PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת מידות צמיגים כשרכב באחריות יבואן

דורוןוינ
11-10-04, 00:28
שלום לכולם
יש לי טרופר ארוך עדין באחריות ואני מתחיל לחשוב על החלפת צמיגים .כשקניתי אותי מ UMI היו לו 4 צמיגי כביש יוקהמה 245/70/15 שהלכו די מהר .
כרגע מתחיל לחשוב על החלפת צמיגים
א חשבתי להחליף ל 245/75/16לקבל הגבה מהחברה טענו שלא מורשה אם בכל זאת אחליף למי שהוא יש ניסיון עם זה האם עלול לגרום בעיות ?

ב אני רוצה צמיג קצת יותר בשרני מ AT רגיל פלקון 50:50, פנצר מכר טען שזה לדעתו 60 כביש והיתר שטח מציא ללכת על סוג MS בוץ ושלג מה דעתכם
דורון

asafk
11-10-04, 01:00
פנצר מכר טען שזה לדעתו 60 כביש והיתר שטח מציא ללכת על סוג MS בוץ ושלג מה דעתכם

דעתי היא שהפנצרמכר מזיין ת'מח וצריך להחליף אותו, ויפה שעה אחת קודם. :x
במקרה הטוב- הוא לא יודע על מה הוא מדבר. במקרה הרע- הוא מנסה לערבב אותך.

M+S זה כל צמיג כביש או שטח שמוגדר רב- עונתי. לא קשור בכלום למה שאנחנו מכנים צמיגי בוץ.

הפנצרמכרים נורא אוהבים לדבר באחוזים (הצמיג הזה הוא 63 % שטח, 40% כביש ו7% הכניסה לחנייה אצל אחותי...) מאיפה הם הביאו את זה?

יש צמיגי שטח ויש צמיגי כביש. יש גם צמיגי שטח רב שימושיים- מכונים (וזה כינוי מסחרי, לא יותר) All-terrain.
איך אתה יודע מה הייעוד של צמיג (בלי לקרוא בקטלוג)? תמדוד את העומק של הקוביות. אני לא אתחיל לרשום מספרים, כשתשווה צמיגי MT למיניהם (שוב, זה רק שם מסחרי- לא יותר) לצמיגי AT, אתה תבין לבד את ההבדל.

אסף.

אלון_ק
11-10-04, 01:25
הצמיג הזה הוא 63 % שטח, 40% כביש ו7% הכניסה לחנייה אצל אחותי.
110% זה אלגברה שלך או של פנצ'ר-מאעכרים?

(אגב, יש TSLים 37 אצל ההוא מטירה...)

צחי_סמוראי
11-10-04, 07:55
דורון אתה צריך לבדוק טוב אצל כמה מוסכי UMI כי אני יודע שיש כמה מידות שמאושרות לטרופר כולל 31.10.5.15 ויש אחריות של החברה תבדוק שוב.

זאביק
11-10-04, 09:50
מי שקובע מה מורשה ומה לא הוא משרד הרישוי.
אתה יכול להיכנס לכל מכון רישוי, ולשאול מה המידות המאושרות לטרופר.
אם משרד הרישוי מאשר, ליבואן לא יכולות להיות שום טענות שזה לא מאושר / לא חוקי.

(מי שמגדיר למשרד הרישוי מה מותר, זה בדר"כ היצרן, דרך היבואן.)

נמרוד
14-10-04, 16:02
השרשור הזה גרם לי לחשוב על עוד משהו שמאפיין את באי הפורום והאתר הזה:

אם הרכב שלך כבר מזמן לא באחריות, ו"יחס היבואן" ומחירי "חלפים מקוריים" (מה זה בכלל???) מעניינים לך את הז***ג... הגעת למקום הנכון.

-->