PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש גיבורים אמיתיים לטיולי ג'פים - חשוב

mazdamen
04-10-10, 20:21
שלום לכל מי שאוהב לטייל בשטח ולשלב בכך רוח התנדבותית שעושה טוב לנשמה.
שמי אבי, ואני ג'יפאי וותיק שכל הזמן טייל להנאתו ועם המשפחה והחברים בחיק הטבע.
באחד הימים ובאירוע של ג'פולוג מלפני שנתיים בזמן שטיילתי להנאתי בין הדוכנים השונים, נתקלתי בזוג אנשים שלבשו חולצות עליהן התנוסס הלוגו של תנועה הנקראת "גיבורים קטנים".
אנשים נחמדים ומקסימים, אשר הכריזו במכשיר המגפון לקהל הג'יפאים כי הם מחפשים מתנדבים לתנועה.
מאחר ואני כבר מתנדב בכל מיני פעילויות אחרות התקרבתי בכדי להאזין בלבד.
כששאלתי על מנת לקבל פרטים, גיליתי כי מדובר בתנועה ששמה לה כמטרה ובהתנדבות מוחלטת את הרצון להעניק רגע קט של חיוך ואושר על פניהם של ילדים קטנים המוגדרים על ידינו כחריגים (פיגור שכלי קל) ואשר לא זוכים לקמצוץ מההנאה והכייף שאנו הג'יפאים חווים בטיולנו.
לא חשבתי פעמיים ומיד חתמתי על טופס הצטרפות, ומכאן כל הסיפוקים שלי בהתנדבויות השונות התגמדו לעומת מה שחשתי בפעם הראשונה בה יצאתי לטיול עם הילדים המקסימים.
החיוך שעלה על פניהם בכל פעם שהתקיים טיול בשטח שימש עבורי כמו מצבר לטעינת כוח מיוחד שהסב ומסב רק אושר ורצון לתת עוד ועוד,
אם אתה או את מחזיקים ברשותכם רכב שטח ומוכנים לתרום מזמנכם מס' שעות בודדות, אחת לחודש בכדי לשמור את החיוך המקסים על פניהם של ילדים אלה וגם להנות בעצמכם מחברתם ומחברת ג'יפאים מתנדבים נוספים, אני קורא לכם להצטרף לתנועה ולמשפחת גיבורים קטנים.
אם דבריי אלה נגעו ללבך את\ה מוזמנים ליצור איתי קשר במייל [email protected] utanj ואשמח לשמוע מכם ולתת פרטים נוספים

בשביל הפתיחה, מתקיים טיול ג'יפים בעין חדיד בתאריך 28/10 ואנו מחפשים מתנדבים בדחיפות

צרו קשר איתי לקבלת פרטים נוספים

danar10
04-10-10, 20:57
שמי מיכאלי יצחק ט"ל 0542402567 מוכן להצטרף צור קשר בבקשה ,תודה

savyon
04-10-10, 21:38
גם במפגש ג'יפולוג הקרוב תהייה עמדת הצטרפות לתנועת גיבורים קטנים,

אתם מוזמנים להצטף המפגש.

סביון

-->