם ונרשמים למס' פורומים במקביל למטרה זו בלבד !
אז יכול להיות שבמקרה זה הוא יוצא מן הכלל .

לעצם העניין, מכבד את זכותם של החקלאים להתפרנס בכבוד (ללא השחתה ובזיזה , כולל תפוז אחד בלבד ...). אבל,
יותר מידיי פעמים נתקלתי במחסומים פיראטיים שהקימו חקלאים בשבילים מוכרים.
הנ"ל מאלץ הג'יפאי לאלתר בחיפוש דרך מוצא .
שוב, שולל חד משמעית פגיעה בעמל ידיהם של החקלאים !
בנוסף, אני טוען שדווקא ג'יפאים אחראיים הם יכולים לסייע כנגד מכת הגניבות בעצם הנוכחות ובעיקר בלילה.
כמובן שזה היה יעיל לו היה יכולת לעדכן בעלי המטעים על מטיילים בסביבתם.

לבסוף,
אין מה לעשות (אנחנו צריכים להתקיים), חקלאות מבראת את הקרקע ולמעשה משחיטה את הטבע !

חג שמח
רענן

kobiarava
24-09-10, 10:38
שימו לב לתגובה הזו, מהשרשור של הזמנת כיסוי גלגל "שומרים על הטבע ועל החקלאות":

אשמח לכיסוי הגלגל

נוסעים באחריות שומרים על הטבע...

בלי השומרים על החקלאות... כשהחקלאים ישמרו על החוק אני אשמור על החקלאות...

ועד אז ידבר הלום והתוכי

סגירת צירים לא חוקית על ידי הקיבוצים והחקלאים הפכה מכת מדינה

ביריונים (ואידיוטים) נמצאים גם אצלנו בקהילת ג'יפולוג, ולא ראיתי את ההתנפלות שהיתה פה, על הבחור שאיכפת לו, מופנית כלפי הליצן שהתבטא ככה.
אני אישית, כחקלאי שמתמודד בעצמי מדי פעם עם מסיגי גבול כאלה, שבאים לשטח החקלאי הפרטי כי הם חשבו שמותר לקטוף קצת ("אל תהיה קמצן!"), או כי רצו לקצר את הדרך ("למה שאני אעשה את כל הסיבוב"), או הכי מטומטמים-אלה שפשוט עוברים כי בא להם ("מה אתה שם שער, זה שטח של המדינה!"), הייתי שמח למצוא רכב כזה שנתקע ביציאה אחרי שגרם את הנזק שלו, הייתי מקיף אותו בבולדרים או סוללות עפר שלא ייצא משם שנתיים...

קובי

eran4x4
24-09-10, 12:24
שלום לחברי הפורום בהודעתי הראשונה.

ראיתי את הג'יפ תקוע ביציאה לדרך השדות של מושב בצרה בערב החג בשעה 7:30, בנוסף הוא לא היה שם כשחזרתי מהעבודה באותה דרך ממש בשעה 19:00~ של ערב לפני.

השער הנ"ל נחסם לתנועה כל יום משעה 24:00 הרכב תקוע פחות מ-2 מ' אחרי השער לכיוון השדות.
לא הייתי מוציא מכלל אפשרות (וזה גם היתה המחשבה שלי עד שראיתי את השירשור הזה) כי מדובר בניסיון גניבה שהסתיים בתקיעה, הזווית קיומם של סלעים והעובדה כי מדובר ביציאה ממש מוזרה לבני האזור רק מחזקים את החשד.

בעיה קטנה עם התאוריה הספציפית

הלנדקרוזר בכיוון כניסה למושב מהשדות ולא יציאה....

יותר הגיוני שמישהו הגיע אחרי 12 בלילה מכיוון השדות, אולי תושב אחד הישובים ואולי מישהו שרצה לעבור דרכם לכיוון כביש 4 (אחרי חתונה בחוות רונית?...) ופגש את השער הנעול - הבחור חשב שיותר פשוט ומהיר לנסות להיכנס לישוב דרך השדות....
ניסיון שבסתיים כפי שאפשר לראות בתמונות...

MMR
24-09-10, 15:21
שימו לב לתגובה הזו, מהשרשור של הזמנת כיסוי גלגל "שומרים על הטבע ועל החקלאות":

ביריונים (ואידיוטים) נמצאים גם אצלנו בקהילת ג'יפולוג, ולא ראיתי את ההתנפלות שהיתה פה, על הבחור שאיכפת לו, מופנית כלפי הליצן שהתבטא ככה.
אני אישית, כחקלאי שמתמודד בעצמי מדי פעם עם מסיגי גבול כאלה, שבאים לשטח החקלאי הפרטי כי הם חשבו שמותר לקטוף קצת ("אל תהיה קמצן!"), או כי רצו לקצר את הדרך ("למה שאני אעשה את כל הסיבוב"), או הכי מטומטמים-אלה שפשוט עוברים כי בא להם ("מה אתה שם שער, זה שטח של המדינה!"), הייתי שמח למצוא רכב כזה שנתקע ביציאה אחרי שגרם את הנזק שלו, הייתי מקיף אותו בבולדרים או סוללות עפר שלא ייצא משם שנתיים...

קובי

קובי, כל מילה בסלע. מעניין יהיה לאסוף את כל הציטוטים מגנבים מזדמנים בשטחי חקלאות...

ההתלהמות רק מוכיחה כמה הנושא הזה טעון ועל חוסר הבנה שיש לחלק מהאנשים (ר' הציטוט של קובי ושלי לעיל).

אגב לא הייתה כוונה אישית נגד אף אחד, כך שאם מישהו פירש זאת כך אני מתנצל ולוקח את הדברים בחזרה.

מורן.

JonathanS
24-09-10, 19:39
בעיה קטנה עם התאוריה הספציפית

הלנדקרוזר בכיוון כניסה למושב מהשדות ולא יציאה....

יותר הגיוני שמישהו הגיע אחרי 12 בלילה מכיוון השדות, אולי תושב אחד הישובים ואולי מישהו שרצה לעבור דרכם לכיוון כביש 4 (אחרי חתונה בחוות רונית?...) ופגש את השער הנעול - הבחור חשב שיותר פשוט ומהיר לנסות להיכנס לישוב דרך השדות....
ניסיון שבסתיים כפי שאפשר לראות בתמונות...

לא הלנד קרוזר בכיוון היציאה מנסה להתחבר לכביש האספלט מיד לאחר השער, הייתי שם ראיתי אותו ב-7:30 בבוקר תקוע על התלולית.
מצטער אבל על עובדות אין טעם להתווכח.

כמו כן כמובן שיכול להיות שיש אנשים (בעלי רמת אלכוהול גבוה מהמומלץ) שהבילוי לילה שלהם זה לנהוג בשדות לא מוארים על תלמים חרושים בגובה 40 ס"מ.

eran4x4
24-09-10, 20:14
לא הלנד קרוזר בכיוון היציאה מנסה להתחבר לכביש האספלט מיד לאחר השער, הייתי שם ראיתי אותו ב-7:30 בבוקר תקוע על התלולית.
מצטער אבל על עובדות אין טעם להתווכח.

כמו כן כמובן שיכול להיות שיש אנשים (בעלי רמת אלכוהול גבוה מהמומלץ) שהבילוי לילה שלהם זה לנהוג בשדות לא מוארים על תלמים חרושים בגובה 40 ס"מ.

תבדוק את עצמך שוב (שים לב למיקום הרכב בתמונה האמצעית).

ותאמין לי אני מכיר את השטח טוב.

מיד לאחר השער מזרחית לשער = בתוך המושב....

השער ממערב לרכב בכיוון השדות.

שדה הגזר מחוץ לשטח המגודר \ סגור של המושב למניעת יציעה\כניסה מהמושב שלא דרך השערים...

הרכב בכיוון כניסה למושב מהשדות ולא להפך.

שבת שלום

-->