PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה בולסטר לדיסקברי 2 - מישהו התקין ?

disckobi
04-10-10, 01:46
מישהו התקין בדיסקברי 2 נעילה בולסטר?

הנעילה במחיר אטרקטיבי לעומת ARB ועם אחריות לשנתיים.
מבקש המלצה אם מישהו התקין, תודה.

KOOKE
04-10-10, 01:51
לפני נעילה אחורית תדאג להוספת נעילה לדיפ' המרכזי...העלות זולה יותר והשיפור מורגש היטב בתוספת ל ETC .

חוץ מזה, אתה מרוויח על הדרך אפשרות להמשיך בנסיעה כשאחת מהציריות נגזרת...

disckobi
04-10-10, 18:33
אהלן שלמה,
האמת שחשבתי על זה, במיוחד אחרי שגזרתי ציריה ונאלצתי להזמין גרר.
אבל גם עם נעילה, גזרת ציריה, נעלת והמשכת בנסיעה, תקן אותי אם אני טועה.

מאידך, עם נעילה הרכב מתאמץ פחות והסבירות לשבור נמוכה יותר.

KOOKE
04-10-10, 23:58
נעילה תעזור להמשך הנסיעה רק אם גזרת ציריה באותו הסרן הנעול. אם מדובר בנעילת הסרן האחורי וגזרת צירייה בקדמי ללא נעילת דיפ/ מרכזי רק גרר יחלץ..

הפוך גוטה, הפוך דווקא עם נעילה סיכויי גזירת הציריות בLR גוברים...כך זה לדעת מומחים ממני את ההסבר המיכאני לכך איני יודע לספק...

asafk
05-10-10, 00:58
בדיסקו2 אני לא מכיר יותר מדי ציריות גזורות. הסרנים החצי צפים יותר חזקים (ועם פחות חופשים) מהסרנים הצפים של הדיסקו הישן והדיפנדר.
יותר מעניין אותי, אם כמו בARB גם כאן יהיה צורך להשחיז כמה מילימטרים כדי שהנעילה תתאים..?? אם מישהו התקין, אני אשמח לשמוע.

אסף.

סוזי המשתוללת
05-10-10, 02:14
יש בחור בשם מושון שמתחרה ביחד עם גיא רפאל ויש לו בדיסקברי tdi שתי נעילות בולסטר - על פניו עובדות יפה מאד

Gershon
05-10-10, 12:06
מישהו התקין בדיסקברי 2 נעילה בולסטר?

הנעילה במחיר אטרקטיבי לעומת ARB ועם אחריות לשנתיים.
מבקש המלצה אם מישהו התקין, תודה.

for DISCO TD5
נעילה לדיפ' המרכזי-enough
You have TC for 4wheels

amit1
13-10-10, 00:14
for DISCO TD5
נעילה לדיפ' המרכזי-enough
You have TC for 4wheels
גרשון צודק,
הנעילה המרכזית פותרת מספר בעיות:
עבירות טובה יותר
ה TC פועל פחות בשטח ולכן הבלאי של הסטיליטים והמודולטור קטן
הבלאי של הדפרנציאל המרכזי קטן:p

amit1
18-10-10, 22:18
אני התקנתי מוגבל החלקה של דטרויט והתוצאה הסופית מעולה. פריט לא יקר בסביבות 400 $ והתקנה פשוטה. השילוב של המוגבל החלקה עם ה TC ודיפרנציאל מרכזי נעול הוא שילוב מעולה. דרך אגב מי שהמליץ לי הוא דייב אשקרופט, אדם רציני ומבין.

gradar
19-10-10, 01:30
אני התקנתי מוגבל החלקה של דטרויט והתוצאה הסופית מעולה. פריט לא יקר בסביבות 400 $ והתקנה פשוטה. השילוב של המוגבל החלקה עם ה TC ודיפרנציאל מרכזי נעול הוא שילוב מעולה. דרך אגב מי שהמליץ לי הוא דייב אשקרופט, אדם רציני ומבין.

מנסיון ב TDI שבירת ציריה דופקת את הדטרויט, אין לי מושג למה אבל שמעתי על זה וראיתי את זה קורה לי מול העיניים, שוב ב TDI. תעדכן היכן רכשתה ומה העלות הסופית, אולי נעביר את ה ARB קדימה ונשלים עם דטרוייט מאחור (אה, ויש כבר ציריות מחוזקות...)
גיא

amit1
19-10-10, 14:16
מנסיון ב TDI שבירת ציריה דופקת את הדטרויט, אין לי מושג למה אבל שמעתי על זה וראיתי את זה קורה לי מול העיניים, שוב ב TDI. תעדכן היכן רכשתה ומה העלות הסופית, אולי נעביר את ה ARB קדימה ונשלים עם דטרוייט מאחור (אה, ויש כבר ציריות מחוזקות...)
גיא

אני מדבר על מוגבל החלקה של דטרויט והתקנה על ד2 עם TC. יש לך ד2?

gradar
19-10-10, 15:37
אני מדבר על מוגבל החלקה של דטרויט והתקנה על ד2 עם TC. יש לך ד2?

לא, יש 1 ישן וטוב, השבירה שראיתי היתה בדיטרויט אוט' לא מוגבל החלקה.
גיא

Bernard
19-10-10, 20:56
מה זה בולסטר?

אפשר קישור לאתר החברה?

ברנרד.

BOLSTER
19-10-10, 23:01
הי,

נעילות ללנדרובר הותקנו במוסך גבע, אוברלנד, פרוג'יפ, שביל השטח, תלי כץ, גתוס, שבלול וכו'.
עד היום 0 דליפות ו0 שברים!

www.bolstertech.com (http://www.bolstertech.com)

Bernard
20-10-10, 00:16
הי,

נעילות ללנדרובר הותקנו במוסך גבע, אוברלנד, פרוג'יפ, שביל השטח, תלי כץ, גתוס, שבלול וכו'.
עד היום 0 דליפות ו0 שברים!
www.bolstertech.com (http://www.bolstertech.com)

אחרי שענית חיפשתי קצת ו... וואללה!!
כנראה שפספסתי לגמרי את "עלייהום" הזה שספגתם בהתחלה...

בכל מקרה, יש משהו (נעילה,כן?) לסרן קדמי של ריינג' רובר 2000 (לא ראיתי התייחסות ק/א באתר שלכם) ואו לסרן אחורי של קייה ספורטאג' 2003(לא ראיתי באתר,אולי אפשר להתאים משהו)?

תודה,
ברנרד.

asafk
20-10-10, 00:23
שי, מה לגבי ההשחזה בדיסקו2 ? צריך (כמו ב ARB ) או לא צריך?

אסף.

BOLSTER
20-10-10, 03:16
ברנרד,
אם אינני טועה, סרן קדמי של ריינג' זה P38A וכן יש נעילה.
לקיה לא קיימת נעילה רכגע- אולי בעתיד.

אסף,
אכן לא צריך להשחיז. התקנה רגילה לחלוטין.

לילה טוב!

amit1
23-10-10, 11:13
גיא

http://www.ringpinion.com/ProductDetails.aspx?ProdID=4308

-->