PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה אתה מצפה לקבל מארגז ציוד 'סוף הדרך'.

רכס חיים
09-10-04, 20:05
כדי לייצר ארגז ציוד מושלם לג'יפאים אני זקוק לחוות דעתכם לגבי תכונותיו האופטימליות.בינתיים אני צריך תאורת לד שתתאים לתאורה עבור ארגזי הציוד שלי. מישהו מכיר יבואן או מנורה כזו שתתאים להצמדה בפינת הארגז העליונה עם כפתור פתיחה מתאים?

ד ו ר ו ן
09-10-04, 20:17
חיים,
מה עם סוויץ' של אור-דלת של רכב רגיל?
סגור=לחוץ=אין אור.

רכס חיים
09-10-04, 21:49
זה הדבר הראשון שעולה על הדעת,אך בכל פתיחה ביום ובמשך כל הזמן שהארגז פתוח - המצבר מתרוקן בחינם.הפעלה לפי הצורך , נראה כפתרון ההגיוני והזול היות וזה בא בילט-אין בייצור הפנסים.צריך לאתר משהו איכותי במיוחד ועמיד בתנאים קשים.

eran4x4
11-10-04, 16:46
חיים

האם הארגז מותקן קבוע ברכב?
האם מקור הכוח הוא מצבר הרכב?

אם כן הצריכה של LED זניחה לחלוטין.

בכל מקרה אם מקור הכוח הוא מצבר של הרכב הייתי שוקל שימוש בפלורסנט קטן של 12V

רכס חיים
11-10-04, 18:19
הארגזים לא מקובעים לרכב בכדי לאפשר שימוש גמיש בארגז המטען. לארגזים יש 20 אופציות של שידרוג שאחת מהן הינה קיבוע הארגז לרכב.רשימת האופציות ועלותן תתפרסם כאן תוך יומיים. מנורת הלד הינה עצמאית בהזנה ממצבר בילט-אין. תודה על ההתענינות , ובקרוב תהיה כתבה ב'הגה' על מערכת האיחסון המוצעת , כולל צילומים של כל הדגמים.

ארז
13-10-04, 15:28
אפשרות לנעילת הארגז(לבעלי רכבים פתוחים הרוצים ארגז קבוע ברכב)

גוג ומגוג
14-10-04, 12:59
- אפשרויות עיגון (לתזוזה ואולי גניבה) בכלי רכב נפוצים כולל חחים \ אוזניים מתאימים בכל ארגז או כאופציה.

- עיגון שני ארגזים אחד מעל השני או ליד השני (כמו מכולות).

נמרוד
14-10-04, 14:42
תאורה בתוך הארגז? מקובעת? שכח מזה, בשביל מה? למי אין היום פנס ראש? חוץ מזה, איך התאורה שתהיה בצד אחד של ארגז כלי האוכל תאיר מעבר לקרש החיתוך שיעמוד בדיוק באמצע כדי שאני אראה את התבלינים שנמצאים במקרה בצד השני.

מהשיפור הזה רד לדעתי, ומהר.

UNIX
14-10-04, 16:37
חוצצים במגירה יכולים לעזור, לפעמים זה טוב כי יש לך מקום מיותר במגירה ואתה לא יכול לערבב
כלים למשל , כבדים וקלים .
אצלי יש לי מזוודת ציוד שגם נשברת כל הזמן מהעומס ומהקפיצות וגם תמיד לא מסודרת
כי הכל מתבלגן בנסיעה ואין בה חוצצים .

רכס חיים
15-10-04, 03:39
מה דעתכם על ספוג עבה ורך שמכסה על כל הציוד שבארגז לפני כיסוי המכסה ולוחץ בעדינות את הכל כלפי מטה. בכל קפיצה של הרכב התכולה לא יכולה להתרומם ,להתבלגן ולהרעיש. בקיצור מילוי ספוגי קל .

eran4x4
15-10-04, 18:19
מה דעתכם על ספוג עבה ורך שמכסה על כל הציוד שבארגז לפני כיסוי המכסה ולוחץ בעדינות את הכל כלפי מטה. בכל קפיצה של הרכב התכולה לא יכולה להתרומם ,להתבלגן ולהרעיש. בקיצור מילוי ספוגי קל .

לא ישרוד לאורך זמן, יצבור לכלוך

גוג ומגוג
17-10-04, 15:22

תיק ברזנט (נתיק?) צמוד למכסה הארגד עם כיסים לכלי עבודה \ חלפים \ ברגים ומאחוריו ספוג עטוף בברזנט, בדומה למזרון. אולי עוד יחידה כזו בין הכלים לתכולת הארגז.

מאידך אני לא בטוח שצריך לספק (אולי לצרכני "יוקרה" עבור הדיסקו החדש, אבל הם ירצו מדבקת ל"ר), כי מי שירצה יאלתר משהו ממזרון ישן.

רכס חיים
23-10-04, 04:33
לאמיתו של דבר , יתכן וזו שאלה שטרם נולדה. בנסיעות האחרונות שלי עם הארגזים האלה, איני זוכר שהוטרדתי מהבעיה של רעשים עקב טלטול הכלים. וזה עוד במצב שאין בתחתית הארגזים כל יריעת שיכוך. הפתרון הנכון ביותר לדעתי ,זה לייצר מעור כדוגמת כדורגל מנופח אוויר , 'כדור' ריבועי במידות הארגז שניתן לנפח בו אוויר בהתאם לגובה הנדרש, והוא יעשה עבודת שיכוך מושלמת. אבל כל עוד אין לו שימוש נוסף ,היחס עלות/תועלת אינו כלכלי. יתכן והוא יכול לשמש ככרית בלילה, מה שמנצל טוב את הנפח הפנוי שבארגז הכלים.

יוני5
23-10-04, 08:13
חיים,

אני חושב שאתה מגזים. הרעיון הבסיסי יפה אבל מרוב תוספות אתה עלול לפספס את המטרה העקרית ולייקר את המוצר הסופי לחינם.

גם כך קהל המטרה הוא מצומצם למדי, אל תצמצם אותו עוד.

בברכה,
יוני5

רכס חיים
23-10-04, 16:32
אני לוקח ברצינות את ההערה שלך. מצד שני כמות התוספות אינה מעידה על כך שהן נדרשות בכל מקרה. לדעתי התוספות מתאימות את הארגז לצרכי הלקוח, לדוגמה בכדי שלא לפגוע בשטיח יפה שפרוס מאחור ניתן ,בפירוש ניתן להוסיף 4 פינות עגולות. בוודאי שאני , בג'יפ שלי לא זקוק להן , אבל מי שקונה לנד-קרוזר חדש - לא יקנה ארגז ללא פינות עגולות. ריבוי התוספות הינן דרישות שבאות מהשטח ועלינו למצוא להן פתרון טכני בעלות סבירה. בכל מקרה תודה על ההערה הנכונה.

יוני5
23-10-04, 22:09
אני לוקח ברצינות את ההערה שלך. מצד שני כמות התוספות אינה מעידה על כך שהן נדרשות בכל מקרה. לדעתי התוספות מתאימות את הארגז לצרכי הלקוח, לדוגמה בכדי שלא לפגוע בשטיח יפה שפרוס מאחור ניתן ,בפירוש ניתן להוסיף 4 פינות עגולות. בוודאי שאני , בג'יפ שלי לא זקוק להן , אבל מי שקונה לנד-קרוזר חדש - לא יקנה ארגז ללא פינות עגולות. ריבוי התוספות הינן דרישות שבאות מהשטח ועלינו למצוא להן פתרון טכני בעלות סבירה. בכל מקרה תודה על ההערה הנכונה.

חיים,

מהתגובה שלך משתמע שאולי השמעתי ציני, ולא כך.

אכן, יש דילמה. מחד אתה רוצה לעשות את הארגז כמה שיותר ורסטילי - ע"מ שיתאים לכמה שיותר רצונות של אנשים, מאידך אתה עלול לייקר מעבר למה שאנשים מוכנים לשלם עבור ארגז כזה.
אופציה אחת היא לאפשר תוספות, דהיינו מפרט ומחיר הארגז הבסיסי הוא: XXX ולהלן רשימת תוספות שעלות כל אחת מהן היא: YYY.
אופציה שניה היא, במידה ותוספת המחיר לא קיימת, מה שקרוי באנגלית (ובטח יש מינוח בעברית שחמק ממני) ordring options, הכוונה היא למשל צבעים. אין הבדל מחיר בין אדום שחור ולבן, אבל הלקוח צריך לציין מה הוא רוצה.
בכל מקרה ארגז עם פינות מעוגלות, אופציה לחלוקה פנימית ואפשרות תאורה פנימית נשמע מצויין.

בהצלחה,
יוני5

רכס חיים
28-10-04, 19:45
באתר שלנו יש את רשימת התוספות - בדיוק לפי הצעתך , כולל עלויות לכל תוספת. הרשימה לא מעודכנת ויש לעשות זאת בקרוב , כולל הורדת מחירים בסעיפים מסוימים. ושלא תטעה בחשיבות שאנו מיחסים לכל הערה של החבר'ה ,היות ונוכחנו שעל כל שיפור שאנו מפתחים , אנו מקבלים שני שיפורים ממגלי הענין בארגון הרכב. רק היום ראיתי וצילמתי אצל קובי יוגב תא אלומיניום צמוד לדלת האחורית עבור כל מפות הניווט שהופך לשולחן קפה בנגיעה. אין סוף למה שאפשר ללמוד מנסיונם של אחרים, ואנו אוספים את זה בקפדנות ובמטרה לעשות דברים יעילים , יפים ושיאפשרו לבנות עסק יציב.

רכס חיים
04-11-04, 03:56
היום הוזמן על-ידי לקוח סט איחסון הכולל את המרכיבים הבאים. 1. מיכל מים מאחורי המושב האחורי צר וארוך עם 35 ליטר מים,משאבה חשמלית ,צנרת וברז מיוחד. 2.ארגז שטוח עם שלושה תאים שהאמצעי מוגבה לקבלת מקרר הנגרר קדימה לצורך פתיחה. 3.שני ארגזים ניידים סידרתיים המונחים לצידי הגבהת המקרר ,ויוצרים משטח אחיד להטענה בשטח כל ארגז המטען. כל הסיפור 600 דולר בתוספת מ.ע.מ.

זאביק
04-11-04, 14:47
חיים,
אתה יכול לצלם ולשים תמונות של מורכב / מונח על הרכב ?

רכס חיים
04-11-04, 18:42
בינתיים הוזמנו מספר דגמים ואני מקווה שהייצור שלהם יסתיים בשבוע הבא. אנו נצלם אותם בחלקים מחוץ לרכב וגם לאחר ההרכבה. היות וכל רכב הוא במידות אחרות, וכל ג'יפאי רוצה את השגעון שלו, התכנון לוקח זמן והייצור לא סידרתי, אז מעט סבלנות והיא תשתלם. אל תשכח שגם אנו לומדים מכם.

-->