PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוכר את הזכיה בהגרלה - ערכת אחסון והפרדה מודולרית (טריפנט)

erezgur
10-10-10, 10:45
בפעם הראשונה שהצלחתי לזכות בהגרלה, זכיתי בערכה של טריפנט שכבר מורכבת אצלי ברכב בארבע השנים האחרונות ומשרתת אותי נהדר - הציוד תלוי משני צידי תא המטען, משאיר את רוב חלל תא המטען לציוד נוסף (צידניות וכו') כאשר בין דופן הרכב והמתקון של טריפנט נכנסים הכסאות, וכל שאר הדברים שבעבר רבצו על תחתית תא המטען.

הערכה מודולרית וכללת ערכת פאוצ'ים, רשת עליה תולים את הפאוצי'ם וגם יכולה לשמש מפריד בטיחותי בין תא המטען לתא הנוסעים ומוט לחיבור (מתקון הערכה).
ובעל הרכב יוכל להתאימה לצרכים שלו תוך התחשבות במבנה הרכב. דוגמאות להתקנות שונות - http://www.tripnet.co.il/assembly.htm.

ברשימת הפרסים שהוגרלו (http://www.jeepolog.com/894.html), הערכה מתומחרת ב- 1250 ש"ח. אני מבקש 900 ש"ח.

נא לפנות בה"פ ולהשאיר מספר טלפון.

ארז

erezgur
15-10-10, 19:42
עדכון מחיר - 800 ש"ח

erezgur
22-10-10, 17:39
אני חוזר ונשאל את אותן השאלות שוב ושוב, לכן מפרט כאן:

הערכה כוללת:

1. רשת מרכזית שבאה להפריד בין תא הנוסעים לתא המטען מטעמים בטיחותיים - למנוע תעופה של פריטים מתא המטען אל תא הנוסעים בעת מצבים לא מתוכננים בשטח, כמו התהפכות, בלימת פתע, נפילה חלקית לבור וכו'.

2 ערכה של שבעה פאוצ'ים בגדלים שונים, המתחברים אל הרשת ובהם ניתן לאכסן את הציוד שהיום כנראה רובץ אצלכם על ריצפת תא המטען, בקרטונים / ארגזים או מתחת לכל שאר הציוד ותמיד כאשר אתם נזקקים לו - צריך להפוך חצי רכב כדי למצוא אותו.

3. מוט אלומיניום (לא בטוח שזה באמת החומר) עליו נתלית הרשת.

4. "התקנה סטנדרטית" בסדנת טריפנט של סמואל. התקנות מיוחדות, רכבים שבהם נדרש להוסיף חלקי עיגון וכו' - יחויבו כנראה בתוספת עבור ההתקנה אצל סמואל.

אני כאמור נוסע כבר מספר שנים עם ערכה דומה שרכשתי אצל סמואל, רק שבמקום לתלות אותה בין תא הנוסעים לתא המטען - היא ממוקמת משני צידי תא המטען, כל הציוד הרבוע מאוכסן בה בפאוצ'ים שונים שהתאמתי אצל סמואל וריצפת תא המטען נותרת ריקה. בין דפנות הרכב לשתי הרשתות הצידיות נותר מקום מעולה לאכסון הכיסאות, קומפרסור ושאר ציוד עזר שגם הוא התפנה מריצפת תא המטען.

על הקונה לתאם עם סמואל מועד להתקנה והוא כמובן יוכל להתאים את פריטי האכסון וצורתו לצרכיו ישירות מול סמואל, כולל השלמות לצרכים מיוחדים (פאוצ' למטף כיבוי אש, למפות טופוגרפיות ועוד ועוד.

המחיר מתגמש מעט לרציניים.

ארז גור

erezgur
01-11-10, 22:07
נמכר

תודה לפונים ולרוכש

-->