PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת נעילה NO-SLIP על דנה 44 (סופה)

omri_t
25-09-10, 02:40
בשאיפה, אצליח למצוא זמן השבוע להתקין את הנעילה האחורית בסופה שלי.
המדובר בנעילת NO-SLIP ובסרן דנה 44 בסופה ארוכה.

קראתי את המדריך המצויין הבא-
http://www.jeepolog.com/708.html

וקראתי גם את חוברת הוראות ההתקנה שמגיעות עם הנעילה.

ישנו הבדל אחד-
במדריך שבאתר, מפרקים את בית הסטלטים מהסרן. ומפרקים גם את הקורונה ממנו.
בחוברת ההוראות- אין אזכור לנ"ל והכל מותקן על הסרן, ללא הוצאת בית סטליטים או פירוק קורונה.

האם אין גישה להתקנת הנעילה ללא פירוק בית הסטליטים והקורונה? או שהנ"ל מטעמי נוחות בלבד?

תודה!

יובל48
25-09-10, 08:53
1.הוצאת בית הסטליטים עם הקורונה תאפשר לך עבודה נוחה יותר על השולחן ולא בתוך בית הדיפרנציאל.
אין צורך לפרק את הקורונה,אמור להיות בה חור מעבר שמאפשר הוצאת פין האבטחה לשחרור הקרוס שאפט.
2.כתוב בחוברת ההתקנה שבמידה ומורכבים בסרן יחסי העברה נמוכים,יהיה צורך בהוצאת הקייס
ופירוק הקורונה כדי לאפשר פירוק הקרוס שאפט.

קיד
25-09-10, 10:44
1.אין צורך לפרק את הקורונה,אמור להיות בה חור מעבר שמאפשר הוצאת פין האבטחה לשחרור הקרוס שאפט.

עם יחס העברה מקורי 46/13 הפין לא יוצא ללא פרוק העטרה. השיניים של העטרה חוסמות את המעבר.
בברכה,
קיד.

shmil
25-09-10, 11:00
ישנו הבדל אחד-
במדריך שבאתר, מפרקים את בית הסטלטים מהסרן. ומפרקים גם את הקורונה ממנו.
בחוברת ההוראות- אין אזכור לנ"ל והכל מותקן על הסרן, ללא הוצאת בית סטליטים או פירוק קורונה.

תודה על המחמאה.
בדיוק כמו שקיד אמר.

ניסיתי בתחילה ללא פירוק הקורונה. היה נראה לי בעיין שאולי אפשר, אבל - פיסית, לא ניתן היה, ולא היתה ברירה אלא לפרק.

omri_t
25-09-10, 12:15
החכמתי.
תודה רבה על העזרה!!

shmil
01-03-17, 08:04
8 שנים ו80,000 ק"מ אחרי - השבוע גיליתי 5 ברגי קורונה שבורים וטחונים, וגם החמישה האחרים היו משוחררים.
כיוון שאני בטוח שסגרתי במומנט הנכון וגם די בטוח ששמתי לוקטייט, אין לי מסקנות מיוחדות למעט לפתוח אחת לשנה /שנתיים ולבדוק. לא בעיין, אלא עם בוקסה ומד מומנט.
למזלי, אין נזק נראה לעיין לקורונה או לפיניון או למיסבים. הוחלפו ברגים, הודק למומנט ונסגר. נקווה לטוב.
כותב כאן, שבעלי נעילות אחרים ידאגו לבדוק!

-->