PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלוחת צלמון בנגב

bazzik
25-09-10, 12:45
מי שהוא יודע מה המצב שלה, האם אפשר לרדת. גם רכבים ללא נעילות.
תודה , בועז

שחר-סופה
25-09-10, 12:59
רובו של דרב-א-סולטן , לא מהווה בעיה לרכב עם הילוך כח , גם ללא נעילות ...
הזהירות צריכה להיות במעלה מרזבה (אותו אתה יורד) הצמדות לקיר מימין ,יש שפ"צ משמאל שהפך
לא מעט רכבים בעבר.קצת מע"צ , מכוון חיצוני ואני לא רואה כל בעיה לרדת.

שחר.

sos4u
25-09-10, 14:14
רובו של דרב-א-סולטן , לא מהווה בעיה לרכב עם הילוך כח , גם ללא נעילות ...
הזהירות צריכה להיות במעלה מרזבה (אותו אתה יורד) הצמדות לקיר מימין ,יש שפ"צ משמאל שהפך
לא מעט רכבים בעבר.קצת מע"צ , מכוון חיצוני ואני לא רואה כל בעיה לרדת.

שחר.

אני מציע שלא להקל ראש במעלה הזה, גם בירידה. הבעיה במעלה הזה, היא שגם במקרה של תקלה קלה, אין מה שיבלום את הגלגול.
ולכן, חשוב, [ מאד] לבנות, ו "ליישר" את הירידה ככל האפשר.
בהצלחה!

שחר-סופה
25-09-10, 14:35
אני מציע שלא להקל ראש במעלה הזה, גם בירידה. הבעיה במעלה הזה, היא שגם במקרה של תקלה קלה, אין מה שיבלום את הגלגול.
ולכן, חשוב, [ מאד] לבנות, ו "ליישר" את הירידה ככל האפשר.
בהצלחה!

שחר סופה : " הזהירות צריכה להיות במעלה מרזבה (אותו אתה יורד) הצמדות לקיר מימין ,יש שפ"צ משמאל שהפך
לא מעט רכבים בעבר.קצת מע"צ , מכוון חיצוני"

ההיפך , ממש לא הקלתי ראש , דיברתי על השפ"צ , סכנת ההתהפכות , אגב (קורה בעיקר בעליה),ההצמדות לקיר

ובדיוק כמוני , הדגשת את עניין הבנייה (מע"צ) והוספתי אפילו , להיעזר במכוון חיצוני .

שחר.

zivo
25-09-10, 14:47
כמו שנאמר (וכמו שכמעט תמיד נכון), אתה עושה את המסלול בירידה, קצת זהירות, וכל רכב עם הילוך כח עושה את המסלול הזה.
מצ"ב תמונה של "המדרגה" וג'יפון שיורד ללא בעיה (לאחר עבודות מע"צ).

דרך אגב, בגלל אופי האבנים שמשמשות לבינוי (יחסית קטנות), ובעיית הרוחב, דווקא רכבים קטנים, עולים את המדרגה יחסית בקלות.

sos4u
25-09-10, 22:18
כמו שנאמר (וכמו שכמעט תמיד נכון), אתה עושה את המסלול בירידה, קצת זהירות, וכל רכב עם הילוך כח עושה את המסלול הזה.
מצ"ב תמונה של "המדרגה" וג'יפון שיורד ללא בעיה (לאחר עבודות מע"צ).

דרך אגב, בגלל אופי האבנים שמשמשות לבינוי (יחסית קטנות), ובעיית הרוחב, דווקא רכבים קטנים, עולים את המדרגה יחסית בקלות.

חברים, לא לזלזל במעלה ולא משנה מאיזה כיוון,
רק שימו לב , עולים או יורדים זה לא משנה ...
היום התהפך שם איסוזו טרופר ורק בנס לא נגרם יותר מאשר רכב הפוך ואגו מנופץ. וזה בנוסף לטרקטורון שהתהפך מוקדם יותר, [ טוב, הם רגילים ...]
אני מציע לשים לב בכל מעבר ומעבר.

אני רוצה להציע כאן למי שהיכולת בכיסו וציוד מתאים, לתקוע עוגן בקיר, לטובת עיגון כננת למי שמנסה לעלות מלמטה.
אני מוכן, להיות לעזר אבל אין לי את הידע ו /או הכלים המתאימים לביצוע המשימה, במידה ויש פה מישהו שמוכן להרים את הכפפה, אני מוכן לסייע בכל מה שצריך. להוביל, קפה, מנגל ...

שחר-סופה,
לא כתבתי כדי להגיד שאמרת משהו לא בסדר, ואתה לא צריך לצטט את כל מה שכתבתי כדי להראות שאתה צודק.
אחסוך לך , אתה הצודק !

חג שמח, סעו בזהירות ומנעו נפגעים !

itay
25-09-10, 22:54
דווקא מה שמצולם בתמונה זאת המדרגה הקלה יותר והמסוכנת פחות - אין כל כך לאן להתהפך....

המדרגה לפנייה הרבה יותר בעייתית גם כי יש לאן להתהפך - 3-5 מטר עומק בחלק מסויים וגם השיפוע יותר גדול ונדרשת עבודת מע"צ יותר ארוכה על מנת ליישר את השיפוע.

איתי.

zivviz
26-09-10, 21:06
הנ הכמעט ונפגע שלי מ 2001 .
לא היו נפגעים

http://lh3.ggpht.com/_vQiNOhcls4w/TJ-WgG0_zdI/AAAAAAAABTs/m8jHwf9RTz8/s576/shipua%20zad%20in%20tzalmon.jpg

-->