PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות בסמוראי

shoosh63
27-09-10, 18:45
אהלן,
התעוררו לי כמה בעיות בסמוראי (שנת 95 ,הזרקה).

1.יש לי רעשים של חריקה מהמנוע מתי שאני מתניע את הגי'פ (שאלתי מוסכניק,אמר לי שאלו רצועות אלנטרנטור שצריך למתוח!!)

2.אחרי נסיעה ארוכה (מרמת גן לפסגת זאב) היו שני רעשים מוזרים מהרכב האחד מהמסנן אוויר שבוקע ממנו רעש כאילו הוא מעשן נרגילה,והרעש השני בקע (ככה זה נשמע)מתחת לרכב כאילו יש שם קפיץ שהשתחרר.

3.יש לי קצת חופש בהגה! האם אני יכול לתקן זאת לבד? (לפני כ5 חודשים שמתי מוט הגה מחודש)

** אציין, כנראה דבר אקוטי, לכל מי מרוצה ויכול לעזור:
האדם שקניתי ממנו את הרכב הזניח את הסמוראי בצורה קשה וביזיונית .אני השקעתי בו הרבה ליישור קו.להלן הפרטים:
טיפול 10,000 .קלאצ' חדש וחזק יותר מהרגיל.שני בולמי סנסור קדמיים חדשים.שני קפיצים חדשים.שיפוץ טרנספר.שני דרייבשאפטים מחודשים.טיימיינג. וכמובן ניקיון וסדר (הכי חשוב)

אשמח לתשובות ודרכי פתרון,תודה לכל העוזרים!!

ilan.sch
27-09-10, 23:01
אהלן,
התעוררו לי כמה בעיות בסמוראי (שנת 95 ,הזרקה).

1.יש לי רעשים של חריקה מהמנוע מתי שאני מתניע את הגי'פ (שאלתי מוסכניק,אמר לי שאלו רצועות אלנטרנטור שצריך למתוח!!)

2.אחרי נסיעה ארוכה (מרמת גן לפסגת זאב) היו שני רעשים מוזרים מהרכב האחד מהמסנן אוויר שבוקע ממנו רעש כאילו הוא מעשן נרגילה,והרעש השני בקע (ככה זה נשמע)מתחת לרכב כאילו יש שם קפיץ שהשתחרר.

3.יש לי קצת חופש בהגה! האם אני יכול לתקן זאת לבד? (לפני כ5 חודשים שמתי מוט הגה מחודש)

** אציין, כנראה דבר אקוטי, לכל מי מרוצה ויכול לעזור:
האדם שקניתי ממנו את הרכב הזניח את הסמוראי בצורה קשה וביזיונית .אני השקעתי בו הרבה ליישור קו.להלן הפרטים:
טיפול 10,000 .קלאצ' חדש וחזק יותר מהרגיל.שני בולמי סנסור קדמיים חדשים.שני קפיצים חדשים.שיפוץ טרנספר.שני דרייבשאפטים מחודשים.טיימיינג. וכמובן ניקיון וסדר (הכי חשוב)

אשמח לתשובות ודרכי פתרון,תודה לכל העוזרים!!

לפי דעתי החריקה אם היא שריקה זה קלאצ' אבל אם החלפת כמו שצריך אז זה לא זה.

לגבי הפמפום, אם זה נשמע כמו דפיקה עמומה, כי אני לא יודע איך נרגילה נשמעת, לפעמים יש רעש כזה של דפיקה עמומה שחוזרת על עצמה כאילו דופקים על הפילטר ונתונים לו מכות קלות, אם זה המצב אז יש חיישן שאם הוא מחובר הוא עושה את זה, ואם הוא לא מחובר אז אין שום הבדל ואין את ה"דפיקה" הנ"ל.. אצלי הוא מנותק ואין שום בעייה.

shoosh63
27-09-10, 23:04
לפי דעתי החריקה אם היא שריקה זה קלאצ' אבל אם החלפת כמו שצריך אז זה לא זה.

לגבי הפמפום, אם זה נשמע כמו דפיקה עמומה, כי אני לא יודע איך נרגילה נשמעת, לפעמים יש רעש כזה של דפיקה עמומה שחוזרת על עצמה כאילו דופקים על הפילטר ונתונים לו מכות קלות, אם זה המצב אז יש חיישן שאם הוא מחובר הוא עושה את זה, ואם הוא לא מחובר אז אין שום הבדל ואין את ה"דפיקה" הנ"ל.. אצלי הוא מנותק ואין שום בעייה.

תודה,רק איפה נמצא החיישן שציינת?

התייש
27-09-10, 23:30
בקשר לרצועת אלטרנטור- יכול להיות- תמתח קצת ותראה אם מסתדר.

בקשר לרעש של נרגילה מהפילטר (אני מניח שזה קורה בזמן יניקת אויר) בדוק שכל הצינורות שיוצאים מבית הפילטר יושבים במקומם ואין בהם סדקים או קרעים שגורמים לבריחת אוויר.

בקשר לרעש מתחת לרכב- בדוק חופשים באגזוז ובפחיות שמגנות עליו,בדוק גם חופשים בגל הינע ובגדול, בדוק חופשים!!

בקשר לחופש בהגה- איך זה מרגיש?, כמו מכונית אמריקאית בסרט ישן שאתה מסיט את גלגל ההגה ולוקח זמן עד שזה תופס לגלגלים?, אם כן אני הייתי בודק אפשרות של תיבת הגה.
בהצלחה, חזור לעדכן.

shoosh63
28-09-10, 00:03
החופש בהגה לא נורא כל כך,אם זה משהו שאני יכול לעשות אני אשמח אם תוכל להכווין אותי.
לג'יפ אין הגה כוח ולמרות זאת בתיבת הגה (ליד המגן חזירים) היתה נזילה!!! איך זה הגיוני?
גם ציינתי בהודעה הראשונה שלי שהחלפתי למוט מחודש במוסך

תודה.

shmulikbg
28-09-10, 01:35
תודה,רק איפה נמצא החיישן שציינת?
ערב טוב.
באמצע צינור יניקת האויר שבין המסנן לבית המצערת, יוצאת צינורית המתחברת
לשסתום מפוקד מחשב.
כשאתה מנתק את השסתום, הנרגילה נכבית.
קח בחשבון שניתוק השסתום עלול להדליק לך נורת תקלה.

Tom Bril
28-09-10, 14:53
אתה מנתק ככה סתם שסתום ועוד ממליץ לנתק אותו סתם ככה מבלי לתת הסבר מה תפקידו ומה ההשלכות של אותו ניתוק...

ilan.sch
29-09-10, 19:14
אתה מנתק ככה סתם שסתום ועוד ממליץ לנתק אותו סתם ככה מבלי לתת הסבר מה תפקידו ומה ההשלכות של אותו ניתוק...

אהלן
אני ישתדל לעלות תמונה בימים הקרובים.. פעם העלו פה אבל לא חושב שנצליח למצוא את זה.
גם היה דיון וגם אף אחד לא מצא מה זה עושה רע.

בכל אופן אפשר לנתק את מה שאני יעלה בתמונה.
ידוע שאסור לנתק שום חיישן ושום דבר באוטו כי אי אפשר לדעת את הנזק שזה עושה, במקרה הזה אני ניתקתי, בהמלצה של מספר אנשים שגם נוסעים עם זה מנותק. לא לי ולא להם קרה משהו לרכב. אחרי שנעלה אם מישהו יוכל להגיד מה הנזק שזה עושה - אז זה יהיה מבורך. עד שלא מוכיחים שזה טעות, זה לא טעות :mrgreen:

shoosh63
01-10-10, 14:22
תודה רבה לחברי הפורום על המענה.

-->