PDA

צפייה בגרסה מלאה : חום מאיזור הגיר בויטרה

haimovich2000
25-09-10, 18:09
החלפתי גיר לפני שבוע בערך ומאז בוקע חום נוראי ובלתי מוסבר מאיזור ידית ההילוכים מאחורי הפלסטיק לכיוון הרגליים של הנוסע והנהג
חבר שסבל מהבעיה אמר לי שצריך לחזק איזשהו בורג באיזור ושזה יפתור את הבעיה, לא ממש מצאתי את הבורג המדובר (והחבר בחו"ל...)

מישהו יודע במה מדובר?! זה ניראה כאילו צריכה להיות שם אטימה בצורת גומייה או משהו כזה...
רעיונות יתקבלו בברכה
תודה רועי

Richard
25-09-10, 18:23
החלפתי גיר לפני שבוע בערך ומאז בוקע חום נוראי ובלתי מוסבר מאיזור ידית ההילוכים מאחורי הפלסטיק לכיוון הרגליים של הנוסע והנהג
חבר שסבל מהבעיה אמר לי שצריך לחזק איזשהו בורג באיזור ושזה יפתור את הבעיה, לא ממש מצאתי את הבורג המדובר (והחבר בחו"ל...)

מישהו יודע במה מדובר?! זה ניראה כאילו צריכה להיות שם אטימה בצורת גומייה או משהו כזה...
רעיונות יתקבלו בברכה
תודה רועי

למה שלא תחזור למוסך שהחליף לך את הגיר? שהם יטפלו בבעיה.. תחזור לפני שבטעות תטגן הגיר

RAMURAI
25-09-10, 18:56
יש אנשים(מכונאים) שמתעצלים להחזיר דברים(בורג, אום, כל מיני גומיות/מגיני אבק) למקומם.
אני מציע לך לבדוק את הגומי מתחת לידית הילוכים+מתחת לידית 4X4.
אחד מהם בטוח לא סגור/אטום כמו שצריך.

yaniv050
25-09-10, 19:02
יש אנשים(מכונאים) שמתעצלים להחזיר דברים(בורג, אום, כל מיני גומיות/מגיני אבק) למקומם.
אני מציע לך לבדוק את הגומי מתחת לידית הילוכים+מתחת לידית 4X4.
אחד מהם בטוח לא סגור/אטום כמו שצריך.

או לא חזר לאוטו בכלל.:rolleyes:

RAMURAI
25-09-10, 19:05
או לא חזר לאוטו בכלל.:rolleyes:

נכון, אתה צודק.
לא רציתי להקצין.;)

haimovich2000
27-09-10, 11:41
הגיר הוחלף בטופ גיר ולפי מה שקראתי ושמעתי מחברים אפשר לסמוך על ארז

הבעיה שהוא מפוצץ עכשיו בחג ואמר לי לדבר איתו בראשון, יש איזשהו חומר בידוד שאני יכול לשים שם או משהו?

haimovich2000
29-09-10, 13:15
הגיר הוחלף בטופ גיר ולפי מה שקראתי ושמעתי מחברים אפשר לסמוך על ארז

הבעיה שהוא מפוצץ עכשיו בחג ואמר לי לדבר איתו בראשון, יש איזשהו חומר בידוד שאני יכול לשים שם או משהו?

אז הסתכלתי בויטרה של חבר מתחת למוט ההילוכים ואמורה להיות שם גומייה שצריכהלמנוע מהחום לצאת לפנים הרכב.
לפי מה שהבנתי במכשירי תנועה כבר לא מביאים אותה על אף המחיר הנמוך יחסית.

אז מישהו יודע איפה אפשר להשיג גומייה כזאת? אולי ויטרה לפירוק שראיתם או שמעתם?
תודה

אלדר
29-09-10, 15:59
אם יש לך דוגמא של הגומיה, תברר בגומי תל אביב.

סולי
29-09-10, 17:01
אתה לא יכול לסחוב את זה את החג... ולגשת לאחריו אל בית העסק שעבד על הרכב לטיפול בבעיה.

haimovich2000
29-09-10, 19:42
אתה לא יכול לסחוב את זה את החג... ולגשת לאחריו אל בית העסק שעבד על הרכב לטיפול בבעיה.

למה לא? זה לפי הבקשה של המוסך...

-->